>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnia próba na dzisiaj, ale tym razem będę celował w over. Zarówno Kazań jak i Magnitogorsk może pochwalić się bardzo skuteczną ofensywą. Wszystkie mecze kontrolne obu zespołów dotychczas kończyły się wynikami co najmniej 5 - bramkowymi. Metallurg poczynił bardzo ciekawe wzmocnienia i według mnie to Magnitogorsk będzie rywalizował z Kazaniem o pierwsze miejsce w swojej dywizji. Kazań natomiast jest gospodarzem turnieju i tanio skóry nie sprzedadzą. Mimo iż zazwyczaj pada niewiele bramek w starciach obu zespołów dzisiaj liczę na pokaz siły rażenia z obu stron.

❌ Powyżej 4,5 bramki w meczu Kazania z Magnitką @1,80 6/10 Unibet
❌ Powyżej 5.0 bramek w meczu Kazania z Magnitką @2,18 4/10 Unibet


Jakieś żarty...

6,19*
*Do bilansu wlicza się zakład z przed kilku dni, który nie znalazł się na forum przez przeoczenie, ale chcę sprawdzić swoją formę przed rozpoczynającym się sezonem, więc będę sobie notował +/- z meczy przedsezonowych pod wpisami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W południe na moskiewskiej CSKA Arenie tamtejszy Spartak zmierzy się z gośćmi z Podolska. W bramce czerwono - białych Bespalova zmieni Hudacek, a ekipa z Moskwy "na papierze" prezentuje się lepiej niż Vityaz. Spartak wzmocniony takimi nazwiskami jak Lehtera, Shirokov, czy Radil powinien sobie poradzić z pokazującym się z nie najlepszej strony Podolskiem. Trener Vityaza wciąż eksperymentuje, więc zespół jeszcze nie wypracował sobie stabilizacji co utrudnia osiągnie dobrych wyników.

❌ Spartak Moskwa bez remisu @1,77 7/10 Unibet

13,19
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
O 14:00 kolejny mecz w Moskwie. Dynamo rozegra sparing z Amurem Chabarowsk. Nie znalazłem składu Amura, ale najpewniej zagrają w podobnym zestawieniu co w spotkaniu z Avangardem i zabraknie kilku zawodników. Dynamo nie dawno podało swój skład. Będzie to najmocniejsze zestawienie z Kagarlickim i Shipachyovem w pierwszej linii. Stawiam na pewne zwycięstwo moskiewskiego klubu.

❌ Dynamo Moskwa -2.0 @1,98 5/10 Unibet

18,19
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Juz po czasie więc wpis bez specjalnej wartośc bo fizycznie ne zdażyłem, dałem tak na szybko Spartak z x plus Dynamo RT, w przypadku Spartaka momo ze mniej ruchów w składzie to jednak cały czas tam cos poprawiaja i testują. Vitjaz jeszcze wiecej, wiec wynik w kazda strone sie moze ruszyc z remisem włacznie. Dynamo tez bedzie próbowało ale zwyciestwa buduja mimo wszystko morale wiec mysle ze spokojnie w RT u siebie( czytaj w Moskwie) ogarną, ako wyszło 2,09
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trafiłem na ciekawe zjawisko. W meczu towarzyskim Banska Bystrica - MAC Ujbuda o 18:00 kursy poleciały na łeb na szyję (z około 6,00 na 4,00). Niektórzy spóźnili się z uregulowaniem kursów i np. w Fortunie na Ujbuda ML mamy kurs 3,75 gdzie w innych firmach jest już poniżej 3,00. Zaryzykuję więc.

❌ MAC Ujbuda ML @3,75 3/10 Fortuna

21,19
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Trafiłem na ciekawe zjawisko. W meczu towarzyskim Banska Bystrica - MAC Ujbuda o 18:00 kursy poleciały na łeb na szyję (z około 6,00 na 4,00). Niektórzy spóźnili się z uregulowaniem kursów i np. w Fortunie na Ujbuda ML mamy kurs 3,75 gdzie w innych firmach jest już poniżej 3,00. Zaryzykuję więc.

MAC Ujbuda ML @3,75 3/10 Fortuna
Tak własnie próbuje sie doszukac przesłanek tych spadków, wiadomo ze to coroczny turniej im Pavła Zabojnika w Zwoleniu i wczoraj grał pełny w miare najmocniejszy sklad Banskiej a dzis znów młodzi gracze tak jak z Levicami dzien wczesniej gdzie musieli grac dogrywkę . Roznica miedzi Levicami a Ujbuda jest taka ze Ujbuda to wyzsza klasa rozgrywkowa i wiecej doswiadczonych zwodnikow mimo bardzo niskiej sredniej wieku i kto wie czy sie Bamska nie potknie młodziezówką. ja zagram Ujbude z x i zobaczymy . Banska juz nie wygra tego turnieju wiec spokojnie młodzi moga zagrac

