>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzisiaj też wybitnie Priwjet. Bo z 4 zespołów co grają to Rosyjskie drużyny (Wam też lepiej pasuje mówić Ruskie albo Radziecki? ???? )
Ostatnio jak zagrałem to wyszło marnie &gt;&gt;&gt; tak &lt;&lt;&lt;
Dziś zagrałem takiego &gt;&gt;&gt; dubla klik &lt;&lt;&lt;
Lada - Neftekhimik, under 5.5 @1.72, wynik 2:2 (0-2 1-0 1-0)

Nie ma sensu pisać bo jak widać mecz był o 11ej i właśnie się skończył. Underek siadł. Jednak Lada co klasa to klasa :spokodfhgfh:
Nie dałem rady napisać wcześniej więc pozostaje drugi typ.

Salavat Ufa - Skalica, over 5.5 @1.70 bwin ⛔ wynik: 2-3 (0-2, 2-0,0-1)
Krótko i na temat. Obie ekipy dość mocno ofensywne. Skalnica to chyba najbardziej ofensywny obok Koszyc zespół w swojej lidze. Jak coś źle pisze to Grzesiu może mnie sprostować ;)
Skalnica rozegrała kilka spotkań już. Undery notowali z czeską Zliną, Zvolenem. Overki spore robili z Kometą (dwa razy), Ołomuńcem,
Ufa także dość ofensywny zespół w swojej lidze.
Chłopaki dolecieli do Rosji bez komplikacji. Już są po treningu na lodzie.
W składzie jest Palffy. Coś powinien strzelić. Hartman sporo próbował w sparingach. Też może mu się udać pokonanie bramkarza Ufy.
Co Salavatu. Też grali Lulą i wygrali 2-3. To jednak trochę bardziej defensywny zespół niż Słowacy.
Kilka zmian w zespole. Z zespołu odszedł do Lady Tereszenko. Chyba dlatego Lada jest trochę bardziej ofensywna niż w poprzednim sezonie ;)
W sparingach cisnął już 2 sezon w Ufie Alex Radulov, ex zawodnik NSH Predators. Reszta składu to głównie Rosjanie i Czesi. W bramce nadal reprezentacyjny bramkarz Eremenko. Zobaczymy jak jego forma :]
Powinien ten mecz być wesoły a nie smutny. Więc linia goli 5.5 powinni przekroczyć. Choć typ wydaje się jednak słabszy od tego undera Lady. Bo jeśli Skalnica nic nie strzeli to z overem będzie problem. No i lepiej, żeby nie było żadnego remisu 2-2 bo to nie sprzyja overowi. Czuję gdzieś 4-2, 5-1 dla gospodarzy.
Kak budjet? Pażywjom uwidjem :]
Paka ;)

Edit: Generalnie śmiech na sali... Przy wyniku 2-2 under bym zrozumiał. Ale jak do końca meczu zostaje 8 minut to już ciężko zrozumieć żeby nie wpadła bramka. Choćby na empty necie. Pod sam koniec mnóstwo kar. 1 tercja pod sam koniec w 17 i 19 min. Słowacy strzelają. Początek 2 tercji i 21 i 22 minuta Rosjanie strzleają. Później cisza aż do bramki na 2-3. Ostatecznie under :|
Kurs na Ufe był ok. @1,30. Na Skalnice był ok. 7-8. Myślałem, że chłopaki robią wała poza 1 tercją na remis. Ale jednak chyba nie. Wygrana Skalnicy po galantym kursie. Mam nadzieję, że sporo ludzi zagrało Słowaków ????
Ja po golu na 2-3 lekko skontrowałem sobie na live under 5.5 po @4,30
&gt;&gt;&gt; kupon &lt;&lt;&lt;.
Ostatecznie lekki plus. Bo kontra była tylko małym ubezpieczeniem. Nie spodziewałem się, że mecz skończy się 2-3 :|
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zylina - Poprad 1 2,00
Zylina - Poprad (1 tercja) X 3,00
No to czas na coś z Słowacji. Zilinę widziałem w Sosnowcu, nie mogę powiedzieć by ich gra wyglądała źle, jasne, że nie był to jeszcze jakiś wysoki poziom ale na finał wystarczyło. Tam im nie wyszedł mecz z Alba Volan Székesféhervár, swoją drogą muszę przyznać że miło mnie zaskakuje jak na razie HK Spišská Nová Ves ale to temat na kiedy indziej. Wracając do sparingów - na pokonanym polu m. in. Liptovský Mikuláš, Dukla Trenčín czy nasz Wojas Podhale i to bardzo wysoko, Pinguine Krefeld czy Liepaja - jest ok. Fajnie wyglądają Škoda, czy Török. Zylina jest bardzo aktywna na rynku transferowym, zespół zasili m. in. bramkarz Miroslav Lipovský z Košic, co chyba definitywnie rozwiązuje problem z bramkarzami zespołami bo chyba wszyscy pamiętają jaki cyrk był w zeszłym sezonie i Török a w najbliższym czasie kontrakt podpisać ma jeszcze Spilar. Zostali Krajči, Koložváry, Pleva czy Škoda, po stronie osłabień należy zapisać przede wszystkim Kloude i Javina, odeszło jeszcze kilku mniej znaczących zawodników jak chociażby Simka ale po nim nikt płakać nie będzie. Tak więc zespół generalnie wygląda całkiem przyzwoicie, kadrowo zaryzykuje stwierdzenie że lepiej niż w poprzednim sezonie. Co do Popradu... ło na Boga, tam chyba na głowę upadli! odszedł Jarolín, Skokan, zostali (póki co) co prawda najlepsi z Krotákiem, Ratajem i Haščákiem na czele ale zaciąg z Kezmaroku mnie przeraża. Transfery Segli, Sechnego, czy Skoviry mogę zrozumieć ale cała reszta? ubytki kadrowe moim zdaniem łatano po najmniejszej linii oporu, ci zawodnicy nie potrafili utrzymać Kezmaroku w lidze a teraz przychodzą do zespołu, który ma ambicje na play off. To się nie może udać. Dobrze, że chociaż lukę po Jarolinie zapełniono Kloudą, może to jakoś będzie wyglądać. Na moje oko widzę max dwie piątki na miarę ligi, czy tak się da długo pociągnąć? W spotkaniach sparingowych mnie trochę zaskoczyli w meczu z Liptovským Mikulášzem ale ten klub też już będzie cieniem zespołu z poprzedniego sezonu. Zylina to nie wygodny rywal w dodatku już trochę sparingów zespół zagrał w przeciwieństwie do Popradu, który gra mało. Tutaj widzę wygraną gospodarzy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Znowu coś napiszę w temacie. Może poza mną i Grzesiem ktoś się ujawni. Napewno ktoś gra jeszcze letni hokej ;)
Dzień przerwy w temacie. Choć chciałem coś napisać to jednak inne &quot;sprawy&quot; nie pozwoliły. Wczoraj odpuściłem sobie underek Lady. Na live próbowałem dziabnąć U 6,5 o czym pisałem w HP. Nie udało się. Ale komplet dubli za to siadł. Największe problemy były z Pardubicami. Wynik na styku 3-2. Kurs najniższy z granych wczoraj bo @1,50. W samej końcówce 5 on 3 rywali ciesnęli... ale Dominator klasa. Z relacji tekstowej wynikało, że forma Dominika Haska jest. Już teraz czuję, że buki będa zaniżały kursy na Pardubice ze względu na Haszka w składzie. To na marginesie.
Tak było wczoraj &gt;&gt;&gt; klik &lt;&lt;&lt;
A tak zapodałem sobie na dziś dwa duble. Właśnie takie &gt;&gt;&gt; klik &lt;&lt;&lt;.

