>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Na dziś na noc przygotowałem kilka naprawdę ciekawych zdarzeń. Kolejna noc z amerykańskimi sportami, która może nam przynieść spore zyski. Już piszę dlaczego.

#47. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
Typ: 1 końcowe zwyciestwo @ 1,55-1,60
Stawka: 8/10


Dziś Pingwiny podejmą na własnej tafli drużynę Dallas Stars. Oznacza to że zobaczymy na lodzie wiele gwiazd NHL w jednym spotkaniu, a to zwiastuje duże emocje. Obie ekipy grają bardzo offensywnie nastawione przede wszystkim na atak. Pingwinom w to graj, ponieważ zdecydowanie lepiej atakują niż bronią.
świadczy o tym fakt ostatnich straconych bramek: 6 z Minnesotą, 5 ze strażnikami, 5 z Islanders. Ostatnio zawitali do nich Devils którzy preferują zdecydowanie odmienny hokej niż Dallas i widać to było przez większość meczu. Pingwiny miały optyczną przewagę jednak nie mogli sforsować nawet w przewadze bramki gości. Z Dallas teoretycznie lepszą drużyną powinno być o tyle łatwiej, ponieważ będzie zdecydowanie bardziej otwarty mecz i wymiana ciosów, znacznie więcej miejsca i więcej goli, dlatego gram na gospodarzy w dzisiejszym meczu.


#48. NHL 01:00
Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: 2 OT @ 1,83 Stawka: 8/10

#49. NBA 02:00 VALUE
Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Typ: +2,5 Memphis Grizzlies @ 1,80
Stawka: 10/10 !


Krótko na temat tego spotkania. Dziś Memphis dość znacznie osłabione, natomiast Orlando jest b2b oraz ich forma wyjazdowa jest fatalna. Wygrali teraz co prawda z San Antonio Spurs lecz śmiem twierdzić, że dziś przegrają spootkanie w Memphis ! Kursy zwariowały. Ładujemy ten mecz wysoko valuebet !Na pewno stawianie ich w roli faworyta to duża pomyłka, a młode rezerwy Memphis już nie raz pokazały że potrafią znakomicie zastąpić zmienników.
]#47. NHL 01:00
Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
Typ: 1 końcowe zwyciestwo @ 1,55-1,60
Stawka: 8/10[/i]

Dziś Pingwiny podejmą na własnej tafli drużynę Dallas Stars. Oznacza to że zobaczymy na lodzie wiele gwiazd NHL w jednym spotkaniu, a to zwiastuje duże emocje. Obie ekipy grają bardzo offensywnie nastawione przede wszystkim na atak. Pingwinom w to graj, ponieważ zdecydowanie lepiej atakują niż bronią.
świadczy o tym fakt ostatnich straconych bramek: 6 z Minnesotą, 5 ze strażnikami, 5 z Islanders. Ostatnio zawitali do nich Devils którzy preferują zdecydowanie odmienny hokej niż Dallas i widać to było przez większość meczu. Pingwiny miały optyczną przewagę jednak nie mogli sforsować nawet w przewadze bramki gości. Z Dallas teoretycznie lepszą drużyną powinno być o tyle łatwiej, ponieważ będzie zdecydowanie bardziej otwarty mecz i wymiana ciosów, znacznie więcej miejsca i więcej goli, dlatego gram na gospodarzy w dzisiejszym meczu.

6-2 WYGRANA
Ober oraz łatwe zwycięstwo Pingwinów
✅✅✅



#48. NHL 01:00
Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: 2 OT @ 1,83 Stawka: 8/10
3-2 Pechowo dali sobie wyszarpać korzystny wynik w trzeciej tercji ⛔⛔⛔


#49. NBA 02:00 VALUE
Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Typ: +2,5 Memphis Grizzlies @ 1,80
Stawka: 10/10 !