Ujbuda z x kurs 2,37 fortuna
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Tak własnie próbuje sie doszukac przesłanek tych spadków, wiadomo ze to coroczny turniej im Pavła Zabojnika w Zwoleniu i wczoraj grał pełny w miare najmocniejszy sklad Banskiej a dzis znów młodzi gracze tak jak z Levicami dzien wczesniej gdzie musieli grac dogrywkę . Roznica miedzi Levicami a Ujbuda jest taka ze Ujbuda to wyzsza klasa rozgrywkowa i wiecej doswiadczonych zwodnikow mimo bardzo niskiej sredniej wieku i kto wie czy sie Bamska nie potknie młodziezówką. ja zagram Ujbude z x i zobaczymy . Banska juz nie wygra tego turnieju wiec spokojnie młodzi moga zagrac

Ujbuda z x kurs 2,37 fortuna
Dziś znowu zagra młodzież - wypowiedz trenera, stąd te spadki. No nic próbujemy MAC @4,5
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatni na dzisiaj. Wczoraj Jokoreit pokonał średniaka fińskiej ligi Jukurit. Dzisiaj zagrają back to back z nieco lepszym zespołem. Assat skończył rozgrywki w środku tabeli. Jokerit z pewnością posiada o wiele mocniejszy skład, ale grając drugi dzień z rzędu mogę nie grać na 100%. Trener Klaunów zapowiedział, że zawodnicy mają grać na maksimum możliwości, bo spotkań sparingowych jest mało, ale nie wydaje mi się, żeby urządzili dzisiaj pogrom kolegom z ligi fińskiej.

✅ Assat +2,5 @2,08 5/10 Unibet

15,79
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś ostatnie spotkania grupowe przed grami o finał i trzecie miejsce w Pucharze mistrzów KHL. O 11 mecz SKA z Magnitką. Oba zespoły przebudowane, zmiany na ławce trenerskiej ale oba mocne w każdym zespole doświadczenie w SKA dodatkowo powiew młodości. Po składach widać że poważnie traktują ten turniej. Kursy siadają na wojskowych ale ja nie widzę aż takiej różnicy w jakości i zagram w kierunku Magnitki

Magnitka z x kurs 2

W drugim meczu zielone derby. Mecz bez znaczenia w turnieju ale to zawsze święta wojna. Kazań prezentuje się dużo lepiej w Ufie więcej dziur i ruchów kadrowych. Stawiam na gospodarzy

Kazań Rt kurs 1,6

Wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja jestem zawiedziony kursem na SKA, bo to w ich kierunku chciałem dzisiaj pójść, ale zdarzenie z remisem jest nie do gry z kursem 1,3. SKA musi mieć dobry patent na Magnitkę, bo Metallurg ostatni raz pokonał Wojskowych trzy lata, ale może trener grający przeciwko byłej ekipie znajdzie sposób żeby przerwać tą serię. Jako że obie ekipy prezentują wyrównany poziom, a między słupkami zobaczymy bramkarzy w dobrej formie spróbuję za mniejszą stawkę zagrać remis.

❌ Remis @4,65 3/10 Unibet

18,79
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrząc na kurs żal nie spróbować zagrać w kierunku Ufy, ale zespół nie jest zbyt stabilny po powrocie z przerwy. Kazań wygląda dla odmiany bardzo pewnie i powinni dzisiaj odnieść zwycięstwo. Może nie wysokie, ale zdecydowane. Mimo, że to tylko mecz przedsezonowy bardziej niż bramek spodziewam się walki, której nigdy nie brakuje w Zielonych Derbach.

❌ Kazań -1.0 @1,82 5/10
↩ Poniżej 6.0 bramek @1,61 8/10
❌ Dokładny wynik 4:2 @16 1/10
Unibet
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jednak tych towarzyskich spotkań nie można brać na poważnie. Rollercoster w każdym meczu. Można sobie pograć za dwa złote co najwyżej. Przenoszę się do NHL i może uda się przedłużyć krótką - co prawda, ale jednak dobrą passę.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
HK Soczi @2,00 Unibet
Powyżej 4,5 bramki @1,72 Unibet


Ciekawe jakie składy zaprezentują się w tym spotkaniu, ale tak czy inaczej w ekipie Panter moim zdaniem przedsezonowa rewolucja wygląda nieco lepiej. Trener z doświadczeniem odmłodził trochę skład Soczi, ale nie przesadnie, bo kilku doświadczonych graczy z poprzednich rozgrywek zostało. Kunlun jak na razie z problemami. Sezon rozegrają mieszkając w Rosji. Zmiana trenera i nie sformowany skład. Myślę, że wynik dzisiejszego spotkania zależy od nastawienia ekipy z Soczi.

