>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Sportingbet - opinie

luki2602 0

luki2602

Użytkownik
ja także podzielam zdania wielu z was że to jeden z najlepszych internetowych bukmacherów ???? i do tego pieniądze bardzo szybko wypłacają ???? polecam
 
P 0

pemo158

Użytkownik
jeszcze nie zacząłem gry i zbieram opinie w którym buku zacząć-takie pytania
1)czy słyszeliście o zabraniu kasy z konta jak to jest nagminne w bwinie
2)czytałem ze są jakies limity-czy ktoś może okreslić jak to wygląda?
mam tylko doświadczenie w bukach naziemnych i tamtakich sytuacji niema jak limit a tu bardzo mnie to zastanawia,no i boje sie zeby kasy nie zabrali jak to robi bwin
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1- powiedz mi ile znasz osób którym zabrał bwin kasę? Ja osobiście nie znam ani jednej. A każdy mój znajomy ma konto w bwinie. Ja też mam i to jakby delikatnie powiedzieć &quot;nie jedno&quot;. O zabraniu kasy słyszałem na forach od ludzi, których wiarygodności nie jestem w stanie ocenić. Mianowicie czy sami nie próbowali oszukoiwać.
Nie słyszałem, żeby komuś zwinął kasę sportigbet.
2- Jeśli wygrasz kilka tysięcy i wypłacisz to będziesz mógł grać za kilka złotych. Limity tego buka to największy minus. Mój kolega dostał limit już po 1 zakładzie wygranym. Stawka i wygrana nie były jakoś ogromne.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Moj chyba ulubiony buk ???? Szeroka oferta szybko rozliczane zaklady i mnostwo LIVE to sa ogromne plusy tego buka. Z wyplatami nigdy nie mialem problemow a powiem ze nie wyplacalem takich sum jak 20 zł wiec sa w porzadku. Ktos tutaj mowil o limitach. Faktycznie dostalem limity ale tez nie jakos przerazajaco niskie i tylko na sporty amerykanskie. Wszystko co europejskie moglem grac bez ograniczen. I nie mowcie mi ze gralem za male stawki bo gralem za duze zeby nie powiedziec bardzo duze i gram tam dosc dlugo wiec wiem co mowie
 
filip17 0

filip17

Użytkownik
Założyłem konto tydzień temu i jestem bardzo zadowolony. Polecam gorąco wszystkim którzy szukają porządnego buka. Nie ma problemów z wpłatą, kontakt z z obsługą klienta bardzo dobry i szybki a do tego dochodzą te mecze LIVE. Czasami można obejrzeć transmisje z meczu.

POLECAM
 
szary 0

szary

Użytkownik
Założyłem konto tydzień temu i jestem bardzo zadowolony. Polecam gorąco wszystkim którzy szukają porządnego buka. Nie ma problemów z wpłatą, kontakt z z obsługą klienta bardzo dobry i szybki a do tego dochodzą te mecze LIVE. Czasami można obejrzeć transmisje z meczu.
POLECAM
Przysyłają jakieś świstki na adres domowy? Są aktualnie jakieś promocje?
 
filip17 0

filip17

Użytkownik
W tym tygodniu w całej Europie odbywają się ważne mecze - wiele z nich Sportingbet proponuje w opcji typuj: live. Czy uda Ci się wskazać zwycięzcę w momencie, gdy drużyna walczy o swoją pozycję w kluczowym momencie sezonu?

Kto otrzyma niezbędne punkty po meczu Porto ze Sportingiem Lizbona w portugalskiej Liga Sagres? Czy Atlético Madryt sprawi, że Barcelona straci pozycję lidera? Czy Luca Toni z Bayern Monachium da z siebie wszystko w meczu przeciwko Werder Brema? Wreszcie czy Roma pokona Inter Mediolan i przesunie się w górę w tabeli Serie A? Jak na razie dostałem takie 3 maile ale można wyłączyć. Promocje : nie wiem na pewno są bonusy powitalne zależy ile kasy wpłacisz.
 
S 0

sporthq

Użytkownik
Coś strona nie działa pokzuje się:

Server Error in &#39;/&#39; Application.
The resource cannot be found.
Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested Url: /t/promos/free-stuff.aspx:
 
amarru 0

amarru

Użytkownik
Strona działała poprawnie, błąd dotyczył zakładu który został zniesiony i pokazał Ci się ten komunikat.
 
makaveli23 316,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
nawet totali na WNBA nie maja (dzisiaj to nawet oferty nie ma na hc), a kursy chyba najnizsze wsrod wszystkich bukow na necie
 
nabuchodonozor 0

nabuchodonozor

Użytkownik
Odbierz 100 PLN w darmowych zakładach

Otwórz konto w Sportingbet… największym serwisie bukmacherskim w Europie… Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 400 PLN i postaw zakłady na łączną stawkę stanowiącą 3-krotność Twojej wpłaty (min. 1200 PLN) a my doładujemy Twoje konto bonusem wartości 100 PLN.


czyli wplacam , obracam po kursie 1,01 i daja mi 100zl ktore nie musze obracac ?
calosc moge wtedy wyplacic?
 
B 0

barti

Użytkownik
Czekam u nich na wypłatę 300 zł. już 3 dzień.... na MB oczywiście.... zobaczymy co będzie dalej. Generalnie stronka mi się podoba.

Kasę właśnie dostałem na MB .... także duży plus dla tego buka... zadnych skanów itp nie musiałem dostarczać ????
 
karol13x 3

karol13x

Użytkownik
Witam.Mam pewien problem z wplata pieniedzy na sportingbet :/ A mianowicie chce wplacic pieniadze przez MONEYBOOKERS i wyskakuje mi takie cos
bardzo prosze o pomoc ;)
 
Z 0

zbigniew500

Użytkownik
Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o tej firmie, ponieważ nie n
ma problemu z wplatą pieniędzy, ale przy wypłacie wygląda to już zupełnie inaczej. Poza tym przy wprowadzaniu zakładu niejednokrotnie trzeba się wylogować i zalogować, żeby go wprowadzić!!!!!!!!!!!!! Polecam innych bukmacherow, na szczęście ich w sieci nie brakuje!
 
Do góry Bottom