>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

R 0

robeee

Użytkownik
nie polecam, trzymaja mi od 3 dni kase za mecz w atp metz. Cofneli wyplate i teraz ten mecz jest przedmiotem sledztwa a ja mam zablokowana stawke a i pewnie wygranej nie zobacze. Kilka lat temu kumpel mial to samo, pozmieniali linie po meczu i zrobili zwrot za wygrany zaklad.
Cześć - czy chodzi o kwale Alekseenko, G v Moutet, C ?
Jeśli tak to mam to samo.
Najlepsze jest to, że pomylili się w ofercie - pierwotnie miał być to mecz Alekseenki z Moubarekiem (wg.Sportingbet) - po zakończeniu meczu cofnęli rozliczenie zakładów a w historii kuponów zostało podmienione nazwisko tenisisty na Moutet`a.
Cyrk normalnie jakiś.
Najgorsze jednak jest to, że kolega z czatu ma chamskie, buraczane odzywki i dziwiąc się, że ktoś może upominać się o swoje pieniądze.
Właśnie oznajmił mi, że dochodzenie ws. tego meczu portwa jakieś 2 tygodnie i później zobaczymy co będzie z moimi pieniędzmi.
Tragedia jakaś !


????
 
M 135

mhm

Użytkownik
tak, o ten mecz chodzi. Gralem 2:0 live. Dobrze ze napisales o tych 2 tyg bo mi tego nie powiedzieli. Ustawilismy atp w metz i stawke nam trzymaja, a najlepsze ze rozliczyli a potem cofneli. juz nigdy nie zagram w sportingbecie.
Mam info, ze na pewno dostaniemy stawke a jezeli mecz byl ustawiony to wygranej nie wyplaca. Banda idiotow z tym trzymaniem stawki, wiecej tam nie zagram.
 
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
Mam pytanie , o co chodzi że co miesiąc mi zabierają Bonus Club punkty ?? powinienem mieć już ich ponad 1000 a 37 (do wczoraj jeszcze miałem 0 , ale za jeden zakład otrzymałem 37 punktów) .
W ogóle z tych bonus punktów nie korzystam ale co je uzbieram to na nowy miesiąc mam 9 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Witam,
Potrzebne są:
- Dowód osobisty (zdjęcie/ksero etc.),
- W przypadku używania kart płatniczych wymagany jest ich skan/zdjęcie,
- Rachunek za prąd/gaz/kablówkę etc.,
- Zrzut ekranu Skrill/konta bankowego.
Wszystko oczywiście zależy od konta, ale to jest zazwyczaj maksimum jakie jest obecnie wymagane. Często jednak wystarczy potwierdzenie tożsamości i adresu zamieszkania.
Pozdrawiam.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Sportingbet PL a jak rachunki za prąd, gaz itp nie przychodzą na mnie w domu to co wtedy nie starczy dowód, zrzut konta bankowego i Skrill i np nie wiem umowa z bankiem? takie coś wystarczyło w Betsafe, Betsson czy Comone jak weryfikowałem, u was nie przejdzie? Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sportingbet PL a jak rachunki za prąd, gaz itp nie przychodzą na mnie w domu to co wtedy nie starczy dowód, zrzut konta bankowego i Skrill i np nie wiem umowa z bankiem? takie coś wystarczyło w Betsafe, Betsson czy Comone jak weryfikowałem, u was nie przejdzie? Pozdrawiam
Czytaj ze zrozumieniem przeważnie wystarcza dowód osobisty i adres zamieszkania....
 