London Knights - LIWEST Black Wings, over 5,5 @1,65 bwin
✅ wynik: 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)

Mecz jest już nie do grania. Bo już grają. Nawet nie mam livescora. Rano będzie na stronie turnieju wynik. Londyn to czołowa ekipa OHL. Dość często na nich grałem. Zwłaszcza overy w play offach. W 68 meczach poprzedniego sezonu zasadniczego strzelili 287 bramek, tracąc 194. Tylko z drugiej konferencji Windsor strzelił więcej bramek i tylko Windsor stracił mniej bramek niż London. Generalnie overowy zespół, grają u siebie mały turniej. 3 zespoły z Kanady, 3 zespoły z Europy. Linia 5.5 powinna być przekroczona.
Dle ciekawskich stronka turnieju--&gt; http://www.eurocancup.com/

Magnitogorsk - Avtomobilist, over 5.5 @1.70 bwin
⛔ wynik: 2:2
Magnito to potęga. W składzie mają super gwiazdy. Skład mają chyba taki top4 w KHL. W sparingach łupią sporo bramek. Aż nie chce mi się wymieniać z kim i ile. Avtomobilist to chłopaki mają mecz gdzie tracą mnóstwo bramek lub mnóstwo strzelają. Choć jedni i drudzy w sparingach zaliczyli piłkarskie wyniki gdzie było 3 gole. Taki zestaw par powinien jednak dać over. Kurs sensowny.
Lada Togliatti - HK 36 Skalica, under 5.5 @1.65 bwin ✅ wynik: 0:1 (0-0 0-1 0-0)
Nie ma co tutaj za wiele do pisania. Obie ekipy opisywałem już wcześniej w temacie. Ktoś czytał to wie. Nie czytał to może przeczytać.
Skalnica w poprzednim roku zajęła ostatnie miejsce w tym turnieju. Teraz mają komplet zwycięstw. Najpierw sensacyjnie ograli 2-3 Ufe. Wczoraj ograli Neftekhimik 1-2. Coś jednak słabiej im idzie strzelanie. Po słowacku jakoś mi wyszło, że Palffy gra. A po rosyjsku czytałem, że Palffiego jednak tam nie ma. Więc chyba jednak Zigiego nie ma w składzie Słowaków. Under wydaje się być sensowny.

HC Dukla Jihlava - PSG Zlin
, over 5.5 @1,75 bwin
✅ wynik: 0-6 (0:3, 0:2, 0:1)

Typ trochę zagadka. Ale jednak zagrałem to. Zlin w znacznej większości notował overy. Wyniki po 8 bramek nie były rzadkością. Dukla trochę słabiej w sparingach. I to Oni mi się tutaj trochę nie podobają. W tym meczu właśnie Jihlava może &quot;ciągnąć&quot; w stronę undera. Najsłabszy typ moim zdaniem z dzisiejszych. To jednak kilka groszy dałem.
Oczywiście typy w dublach.
Może wreszcie w temacie trochę lepiej to wypadnie...
Edit: No trochę lepiej... ale kompletu brakło :kwasny4565:
Nawet nie wiem jak wyglądał mecz Magnito, ale trochę brakło. Później zerknę co tam się działo. Overek z Kanady izzi. Underek Lady galanta peFFka. Overek w Czechach tak się sądziłem Dukla mogła ciągnąć undera. Nic nie ustrzelili. Dobrze, że Żlin szedł za ciosem.
To the next time ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
HC Košice - HC Slovan Bratislava​
Cassovia Hockey Cup 26.08. 18:15​

Typ: 1 kurs: 2,15​

O godz. 18:15 mój główny kandydat do majstra Košice podejmą Slovan. Sparing, mecz towarzyski? tylko dla naiwnych. Fakt iż Cassovia Cup jest turniejem towarzyskim nic nie zmienia. Ten mecz ma wiele podtekstów, przede wszystkim ten mecz to wojna psychologiczna przed startem najbliższego sezonu, myślę że walka o tytuł rozegra się między tymi dwoma zespołami, po za tym to jest mecz o prestiż bo z najgroźniejszym rywalem przegrać nie wypada, nawet jeśli mecz nie jest o stawkę.

Košice mają piekielnie silną kadrę, fakt odeszło kilku zawodników: Lipovský (do Žiliny), Šterbák (do Mlady Boleslav), Špelda (do Nitry), Petričko (do Newcastle Vipers), Slovák (do Automobolist Jekaterinburg) Mocek i Andreanín (do Zvolenu), czy w końcu Ščurko, który niestety swoją karierę będzie kontynuował już w więzieniu. Przyszedł nowy bramkarz Dominik Pec ale pozycja Hudáčka jest niezagrożona, do tego obrońcy Halász z Nitry, Homer z Dukli i młodziutki Marincin, z napastników warto zwrócić uwagę na Szweda Henrica Höglunda, który był bardzo ważnym ogniwem Stjernen w poprzednim sezonie (36+33) i kolejny zaciąg młodych - Gmitter wracający z wypożyczenia i Mertel z Nitry. Oczywiście ci młodzi zawodnicy to melodia przyszłości i za wiele raczej nie pograją ale błysnąć któryś może. Patrząc jednak na kadrę to Košice wyglądają wyśmienicie.

Jeśli chodzi zaś o Slovan to w zespole zaszła prawdziwa rewolucja - sprowadzono aż 13 nowych zawodników m. in. rewelacyjnego w poprzednim sezonie bramkarz Rybára z Skalicy, który zmienił Hoviego, Fina już niestety w bramce Slovana nie zobaczymy, czeskich obrońców Ostrčila i Tesaříka. Formacje ofensywne zaś wyglądają nieźle - przyszli bracia Richard i Robert Huna z Mikuláša, młody ale posiadający już spore umiejętności Skokan z Popradu, kolejna para tym razem z Dukli - Nemec i Nedorost ale ich wyniki w poprzednim sezonie umówmy się wyglądają bardzo słabo no i w końcu Demel, który też w Znojemie specjalnie nie błyszczał. Dziwią mnie jednak nazwiska których się pozbyto - Kukumberg, Lažo, Uram, Döme, czy wspomniany już przeze mnie Hovi.

W pierwszym meczu turnieju Slovan po bramkach Demela, ***sy, Nemeca i Róberta Huny ograł 4:0 Liptovský Mikuláš który moim zdaniem po tych osłabieniach jakich doznał będzie nie tylko cieniem drużyny z poprzedniego sezonu ale może mieć ogromny problem z wywalczeniem miejsca w play off. Košice zaś pokonały bardzo pewnie Dukle Trenčín 5:2. Bramki strzelali Šimurda, Michel Miklík, Kmiť, Gron i Bartoš.

