>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Na dziś na noc przygotowałem kilka naprawdę ciekawych zdarzeń. Kolejna noc z amerykańskimi sportami, która może nam przynieść spore zyski. Już piszę dlaczego.

#47. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
Typ: 1 końcowe zwyciestwo @ 1,55-1,60
Stawka: 8/10


Dziś Pingwiny podejmą na własnej tafli drużynę Dallas Stars. Oznacza to że zobaczymy na lodzie wiele gwiazd NHL w jednym spotkaniu, a to zwiastuje duże emocje. Obie ekipy grają bardzo offensywnie nastawione przede wszystkim na atak. Pingwinom w to graj, ponieważ zdecydowanie lepiej atakują niż bronią.
świadczy o tym fakt ostatnich straconych bramek: 6 z Minnesotą, 5 ze strażnikami, 5 z Islanders. Ostatnio zawitali do nich Devils którzy preferują zdecydowanie odmienny hokej niż Dallas i widać to było przez większość meczu. Pingwiny miały optyczną przewagę jednak nie mogli sforsować nawet w przewadze bramki gości. Z Dallas teoretycznie lepszą drużyną powinno być o tyle łatwiej, ponieważ będzie zdecydowanie bardziej otwarty mecz i wymiana ciosów, znacznie więcej miejsca i więcej goli, dlatego gram na gospodarzy w dzisiejszym meczu.


#48. NHL 01:00
Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: 2 OT @ 1,83 Stawka: 8/10

#49. NBA 02:00 VALUE
Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Typ: +2,5 Memphis Grizzlies @ 1,80
Stawka: 10/10 !


Krótko na temat tego spotkania. Dziś Memphis dość znacznie osłabione, natomiast Orlando jest b2b oraz ich forma wyjazdowa jest fatalna. Wygrali teraz co prawda z San Antonio Spurs lecz śmiem twierdzić, że dziś przegrają spootkanie w Memphis ! Kursy zwariowały. Ładujemy ten mecz wysoko valuebet !Na pewno stawianie ich w roli faworyta to duża pomyłka, a młode rezerwy Memphis już nie raz pokazały że potrafią znakomicie zastąpić zmienników.
]#47. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
Typ: 1 końcowe zwyciestwo @ 1,55-1,60
Stawka: 8/10[/i]

Dziś Pingwiny podejmą na własnej tafli drużynę Dallas Stars. Oznacza to że zobaczymy na lodzie wiele gwiazd NHL w jednym spotkaniu, a to zwiastuje duże emocje. Obie ekipy grają bardzo offensywnie nastawione przede wszystkim na atak. Pingwinom w to graj, ponieważ zdecydowanie lepiej atakują niż bronią.
świadczy o tym fakt ostatnich straconych bramek: 6 z Minnesotą, 5 ze strażnikami, 5 z Islanders. Ostatnio zawitali do nich Devils którzy preferują zdecydowanie odmienny hokej niż Dallas i widać to było przez większość meczu. Pingwiny miały optyczną przewagę jednak nie mogli sforsować nawet w przewadze bramki gości. Z Dallas teoretycznie lepszą drużyną powinno być o tyle łatwiej, ponieważ będzie zdecydowanie bardziej otwarty mecz i wymiana ciosów, znacznie więcej miejsca i więcej goli, dlatego gram na gospodarzy w dzisiejszym meczu.

6-2 WYGRANA
Ober oraz łatwe zwycięstwo Pingwinów
✅✅✅



#48. NHL 01:00
Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: 2 OT @ 1,83 Stawka: 8/10
3-2 Pechowo dali sobie wyszarpać korzystny wynik w trzeciej tercji ⛔⛔⛔


#49. NBA 02:00 VALUE
Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Typ: +2,5 Memphis Grizzlies @ 1,80
Stawka: 10/10 !


Krótko na temat tego spotkania. Dziś Memphis dość znacznie osłabione, natomiast Orlando jest b2b oraz ich forma wyjazdowa jest fatalna. Wygrali teraz co prawda z San Antonio Spurs lecz śmiem twierdzić, że dziś przegrają spootkanie w Memphis ! Kursy zwariowały. Ładujemy ten mecz wysoko valuebet !Na pewno stawianie ich w roli faworyta to duża pomyłka, a młode rezerwy Memphis już nie raz pokazały że potrafią znakomicie zastąpić zmienników.

BINGO Wygrana Memphis ! ✅✅✅

 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#52. Tenis ITF Kobiety Santiago
Paulina Cristina Goncalves - Tamara Zidanusek
Typ: over 19,5 gema w meczu @ 1,70
Stawka: 8.5/10 !
Większość z was gra w bet365 a tam niestety nie ma póki co opcji overowej w meczu. Grajcie więc over w 1 i 2 secie - 9,5 gema kurs 1,57 !
#53. Ligue1 17:00
Marseille - Nancy
Typ: 1X @ 1,18 Unibet
#54. Włochy Serie A Live
Sampmdoria - Turyn
Typ: 1x @ 1,55
Ako: 1,82 Stawka: 8/10

Na razie to tyle POLECAM szczególnie over których skuteczność ponad 90%
Ako zabójcze i fajny kurs !
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
INFO do ako: Sampdoria 2:0 koniec spotkania Marsylia 1 0 także jeśli ktoś ma możliwość może już zamknąć z zyskiem 97% .
Na noc kolejna porcja typów że sportów USA ! OKOŁO 21 30 będa spotkania u mnie w temacie, mam już kilka na oku . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#52. Tenis ITF Kobiety Santiago
Paulina Cristina Goncalves - Tamara Zidanusek
Typ: over 19,5 gema w meczu @ 1,70
Stawka: 8.5/10 !

