>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

wojas 11

wojas

Użytkownik
Francja - Ukraina
Typ: under 5.5 ⛔
kurs: 1.75
Mecz turnieju EIHC. Francuzi wczoraj w niewytlumaczalny sposob przegrali po dogrywce 3-1 z Austriakami prowadzac na 12 sekund przed koncem 3-1! W bramce Francuzow zobaczymy Hardy&#39;ego ktory jest solidnym goalkeeperem. Wczoraj bronil znakomicie, do wspomnianego momentu. Ukraina od kilku lat gdy spadla z grupy A, przestala swiecić. Wczoraj porazka 4-1 z Włochami, dlatego dzis typuje na under.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Austria - Ukraina
Typ: over 5.5 ✅
kurs: 1.9
Wczoraj nie wyszlo bo Ukraina w 3 tercji się rozstrzelała z Francuzami, natomiast Austriacy zagrali na zero z Włochami. Dzisiaj typuję odwrotnie, Austriacy dysponują niezłym potencjałem ofensywnym, trochę słabiej bronią, natomiast Ukraina średnio traci po 4 bramki, także na koniec liczę na sporą ilość bramek. Zobaczymy jak będzie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
U18
Estonia - Chorwacja
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1.55
Kurs zdecydowanie zawyżony, doskonały na jakieś podbicie albo zagranie grubiej, polecam. Śledziłem troszeczkę te mistrzostwa i postawa gospodarzów zdecydowanie zawodzi. Przegrali kompromitująco z Serbami(!) 0-3, z Rumunią 4-10 i pokonali wysoko Islandię, ale to już egzotyka hokeja. Chorwaci grają dobrze, przegrali z Włochami 0-6, ale to wiadomo, że półka wyżej, pokonali Islandię i Rumunię wczoraj po karnych. Chorwaci w hokeju robią postępy, większość chłopaków gra w znakomicie zarządzonym klubie chorwackim Medvescak. Wiele zespołów młodzieżowych, dobre szkolenie, w zasadzie jedyny w Chorwacji klub, który jak ktoś obserwuje austriacką EBEL to wie, że sprawili ogromną sensację eliminując pierwszy Graz w playoff. Nie ma co się dziwić, ściągnęli coacha i kilku zawodników z USA. Później, są wyniki. Wracając do meczu, na pewno Estonia jest zespołem o klasę niżej niż Chorwaci, co pokazał mecz z Rumunią 4-10, z którą Chorwaci wygrali.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Polska - Kazachstan 2 1,90

