>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

suckout 692

suckout

Użytkownik
nie polecam do normalnego grania
obstawione zakłady zostały anulowane, OK, ale żadnego info z ich strony na ten temat, po prostu się rozpłynęły, wypada jednak powiadomić gracza o takim fakcie
zagrałem jeden zakład, fakt, trochę grubiej, ale następnego dnia, gdy chciałem postawić znowu, to dostałem na kolarstwo limit, a w zasadzie blokadę, bo nie mogłem postawić zakładu nawet za 2zł (minimalny bet), czy to singiel, czy łącząc to w jakieś AKO ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Szkoda zdrowia do tej pseudofirmy! Absolutnie nie grajcie. Ja nie gram od paru lat ale widze ze nowy arsenal walkow wszedl typu cofanie rozliczonych zakladow albo zwroty
to pseudofirma nie powinien nikt o nich slyszec, nie wiem czemu ktos to dziadostwo bierze pod uwage.
Powinien byc powszechny bojkot ale i tez ludzie nie powinni nawet slyszec ze jest taka pseudofirma na rynku
 
rafinhoo23 0

rafinhoo23

Użytkownik
- Wysoka marża
- Cofanie rozliczonych już zakładów, zdarzają się błędne rozliczenia
- Niskie, szybko nakładane limity
- Czasami wieszająca się/niedziałająca strona
- Dość długie wypłaty na skrill - w moim przypadku wypłata zlecona 2.07, dopiero 7.07 otrzymałem maila o koniecznej weryfikacji, kasa na koncie 9.07. Poprzednie wypłaty bez weryfikacji szły około 2 dni - imo i tak za długo.



Ogółem 2/10, nie polecam.
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Zajebisty feedback, taki na jaki zasłużył ten *****buk. Z mojej strony to samo limit po 1-2 betach, długie wypłaty. Ogólnie mam nadzieje, ze te gownobuki jak syfy, sporting nawet unibe.t zaczną powoli znikać z rynku.
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Gram u nich 3-4 lata z przerwami, w miesiącu puszczę średnio 5-10 kuponów i nigdy nie zdarzyło mi się żeby cofnęli wygrany kupon z błahego powodu. Dość często zdarza im się mieć opóźnienia na live i gdy jest przykładowo mecz tenisa, a na początku leci przełamanie to kursy u nich stoją i można to wykorzystać. Czasem się uda i się nie zorientują, ale częściej dają zwrot i chyba stąd to narzekanie niektórych graczy.


Dla mnie jest to idealny buk jeżeli gra się na dogi w tenisie lub siatkówce, czasem można złapać naprawdę bardzo ciekawe kursy. Natomiast jeżeli ktoś gra na faworytów to odradzam, kursy jedne z najniższych na rynku dwudrogowo przeważnie 1.85 - 1.85
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nie polecam.Wygrany zakład anulowany,bo cytuję:



Nie planowano go-to mnie rozwaliło hehe.Wiadomo,że akceptujemy ich regulamin i mogą sobie anulować zakład,ale coś mi mówi że jakby był przegrany bet to bym zwrotu nie dostał.Nawet widzę,że w tym wątku takie akcje były opisywane już a oni dalej to robią.Dlatego PrzykroNam to pseudo buk i omijajcie go z daleka.
No właśnie , pytanie do grających już dłużej u tego buka, czy zdarzyło się komuś , że ktoś miał przegrany zakład , ale mu go anulowano ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No właśnie , pytanie do grających już dłużej u tego buka, czy zdarzyło się komuś , że ktoś miał przegrany zakład , ale mu go anulowano ?
Zdarzyło mi się tak ku mojemu zdziwieniu ze dwa razy. Zatem to nie jest tak, że anulują jedynie wygrane zakłady. Czasami coś jest niezgodne z regulaminem i weryfikują zdarzenie sprawiedliwie.
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Witam,
Ma ktoś z was maila do supportu do centrali SB?
Kasa wplacona z MB w srode tydzien temu. Nie wplynela od razu. Sprawa zgloszona jeszcze w srode na polski support i od tygodnia manualnie mi jeszcze tej kasy nie zaksiegowali.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,
Ma ktoś z was maila do supportu do centrali SB?
Kasa wplacona z MB w srode tydzien temu. Nie wplynela od razu. Sprawa zgloszona jeszcze w srode na polski support i od tygodnia manualnie mi jeszcze tej kasy nie zaksiegowali.
Witaj,

W tym momencie najlepiej zgłosić to albo poprzez formularz kontaktowy (mail w sumie) lub telefon. Najprawdopodobniej wina leży po stronie Przelewów24. Niemniej najpierw spróbuj skontaktować się z suportem w ten sposób. Zapisałeś dane transakcji :?:

