>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sportmarket jak teraz wpłacić?

K 0

kidwholost

Użytkownik
Cześć,

dostałem info ze nie można juz wpłacać na sportmarket poprzez ecopayz bo geo restrictions... Ktoś z was gra tam, jak teraz bedziecie wpłacać i wypłacać?
Skrill raczej odpada bo oni maja te swoje hazardowe pytania przed przelewem, neteller dupa, zwykły przelew raczej nie.
Został ten muchbetter, warto w ogóle?
Jak teraz grać, co polecacie?
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Bitcoin albo muchnetter, pytanie jak wypłacić skoro się wpłaciło Eco, z tego co mi napisali to Eco podjęło taka decyzję z dnia na dzień nawet ich nie informując... Proponują jedynie przelew bankowy...
 
M 64,9K

marok

Użytkownik
Na surebety....pl podano info, że 10 września ecoPayz wprowadził wirtualny numer konta IBAN. Oznacza to, że wykupił usługę konta bankowego i udostępnił klientom subkonta (tzw. konta wirtualne), w ramach których można realizować przelewy.
Prawdopodobnie oznacza to, że będzie można w ten sposób wpłacać i wypłacać u buków.
 
szyman 843

szyman

Użytkownik
Na surebety....pl podano info, że 10 września ecoPayz wprowadził wirtualny numer konta IBAN. Oznacza to, że wykupił usługę konta bankowego i udostępnił klientom subkonta (tzw. konta wirtualne), w ramach których można realizować przelewy.
Prawdopodobnie oznacza to, że będzie można w ten sposób wpłacać i wypłacać u buków.
Dokładnie .
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
up

Raczej karta eco nie wpłacisz juz nawet do brokerów. na ac nawet nie ma opcji wpłaty to podejrzewam że i w sportmarket nie przejdą. sam sie zastanawiam. widnieje tam dalej skrill może to jest opcja ? Z brokerem chyba przechodzi. niech ktoś sprostuje jeśli nie tak
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Na surebety....pl podano info, że 10 września ecoPayz wprowadził wirtualny numer konta IBAN. Oznacza to, że wykupił usługę konta bankowego i udostępnił klientom subkonta (tzw. konta wirtualne), w ramach których można realizować przelewy.
Prawdopodobnie oznacza to, że będzie można w ten sposób wpłacać i wypłacać u buków.
Wypłacał ktoś w ten sposób ze sportmarket na Eco?
 
K 0

kapi9091

Użytkownik
A ja jednak polecam neteller. Osobiście używam go do 3 innych brokerów i narazie żadnych problemów. Niedawno neteller ponownie się otworzył na hazard dla Polaków i na email wszystkim przychodziło że za pomocą neteller znów można wpłacać na strony hazardowe.
 
panmc 755

panmc

Użytkownik
A ja jednak polecam neteller. Osobiście używam go do 3 innych brokerów i narazie żadnych problemów. Niedawno neteller ponownie się otworzył na hazard dla Polaków i na email wszystkim przychodziło że za pomocą neteller znów można wpłacać na strony hazardowe.
Od kiedy neteller czy skrill pozwalają wpłacać na hazard Polakom, ostatnio to się zmieniło? Pytam bo próbowałem zasilić stare konto na bf i skrillem nie dało rady bynajmniej na początku stycznia.
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
ja przestawilem sobie konto na BTC only i wplacam/wyplacam przez binance bo najnizsze prowizje, od pewnego czasu nie dalo rady skrillem ani netellerem
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
ja przestawilem sobie konto na BTC only i wplacam/wyplacam przez binance bo najnizsze prowizje, od pewnego czasu nie dalo rady skrillem ani netellerem
a przechodziłeś jakieś dodatkowe weryfikacje przy zmianie konta na btc? bo słyszałem że chcą jakis dokumentów skąd posiadasz krypto itp? załóż sobie zewnętrzny portfel bo na giełdzie się krypto nie trzyma i dodatkowo duże prowizje przy wypłatach
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
spoko nie trzymam samych BTC jak wyplace ze sportmarketu do binance, tylko przenosze z binance na portfele/wyplacam gotówe

A co do procedur to standardowe na sportmarkecie, tak jak mowisz dokumenty itd. Ale wszystko szybko i gładko. Support Sportmarketu jest bardzo szybki i konkretny
 
J 0

Janek 1234

Użytkownik
Da się na ten ecopayzowy IBAN wypłacić? Ktoś coś? Ewentualnie jakiś inny fintech poza revolutem gdzie wypłacę?
No poza Revolutem to ciężko. Po zamieszaniu z Muchbetter, też szukam alternatywy i jak na razie myślę o Blackcatcard . Rozmawiałem z supportem sportmarket i oni dla nas mają tylko przelew bankowy i dla nich to jest obojętne czy IBAN jest polski, litewski czy z japonii. Ale przelew musi być na konto z twoimi danymi i za pierwszym razem musisz im wysłać listę transakcji. No i ten bank, neobank, czy inny portfel internetowy musi przyjąć przelew. Ja na razie jade na revolut, ale myślę o Blackcatcart, wiadomo jak to portfel ma swoje prowizje i swoje wady, ale jeszcze słyszałem o Wise i N26. Pozdrawiam kolegę ze sportmarket :)
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Założyłem dziś konto na sportmarket wysłałem dokumenty do weryfikacji KYC, Jak już ją przejdę to wpłacać/wypłacać można tam tylko za pomocą Revoulta tak jak pisze przedmówca czy da się inaczej np. skrill???
 
Do góry Bottom