Składy z tamtych spotkań:
Slovan: Konrád – Tesařík, Štajnoch, J. Kováčik, Bohunický, Devečka, Hruška, Janík – Kuľha, ***sa, Demel – Rób. Huna, Lipiansky, Rich. Huna – Skokan, Vaic, Nemec – Varga, Jankovský, Bezák

Košice: T. Halász - Tabaček, V. Marinčin, Slimák, Chmelo, Deyl, Pichnarčík, Baláž - Höglund, Faith, Bartoš - Huna, Gron, Jenčík - Miklík, Húževka, Kmiť - Šimurda, Sýkora, Mertel

Košice w sparingach póki co grają średnio, z Spiš. N. Ves zagrali świetnie w ofensywie ale bardzo słabo w defensywie, w efekcie wynik 9:6, później był remis 3:3 z bardzo dobrze wyglądającym jak na razie Zlínem, mecze na styku z Trzyncem (3:2) i Zvolenem (4:3), zaskakujące trochę porażki z Spiš. N. Ves 2:4 i Mikulášem 3:5 no i w końcu zwycięstwo z Duklą 5:2. Slovan jest po podróży przez nie mal cały kraj i wczorajszym meczu, Košice grają u siebie więc mogli się spokojnie do tego meczu przygotować. Sądzę że ten mecz będzie pod dyktando gospodarzy, którym w końcu nie wypada przegrać z największym rywalem.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wczoraj katastrofa dziś luźne spotkania więc może coś pokombinować. Dosłownie po kilka zdań do Słowacji po wrażeniach z drugiego dnia Cassovia Hockey Cup.

-
HC Košice - Liptovský Mikuláš​
Cassovia Hockey Cup 27.08. 18:15​

Typ: 1 Kurs: 1,60​

O wczorajszym spotkaniu Košic wolałbym jak najszybciej zapomnieć bo to była kompletna katastrofa. Na swoim poziomie zagrali tylko chyba Huna, Faith i Gron reszta mam wrażenie przeszła obok spotkania. Przy stanie 2:6 dla Slovana Steel Arena pustoszała, kibice wychodzili kręcąc głowami z niedowierzaniem... O transferach Košic już pisałem więc nie ma się co powtarzać. Liptovský Mikuláš... żal mi ich trochę mieli udany sezon i zaraz im skład możni rozkradli, ale co zrobić. Odeszli Falter, Kovar, bracia Robert i Richard Huna, ubytki są nie mal w każdej formacji i to bardzo poważne a wzmocnień nie widać. Szczerze przyznam że w chwili obecnej widzę sporą grupkę lepszych zespołów w lidze od Liptaków i o play off będzie im bardzo ciężko, chociaż kilka wystrzałów w sparingach mieli ale wiadomo jak to wygląda w sparingach. Tutaj zdecydowanie na gospodarzy, którzy muszą się zrehabilitować za wczorajszy wynik.

-
HC Slovan Bratislava - Dukla Trenčín​
Cassovia Hockey Cup 27.08. 15:00​

Typ: 1 Kurs: 1,50​

2/10

Nie spodziewałem się ich aż tak dobrej gry, nie mniej trzeba oddać że wygrali zasłużenie. Rybár klasa sama w sobie, Vaic póki co w wysokiej formie, młodziutki Skokan też wygląda bardzo dobrze ale zaryzykuję mimo wszystko stwierdzenie, że zagrali dobrze i strzelili aż 6 goli na Koszycach bo rywal po prostu im na to w dużym stopniu pozwolił. Teraz grają z Duklą która przegrała po walce z Koszycami i kompletnie odpuścili mecz z Liptakami. W ciągu 2 dni pokazali 2 oblicza i sami zawodnicy chyba nie wiedzą czego mogą się spodziewać po kolegach. Slovan uskrzydlony zwycięstwem nad Koszycami nie powinien mieć problemów z pokonaniem Dukli. Spotkania dobre do dubla bo wyglądają stosunkowo pewnie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ostatnio 3/4. Jeden dubel siadł.
Nie ma czasu więc na prędkości wygląda dziś u mnie tak.
&gt;&gt;&gt; DWA DUBLE &lt;&lt;&lt;
Brynäs - AIK, Brynäs 60&#39;, @1,70 bwin ✅ wynik: 5:1
O Brynasu ja pisałem, Grzesiu. Zmiany na dobre. AIK to chłopaki z ligi nizej. Widzę tutaj wygraną Bynasu i under. Jeśli nie będzie underu to raczej wtopa. Remis lub win AIK. Jednak biorę Brynas bo uważam, że dadzą chłopaki radę.
Almtuna IS - Sundsvall, under 5.5 @1.95 bwin ✅ wynik: 2:0
Rozumiem, że to sparingi i dlatego taki kurs na under. Ale ja i tak bym dał tutaj @1.80, może nawet @1,75 na under. Style gry obu ekip daje spore szanse na underek a kurs @1,95 zachęca mnie gdyż czuję tutaj value.
Ponadto czuję peffke 1 tercja: remis 8)
Ale nie można tego zagrać.
Storhamar - Lillehammer, Storhamar 60&#39; @1.90 bwin ✅ wynik: 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
O Smokach też już pisałem. Jak na realia ligi całkiem porządny skład. Sparingi grają nieźle. Nawet przy 3-3 w 3 tercji potrafią pocisnąć. Jak nie będzie remisu to powinni wygrać ;)
@1.90 ładnie wygląda.

Dinamo Riga - Ilves, Dinamo Riga 60&#39; @1.55 bwin ✅ wynik: 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Tutaj nic jeszcze nie pisałem to kilka uwag. Ryga mocno się wzmocniła. Przyszedł Sandis Ozoliņš. Wiele lat grał w NHL, w San Jose, Colorado, Anaheim itd. Teraz wrócił do kraju na &quot;stare śmieci&quot;. Po różnych przygodach Martin Kariya zdecydował się grać w KHL w ekipie Dynama. Nazwisko nie jest tylko zbieżnością do Paula Kariyi. Martin to brat Paula.
Zaczynają grać mały turniej gdzie gospodarzem jest Dinamo. Pewnie będzie jeszcze coś na dniach do grania w tym turnieju. To może coś więcej napisze.
Ilves to przeciętniak z Finlandii. Daleko do Rygi nie mieli. Nie widzę atutów po stronie Finów. Kurs bez szału ale do dubla ok.
Starczy bo jeden mecz od 18;30 a reszta od 19;00.
Nie pisać do mnie na PW po livescory. Jak jestem na forum to na bieżąco edytuję tutaj wynik lub podaję co się dzieje w HP.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie mam dziś natchnienia do pisania. Dlatego też będzie krótko.
Wczoraj wreszcie komplet w temacie. 4/4 spotkania i dwa &gt;&gt;&gt; duble siadły &lt;&lt;&lt;.
Dziś w bwinie pocisnąłem tak: &gt;&gt;&gt; Duble &lt;&lt;&lt;
Ponadto dziś byłem w pobliżu Milenium i wpadłem puścić sobie hardcorową taśmę. Dawno nie byłem w ziemniaku zagrać więc zapodałem sobie &gt;&gt;&gt; taką taśmę &lt;&lt;&lt;
Głównie hok plus dwa zdarzenia z LA. Jak wejdzie to numer kreskowy do kuponu ;)
Jedziemy co i jak z dublami.

