>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Sposoby gry live!

robin29 0

robin29

Użytkownik
Niestety ja na live tylko straty, chociaż kiedyś...
zarabiałem grając tylko wysokie kursy. Jednak gubię się na live i po kilku wygranych zaczynam znowu grać małe kursy za wysokie stawki. Jeden kupon do dziś pamiętam ręczna- Race10 na Francję dałem prowadzili 7-4 i przegrali 9-10. 700pln byłem wtedy w plecy.
Kobieta mnie wyrzuciła z domu jak postawiłem 1,5 tyś 2,5 roku temu na over 1,5 w meczu Liverpool- Chelsa. 700 byłem na plus po 21 min bo było już 2-0 i postawiłem później co miałem 3,5tyś jeszcze na over 0,5 po kursie 1.20 który nie wszedł. Bolało okrutnie.
Ostatnio bawiłem się znowu tylko wysokimi kursami i z 0.50pln stawiałem cały czas wygraną, podbijałem wygraną i 93 pln zrobiłem w ciągu 3 h w weekend. Jednak przychodzą myśli, dlaczego się nie zaczeło od 5 pln i skończyło na 930. Niestety psychologia się kłania i ciężko już jest na luzie postawić 400-500 zł na szybko.
Dlatego ostatnio unikam live.
Wolę poświęcić 1h dziennie wytypować 3 mecze i zagrać za 300 kurs 2.50. Przeważnie wchodzi, wychodzę na tym min 100 dziennie.
Ps. Miesiąc temu zarobiłem 900 zł na live po 12 h i straciłem 1100 w nocy, jak już byłem po kilku browarach. Postawiłem na ???? pewny zysk over 0,5 w lidze brazylijskiej. Tam 0-0 pada średnio co 30 mecz i akurat trafiłem na niego, niestety z taką stawką.
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
to prawda &quot;live&quot; pochłania dużo czasu. Trzeba dużo analizować i przeglądać ofert live, ale opłaca się ????

dobrym sposobem np. jest w bet365 opcja &quot;jak zostanie strzelony gol&quot;

i można progresją grać;) że będzie to STRZAŁ
bardzo rzadko zdarza się główka lub rzut karny, wolny

max do 3 poziomu ???? progresji doszedłem przeważnie za 1 razem się udaje
Hawok, jak wybierasz mecze do tej progresji ? I jak stawkujesz ;)
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ludzie to sa sposoby gry live a nie kto ile wtopil. Ja z własnego doswiadczenia wiem ze nie nalezy obstawic na live meczu ktorego sie nie oglada poniewaz nawet sam bwin moze czasem oszukac z wynikiem kilka rayz mi sie zdarzaly takie przypadki ze wynik nagle zmienil sie diametralnie.
 
F 0

_frank

Użytkownik
Dla mnie odkrycie BetFair (pół roku temu) i obstawiania live okazało się rewolucją w życiu :). Dziś już w ogóle nie bawię się w fixy, natomiast intensywnie korzystam właśnie z Betfair. Z różnym powodzeniem, ale co miesiąc jakiśtam profit jest.

Co do pytania pierwotnego - tak, da się na live zarobić (przynajmniej po 3 miesiącach ;-) ). Ja osobiście w przeciwieństwie do większości graczy (tzn. z tego, co czytam na różnych forach), do live nie używam telewizora ;-), ale podobnych statystyk z jakich korzystałem przy fixach. Zakładam bowiem, że skoro statystyki pomagają w fixach, to dlaczego nie miałyby pomóc w live? Przy obstawianiu korzystam przede wszystkim z http://www.asianodds.org/ oraz z http://www.trackthestats.com. Na razie działa. Czas pokaże tendencję ;-)).

Frank.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Premi, bo jeśli ktoś ma naprawdę sensowne zyski z tego i to od dluższego czasu to prędzej matkę sprzeda, niż powie jak to robi. Przykre ale prawdziwe. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Premi, bo jeśli ktoś ma naprawdę sensowne zyski z tego i to od dluższego czasu to prędzej matkę sprzeda, niż powie jak to robi. Przykre ale prawdziwe. ????
No i właśnie... trzeba chyba zmienić temat- ile wygrywam na live. A nie sposoby gry na live...
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No, Vader, sorry. Ja tworząc ten temat byłem zainteresowany jak, a nie ile, bo to mnie guzik obchodzi. Ale mało kompanów do rozmowy, więc... ????
Vader // Żartowałem ;)
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Obawiam się, że nikt przy zdrowych zmysłach kto robi konkretna kasę na live nie strzeli sobie w kolano i nie zdradzi tutaj swoich sposobów gry... Do tego trzeba chyba dojść samemu, ciekawych strategii jest kilka, wystarczy pogłówkować ????
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Obawiam się, że nikt przy zdrowych zmysłach kto robi konkretna kasę na live nie strzeli sobie w kolano i nie zdradzi tutaj swoich sposobów gry... Do tego trzeba chyba dojść samemu, ciekawych strategii jest kilka, wystarczy pogłówkować ????
Ja zdradze bo ciekawi mnie opinia innych ktorzy moze graja tym sposobem,
chodzi o stawianie na druzyne ktora zdobyla gola ze wygra lub bedzie remis, zalezy to jeszcze od tego kiedy i jak ten gol padnie i jaki poziom prezentuje druga druzyna, jezeli ktos gra takim sposobem to moze sie podzieli doswiadczeniami ile razy na tym wtopil.
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Moim zdaniem żeby grać na live musimy mieć starsznie szybkie informacje ze np, wynik wynosi 0-0 mamy minute 44 na bwin kurs na powyzej 0,5gola wynosi dajamy na to 5,0(tak strzelam) ustawiamy na to ze padnie gol i czekamy tylko na to by zaakceptować. No wiec tak najlepiej to by bylo oglądać ten mecz widzimy ze piłka jest juz w bramce to teraz liczy sie nasz refleks i na szybko akceptujemy zaklad przy odrobinie szczescia uda sie nam go zagrać lecz to moim zdaniem mal realna metoda ale mozna by sprobowac;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
@macko nie przejdzie taka metoda.
Po pierwsze, z upływem czasu kurs na takie zdarzenie będzie rosnąć. Także jeśli wciśniesz postaw zakład, może nastąpić zmiana kursu.
Po drugie, bwin bardzo często blokuje możliwość stawiania wszelkich zakładów live podczas danego meczu gdy jest sytuacja stu procentowa.
Nie mniej, kilka razy było już tak, że zakłady live na bet365 miały 10 sek. spóźnienia w stosunku do transmisji. Niestety dość szybko się łapią. A szkoda, bo czasem można to nieźle wykorzystać.
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Czesto oplaca sie miec duzo kont u bukow z kasa na live jakos tak jak teraz sobie przypomne to miesiac temu byl bylem na czacie na livesports.pl i bylo spotkanie tenisa nie pamietam zawodnikow ale na kurs na faworyta byl bardzo maly a na to ze wygra swojego seta 3,2 a na to ze go przelamie 1,2 co wydawalo sie nie mzliwe wtedy zalowalem ze nie mam tam kasy trzeba szukac tak bledow bukow;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Na live przede wszystkim grzechem jest granie niskich kursów np. w 90&#39; na to, że nie padnie bramka, bo przecież bramki najczęściej padają w tej części meczu, więc należy obstawiać odwrotnie z bardzo dobrym skutkiem! Ogólnie na live bukmacherzy dają często takie niskie kursy, ludzie naiwni się łapią i przegrywają mnóstwo pieniędzy.
 
R 0

renton

Użytkownik
ja na pewnym forum przedsatawiłem atrtykuł w jaki sposób gram na live wiec pozwole sobie go zaprezentować i tutaj. Dodam że cały czas tym systemem gram i staram się wyeliminować mozliwość bankructwa chociaż tak jak pisałem dziennie ugrywam grajac tym systemem od 40 do 80 dolarów przy wkladzie 1000 dolarów z początku i najwieksza suma jaką musiałem postawić to było 60 dolarów przy chyba 6 stopniu progresji. W każdym razie dla mnie ten system jest bardzo dochodowy i nie zamierzam przestać nim grac, a jedyną wadą jest to że trzeba poświecić czasem całe wieczory aby on na siebie zarabiał. Zeby nie było że się przechwalam ale ja w miesiąc potrafię zrobić 100% zysku z kwoty którą przeznaczam na grę.
Witam, postanowiłem założyć taki temat żeby przedstawić mój system walki z bukmacherem. Testuję go już od jakiegoś czasu i na ta chwile przynosi mi on jak na razie (odpukać) wymierne i stałe zyski. Już jakiś czas temu miałem go przedstawić ale wolałem go dokładniej sprawdzić. I teraz, co jest potrzebne do grania nim.
1. Czas
2. Chłodna głowa i nerwy na wodzy (ewentualnie można popijać nerwosol przy biurku)
3. Jakaś suma pieniążków u buka internetowego (zależna od chęci wygranej) moim zdaniem najniższy wkład to paręset złoty.
4. Zdolności przewidywania, jeśli ich się nie ma to przyjdą z czasem (czytaj z grą)
I zaczynamy, od razu mówię, że najlepszy do tego typu gry bukmacher to bet365 (bwin trochę gorszy, ale też dobry), dlatego że ma dużą ofertę spotkań live. Ogólnie system jest prosty jak konstrukcja cepa ) i jest to zwykła progresja zaczynająca się od małego zakładu za powiedzmy stawkę umowną 4 i podwyższanie jej w przypadku pierwszej przegranej systemem progresji trochę zmodyfikowanym ciągiem fibonacciego. czyli:
1 stopieni zakład 4j - przegrana
2 stopień zakład 4j - przegrana (zauważcie że gram tylko na odzyskanie stawki)
3 stopień zakład 8j - przegrana (znów odzyskanie stawki)
4 stopień zakład 12 - zaczyna się ciąg fibonaciego 8+4
5 stopień zakład 20 - dalej ciąg
6 stopień zakład 32 - ciąg dalszy fibonacciego
7 stopień zakład 52 - ostatnie etap, jeżeli tu nie trafimy to okazuje się że zamiast bukmacherki lepiej wsiąść się za jakąś normalną robotę na budowie a granie zostawić lepszym w tym fachu
I teraz co gramy:
Ja w moim systemie gram tylko na ilości goli czyli i w większości na over.Bet365 ogranicza (bwin NIE) do postawienia na początku spotkania zakładu tylko over 1,5 w pierwszej połowie, ale ja zawsze odczekuje okło 8-11 minuty spotkania i wtedy możemy postawić zakład na sumę goli over 1 po kursie około 2,3. Czasami zmienia się to na over 0,5 1 czyli w przypadku zdobycia tylko jednej bramki połowa zakłady wygrywa a połowa jest zwracana ale wtedy kurs oscyluje w granicach 1,8 ale to też jest dobra opcja trzeba tylko zwiększyć stawkę w progresji. Następnie jeśli nie chcemy zagrać od 10 minuty lub czujemy albo wiemy że drużyny się później rozkręcają to czekamy gdzieś do 20 góra 27 minuty i wtedy możemy zagrać over 0,5 po kursie 2,3 czasem 2,5. Zostaje jeszcze nam około 20 minut meczu, czyli 40 procent pierwszej połowy z szansa na gola. Ja po 3 miesiącach grania jeszcze nie przekonałem się która opcja jest lepsza czy over 0,5 od 23 minuty czy over 1 od około 12, wiec często gram na czuja lub po prostu wiem z doświadczenia oglądania zdarzeń live w jakich czasach padają bramki przy drużynach które grają. Następną rzeczą której trzeba się nauczyć to selekcja spotkań i to jest najważniejsze. Nie gramy spotkań z Lig arabskich, Rosyjskich, Francuskich, Angielskich raczej też, choć tu spotkania trzeba selekcjonować podobnie ja w lidze hiszpańskiej. Najlepsze Ligi do grania to przede wszystkim Niemiecka, Szwedzka, Duńska i reszta skandynawskich. Holenderska, singapurska a przede wszystkim większość spotkań drużyn młodzieżowych jakie oferuje bet365 czyli szkocka youth angielska i holenderska youth. Często są spotkania drużyn Women, w których tez pada sporo goli. Gram też często Piłkę ręczną i koszykówkę w późniejszych fazach spotkania. Jak wiadomo faworyt często zaczyna z górnej półki i szybko w 1 lub 2 kwarcie daje popalić rywalowi by na końcu wprowadzić rezerwowych graczy i przewaga topnieje. Wtedy w połowie spotkania uzyskujemy możliwość grania na wysoki handicap w koszu lub recznej, który w większości zmniejsza w końcówce spotkania.
Teraz do rzeczy. Powiedzmy, że mamy jakiś fundusz. W moim przypadku jest to 1000 j i dzielimy go na 4 grupy po 250. Staramy się grac spotkania dosyć równomiernie w każdej z grup, czyli każdej progresji po to żeby obniżyć możliwość rośnięcia progresji. Można też mieć 500 j i grac 2 progresje ale lepsza jest opcja z 4 według mnie.
Ja przy kilku godzinach dziennie jestem w stanie skończyć około 6 progresji nie dochodząc dalej niż do 4 poziomu. Pamiętajmy że tylko etap 1 progresji wygrywa reszta daje nam tylko zwrot stawki. W weekendy i czasem w dni pucharowe spokojnie można skończyć tego wiecej nawet do 10. Ale myślę, że na jeśli uda się zakończyć 3 progresje dziennie to już sukces. Wygrywamy wtedy około 10 jednostek dziennie mnożąc to razy 30 wychodzi nam 300. Czyli 30 procent budżetu w ciągu miesiąca. Jak dla mnie jest to wynik wyśmienity i daje mi spore dochody i stały dreszczyk emocji a nie tylko w czasie jednego spotkania na dzień