Nr tel: 48 22 307-18-24.
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Witaj,

W tym momencie najlepiej zgłosić to albo poprzez formularz kontaktowy (mail w sumie) lub telefon. Najprawdopodobniej wina leży po stronie Przelewów24. Niemniej najpierw spróbuj skontaktować się z suportem w ten sposób. Zapisałeś dane transakcji :?:

Nr tel: 48 22 307-18-24.
Przelewy24 chyba w ogole nie braly przy tej transakcji udzialu bo przelewalem bezposrednio z mojego konta Skrill. Zawsze loguje sie w wyskakujacym okienku Skrill, wpisuje haslo i po kilku sekundach pieniadze na koncie. Tym razem wyskoczylo okienko ze pieniadze zostana dodanena konto zaraz po otrzymaniu ich ze Skrilla. Pieniadze ze Skrilla wyszly od razu.
Kontakt z polskim supportem mam. Chcialem tylko opisac sprawe do centrali to moze by sie cos bujnelo.
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Nie polecam wpłacać jakichkolwiek pieniędzy i grania w tym bukmacherze. 3 tygodnie czekam na zaksięgowanie mojej wpłaty która powinna pojawić się od razu. Przelew robiony ze Skrill, dotarły na ich konto główne ale od 3 tygodni mi ich jeszcze nie zaksięgowali.

Trzymajcie się od nich z dala. Są lepsi od nich na rynku.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Ten bukmacher umiera,to jedyny znany mi portal na którym od lat nie ma zmian na lepsze.Piszę to 10 października 2015 - oferta na III ligę polską zawiera aż 2/dwa/ mecze.Brak oferty na hokejową AHL to już niemal impotencja,tak jest jeszcze tylko w Milenium.Skąd taka wysoka pozycja na &quot;Top 100 Bookmakers&quot; ??? (18) trudno pojąć.
 
4 31

4rson

Użytkownik
Najgorszy bukmacher z jakim miałem styczność, radzę powierzyć pieniądze gdzie indziej, jest wiele ciekawych buków ????
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Pierwszy raz mam taką sytuację, sportingbet UNIEWAŻNIŁ mi zakład, jakiś czas po zagraniu, ale PRZED rozpoczęciem meczu...

Chodzi o to, że kurs wystawili z dupy i zamiast wziąć to klatę to unieważnili mi ten konkretny mecz na kuponach. Grałem po kursach @2,15, gdzie teraz widnieje @1,7 w ofercie i nawet tak mała zmiana kursu zmusiła ich do anulacji.

Kpina i parodia, tym bardziej, że mecz nie jest żadnym wałkiem, nie rozpoczął się, a po prostu mieli zawyżony kurs w porównaniu do rynku.

Idąc tą drogą nigdy człowiek nie wie, czy coś wygra bo przecież zawsze mogą przed lub po fakcie zmienić kurs/anulować...

ŻENADA!????
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
i co najlepsze, frajerzy nawet nie poinformowali o tym wiadomością ani mailowo, tylko cichaczem zmienili i może klient nie zauważy...
Mecz jest cały czas w ofercie z kursem @1,71. Nie jest to żaden przekręt, ani zagrany po rozpoczęciu.
Banda złodziei.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chodzi o to, że kurs wystawili z dupy i zamiast wziąć to klatę to unieważnili mi ten konkretny mecz na kuponach. Grałem po kursach @2,15, gdzie teraz widnieje @1,7 w ofercie i nawet tak mała zmiana kursu zmusiła ich do anulacji.
Chłopie, każdy bukmacher ma taki regulamin, że w przypadku błędów ma prawo do takich akcji. To norma :!: Unieważnili i koniec kropka. To samo robi Unibet, Expekt czy Bet365 i inni. Nie wyzywaj i nie krytykuj, tylko sam przyjmij to na klatę. Każdy popełnia błędy, tam też pracują ludzie.
Banda złodziei.
????
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Chłopie, każdy bukmacher ma taki regulamin, że w przypadku błędów ma prawo do takich akcji. To norma :!: Unieważnili i koniec kropka. To samo robi Unibet, Expekt czy Bet365 i inni. Nie wyzywaj i nie krytykuj, tylko sam przyjmij to na klatę. Każdy popełnia błędy, tam też pracują ludzie.



????

Czy Ty rozumiesz, że to nie jest żadna pomyłka? Codziennie setki spotkań mają spadki kursowe. Spotkanie jest dalej dostępne w ofercie. Siedzę 12lat w tej branży i takiej sytuacji nigdy nie miałem.

Co innego granie na zdarzenie, które jest usunięte z oferty/rozpoczęło się etc.
 
Do góry Bottom