MHK Martin - HK Ardo Nitra, MHK Martin 60&#39; @1.65 bwin ✅ wynik: 4-2 (2:1, 0:0, 2:1)
Trwa 1 tercja więc nie ma sensu pisać... :|
Stjernen - Comet, Stjernen 60&#39; @1.50 bwin ✅ wynik: 6-4 (2:1, 0:1, 4:2)

Comet ledwo uratowali się przed spadkiem z ligi. Zbyt słabi są żeby grać w najwyższej lidze, a zbyt mocni żeby grać niżej. Obie drużyny dokonały pewnych zmian w składach. Stjernen pozyskało kilku zawodników m.in. ze Sparty i kilku młodziaków z juniorów szwedzkiej Troji. Z kolei Comet ma w składzie samych słabych zawodników. Pewnie gdyby to był sezon to kurs na gospodarzy byłby ok. @1,30. Jako, że to sparing to większe szanse na sensacje...
HPK - JyP, under 5.5 @1.72 bwin ✅ wynik: 3-1
Niby w sparingach sporo obie ekipy strzelały. Tyle, że rywali zasadniczo mieli takich, że pozwalali im na to.
Mistrz kraju nie da sobie chyba zaaplikować za dużo goli. HPK u siebie też nie wygląda mi na takich co będą chcieli pójść na wymianę ciosów.
Kurs dość prawidłowy. Ale i tak go wziąłem ;)

HK Spisska Nova Ves - KH Zagłębie Sosnowiec, HK Spisska Nova Ves, @1.75
bwin ✅ wynik : 7:1 (3:0, 1:0, 3:1)
Wygląda na mecz o overze. Ale kurs @1,45 jakoś mnie zniechęca... Dlatego biorę gospodarzy turnieju. Z Grzesiem przy bajerce na GG wyszło, że chłopaki nieźle sobie radzą. I Grzecho powiedział, że namieszają trochę w lidze. Póki co w sparingach ograli nawet 4-2 Koszyce. Zgłębie dość dobrze sobie radzi na tym turnieju. Ale jednak myślę, że beniaminek Słowacki tutaj ogra naszych orłów.
Mecze niedługo więc czas kończyć...
Edit: Dziś ponownie komplet dubli ;)
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czas to pieniądz. Więc szybko piszę.
Dziś drugi dzień z rzędu 4/4 i oba duble siadły.
Podsumowanie dzisiejszych kuponów i co dziś noc + jutro dzień.
&gt;&gt;&gt; Screen &lt;&lt;&lt;.
Jednak taśma nie siadła... Szkoda bo bym trochę ogolił Milenium. &gt;&gt;&gt; Screen &lt;&lt;&lt;
Co na teraz.

London Knights - EV Zug, over 5.5 @1.53 bwin ✅ wynik: 5:3 ( 1:3, 1:0, 3:0)

O Londynie już napisałem. Mimo utraty największej gwiazdy Johna Tavaresa który został wydraftowany z numerem #1 przez NY Islanders to mają i tak zawodników, którzy potrafią strzelać. Zug też nie powinien być bierny ;)

Lukko - TPS
, under 5.5 @1.60 bwin
✅ wynik: 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Kurs lekko śmiechowy i widać, że under tutaj jest faworytem analityka bwin. Na pograniczu opłacalności. Można wybrać sobie linię 6,5 ale i takze 4,5 w bwinie. Tyle, że jakoś średnio to wszystko wygląda.
TPS dziś dostali baty od HIFK 6-2. Tyle, że styl obu zespołów jest raczej underowy. Połączenie obu drużyn daje spore szanse na powodzenie grając under.
Póki co nie wiem w jakich składach wystąpią drużyny. To będzie coś więcej wiadomo jutro. Ale ja już muszę się zdecydować.
Z ciekawszych zmian w składzie należy odnotować pozyskanie przez Lukko Kurtisa McLeana, Kanadyjczyka grającego w różnych ligach w Ameryce. Amerykanina Justina Morrisona, który teraz będzie szukał swojego miejsca w Finlandii. Wcześniej grał w Hamburgu, trochę krążył po Europie.
Jeszcze wspomnieć można o Harrim Tikkanen z HPK (sporo assytował). Oraz Czecha Jakuba Petrulazka z AHL gdzie w poprzednim sezonie miał 19G, 35A.
TPS też ma kilka zmian. Nie ma za dużo czasu to tylko wymienię Amerykanin Mike Radja, Czech Michał Birner, Szwed Jens Skalberg, Kanadyjczyk Darcy Campbell i bramkarz z ECHL, Amerykanin, David Leggio.
Póki co w meczach sparingowych jednak średnio radzili sobie ze zdobywaniem bramek. Chyba, że rywal na to pozwalał. Ten mecz nie powinien wyglądać na &quot;wesoły hokej&quot; i mocną strzelaninę.
Może na jutro też coś jeszcze skombinuję. Zobaczę jak oferta.

Edit: kolejny dubel w temacie siadł ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na prędkości przed wyjściem na piwko. Ostatnio seria bez porażki.
Kolejny dubel.

London Knights - EHC Munich
, over 5.5 @1.50 bwin
✅ wynik: 4-4
Wczoraj gospodarze turnieju podnieśli się z wyniku 1-3 po 1 tercji i wygrali mecz. Wyniki Londonu jak ktoś śledzi temat to wie. Wszystkie grube overy. Właściwie tylko jeden mecz w tym turnieju zakończył się underem. To mecz EHC München – LIWEST Black Wings Linz 2:3 (1:0, 1:3, 0:0). Ale jak widać to był dość pechowy mecz bo przy takim wyniku brak goli w 3 tercji to cud.
Monachium notowali nawet po 10 goli w meczach, np. z Zug.
To niby czemu dziś w nocy znowu nie miałby być over?

Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk, under 5.5 @1.75 bwin
✅ wynik:3:1 (2-0 1-1 0-0)

Jak dla mnie over w tym meczu będzie niespodzianką. Wynik meczu trudno wytypować. Ale under tutaj jest najbardziej prawdopodobny. Kurs też sugeruje, że under jest bardziej spodziewany. Do dubla mi pasuje.
Tyle...
Pozdrawiam
Edit: Klasyczne galante peFFki... ;)
Ostatnio nie znam słowa przegrana...Prawie wszystko było podane w tym temacie.Tutaj dowód.
&gt;&gt;&gt; klik &lt;&lt;&lt;
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
AIK - Leksand ,bwin over 5,5 kurs 1,85. wynik 0-3⛔

Leksand najwieksze wzmocnienia przed sezonem,pozyskali min.

fńskiego bramkarza Timo Leinonena z duńskiego Herning,
kanadyjskiego obrońcę Jean-Luc Grand-Pierre z Duisburga,
doskonałego napastnika kanadyjskiego Elias Godoy`a z norweskiego Frisk Asker.

ostatnie wyniki przedsezonowe.


