>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
aby bet 365 zwróciło mi to 50 pln (tyle kosztuje wykupienie Subskrypcji AO) musze za tą kwotę postawić jakiś zakład na AO obojętne czy na LIVE czy przed meczem i z obojętnie jakim kursem, nawet 1.01??
 
R 0

r2804

Użytkownik
aby bet 365 zwróciło mi to 50 pln (tyle kosztuje wykupienie Subskrypcji AO) musze za tą kwotę postawić jakiś zakład na AO obojętne czy na LIVE czy przed meczem i z obojętnie jakim kursem, nawet 1.01??
Bet365 ma live chat. Dlaczego tam się nie zapytasz ?
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
to jak jest w końcu z tym obracaniem bonusu, postawiłem przed chwilą na LIVE na Ferrero z kursem 1.05 i zostało mi zaliczone do obrotu :spokodfhgfh:
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
no bo system liczacy obrot wlicza nawet ako 1,01 ;) problemy moga sie pojawic jak zaczna sprawdzac recznie gdy bedziesz chcial wyplacic :]
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
jak tu sie robi zaklad np 3 z 4 itp ?
Trochę pokręcone tutaj jest, ale nad kuponem masz listę rozwijaną i tam wybierasz interesujący się system. A &quot;TREBLE&quot; to zwykły zakład akumulowany, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd...
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
no jak masz 4 mecze i zaznaczysz treble to co w takim razie wg Ciebie to bedzie ??
jesli sie myle to sorki za wprowadzanie w blad ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
no jak masz 4 mecze i zaznaczysz treble to co w takim razie wg Ciebie to bedzie ??
jesli sie myle to sorki za wprowadzanie w blad ;)
No racja, to ja przepraszam. Twój sposób jest w porządku. Ja jednak gram zawsze z pewniakami, a do tego &quot;TREBLE&quot; czy inne się nie nadają ;)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
na jaki adres email wysyłaliście skan dowodu? i czy mozna wczesniej wyslac skan przed zleceniem wyplaty, zeby to szybciej bylo...
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie promocji 100%. Wpłaciłem pieniądze, wpisałem kod, obróciłem depozytem, dostałem bonus. Pisze mi, że &quot;stan konta możliwy do wypłaty: xxx&quot;. Czy mogę wypłacić ten obrócony depozyt, a grać tylko za bonus, czy muszę grać całością tego co mam na koncie? Chciałem zapytać na live chat, ale jak wiadomo o tej porze już nie działa ;)
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
myslac rozsadnie to byloby kompletnie bez sensu ze strony bet365 rozdawac kase za darmo. Wpłacasz kase, dostajesz bonus i go wyplacasz ;P jedyne co mozesz stracic to najwyzej bonus ;P wydaje mi sie, ze jak wyplacasz kase to bonus przepada, ale dla pewnosci lepiej zapytac na live-chacie ;)
 
R 0

r2804

Użytkownik
Wy też macie problem z komunikowaniem sie z tymi laskami ? Mi się wydaje że to rasowe blondynki... Ja zadaje pytanie ... a mi się wydaje że one nic nie rozumieją, bo odpowiedź jest tak, włsanie niewiadomo jaka, nei na temat w ogole. tylko chłop tam jest normalny!
 
massive 0

massive

Użytkownik
Wy też macie problem z komunikowaniem sie z tymi laskami ? Mi się wydaje że to rasowe blondynki... Ja zadaje pytanie ... a mi się wydaje że one nic nie rozumieją, bo odpowiedź jest tak, włsanie niewiadomo jaka, nei na temat w ogole. tylko chłop tam jest normalny!
Wspominałem już o tym wczesniej, ostatnio jak rozmawialem z laską, to jej powiedziałem , ze chce gadać z facetem bo z Wami kobietami nie moge sie dogadać:p i dostałem przekierowanie:-D A z drugiej strony można sie troche z nich pośmiać
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Muszę powiedzieć, że baba zepsuła w moich oczach dobrą opinię o ich supporcie.
Liliana B: Nie zostal Pana dokument jeszcze zweryfikowany.
Piotr: Pani widzi o co ja się pytam? Bo wydaje mi się, że nie.
Piotr: Powtórzę. To w takim razie ile mam czekać na weryfikację?
Liliana B: Nie jestem w stanie odpowiedziec na ppytanie, kiedy dokument bedzie zweryfikowany.
Liliana B: Ma Pan inne pytania?
Piotr: To kto mi to może powiedzieć jak nie support?
Liliana B: Nikt.
Liliana B: Dzial weryfikacji jest bardziej obciazony niz zwykle.
Liliana B: Stad opoznienia.
Liliana B: Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodnosci.
Liliana B: Czy jest cos jeszcze, w czym mozemy dzis Panu(-i) pomoc?
Piotr: Jaki jest średni czas oczekiwania na weryfikację? tydzień, dwa, miesiąc ?
Liliana B: 48 godzin.
Liliana B: Jezeli zyczy Pan(-i) sobie kontynuowac rozmowe na ten temat, prosze napisac e-mail na adres support-pol@customerservices365, a my przekazemy Pana(-i) komentarz przelozonemu.
Liliana B: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje &#39;Zamknij&#39; aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.
Sesja czatu została zakończona przez bet365.


Baba po prostu chamsko się rozłączyła i nie miała zamiaru odpowiedzieć na moje pytania :-?
 
M 0

moonchild

Użytkownik
Mam pytanie... Czy dane posiadacza konta w bet365 musza byc takie same jak dane posiadacza konta w moneybookers? Chce wplacic peiniadze na konto gdzie bede gral z kumplem tylko ze konto w bet365 jest na niego, a w mb na mnie. Ma to jakiekolwiek znaczenie?
 
R 0

r2804

Użytkownik
...Dokładnie. Te baby sa tak leniwe że nawet nie chce im sie pisać ????
Tak naprawde to nic dziwnego skoro bez przerwy tylko siedza przed komputerem i co sekunde odpowiadaja na te same pytania. Świra mozna dostać ???? Tak samo jest na sluchawce np w orange. gadasz przez 10 godzin to samo, to samo, &#39;&#39;tak prosze Pana, może Pan kupić starter POP lol&#39;&#39;
Obsluga PL w bet365 rowniez obsluguje klientow w jezyku angielskim wiec naprawde jest duzo do roboty. Ja osobiscie do nich ostatecznei zadzwonilem i wszystko ok.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Akurat Lila jest spoko - jako jedyna pomogła mi kiedyś w pewnej sprawie, a pisałem na czacie kilkakrotnie...
A co miała Ci powiedzieć? Nie wie i już... To tylko marionetka, ładnie przeprosiła, tyle co mogła...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom