>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sportmarket jak teraz wpłacić?

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A próbowaliście przez strony dla Rosjan pomagające ominąć sankcje? Nie wiem jak to działa (koszt od 2280pln najtańsza opcja) dokładnie, ale może być tego więcej... tylko na jedną trafiłem na online.khl.ru ale zakładam, że jest ich więcej (liczba ludności)

tutaj przykład:



  • Nasza firma Dream Pay świadczy usługi doradcze. Biuro znajduje się w Moskwie.


  • Wystawiamy karty i faktury za Twoje dokumenty, Ty jesteś ich właścicielem.


  • Menedżerowie są zawsze w kontakcie! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


  • Po rejestracji otrzymujesz wygodną aplikację mobilną do zarządzania kontem ze wszystkimi standardowymi funkcjami


  • Dostawa karty w Federacji Rosyjskiej za darmo!
 
J 0

Janek 1234

Użytkownik
Skrill odpada, blokada
Kartami różnymi fintechowymi próbowałem i też dupa, miesiąc temu jeszcze normalnie szło.

Nie wiem jak ci to szło miesiąc temu, ale sportmarket ma dość rygorystyczną politykę odnośnie depozytów/wypłat. Po pierwsze dla Polaków jest dostepny przelew bankowy, przelew bankowy za pierwszym razem musisz potwierdzić że to jest twoje konto na twoje dane i musisz im wysłać wyciąć. Przelew bankowy możesz robić do banku, neobanku, czy fintecha. Jeden warunek musi być w systemie SEPA, i musi mieć IBAN, obojętnie z jakiego kraju, ale na twoje dane. Co do przelewu na kartę to musisz za pierwszym razem wysłać im zdjęcie karty( zakrywająć środkowe liczby karty ), czy jest na twoje imię i nazwisko. Ale karta i tu wiadomość ze strony sportmarket - *Pamiętaj, że możemy przetwarzać tylko płatności VISA i MASTERCARD i że nie bylibyśmy w stanie przetwarzać żadnych transakcji kartą z klientami, których karty zostały wydane w jednym z następujących krajów: USA, Wielka Brytania, Francja, Norwegia, Japonia, Szwecja , Turcja, Izrael, Rosja, Polska, Szwajcaria i Australia..

Ja na razie zrobiłem 2 przelewy na revolut, ale załozyłem ostatnio konto na Blackcatcadr i tam zamierzam zrobić następną wypłatę.
 
K 0

kidwholost

Użytkownik
i jak Panowie?
Które z tych krypto najlepiej używać do sportmarket? Binance, Coinbase, Kraken czy jakieś portfele BTC wallet, Blockchain??
 
Do góry Bottom