2009-08-14 Leksand - Salavat Ufa (KHL) 5-6
2009-08-15 Leksand - Mora 6-0


Stołeczne AIK ma w swoim składzie tylko Szwedów.Znaczącym wzmocnieniem było pozyskanie młodziudkich napastników bliźniaków Oscara Ahlströma oraz Victor Ahlström z Huddinge.Ten duet ,,młodych wilków&quot; w zeszłym sezonie strzelił 39 bramek,oraz miał 49 asyst.

Ostatnie wyniki przedsezonowe.

2009-08-08 Nynäshamn - AIK 4-7
2009-08-12 Södertälje - AIK 3-3
2009-08-19 Espoo (FIN) - AIK 4-2
2009-08-20 Espoo (FIN) - AIK 3-3

Mój typ over 5,5
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Priwjet.
Wczoraj kompletnie nic z hoka nie grałem. Trochę kopaczy pocisnąłem.
Ale do rzeczy. Dziś pocisnąłem takiego &gt;&gt;&gt; dubla &lt;&lt;&lt;
Jak widać pierwszy mecz grali od 10ej. Więc nie będę pisał o nim. Wynik underowy 2:1(2-0 0-1 0-0).
Teraz ten drugi mecz.
Avangard Omsk - Avtomobilist, over 5.5 @1.85 bwin ⛔ wynik: 0:3 (0-0 0-0 0-3)
Zacznijmy od tego, że ja bym tutaj na over wystawił @[email protected].
Nie będę wymieniał wszystkich meczów jakie grały oba zespoły w sparingach. Omsk generalnie z drużynami &quot;bardziej otwartymi&quot; notował overy. Tam gdzie powinien być under był under. Avtomobilist należy do drużyna raczej bardziej otwartych. Mój debiut w temacie był gdzie grałem under Lady i właśnie Avto W pierwszej tercji Lada zaaplikowała im wtedy 5 goli. Co do Omska i składu. Przedłużył o kolejny rok kontrakt Jaromir Jagr. Który w sparingach nie miał litości dla bramkarzy. Strzelał gole, assystował. Z ciekawszych transferów z NHL przyszli Lasse Kukkonen. Oraz bramkarz Karri Ramo. Ten ostatni marnie grał w Tampie Bay. Był zsyłany do AHL. Aż ostatecznie włodarze klubu stracili cierpliwość do niego. Szuka szczęścia w KHL. Tutaj w sparingach jak patrzyłem tylko w jednym mecz jak grał nie padł over. Puszczał po 2-3 bramki. Avto coś powinno strzelić Finowi. A armaty z Omska powinni też dorzucić swoje. Na koniec dodam, że dubla grałem w nocy. A teraz widzę, że Fox też gra over. Więc dodatkowy atut. Że obaj myślimy tutaj o overze. A kurs w mojej ocenie przesadzony.
Tyle bo niedługo mecz.

Edit: Fatalna skuteczność obu drużyn. Mnóstwo kar. W tym 5 on 3 dla obu ekip. A tylko 3 gole. I to dopiero w 3 tercji... no ale wreszcie przypomniało mi się co oznacza słowo przegrana. Bo nawet wczoraj komplet na kopaczach ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Program Nemeckého pohára 2009 v hokeji v Mníchove (6. - 8. 11. 2009):

Piatok 6. novembra: Švajčiarsko - Slovensko (15.45), Nemecko - USA (19.15)
Sobota 7. novembra: Švajčiarsko - USA (16.00), Slovensko - Nemecko (19.45)
Nedeľa 8. novembra: Nemecko - Švajčiarsko (13.30), USA - Slovensko (17.00)

Słowacja

Bramkarze: Branislav Konrád (Slovan Bratislava), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/KHL).

Obrońcy: Ivan Baranka (Spartak Moskva/Rus.), Peter Frühauf (HC 05 Banská Bystrica), Dominik Graňák (Rögle BK/Švéd.), Richard Lintner (Dinamo Minsk/KHL), Tomáš Slovák (Avtomobilist Jekaterinburg/KHL), Peter Smrek (Severstaľ Čerepovec/KHL), Richard Stehlík (HC Vítkovice/ČR), Ivan Švarný (Benzina Litvínov/ČR).

Napastnicy: Marek Bartánus (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Milan Bartovič (HC Liberec/ČR), Tomáš Bulík (HC 05 Banská Bystrica), Ivan Čiernik (Kolín Haie/Nem.), Rudolf Huna (HC Košice), Marcel Hossa (Dinamo Riga/KHL), Richard Huna, Dávid Skokan (obaja Slovan Bratislava), Michal Macho (BK Mladá Boleslav/ČR), Branko Radivojevič, Štefan Ružička (obaja Spartak Moskva), Rastislav Špirko (HC Eaton Pardubice/ČR), Juraj Štefanka (HC Vítkovice/ČR), Marek Zagrapan (Severstaľ Čerepovec/KHL), Roman Kukumberg (Lada Togliatti/KHL).

Debiutanci w reprezentacji: Marek Bartánus, Dávid Skokan i Marek Zagrapan

Niemcy

Brankári: Dennis Endras (Augsburg Panther), Dimitri Pätzold (ERC Ingolstadt), Rob Zepp (Eisbären Berlín),

Obrancovia: Michael Bakos, Jakub Ficenec (obaja ERC Ingolstadt), Sven Butenschön, Christopher Schmidt (obaja Adler Mannheim), Jason Holland, Korbinian Holzer (obaja Düsseldorf Metro Stars), Moritz Müller (Kolín Haie), Sebastian Osterloh (Frankfurt Lions), Andre Reiss (Hannover Scorpions),

Útočníci: Sven Felski, Travis James Mulock, Andre Rankel (všetci Eisbären Berlín), Thomas Greilinger (ERC Ingolstadt), Patrick Hager (Krefeld Pinguine), Thomas Holzmann, Manuel Klinge (obaja Kassel Huskies), Kai Hospelt (Grizzly Adams Wolfsburg), Yannic Seidenberg, Marcus Kink (obaja Adler Mannheim), Marcel Müller (Kolín Haie), Patrick Reimer (Düsseldorf Metro Stars), John Tripp (Hamburg Freezers), Michael Wolf (Iserlohn Roosters).

Szwajcaria

Brankári: Martin Gerber (Atlant Mytišči/Rus.), Ronnie Rüeger (Kloten Flyers).

Obrancovia: Goran Bezina, Jean Gobbi (obaja Servette Ženeva), Severin Blindenbacher (Färjestad BK/Švéd.), Eric Blum (Langnau), Rafael Diaz (EV Zug), Beat Gerber, Roman Josi (obaja SC Bern), Mathias Seger (Zürich SC Lions)

Útočníci: Patrick Bärtschi, Thibaut Monnet, Ryan Gardner (všetci Zürich SC Lions), Duri Camichel (EV Zug), Thomas Déruns (Servette Ženeva), Paul DiPietro (EV Zug), Hnat Domenichelli (HC Lugano), Romano Lemm (HC Lugano), Thierry Paterlini (Rapperwil-Jona Lakers), Peter Emanuel (EHC Biel), Martin Plüss, Marc Reichert, Ivo Rüthemann (všetci SC Bern)

USA


Brankári: David Leggio (Turku/Fín.), Jean-Marc Pelletier (Hamburg/Nem.)

Obrancovia: Alex Brooks (bez klubu), Charlie Cook (Lukko Rauma/Fín.), J. D. Forrest (Oulu/Fín.), Tim Hambly (Ingolstadt/Nem.), Andy Hedlund (Mannheim/Nem.), Jon Insana (Iserlohn/Nem.), Kyle Klubertanz (Djurgaarden/Švéd.), Lee Sweatt (Dinamo Riga/KHL)

Útočníci: Bates Battaglia (bez klubu), Noah Clarke (Ambri/Švajč.), Chris Collins (Augsburg/Nem.), Derek Damon (Kassel/Nem.), Brett Engelhardt (Augsburg/Nem.), P. J. Fenton (Heilbronn/Nem.), Jeff Hamilton (Lugano/Švajč.), Josh Langfeld (Frankfurt/Nem.), Eric Meloche (Straubing/Nem.), Justin Morrison (Rauma/Fín.), Joe Motzko (Ingolstadt/Nem.), Mike Radja (Turku/Fín.)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Szwajcaria - Słowacja ML 1 1,75 ✅ 3:2 (1:1 1:0 1:1)

Ostatnie spotkania bardzo zacięte po między tymi ekipami:
Slovensko - Švajčiarsko 1:2 (9. 2. 2008, Škoda Cup, Lausanne)
Slovensko - Švajčiarsko 1:2 po sam. nájazdoch (9. 11. 2008, Mannheim)
Slovensko - Švajčiarsko 0:1 (19. 12. 2008, Poprad)
Slovensko - Švajčiarsko 3:2 (20. 12. 2008, Košice)
Slovensko - Švajčiarsko 1:2 (6. 2. 2008, Sierre)
Slovensko - Švajčiarsko 3:4 po sam. nájazdoch (7. 2. 2009, Gstaad)

Szwajcarzy niezły skład, są Gardner, Monnet i Bärtschi z Zurichu, Plüss i Rüthemann z Berna, więc ma kto strzelać, defensywnie też jest nieźle, jest ten niesamowity Seger (4+20 w lidze!), w bramce pewnie wystąpi Gerber. Po drugiej stronie spodziewałem się trochę innych powołań, nie ukrywam że kilku większych nazwisk w mojej ocenie brakuje. Debiutuje Bartánus ale po tym co pokazuje w lidze zasłużył, do tego Ružička, Kukumberg, większy zaciąg z Slovana w miarę to wygląda. Defensywa wygląda słabo więc nie ma nawet co wspominać. Łatwo na pewno nie będzie ale Słowacy mają większe braki w składzie, nie ma zawodników Skalicy, jest tylko Rudolf Huna z Košic a zawodnicy tego klubu byli ważni dla zespołu ale nie ma się co dziwić, skoro cały zespół jest bez formy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Niemcy - USA 1 2,42 ⛔ 2:3k. (0:1 2:1 0:0 - 0:0d. 0:1k.)

Niemcy wiążą duże nadzieje z tym turniejem. Thomas Greilinger (13+17) Michael Wolf (10+10) mają zadbać o strzelanie bramek. W bramce pewnie zobaczymy Roba Zeppa kanadyjskiego pochodzenia, (2.59 GAA, 90.6 SVS%). Przed nim będzie kilku bardzo doświadczonych zawodników, mających za sobą karierę za oceanem, jak Chris Schmidt, który jakoś do NHL się nie zdołał przebić, czy Sven Butenschön, który miał jakieś epizody w NHL, m. in. w Pittsburgh Penguins, NY Islanders i Vancouver Canucks. Sporo graczy ekipy USA występuje na co dzień na taflach DEL, jest dwóch zawodników, którzy aktualnie są bez klubu (Alex Brooks i Bates Battaglia), do tego kilku zawodników z fińskiej ligi. Motywacji jakieś specjalnej nie widzę w tym zespole, na te najważniejsze imprezy Ci zawodnicy raczej nie pojadą, a ten puchar to raczej marne pocieszenie. Ten mecz odpowie, na jakim poziomie jest niemiecki hokej w stosunku do zagranicznych ekip. Własna tafla, kibice, po to ten puchar jest organizowany przez Niemców by go wygrać, więc to gospodarze są dla mnie faworytem tego spotkania.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Szwajcaria - USA 1 2,20 ⛔ 2:3k. (0:1 0:0 2:1 - 0:0d. 0:1k.)

Amerykanie wygrali z Niemcami ale swoją grą nie zachwycili. Dwa proste błędy w odstępie kilkudziesięciu sekund i nasi zachodni sąsiedzi z 0:2 zdołali wyjść na wynik remisowy. Szwajcarzy zdołali wygrać po dużej walce z Słowakami, w samym meczu optycznie przewagę mieli Słowacy, ale należało się spodziewać bardzo ciężkiego i wyrównanego spotkania. To co pisałem przed meczem z Słowacją - Szwajcarzy mają w składzie Rüthemanna i Gardnera a to już gwarantuje dobry poziom formacji ofensywnej. Amerykanie po za Morrisonem nie pokazali nic w pierwszym spotkaniu. Niemcy zagrali dobre zawody, o porażce zdecydowały detale. Amerykanie nie wykorzystali m. in. przewagi 5 na 3, 9 razy grali w osłabieniu, przy Szwajcarach którzy twardo trzymają defensywę taka gra się może zemścić. Niestety Ci będą musieli sobie poradzić prawdopodobnie bez Beata Gerbera, który doznał kontuzji. Nie mniej jednak jeśli pokażą tak twardą i konsekwentną grę jak z Słowacją o sukces nie powinno być trudno.

Norwegia - Francja 1 1,85 ✅ 6:2 (2:1 2:0 2:2)

Francuzi w meczu z Polesiem zagrali słabo, w drugiej tercji prowadzili już 3:0 na niespełna minutę przed końcem tercji. Wtedy nastąpiło jakieś rozluźnienie w zespole i ekipa z Polesia w odstępie bodajże 20 sekund wbiła trójkolorowym 2 bramki. Z dobrej strony pokazali się Julien Desrosiers i zawodnik Zagłębia Sosnowiec Teddy Da Costa, jednak w zespole Francji mnożyły się błędy i kary. Ogólnie słaby mecz. Skandynawowie oparli swój skład na ten turniej głównie o zawodników z rodzimej ligi oraz Elitserien. Z Polesiem wygrali 4:1, problemy mieli tylko w pierwszej tercji przegranej 0:1. W końcówce zdobyli dwie bramki w odstępie 6 sekund. Dziwi trochę ilość kar, ale nie mam wątpliwości że Norwegia jest lepszym zespołem od Francuzów. Problem jednak w tym, że za równo w lidze jak i czasem w reprezentacji zawodnicy lubią odstawić mały kabaret. Należy jednak wierzyć, że skoro zdecydowali się przyjechać na turniej na Białoruś to z nastawieniem by go wygrać.