Mistrzostwa Swiata u18 Dywizji I w Krynicy maja w mojej opinii 2 faworytow. To bardzo mocne ekipy Niemiec i naszego dzisiejszego rywala. Borissov, Grachev, Grebenshchikov, Mambetaliyev, Sagadeyev, Tolepbergem to mlodzi zawodnicy Barys Astana, do tego Chashchin z Avangardu Omsk, kilku zawodnikow z Kazzinca, oraz amerykanskich Troy Briuns i Syracuse Stars. Mlodzi zawodnicy zdobywaja szlify w dobrych klubach o czym nasi chlopcy moga zapomniec. Wyjatkami sa Wypasek z szwedzkiego IFK ORE Furudal, Starzyński z Okanagan Hockey Academy, Szopa ktory ma przyjemnosc wystepowac w Ameryce i Domogała z niemieckiego Koelner Haie. I to jednak nie powala na kolana. Reszte kadry stanowia przede wszystkim zawodnicy MMKSu Nowy Targ. Nie ma sie co oszukiwac, na papierze zespol naszego rywala wyglada duzo silniej od naszego i wydaje mi sie ze kurs jest troche zawyzony. Prawdopodobnie wynika to z faktu iz jestesmy gospodarzem tej imprezy, ten mecz ma sie jednak odbyc bez udzialu publicznosci wiec atut wlasnej tafli wlasciwie nie ma znaczenia.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
właśnie zastanawiam się nad tym meczem i jestem ciekaw co pokażą nasi młodzi, bo naprawdę jest paru dobrych zawodników, nie wiem jak to będzie funkcjonować, ale Kacper Guzik czy Kapica, nie znam tego Domogały, czy tych innych występujących za granicą, jestem ciekawy jaki poziom prezentują. Na pewno chłopaki z MMKSu to może być mało na Kazachstan, jeśli mówisz że występują w Barysie, ale to na pewno w młodzieżowych zespołach, wątpię, że tam ktoś się przebija do pierwszego składu. Trzeba by było sprawdzić. Ja zagram lekko na Kazachstan, ale dzisiejszy mecz powinien dużo powiedzieć o wartości naszych Polaków. Na pewno bym nie skreślał ich, bo skład jest ciekawy w tym roku. Do tej pory graliśmy wyłącznie krajówką w takich imprezach.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
tak, tak rzecz jasna mialem na mysli druzyny mlodziezowe. Jednak nikomu nie trzeba chyba przypominac na jakim poziomie jest system szkolenia u nas, a na jakim w Rosji...
tym czasem Starzyński raz, Kapica dwa i Polacy prowadza 2:0, nie spodziewalem sie tego, ale poczekajmy spokojnie bo to dopiero po I tercji ;) nie mniej jednak jest szansa na kapitalne otwarcie :grin:
edyta:
Wegry - Litwa 7:2, Wielka Brytania - Niemcy 0:9, Polacy po II tercji nadal 2:0 ;D
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Na razie jest bardzo dobrze, z relacji wynika że Mrugała super broni, no i Kapica szaleje, on to powinien być gwiazdą na tych mistrzostwach. Nie spodziewałem się tego, Kazachowie mają problemy, oby tak dalej. O awans jednak będzie ciężko bo z Niemcami to już raczej nie wygramy ???? .
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
II Division, 23:30
Hiszpania - Belgia
Typ: 1 ✅ 6-1
Kurs: 2.0 bwin
Na dzis polecam taki meczyk. Hiszpanie niespodziewanie wygrali pierwszy mecz z Australią, która rok temu grała w 1 Dywizji i to aż 6-0, co było na pewno jakąś niespodzianką. Co ciekawe Hiszpanów prowadzi Amerykanin i Kanadyjczyk, także na pewno ma to wpływ na wyniki. Co również bardzo ciekawa FC Barcelona w tym sezonie przebiła się w Europie do II rundy Pucharu Kontynentalnego, także może doczekamy się wreszcie jakichś sukcesów na dłużej w wykonaniu Hiszpanów.Na pewno atutem jest młodzież, która w pierwszym meczu sobie poradziła sobie bardzo dobrze. Hattrick zdobył chłopak, który gra w Finlandii na codzień. Nie ma co ukrywać, że jest to mecz o awans w tej grupie. Belgowie są dobrzy, ale czy poradzą sobie z Hiszpanią. Na mnie większe wrażenie zrobiło zwycięstwo nad Australią 6-0, niż wygrana Belgów tylko 5-2 z Meksykiem.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
II Division, 12:00
Rumunia - Izrael
Typ: Rumunia -8.5 ✅
kurs: 1.70 bwin
Tym razem gramy w sąsiedniej grupie w Estonii. Rumunii są 2 po Estonii kandydatem do awansu. Myślę, że będzie im ciężko z Estonią sądząc po dotychczasowych wynikach obu zespołów i ich potencjale. Na pewno Estończycy prezentują się lepiej i przypadkowo spadli w zeszłym roku. Jednak w tym meczu Rumunia gra z najsłabszym Izraelem w stawce, który przegrał z Nową Zelandią mecz o utrzymanie i najprawdopodobniej spadnie z 3 ligi światowego hokeja. Rumuni po ogromnych problemach z Chińczykami, teraz powinni bardzo wysoko ograć Izrael, który jak widać po warunkach fizycznych zawodników, że odstaje od większości zespołów. Estonia pokonała 17-3 Izrael, myślę, że Rumunia jest w stanie wygrać różnicą 9 bramek.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
U18, 14:00
Kanada - Szwajcaria

Typ: Kanada -4.5 ⛔
Kurs: 1.70 bwin
I jeszcze jeden szybko. W zeszłym roku Kanada wygrała 8-1, ja myślę że linia jest dosyć nisko ustawiona, zobaczymy czy się potwierdzi, na pewno młodzi Kanadyjczycy są w stanie Szwajcarom nastrzelać.
edit: niebywałe rzeczy się zdarzają, wielka niespodzianka, Szwajcarzy w zeszłym roku walczyli o utrzymanie... No, ale mistrzostwa mamy w Europie, na Białorusi, także Amerykanie i Kanadyjczycy może nie czują się jak u siebie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
U18 Dywizja 1, 20:00
Polska - Węgry
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.75 bwin
Tak wysokiego kursu to się nie spodziewałem. Na pewno warto skorzystać. Nie spodziewam się wprawdzie jakiegoś pogromu, typu 6-0 czy 5-1, ale Węgrzy wydają się zespołem słabszym, ponadto gramy u siebie. Nie poradzili sobie z Wielką Brytanią, przegrywając po dogrywce, a to nie za dobrze wróży. Również z Litwą odnieśli zwycięstwo mniejszą różnicą bramek niż Polacy. A my na pewno zaskakujemy dobrą postawą, to na pewno będzie kolejny ważny po Kazachstanie mecz, miejmy nadzieję zwycięski. Ja wierzę w nasze atuty, bo mamy w tym roku jak się okazuje bardzo dobry rocznikowo zespół, z wieloma atutami w ofensywie.
edit: Co się stalo w 3 tercji?? po 2 wygrywali 3-2
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
U18, 20:00
Anglia +1.5
Kurs: 1.9⛔
bwin
Po wczorajszej porażce z Węgrami to zmieniłem zdanie co do naszych możliwości. Anglicy wygrali po dogrywce z Węgrami, więc może być ciężko.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
U18, 20:15
Dania - Austria
Typ: over 6.5⛔
Kurs: 1.55 bwin
Takie coś dosyć pewnego. Austriacy jak na razie zawodzą na całej linii, nie dość że Japonia strzeliła im 7 bramek to później jeszcze przegrali z Korea po dogrywce!! Duńczycy mają mistrzostwa u siebie i spisują sie fenomenalnie. Proponuję przyjrzeć się grę 17 letniemu Nicklasowi Jensenowi, 7 bramek w dwóch meczach, za rok czeka go draft w NHLu, kapitalny chłopak który w duńskiej ekstraklasie strzelił 18 bramek.
edit: czarna seria, pechowo strasznie Polacy przegrywali 2-4 po dwóch, a Dania nie wysiliła się najwyraźniej, na jutro na pewno coś podam, a w sobotę długo oczekiwane mistrzostwa startują z udziałem Polaków w Ljublanie ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
U18, 13:15
Francja - Japonia
over 6.5 ⛔
Kurs: 1.57 bwin

Gramy dalej. Francuzi to dobry team, drugi po gospodarzach, Duńczykach. Pokonali silną Norwegią, Koreą, ulegli Danii 4-7. Japończycy jak do tej pory tracą olbrzymią ilość bramek: 5 z Austrią, 7 z Danią, 8 z Norwegią. Potrafią także strzelać. Francuzi za to również dużo tracą 4 z Koreą, 4 z Norwegią, 7 z Danią. Zapowiada się na pewno sporo bramek. Mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie niespodzianki.
U18, 16:45
Norwegia - Austria
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.15
Do powyższego meczu dokładam Norwegów, którzy rozbili zarówno Japończyków jak i Koreańczyków, z którymi nie poradziła sobie Austria. Norwegowie są zespołem o klasę lepszym, mają w swoich szeregach szalenie bramkostrzelnych zawodników. Aż 4 Norwegów jest w pierwszej piątce najlepiej punktujących w mistrzostwach, z gwiazdą Sondre Oldenem, grającym w MODO, który w 3 meczach uzbierał (uwaga!) 15 pkt.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
U18, 18:00
USA - Kanada
Typ: over 6.5 ⛔
Kurs: 1.75
W meczach pomiędzy Amerykanami i Kanadyjczykami nigdy nie było szachowania i defensywnej gry, zwłaszcza jeśli gra młodzież, która jeszcze nie gra dojrzale pod względem taktyki. W większości spotkań czołowej dywizji padają overy, wierzę że i tym razem będzie podobnie.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Red Bulls Salute 2010 Tournament

Red Bulls Salute goes European Trophy

Prominent teams from the best European leagues will move Salzburg into the limelight of the international ice hockey scene.

Red Bulls Salute, the annual invitational tournament by the Salzburg ice hockey club, EC Red Bull Salzburg, was taken to a new level and now stands for the final tournament of the newly formed European Trophy (August 11 – 28, 2010). ▶ http://www.europeantrophy.com/

The final tournament, the Red Bulls Salute, will be held at the Salzburg Ice Arena and in Zell am See, the Red Bulls acting as the organizer of the final tournament between the best eight teams.

