>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czy Ty rozumiesz, że to nie jest żadna pomyłka? Codziennie setki spotkań mają spadki kursowe. Spotkanie jest dalej dostępne w ofercie. Siedzę 12lat w tej branży i takiej sytuacji nigdy nie miałem.

Co innego granie na zdarzenie, które jest usunięte z oferty/rozpoczęło się etc.
Rozumiem. Jednak zapewne stwierdzili, że oddsmaker popełnił błąd i stąd takie zachowanie. Trzeba zrozumieć, a nie ciągła krytyka i wyzwiska. Może napisz na czacie skąd taka zmiana zdania :?: Jak dla mnie to norma, już jestem przyzwyczajony do takich akcji u wszelkich bukmacherów. Regulamin mówi jasno u każdego z nich, że błędy są poprawiane i zwyczajnie Twoją sytuację uznali za takową.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Wprowadzili oplaty za wplate i wyplate na skrill 3.5%...
Takiego przegiecia to chyba nigdzie nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 0

banan881

Użytkownik
w bwinie chyba jest wiecej nawet.
Tez sie niemile zdziwiłem wlasnie, gdy chcialem wyplacic 1500 okazalo sie ze ponad 50 zeta dla nich. W takim razie wyplacam na kk i żegnam sie z tym bukiem definitywnie.
Szkoda, ze tak nieładnie sie bawia. :/
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Muszą jakoś buki zarabiać, po naszych wygranych kuponach.. a bwin mimo że to całkiem spoko buk, to te 50.. idzie przeżyć, ale też ograniczyłem swoje granie na tym buku.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Zarejestrowałem się w UK jednak mieszkam w Polsce, teraz jestem przejazdem po prostu. Chcąc wpłacić kartą pokazał się komunikat, że tylko karty wydane w UK i Irlandii się liczą mimo tego, że dane teleadresowe podałem polskie. Jest opcja wpłaty polska kartą ?
 
P 0

pabloc

Użytkownik
Wpłaciłem miesiąc temu około 1,5 k, teraz na koncie mam 4,5 k i limity na zakłady po 15-20 PLN... żegnam się z nimi.
 
1 12

19stalowiak79

Użytkownik
Witam. wygrałem w konkursie 300 zł .i teraz mi napisali ze: Udział w puli zostanie zaksięgowany na koncie jako środki bonusowe, które muszą zostać obrócone 3 razy w całości w sporcie po kursie minimalnym 1.5:
Jak mam to rozumieć???
 
czoker 109,6K

czoker

Użytkownik
Jak postawisz łącznie zakłady za 900 złotych po kursie minimalnym 1,5 będziesz mógł wypłacić bonusową kasę
 
K 0

kg111

Użytkownik
Śmieszne limity na niektóre rynki. Przykładowo koszykówka Mistrzostwa Europy U20, chciałem postawić handicap na żywo za jedyne 40zł ale odrzuciło i wyświetliła się informacja, że limit na ten zakład to 4zł. Tak samo chciałem obstawić dzisiejsze spotkanie USA vs Chiny w kosza i to samo. Dodam, że to jest nowe konto i to są moje pierwszy typy na tym buku i takie śmieszne limity.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
korzystal ktos z promocji na zaklad bez ryzyka na pierwsze mecze pilki noznej na olimpiadzie?jesli tak to otrzymaliscie zwroty?u mnie pusto choc support na chacie twierdzil ze zaklad jest wazny liczy sie do promocji tylko zaksieguja zwrot pozniej
 
Do góry Bottom