M 837

marcios

Użytkownik
Doberman, Sportingbet PL napisał &quot;Często jednak wystarczy potwierdzenie tożsamości i adresu zamieszkania.&quot; Dowód osobisty to pewnie dla potwierdzenia tożsamości ale dla adresu zamieszkania pewnie ten rachunek chcą więc czytam ze zrozumieniem Pozdrawiam P.s. wogóle nie rozumie po jaką cholere rachunki potrzebne jakoś u naziemnych bukmacherów przy grze przez neta wystarczy sam dowód w którym jest i adres zamieszkania i wszystko potrzebne a już gdzieś czytałem, że jakiś bukmacher scan pit-a itp chce od graczy szkoda gadać, dlatego gram tam gdzie starcza dowód ewentualnie zrzut konta bankowego czy skrill reszta co wymyśla cuda niewidy to u mnie odpada bo chyba logiczne jest, że samemu sie nie mieszka w domu i za prąd czy gaz może przychodzić na żony imie rachunek czy rodziców.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Myślę, że skan lub wyciąg z konta bankowego by wystarczył.
W takich problemach jak konieczność rachunku, można wysłać fakturę za paliwo czy materiały budowlane, w której jest adres zamieszkania (oczywiście taki sam jak na koncie gracza).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Doberman, Sportingbet PL napisał &quot;Często jednak wystarczy potwierdzenie tożsamości i adresu zamieszkania.&quot; Dowód osobisty to pewnie dla potwierdzenia tożsamości ale dla adresu zamieszkania pewnie ten rachunek chcą więc czytam ze zrozumieniem Pozdrawiam P.s. wogóle nie rozumie po jaką cholere rachunki potrzebne jakoś u naziemnych bukmacherów przy grze przez neta wystarczy sam dowód w którym jest i adres zamieszkania i wszystko potrzebne a już gdzieś czytałem, że jakiś bukmacher scan pit-a itp chce od graczy szkoda gadać, dlatego gram tam gdzie starcza dowód ewentualnie zrzut konta bankowego czy skrill reszta co wymyśla cuda niewidy to u mnie odpada bo chyba logiczne jest, że samemu sie nie mieszka w domu i za prąd czy gaz może przychodzić na żony imie rachunek czy rodziców.
Nie rozumiesz ? To jest firma którą obowiązują przepisy brytyjskie. Z tego co wiem w Angli w dowodzie osobistym nie ma wpisanego adresu zamieszkania ( zameldowania), w naszych dowodach też nie koniecznie musi być wpisany. W paszporcie tez nie masz wpisanych danych zamieszkania.
Jeżeli chciałbyś coś załatwić w Angli np założyć rachunek bankowy czy inną sprawę gdzie potrzebna jest weryfikacja twojej tożsamośći to musisz
mieć ze sobą dowód osobisty + potwierdzenie adresu zamieszkania na fakturze za media.
Pokaż mi jakiegoś bukmachera w którym sam dowód wystarczy ? Wątpie żebyś takiego znalazł.
To się tylko tak nazywa Utility Bill (rachunek za media)a tak na dobrą sprawę w Polsce to jest faktura vat.
Obojętne czy ty im wyślesz rachunek za media np telefon czy np fakture za paczkę prezerwatyw kupionych na stacji. To i to jest takim samym dokumentem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Faktura_%28dokument%29
Wszystko co jest opisane w bukmacherach zagranicznych odnosi się do prawa Brytyjskiego więc nie myśl sobie że jeżeli u nas do weryfikacji twojej tożsamości wystarczy dowód to w Angli jest tak samo.
Twój główny błąd w rozumowaniu polega na tym że jak zobaczysz bukmachera który ma Polski język to myślisz odrazu że to Polski bukmacher i obowiązują go jakieś Polskie regulacje prawne. Proponuje przeczytać regulamin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
U 0

untune

Użytkownik
Ja jestem bardzo zadowolony z usług tego bukmachera. Nigdy nie miałem najmniejszego problemu z wypłaceniem pieniędzy, kontaktem z supportem, obstawianiem meczy. Z tego co wiem, mają też jedne z wyższych kursów dostępnych na rynku. W skrócie: jestem zadowolony ????
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
ja gram u tego buka od dawna i nigdy nie mialem problemu az tu dzis nagle kumulacja wszystkiego.najpierw blednie rozliczaja (anuluja)wygrany zaklad-opisalem w oddzielnym temacie.pozniej okazuje sie ze czesc srodkow jest blokowana bo wczesniej dostalem bonus-ktory przegralem oraz wygenerowalem obrot znacznie wiekszy niz wymagaly warunki obrotu.na koniec dostaje jakies darmowe spiny w kasynie wygrywam jakies drobne wiec zaczynam nimi obracac i okazuje sie ze tak naprawde nie obracam nimi tylko swoimi a tamte sa ciagle mrozone.stracilem wiare w tego buka choc od dawna jestem klientem i gralem za spore sumy i nigdy wczesnie jnei maielm problemow
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Kiedyś bodajże pisałem do sportingbet, w celu usunięcia konta, ( albo była możliwość samemu w ustawieniach zamknąć konto, ale mniejsza i to) jak chciałem się zalogować to wyskakuje taki komunikat &quot; Wystąpił tymczasowy problem z logowaniem. Proszę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta&quot;
czy to oznacza, że konto zostało usunięte ?
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Czy mogę założyć konto w firmie Sportingbet jeśli inny członek rodziny, korzystający z tego samego adresu IP posiada już tutaj konto?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Czy mogę założyć konto w firmie Sportingbet jeśli inny członek rodziny, korzystający z tego samego adresu IP posiada już tutaj konto?
Oczywiście. Najlepiej jednak od razu proszę wysłać wszelkie dokumenty do weryfikacji, by uniknąć nieporozumień. Również muszę napisać, iż jeśli już ta druga osoba wykorzystała ofertę bonusową, to już nie ma możliwości z niego skorzystać.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Aby uniknąć nieporozumień zalecam w ogóle nie grać u tego pseudo buka. Limity po zagraniu 3 zakładów z NBA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 0

domiiin

Użytkownik
Ciekaw jestem dlaczego moje posty krytykujące tego bukmachera są usuwane.
A pisałem samą prawdę. To teraz krótko - NIE POLECAM.
A Sportingbetowi proponuje przeniesienie serwerów z Malty to Wietnamu, może wtedy będziecie pracować poprawnie!
 
Do góry Bottom