Koniec z typowaniem meczy o nic i dla samego typowania.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Róznie jest w tych spotkaniach towarzyskich i trzeba ostroznie z kwotami.
Ja dzis zagram jedno spotkanie z turnieju Puszkowa w Petersburgu miedzy Omskiem a Czerepowcem. Omsk dzis w full wystawie ale grali wczoraj i uciekli spod topora. Czerepy Razina waleczne i dobrze grali w turniju Baszkirii , a ostatnio juz w miare pelnym skladem z Lokomotivem. Dzis licze na dobre wejscie w mecz Serestalu i postawienie sie Omskowi , który ma dłuzsza lawke weiec trzeba jeszcze sporo sprawdzic.

Cherepowiec z X kurrs 2,31 ⛔
Cherepowiec 1 tercja kurs 3,8✅
wsji fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis sprobuje zagrac spotkanie w czeskim Generali Cup pomiedzy Ocelari a Hradec.
pierwszy mecz zakonczył sie pogromem ekipy z Kralovych u siebie az 1-7. Ekipa Trzynca dominowała i byli wyraznie szybsi na lodzie.
dzis gramy rewanz w Werk Arena, na awans ekipy HK raczej nie ma co liczyc ale w klubie jest mobilizacja by to spotkanie wygrac i ja ide w tym kierunku. kadrowo Hradec wg mnie nie ustepuje ekipie Ocelari

Hradec RT kurs 3,55 fortuna ✅
Hradec 1 tercja 3,2 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś rozpoczyna się turniej o puchar Burmistrza Moskwy więc postanowiłem zagrać mecz CSKA-Vitiaz .
Pierwszy raz na lód wyjeżdza ekipa Nikitina, zmiany w druzynie opisze przed meczem otwarcia CSKA-Kazan ale teraz ogolnie powiem i nie będzie chyba w tym przesady ze wojskowi stracili w zasadzie kręgosłup druzyny a na pewno niewiele z niego zostało. Wiadomo sa posilkii skauting działa ale to wszystko trzeba ułozyc, dodatkowo to ich pierwszy mecz przedsezonowy i nie poczuli jeszcze na poważnie lodu, wiec probuje grac sasiadow zza miedzy , którzy rozegrali kilka spotkan i sa bardziej w rytmie meczowym i nieźle sie zaprezentowali w spotkaniu że Spartakiem. Dodam że rok temu o tej porze Vitjaz wygrał 5-0. Ja próbuje bo kurs atrakcyjny a CSKA musi być zadzerwiale.

Vitjaz RT kurs 5,19 STS ✅ (2-3)
Vitjaz 1 tercja kurs 4 fortuna⛔ (1-1)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis sprobuje zagrac prestiżowy pojedynek w Petersburgu, gdzie Avangard zmierzy sie z SKA.
Oba zespołu przeszły lekkie przebudowy, oba jeszcze nie w pełnej dyzpozycji ale takie mecze traktuja poważnie tak samo jak coroczny turniej im Puszkowa. Wg mnie siła ognia obu zespołów jest podobna i dlatego gram kierunek Omska bo Hartley nie odpusci takiego meczu

Avangard z x kurs 1,9 fortuna✅

Wczesciej w pucharze burmistrza Moskwy zagra Spartak z Vitjazem. Wczoraj obie ekipy wygrały. Vitjaz z CSKA a Spartak z Dynamo. Wyzej ceninie na ten moment win Spartaka, gdyz wojskowi sa na innym etapie przygotowań natomiast Spartak z Dynamo toczyl bój , wynik 4-1 jest mylący. Potencjał Spartaka tez oceniam wyzej wiec gram ich

Spartak ml kurs 1,87 fortuna⛔

I drugi mecz tego turnieju
Dynamo Moskwa - CSKA
Wojskowi jeszcze troche zadzeriali, technika jest ale troche motoryki brak, mysle ze to moze byc zaciety pojedynek, wczorak obie ekipy przegrały, Dynamo zagrało dobry mecz mimo koncowego złego rezultatu wiec dzis mysle ze sie postawia a poza tym CSKA oczywiscie nie lekceważąc ich, mowiac delikatnie inne niz rok temu.

Dynamo Moskwa z x kurs 1,9 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnie mecze w Moskwie.
Dynamo - Vitjaz
Co tu dużo pisać jeżeli Vitjaz wygra to wygrywa prestiżowy turniej. Nie pamiętam kiedy ostatnio i czy w ogóle ta sztuka im się udała. Myślę że bardzo chcą wygrać i dziś nie odpuszcza. Dynamo nie gra o nic o może spróbować testować młodych graczy do trzecich, czwartych formacji.

Vitjaz ml kurs 2,45 STS ✅ ✅

Vitjaz Podolsk po raz pierwszy zdobył puchar Burmistrza Moskwy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom