>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sposoby gry live!

krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
ciekawe czy za 5 sekund ci sie kupon wczyta... o_O co za ludzie...swoją drogą na live`ach buki zarabiają najwięcej...oczywiscie Bwin i Bet365 gdzie oferta jest największa...ludzie przewalają sporo kasy, ja sam przegrałeem kiedyś około 600 zł ale nadrobiłem to 3 miechy temu z nawiązką i już live nie tykam...dla mnie zwykłe matactwo ze strony buka (czytaj kurs)...pozdro
 
P 1

premi

Użytkownik
istnieje jakies 5-10 sek pozniej znika ????
Kolega chyba nie wie co to surebet - tego typu zakład ma być obstawiany przed spotkaniem a czekanie na livie na przebieg spotkania i oczekiwania na kurs to nie surebet. Kilka osób na forum chyba przyzna mi chyba rację że surebet na live nie istnieje...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Premi, oczywiście, że istnieje. Kto pisze o oczekiwaniu na kurs? Obstawiasz jedną stronę np. po kursie 1.50 i drugą stronę 3.20. Oczywiście robisz to możliwie równocześnie u dwóch różnych buków.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
dokładnie ghs, jeśli 5s to czasami mało to stawiasz najpierw u tegu buka gdzie kurs bedzie spadał a pozniej kontrujesz w drugim gdzie kurs bedzie rósł wraz z upływem minut w meczu.główkowanie nie boli ????
 
P 1

premi

Użytkownik
Ghs masz rację jednak tam gdzie gram na live spotkałem się z akceptowaniem kuponu i kurs się zmieniał (a może to ja miałem takiego pecha...)

Jasiek to co piszesz to już chyba trochę tradingiem się robi a nie surem albo nie potrafię czytać ze zrozumieniem :-?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ghs masz rację jednak tam gdzie gram na live spotkałem się z akceptowaniem kuponu i kurs się zmieniał (a może to ja miałem takiego pecha...)
Ja już parę razy miałem tak, że obstawiałem takiego surka under/over 1,5 — 5 sekund po kliknięciu obu zakładów under 1,5 zaakceptowany, w 6 sekundzie po kliknięciu pada bramka na 2-0, więc w 7 sekundzie over 1,5 odrzucony. No ale ryzyko istnieje zawsze, nawet odstawiając tradycyjnie przed meczem możesz zaliczyć wtopę.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Ghs masz rację jednak tam gdzie gram na live spotkałem się z akceptowaniem kuponu i kurs się zmieniał (a może to ja miałem takiego pecha...)
Jasiek to co piszesz to już chyba trochę tradingiem się robi a nie surem albo nie potrafię czytać ze zrozumieniem :-?
wlasnie nie chodzi o trading po prostu jak obaj bukmacherzy wystawili kursy to logiczne że jeden niedługo wzrośnie a drugi będzie spadał, dłatego mimo że trzeba obstawiać oba zakłady równoczesnie to najpierw lepiej obstawić tam gdzie spodziewamy sie ze kurs spadnie zaraz i zniknie surebet, a jesli buk proponuje zmiane kursu przy zawieraniu zakladu to lepiej odrzucic ;] najlepiej robic to na dwa kompy w dwie osoby ;] ja zainteresowałem sie tym po tym jak ghs napisał co nie co o tym, i codziennie jak patrzyłem to udawało się praktycznie znaleźć surka ale jest to troche monotonne dlatego czekam na program który zrobi to za mnie
 
Do góry Bottom