Większość z was gra w bet365 a tam niestety nie ma póki co opcji overowej w meczu. Grajcie więc over w 1 i 2 secie - 9,5 gema kurs 1,57 !

#53. Ligue1 17:00
Marseille - Nancy
Typ: 1X @ 1,18 Unibet

#54. Włochy Serie A Live
Sampmdoria - Turyn
Typ: 1x @ 1,55
Ako: 1,82 Stawka: 8/10


Na razie to tyle POLECAM szczególnie over których skuteczność ponad 90%
Ako zabójcze i fajny kurs !

#52. Tenis ITF Kobiety Santiago
Paulina Cristina Goncalves - Tamara Zidanusek
Typ: over 19,5 gema w meczu @ 1,70
Stawka: 8.5/10 !


Większość z was gra w bet365 a tam niestety nie ma póki co opcji overowej w meczu. Grajcie więc over w 1 i 2 secie - 9,5 gema kurs 1,57 !
1-6 4-6 i mnóstwo przełamań tak jak przewidywałem natomiast dziś pani Goncalves zagrała poniżej krytyki. Obie Panie chyba więcej gemów wygrały po przełamaniu niż po swoim podaniu a to nie lada sztuka ????

⛔⛔⛔

#53. Ligue1 17:00
Marseille - Nancy
Typ: 1X @ 1,18 Unibet
3-0 ✅✅✅

#54. Włochy Serie A Live
Sampmdoria - Turyn
Typ: 1x @ 1,55
Ako: 1,82 Stawka: 8/10
2-0 ✅✅✅

Na razie to tyle POLECAM szczególnie over których skuteczność ponad 90%
Ako zabójcze i fajny kurs !
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Kilka osób już pytało o to samo dlaczego mialem taką przerwę. Musiałem trochę naprawdę przysiąść nad typami i ugrać więcej niż to zwykle bywa bo taki okres w którym pieniądze są wyjątkowo potrzebne się zbliża.

Pochwale się najlepszymi kuponami z przede wszystkim meczu USA, w którym siedzę najbardziej i daje stosunkowo największe profity.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Podsumowanie:
Wygrane: 41
Zwroty: 3
Przegrane: 10
Profit łączny: 121,385j ✅✅✅
Skuteczność: 80,29% od początku tematu
O 22 30 kolejne spotkanie na noc kończę analizę.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#54. NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet
Dziś na noc wybrałem spotkanie OKC kontra drużyna z Nowego Orleanu. Gram tutaj zdecydowany over, ponieważ w ostatnim czasie obie ekipy dobrze prezentują się w offensywie, a dzisiejszy mecz będzie należał do tych z gatunków szybkich. W singlu polecam over 211,5 @ 1,75 z mniejszą stawką, natomiast do zabójczego dubla gramy najniższą linie 203,5
#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet
Do over Oklahomy dorzucamy zwycięstwo Pistons. Oba typy moim zdaniem wejdą z dużym pokryciem, a ako które nam dają jest całkiem ok.
Wchodzimy bardzo wysoko !
Łączny kurs: 1,82 Stawka: 9/10
Dziś USA da nam kolejne zyski miejmy taką nadzieje!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#54. NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet
Dziś na noc wybrałem spotkanie OKC kontra drużyna z Nowego Orleanu. Gram tutaj zdecydowany over, ponieważ w ostatnim czasie obie ekipy dobrze prezentują się w offensywie, a dzisiejszy mecz będzie należał do tych z gatunków szybkich. W singlu polecam over 211,5 @ 1,75 z mniejszą stawką, natomiast do zabójczego dubla gramy najniższą linie 203,5
#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet
Do over Oklahomy dorzucamy zwycięstwo Pistons. Oba typy moim zdaniem wejdą z dużym pokryciem, a ako które nam dają jest całkiem ok.
Wchodzimy bardzo wysoko !
Łączny kurs: 1,82 Stawka: 9/10
Dziś USA da nam kolejne zyski miejmy taką

W Oklahome już prawie 80 punktów zamykamy Detroit ażeby nie być stratnym, niepodobna mi się ten mecz Z uwagi na słaba celność rzutów za 3 póki co Detroit
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
#57. Czechy koszykówka 20 15
Brno- Opava
Typ: over: 159.5
Betano
Stawka 8.5/10
Przepraszam że dopiero teraz, kto zdąży polecam zagrać!
Szkoda, że tak późno :;/: Obserwuję, żeby zagrać na live, ale linia jest po 1 połowie 161,5. Jak myślisz, warto coś wejść jeszcze? Będziesz dziś coś miał na noc? ????
Ps. Wysłałem Ci pv, tylko nie wiem czy doszło, bo nic mi nie pokazuję.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#54. NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet

Dziś na noc wybrałem spotkanie OKC kontra drużyna z Nowego Orleanu. Gram tutaj zdecydowany over, ponieważ w ostatnim czasie obie ekipy dobrze prezentują się w offensywie, a dzisiejszy mecz będzie należał do tych z gatunków szybkich. W singlu polecam over 211,5 @ 1,75 z mniejszą stawką, natomiast do zabójczego dubla gramy najniższą linie 203,5

#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet

Do over Oklahomy dorzucamy zwycięstwo Pistons. Oba typy moim zdaniem wejdą z dużym pokryciem, a ako które nam dają jest całkiem ok.
Wchodzimy bardzo wysoko !

Łączny kurs: 1,82 Stawka: 9/10

Dziś USA da nam kolejne zyski miejmy taką


W Oklahome już prawie 80 punktów zamykamy Detroit ażeby nie być stratnym, niepodobna mi się ten mecz Z uwagi na słaba celność rzutów za 3 póki co Detroit
#54.NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet

#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet
Zwrot (kupon zamknięty)
 
Do góry Bottom