>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy do tej pory nie zrealizowali mi wypłaty na Neteller po godz 13.00.
Wypłata zlecona wczoraj przed północą po meczu Barcelona-Getafe.

Kasę na koncie zawsze miałem następnego dnia właśnie po 13-stej.

Czyżby jakieś problemy?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
dziś nie działa ich strona, niby jakieś problemy techniczne mają.
Zgadza się .Najpierw było info,że zacznie działać o 18-stej,teraz poprawili na 21.00.

Ciekawe czy za dnia też tak było,bo pierwszy raz zajrzałem około 16.

Mam jeszcze kasę na koncie,myślałem,że coś pogram a tu klops.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dwa dni temu rozsyłali przecież maile , że dziś będzie przejście na inną licencję.
Do mnie z taką informacją mail żaden nie dotarł,a sprawdzam pocztę kilka razy dziennie.

Myslę,że jutro będzie wszystko ok.Są przecież stratni na tym pare groszy jakby nie patrzeć.
 
M 0

mr-black

Użytkownik
Przed chwila wplacilem pieniadze, ale srodki nie pokazaly sie na koncie SB. Zdzwiony tym faktem, napisalem przez czat do nich i tylko tam widnieje informacja ze maja problemy techniczne z Przelewy24. Teraz bede musial czekac nie wiadomo ile, bo najpierw mi pisza ze najprawdopodobniej problem zostanie rozwiazany dzisiaj, a jak pytam czy jutro napewno beda pieniadze to mi odpowiadaja ze nie sa w stanie mi tego napisac. Tez dzisiaj ktos wplacal?
 
death89 84

death89

Użytkownik
Tak, ja też wpłacałem z godzinę temu, też przez Przelewy24, też nie doszło. Nie pali się, więc na razie olewam i spokojnie czekam.
 
F 3

fbit

Użytkownik
&quot;niestety w związki z naszymi czwartkowymi przenosinami serwera strony z Alderney na Malte wszystkie wypłaty przez Skrill/Moneybookers są obecnie zawieszone.
kiedy można sie spodziewać odwieszenia tych wypłat ?
Niestety nie posiadamy na chwilę obecną takich informacji, ale jak tylko nasz dział techniczny się z tym upora, to na pewno otrzyma Pan swoje środki&quot;
 
G 13

gris

Użytkownik
Jak wygląda weryfikacja u tego bukmachera? Coś oprócz numeru dowodu chcą przy wypłacie na konto bankowe?
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
jak tam z wpłatą przez paysafecard? Można wypłacać przez skrill dalej to co sie z paysafecard nagrało? Nic nie pozmieniali w ustawieniach?
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Dołączam się do pytania bo bardzo mnie to interesuje, jeżeli ktoś wie czy da się wpłacić paysafecard i wypłacić skrillem to niech da znać. Dodam że wcześniej wpłacałem i wypłacałem skrill&#39;em.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Sytuacja wygląda następująco.
Jeżeli kiedykolwiek dokonano wpłat poprzez Skrill to nawet po wpłacie przez Paysafecard można wypłacić na właśnie Skrill. Jeśli jednak takiej historii nie ma, to wypłata będzie możliwa na konto bankowe.
 
Do góry Bottom