Słowenia - Włochy 1 1,90 ✅ 3:1 (0:0 2:0 1:1)

Słoweńcy ogromny zaciąg zrobili z Acroni Jesenice (9 zawodników), reszta to zawodnicy Tilia Olimpija. Co ciekawe, jest też zawodnik na co dzień występujący w włoskiej drużynie Renon Žiga Pavlin. W pierwszym meczu nie dali szans Chorwatom wygryjwając 4:0. Dominacja Słoweńców w tym spotkaniu nie podlegała dyskusji, zabrakło trochę szczęścia przy strzałach. o Poziomie Włochów nie ma co wspominać, bo jest to bardzo słaba reprezentacja. Z Madziarami przegrali 1:6. Owszem starali się, grali ambitnie ale zwyczajnie zbrakło umiejętności, a Węgrzy w tym zestawieniu są jedną z lepszym ekip o ile nie najlepszą. O zwycięstwo w turnieju powalczą pewnie Słoweńcy i Węgrzy więc w tym spotkaniu Włosi nie powinni być jakimś szczególnie wymagającym rywalem, ale takiej ilości bramek jakie strzelili Madziarzy bym się nie spodziewał.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Węgry - Słowenia 1 2,00 ⛔ 1:3 (0:0 1:1 0:2)

Turniej na Węgrzech póki co zgodnie z oczekiwaniami gospodarzy. Nie ma się co z resztą dziwić, Węgrzy są bardzo mocni. W pierwszym spotkaniu pewnie pokonali Włochów 6:1, w drugim Chorwatów 7:1. Co się rzuca w oczy - na mecz z Chorwacją wolne dostało kilku bardzo ważnych graczy: Krisztian Palkovics, Csaba Kovacs, Daniel Fekete, Marton Vas, Roger Holeczy i Tomas Pozsgai. Całego spotkania nie miał również rozgrywać podstawowy bramkarz Levente Szuper. Mimo okrojonego składu styl gry zespołu był bardzo dobry (skróty można obejrzeć na http://jegkorong.tv/index.php?video_id=91106mv). Słowenia ostatni mecz mimo iż wygrany z Włochami 3:1 zagrała przeciętnie, bardzo nerwowo, nie wytrzymał ciśnienia Groznik, który dostał karę 5+20. Z tymi samymi rywalami osiągnęli również słabsze wyniki (4:0 z Chorwacją) grając w pełnym składzie. Ted Sator otwarcie mówił przed turniejem, że chce wygrać Pannon Cup, dlaczego mam mu nie wierzyć? Słowenia miała problem z skompletowaniem składu na turniej, zabrakło kilku zawodników. Dziś będzie im trudno o jakikolwiek sukces.

Austria - Francja 1 1,95 ✅ 5:2 (1:0 2:2 2:0)

Mecz o 3 miejsce w turnieju Polesie Cup na Białorusi. Austriacy przyjechali na ten turniej z młodym zespołem (aż 9 zawodników jest z rocznika 88 i w zwyż, więc chłopcy dopiero zdobywają doświadczenie), jest kilku debiutantów (Lembacher, bracia Geier, Ulmer, Hundertpfund). Austriacy zaczynają budować zupełnie nowy zespół ale na ewentualne sukcesy przyjdzie im poczekać. W turnieju prezentują się dobrze, porażka z Białorusią 2:4 nie wygląda specjalnie źle, tym bardziej, iż był to dobry mecz w wykonaniu Austrii, potrafili przycisnąć rywala, co ciekawe dużo było sytuacji w meczu kiedy któraś z ekip grała w przewadze 5 na 3 (tak padły aż 3 bramki w meczu), pokonali Duńczyków 3:1, wykorzystując 2 gry w przewadze. Francuzi zespół słaby i szału nie ma, słaby mecz z Polesiem, porażka z Norwegią. Inny wynik jak zwycięstwo Austriaków będzie niespodzianką na jaką się chyba nie zanosi. Austriacy 3 miejscem przed turniejem pewnie by nie pogardzili. W finale Białoruś zagra z Norwegią ale kurs na to spotkanie nie jest wart zachodu.

USA - Słowacja ML 1 1,75 ⛔ 2:3k. (1:0 1:2 0:0 - 0:0d. 0:1k.)

Pisałem, że Amerykanie grają słabo ale nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Sami są sobie winni, prowadzili już 2:0. Ale Słowacy oddali w całym meczu chyba 3 razy więcej strzałów, więc nie ma cudów, że coś nie wpadło. Ostateczna tabela turnieju: Niemcy (6pkt), USA (5 pkt), Szwajcaria (4pkt), Słowacja 3pkt).

Amerykanie nie przekonują mnie w tym turnieju, mieli trochę szczęścia w meczu z Niemcami, którzy byli lepsi, z Szwajcarami też im się przyfarciło, trochę więcej konsekwencji i Szwajcaria spokojnie by ten mecz mogła wygrać. Słowacy zaś zagrali dobry mecz z Szwajcarami ale przegrany, z Niemcami za to powinni przegrać w reg. czasie ale jakimś cudem udało im się pkt urwać. Taki trochę dziwny turniej. Słowacy już właściwie o nic nie grają, mieli nadzieję mimo braków w składzie na jakiś korzystny wynik w turnieju a tymczasem nie mają nic. Ciężko więc o jakąś motywację z ich strony. W składzie USA dużo zawodników gra na co dzień w DEL-u więc oni na pewno będą chcieli się pokazać, by wrócić do swoich klubów w jak najlepszych nastrojach i być może zyskać większy szacunek u kolegów z klubu. Słowacy popełniają proste błędy, jak by ich trochę przycisnąć to się gubią. Zainteresowania w kraju pucharem wielkiego nie ma, nawet słowacka telewizja, która kiedy tylko się da pokazuje na żywo mecze z udziałem Słowaków czy to w piłce nożnej, tenisie czy właśnie hokeju planuje tylko retransmisję. Być może Słowacy wygrają na przeciw wszystkiemu, ale mi to wygląda na kolejne zwycięstwo amerykanów w doliczonym czasie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Słowacja - Czechy -&gt; Słowacja [1.55]
lub
:hokej: Słowacja - Czechy -&gt; Słowacja -1,5 goal [2.00]
Słów kilka napiszę zwłaszcza o meczu towarzyskim Słowacja - Czechy. Jest to spotkanie organizowane z okazji 80 rocznicy powstania związku hokejowego na Słowacji czyli tak naprawdę dzisiaj Słowacy obchodzą rocznice powstania hokeja w ich kraju na poważnie. Mecz odbywa się w zazwyczaj szczęśliwych dla Słowaków Koszycach, składy jakie zostały powołane na to spotkanie :
Słowacja :
Bramkarze : Ján Lašák (HC Košice), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec)
Obrońcy: Ivan Baranka, Jaroslav Obšut (Spartak Moskow), Dominik Graňák (Rögle), Richard Lintner (Dinamo Minsk), Peter Podhradský (Barys Astana), Tomáš Slovák (Avtomobilist Yekaterinburg), Peter Smrek (Severstaľ Čerepovec), Martin Štrbák (HK MVD)
Napastnicy : Ľuboš Bartečko (SC Bern), Milan Bartovič (HC Liberec), Martin Cibák, Branko Radivojevič, Štefan Ružička (všetci Spartak Moskow), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Juraj Kolník (Servette Geneve), Roman Kukumberg (Lada Togliatti), Ladislav Nagy, Marek Zagrapan (Severstaľ Čerepovec), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica), Peter Sejna (Zürich SC Lions), Jozef Stümpel (Barys Astana), Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ).
Jak widać Słowacja w bardzo mocnym zestawieniu ze swoimi najlepszymi obecnie graczami z całej europy oraz KHL, pokazuje to tylko jak bardzo poważnie podchodzą do dzisiejszego meczu nasi południowi sąsiedzi.
Czechy :
Bramkarze : Marek Schwarz (BK Mladá Boleslav), Jakub Štěpánek (HC Vítkovice Steel).
Obrońcy : Angel Krstev (Nižnyj Novgorod), Josef Hrabal (HC Oceláři Třinec), Jiří Hunkes (Bílí Tygři Liberec), Michal Gulaši (HC Sparta Praha), Lukáš Derner (Bílí Tygři Liberec), Martin Lučka (PSG Zlín), Jiří Drtina (HC Slavia Praha), Jan Kolář (HC Eaton Pardubice).
Napastnicy : Jan Marek (Magnitogorsk), Michal Birner (Turku), Lukáš Kašpar (Oulu), Petr Vampola (HC Plzeň 1929), František Lukeš, Jakub Černý (HC BENZINA Litvínov), Marek Kvapil (HC Vítkovice Steel), Tomáš Kůrka (HC Slavia Praha), Martin Růžička, David Květoň (HC Oceláři Třinec), Jakub Langhammer (HC Sparta Praha), Pavel Kubiš (Zlín).
W składzie Czechów brakuje na każdej pozycji ich najważniejszych i najlepszych graczy, ogólnie powołany skład jest dosyć eksperymentalny - jest paru młodych zawodników, niedoświadczonych i powołanych tylko do sprawdzenia. 90 % składu Czechów opiera się na zawodników z ich Extraligii, związek Czeski podjął chyba decyzje o nie fatygowaniu swoich najlepszych graczy z całej europy o przyjazd na to spotkanie. Jedynymi zawodnikami spoza Czeskiej Extraligi którzy są w kadrze Czechów są Angel Krstev, Jan Marek, Michal Birner and Lukáš Kašpar.
Podsumowując : ważny (mimo że towarzyski) mecz dla Słowaków którzy wyglądają na zmobilizowanych, własny teren i doping Słowackiej publiczności dla której mecz z Czechami w taką rocznice to wielkie święto, różnice kadrowe na korzyść Slovakii. Wydaje mi się że pewnie zwycięży ekipa SLV.
 