Kilka zasad, które trzeba pamiętać (o ligach i selekcji już pisałem) to nie granie wiecej niż 2 typów w jednym spotkaniu. Czyli gramy raz do przerwy, jak wychodzi zonk to gramy po przerwie na over 1,5 lub czekamy trochę i gramy over 1 lub 0,5 w 70 minucie. następna sprawa. jeśli w pierwszej połowie pada sporo bramek czytaj wynik 3:1 2:2 lub 4:0 to nie gramy już 2 połowy, bo rzadko pada w nich tyle samo bramek co w 1 a bukmacherzy wystawiają kursy jakby dalej miało padać multum bramek. następna reguła warta zapamiętania to jeśli mamy zdecydowanego faworyta w meczu gdzie kurs oscyluje ok 1,2 1,3 to możemy zagrać od początku spotkania na over 1,5 w pierwszej połowie. np takie drużyny jak Real Barca bardzo często wbijają już kilka bramek w pierwszej połowie. Podobnie jest w lidze niemieckiej tam w większości meczy pada przynajmniej jedna bramka w pierwszej połowi wiec warto zagrać czasem ako 2 spotkań po kursach 1,5 które otrzymujemy ok 15 minuty że padnie po 1 bramce w meczu.
Pamiętajmy że nie jest to pewny sposób wygrywania i czasem można trafić serie 8 spotkań bez wygranej ale jak ktoś umie spokojnie zarządzać budżetem i wyczekać odpowiednie spotkania oraz zauważy zależności w kursach to spokojnie będzie podwyższał swój budżet.
 
Do góry Bottom