Krótko na temat tego spotkania. Dziś Memphis dość znacznie osłabione, natomiast Orlando jest b2b oraz ich forma wyjazdowa jest fatalna. Wygrali teraz co prawda z San Antonio Spurs lecz śmiem twierdzić, że dziś przegrają spootkanie w Memphis ! Kursy zwariowały. Ładujemy ten mecz wysoko valuebet !Na pewno stawianie ich w roli faworyta to duża pomyłka, a młode rezerwy Memphis już nie raz pokazały że potrafią znakomicie zastąpić zmienników.

BINGO Wygrana Memphis ! ✅✅✅

 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#52. Tenis ITF Kobiety Santiago
Paulina Cristina Goncalves - Tamara Zidanusek
Typ: over 19,5 gema w meczu @ 1,70
Stawka: 8.5/10 !
Większość z was gra w bet365 a tam niestety nie ma póki co opcji overowej w meczu. Grajcie więc over w 1 i 2 secie - 9,5 gema kurs 1,57 !
#53. Ligue1 17:00
Marseille - Nancy
Typ: 1X @ 1,18 Unibet
#54. Włochy Serie A Live
Sampmdoria - Turyn
Typ: 1x @ 1,55
Ako: 1,82 Stawka: 8/10

Na razie to tyle POLECAM szczególnie over których skuteczność ponad 90%
Ako zabójcze i fajny kurs !
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
INFO do ako: Sampdoria 2:0 koniec spotkania Marsylia 1 0 także jeśli ktoś ma możliwość może już zamknąć z zyskiem 97% .
Na noc kolejna porcja typów że sportów USA ! OKOŁO 21 30 będa spotkania u mnie w temacie, mam już kilka na oku . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#52. Tenis ITF Kobiety Santiago
Paulina Cristina Goncalves - Tamara Zidanusek
Typ: over 19,5 gema w meczu @ 1,70
Stawka: 8.5/10 !

Większość z was gra w bet365 a tam niestety nie ma póki co opcji overowej w meczu. Grajcie więc over w 1 i 2 secie - 9,5 gema kurs 1,57 !

#53. Ligue1 17:00
Marseille - Nancy
Typ: 1X @ 1,18 Unibet

#54. Włochy Serie A Live
Sampmdoria - Turyn
Typ: 1x @ 1,55
Ako: 1,82 Stawka: 8/10


Na razie to tyle POLECAM szczególnie over których skuteczność ponad 90%
Ako zabójcze i fajny kurs !

#52. Tenis ITF Kobiety Santiago
Paulina Cristina Goncalves - Tamara Zidanusek
Typ: over 19,5 gema w meczu @ 1,70
Stawka: 8.5/10 !


Większość z was gra w bet365 a tam niestety nie ma póki co opcji overowej w meczu. Grajcie więc over w 1 i 2 secie - 9,5 gema kurs 1,57 !
1-6 4-6 i mnóstwo przełamań tak jak przewidywałem natomiast dziś pani Goncalves zagrała poniżej krytyki. Obie Panie chyba więcej gemów wygrały po przełamaniu niż po swoim podaniu a to nie lada sztuka ????

⛔⛔⛔

#53. Ligue1 17:00
Marseille - Nancy
Typ: 1X @ 1,18 Unibet
3-0 ✅✅✅

#54. Włochy Serie A Live
Sampmdoria - Turyn
Typ: 1x @ 1,55
Ako: 1,82 Stawka: 8/10
2-0 ✅✅✅

Na razie to tyle POLECAM szczególnie over których skuteczność ponad 90%
Ako zabójcze i fajny kurs !
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Kilka osób już pytało o to samo dlaczego mialem taką przerwę. Musiałem trochę naprawdę przysiąść nad typami i ugrać więcej niż to zwykle bywa bo taki okres w którym pieniądze są wyjątkowo potrzebne się zbliża.