The specific match setup will depend on the results of the European Trophy.

For detailed information on the tournament visit:
▶ http://www.redbullssalute.com/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pierwszy zakład w nowym sezonie (przed-sezonie) w hokeju.
Dinamo Riga - Neftekhimik under 6 @1.55 fonbet
Neman - Krylia Sovetov, over 5.5 @1.75, fonbet
Poszło w dubelku ako: @2.71
Zaczynają się powoli mecze sparingowe. W zeszłym roku w sierpniu trochę tutaj &quot;pobawiłem&quot; się w pisanie. Od tego posta można popatrzeć jak było &gt; Klik &lt;.
Jeśli czas pozwoli to też postaram się popisać od czasu do czasu w sierpniu o sparingach.
Co do propozycji powyżej.
Opieram się głównie na doświadczeniach z poprzednich lat. Zwłaszcza z ostatniego sezonu. Nie ma czasu na pisanie o zmianach w zespołach. Może następnym razem coś skrobnę.
Ryga w połączeniu z dzisiejszym rywalem od razu pierwsza myśl under. Łotysze solidnie się bronią. Jeśli nadal będą prezentowali taki styl to nawet under 5.5 powinien siąść. Ale skoro fonbet pozwala na wybranie linii to wziąłem &quot;pewniejszą&quot;. Neftehimik już ma za sobą jeden mecz kilka dni temu- padło 5 goli.

Krylia podobnie jak Neman to ofensywne zespoły. Powinno trochę goli paść.
Co będzie to się okaże ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
HC Zlín - HK 36 Skalica hokej na lodzie , towarzyski typ over 5,5 kurs 1,75 Fonbet wynik 3-5✅

Ostatnie wyniki Skalicy

30 lipca HC Ołomuniec - HK 36 Skalica 5-3

29 lipca HK 36 Skalica -SHK 37 Piestany 5-4


Ostatnie wyniki HC Zlín

29 lipca HC Zlín - Spartak Moskva 3-4 OT.

Patrząc na ostatnie wyniki forma tzw wakacyjna,dużo bramek,sprawdzanie formy bramkarzy.Doskonały wynik HC Zlín ze Spartakiem.Sedláček doskonale w bramce,dziś mam nadzieję,że będą tesowani pozostali trzej bramkarze.Jedyny myk na ten meczyk jest to,że dziś są rozgrywane dwa mecze HC Zlín ze Skalicą pierwszy z teamem A ,drugi z rezerwami ----&gt; http://hokej.zlin.cz/actions/?date=2010-8-3

Oferta overowa jest w Fonbecie ,1X2 w Bwinie i chłopaki mogą kombinować z tym spotkaniem,według swego uznania podpasują sobie wynik końcowy pod któryś z tych meczyków ,mecz A lub rezerw...
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Czesi u18 w turnieju Ivan&#39;a Hlinka wystąpią bez zawodników, którzy w tym sezonie grali w północnej ameryce czyli Frk, Doudera, Beranek, Machovsky, Stransky ...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam jak masz ochotę założyć temat dla hokeja czeskiego extraligi lub pucharu na obecny sezon to podsyłam analizę meczy do wklejenia

Czechy Puchar
HC Plzen - KLH Chomutov 1,5
betclic
Plzen - mistrz , extraliga
Chomutov - 1 liga, a więc klasa niżej - mniejszy budzet
Chomutow przegrane sparingi przedmeczowe i chyba najciekawsze to iż:
(czytałem po czesku wieć nie wszystko zrozumiałem)
podczas sparingu ze Slavia Praga po drugiej tercji (przegrywali już 0:3) udali sie do szatni a tam okazało sie, że zostali okradzeni.
Zabrano: telefony komórkowe, karty kredytowe, biżuterię, gotówkę oraz dokumenty. Szacowana wartośc strat to 0,5 miliona koron (niewiem ile to euro ale pewnie sporo).
Mecz przerwano bo złodzieje mogli wykozystywać dokumenty w tym czasie.
Gracze musieli przerwać trening gdyż cyt: &quot;zamiast być na lodzie wyrabiają sobie nowe dokumenty&quot; cyt tłumaczonu z czeskiego, wiec pewnie niekompletny.
...................................
 
Do góry Bottom