B 0

barj

Użytkownik
MECZE TOWARZYSKIE: Międzypaństwowe
Spotkanie:Słowacja - Czechy
Typ:Słowacja -1,5
Kurs:2,10
Buk: Sportingbet

Analiza:
Mecz towarzyski, który zostanie rozegrany dzisiaj w Koszycach z okazji 80-lecia Słowackiego Związku Hokeja na Lodzie.
Ekipa gospodarzy zgodnie z oczekiwaniami ma wystawić na to spotkanie wszystkich najlepszych graczy (ze swoimi największymi gwiazdami: Obšut, Graňák, Bartečko, Radivojevič, Ružička, Zedník, Zagrapan, Kukumberg czy Hossa). Ten mecz to także powrót do rerezentacji Žigmunda Pálffy po dłuższej nieobecności.
Czesi w mocno okrojonym składzie - brakuje wielu najlepszych zawodników, a drużyna, składa się głównie z zawodników czeskiej Extraligi.
Stawiam na pewną wygraną Słowaków.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Francja - Norwegia 2 2,10

Francuzi dostali we wtorek srogie lanie aż 1:10 z Szwajcarami, katastrofalna defensywa + nie wiele lepsza ofensywa (Szwajcarzy oddali w pierwszej tercji prawie dwa razy więcej strzałów niż Francuzi w ciągu całego spotkania!) i w efekcie mamy taki oto show Domenichelliego i Helwetów. W tym spotkaniu zabrakło kilku ważnych zawodników Trójkolorowych, nie zagrali m. in. Laurent Meunier i Kevin Hequefeuille ale i tak wynik musi się odbić w psychice zawodników. Nie znalazłem póki co informacji, aby ci zawodnicy mieli jutro zagrać. Różnica klas jest ogromna ale aż takiego pogromu w tym meczu się nie spodziewałem. Jutro na przeciw Francuzów staną Norwegowie. Nie tak dawno temu - 7 listopada gładko ograli oni Francję 6:2. Ogólnie rzecz biorąc Norwegia to nie to samo co Szwajcaria, in minus w tym wypadku ale nie wątpliwie stać ich na zwycięstwo. &#39;Problem w tym czy chce im się wygrać&#39;?. To co już podkreślałem przy okazji wspomnianego już spotkania, skandynawowie lubią odstawiać niezły kabaret co już nie jedno krotnie pokazywali. Na papierze wyglądają jednak zdecydowanie lepiej.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Sweden U20 - Germany U20 -&gt; over 5,5 goals [1.60] [Bwin] ✅
Mecz w ramach krótkiego turnieju zorganizowanego z udziałem młodzieżowych drużyn Szwecji, Niemiec, Finlandii i Czech. To co charakteryzuje hokej w wykonaniu młodzieży czy to do lat 20 czy jeszcze młodszych to z pewnością duża liczba bramek która pada w tych meczach - mogliśmy się o tym przekonać chociażby w całkiem niedawno odbywających się Mistrzostwach Świata do lat 20 gdzie nikogo nie dziwiły dwucyfrowe wyniki czy też over 10 bramek w meczu (i to nawet w &quot;elicie&quot;). Tym bardziej spodziewałbym się mniejszego skupienia na bronieniu w takim turnieju jak ten - który organizowany jest aby sprawdzić potencjał poszczególnych graczy. Obrona własnej bramki to najtrudniejszy element gry w hokeja i tu zgodzi się praktycznie każdy kto z hokejowym rzemiosłem miał do czynienia - młodzi gracze często nawet mimo sporego potencjału i szczerych chęci nie są w stanie (z powodu braku odpowiedniego doświadczenia) dobrze ustawić się w obronie. Statystycznie rzecz biorąc i już bardziej konkretnie, wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze tych drużyn we wspomnianych już prze zemnie World U20 Championship, Szwecja rozgromiła Szwajcarów 11-4, wcześniej z wydawałoby się równym rywalem czyli USA przegrali 2-5 a jeszcze kilka dni w tył pokonali swoich sąsiadów z Finlandii 7-1. Jak widać overowo na całego, jeśli popatrzeć na Niemcy czyli zespół teoretycznie i pewnie też potencjalnie uboższy i gorszy to oni również, drużyna młodych Niemców została zgłoszona do tegorocznych rozgrywek o Puchar Niemiec aby tam szlifować swoje umiejętności - zakończyli zabawę w tych rozgrywkach dosyć szybko rozgrywając trzy mecze na przełomie października i listopada, w dwóch z nich padły wyniki 5-4 w jednym 2-4. Spodziewam się jutro dosyć pokaźnej wygranej Szwedów, nie wykluczam że i Niemcy coś postrzelają.
 
Do góry Bottom