Pochwale się najlepszymi kuponami z przede wszystkim meczu USA, w którym siedzę najbardziej i daje stosunkowo największe profity.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Podsumowanie:
Wygrane: 41
Zwroty: 3
Przegrane: 10
Profit łączny: 121,385j ✅✅✅
Skuteczność: 80,29% od początku tematu
O 22 30 kolejne spotkanie na noc kończę analizę.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#54. NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet
Dziś na noc wybrałem spotkanie OKC kontra drużyna z Nowego Orleanu. Gram tutaj zdecydowany over, ponieważ w ostatnim czasie obie ekipy dobrze prezentują się w offensywie, a dzisiejszy mecz będzie należał do tych z gatunków szybkich. W singlu polecam over 211,5 @ 1,75 z mniejszą stawką, natomiast do zabójczego dubla gramy najniższą linie 203,5
#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet
Do over Oklahomy dorzucamy zwycięstwo Pistons. Oba typy moim zdaniem wejdą z dużym pokryciem, a ako które nam dają jest całkiem ok.
Wchodzimy bardzo wysoko !
Łączny kurs: 1,82 Stawka: 9/10
Dziś USA da nam kolejne zyski miejmy taką nadzieje!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#54. NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet
Dziś na noc wybrałem spotkanie OKC kontra drużyna z Nowego Orleanu. Gram tutaj zdecydowany over, ponieważ w ostatnim czasie obie ekipy dobrze prezentują się w offensywie, a dzisiejszy mecz będzie należał do tych z gatunków szybkich. W singlu polecam over 211,5 @ 1,75 z mniejszą stawką, natomiast do zabójczego dubla gramy najniższą linie 203,5
#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet
Do over Oklahomy dorzucamy zwycięstwo Pistons. Oba typy moim zdaniem wejdą z dużym pokryciem, a ako które nam dają jest całkiem ok.
Wchodzimy bardzo wysoko !
Łączny kurs: 1,82 Stawka: 9/10
Dziś USA da nam kolejne zyski miejmy taką

W Oklahome już prawie 80 punktów zamykamy Detroit ażeby nie być stratnym, niepodobna mi się ten mecz Z uwagi na słaba celność rzutów za 3 póki co Detroit
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
#57. Czechy koszykówka 20 15
Brno- Opava
Typ: over: 159.5
Betano
Stawka 8.5/10
Przepraszam że dopiero teraz, kto zdąży polecam zagrać!
Szkoda, że tak późno :;/: Obserwuję, żeby zagrać na live, ale linia jest po 1 połowie 161,5. Jak myślisz, warto coś wejść jeszcze? Będziesz dziś coś miał na noc? ????
Ps. Wysłałem Ci pv, tylko nie wiem czy doszło, bo nic mi nie pokazuję.
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#54. NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet

Dziś na noc wybrałem spotkanie OKC kontra drużyna z Nowego Orleanu. Gram tutaj zdecydowany over, ponieważ w ostatnim czasie obie ekipy dobrze prezentują się w offensywie, a dzisiejszy mecz będzie należał do tych z gatunków szybkich. W singlu polecam over 211,5 @ 1,75 z mniejszą stawką, natomiast do zabójczego dubla gramy najniższą linie 203,5

#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet

Do over Oklahomy dorzucamy zwycięstwo Pistons. Oba typy moim zdaniem wejdą z dużym pokryciem, a ako które nam dają jest całkiem ok.
Wchodzimy bardzo wysoko !

Łączny kurs: 1,82 Stawka: 9/10

Dziś USA da nam kolejne zyski miejmy taką


W Oklahome już prawie 80 punktów zamykamy Detroit ażeby nie być stratnym, niepodobna mi się ten mecz Z uwagi na słaba celność rzutów za 3 póki co Detroit
#54.NBA 01:00
Oklahoma City Thunder - New Orlean Pelicans
Typ: over 203,5 @ 1,33
Unibet

#55. NBA 00:00
Detroit Pistons - Orlando Magic
Typ: 1 KZ @ 1,36
Unibet
Zwrot (kupon zamknięty)
 
Do góry Bottom