>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

E 2

ellemarie

Użytkownik
Niestety odradzam. Założyłam niedawno konto, chciałam spróbować, bo interesuję się sportem. Wszystko było ok do wczoraj. Miałam na koncie 81,33 zł. Niby nie jakaś wielka kwota, ale dla mnie to nawet było coś. Była godzina 23, chciałam jeszcze wnieść zakład na mecz tenisowy/debel. Kliknęłam więc, aby obstawić zwycięzcę 2 seta i nagle wyświetla się informacja, że błąd nr i nie mogę wnieść zakładu. Myślę, ok, trudno, nagle patrzę a na moim koncie pozostało 1,33 zł. Co do diaska myślę, sprawdzam w historii konta a tam informacja następującej treści. 80zł odjęte- Roulette. Nigdy w ruletkę nie grałam, ani w żadną z gier w kasynie/on-line. No, ale myślę, może &quot;przypadkiem&quot; coś kliknęłam, wchodzę i widzę, że jednak niekoniecznie, trzeba wybrać liczbę, podać kwotę i zagrać. No więc napisałam w tej sprawie, żeby uzyskać pomoc, niestety dowiedziałam się tyle, że powinnam uważać komu podaję login i hasło i spytać domowników, gdzie w domu są starsi rodzice i nie obstawiają ruletki...poza tym no ja byłam przy komputerze kiedy to się stało, więc nikt nie mógł logować się zamiast mnie. Pomocy nie uzyskałam, pieniędzy nie odzyskałam, w dodatku potraktowano mnie jak delikatnie mówiąc wariatkę, która gra w ruletkę i tego nie pamięta, dlatego przestrzegam i nie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 7

cokolwiek

Użytkownik
i co zostawisz to tak? zapytałaś sie ich oni cos powiedzieli i koniec tematu? przeciez 80 pln to jest roche kasy. pamietaj ze mozesz wystapic o dane logwania na konto (powinni ci podac IP logowania) i bedzie po sprawie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zdecydowanie nie polecam tego bukmachera.
Zagrałem typ na Biathlon mężczyzn, pierwotnie zawody miały się odbyć w niedzielę 16.02.2014 r. z powodu złej pogody zawody przełożono najpierw na poniedziałek, a później ponownie przełożono na dzisiaj czyli wtorek. Wczoraj się logowałem do Sportingbet i miałem zwrot za typ. Dzisiaj się loguję i mam przegraną ????
Typ oczywiście nie wszedł ale zachowanie tych oszustów jest skandaliczne. Gdyby typ wszedł jestem pewny na 100% że pozostałby zwrot.
Sportingbet=BANDA OSZUSTÓW
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 178

becks-59091

Użytkownik
O proszę, całkowicie już przegięli. Kiedyś pamiętam też ze mną polecieli ostro, od tego czasu unikam ich jak mogę.
Ostatnio jednak właśnie pograłem sobie u nich typy z IO, między innymi biathlon - ten który również Ty miałeś przeciw Fakowi.
Wczoraj się nie logowałem więc nie wiem jak to u mnie wyglądało, lecz pewnie tak jak u Ciebie.
Tak więc reasumując u nich bez zmian - trzeba w dalszym ciągu ich unikać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ja odradzam za głupie limity. Zagrałem JEDEN kupon za 500 zł i dostałem limit na wszystkie dyscypliny na kwotę 155 zł.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Limity mają praktycznie wszystkie mi znane bukmachery, różnią siętylko wielkością tego limitu. Też już kilka razy się naciąłem u tego buka. Trzeba szukać bardziej uczciwego.
 
S 0

seven77

Użytkownik
Witam, à propos IP na sportingu, w skecji bezpieczeństwo masz - Historia logowań - tam sa IP skąd Ty czy ktos sie łaczył na dany login. Wiec łatwo sprawdzić czy to nasze IP czy nie. Oczywiści zmienne IP utrudnia weryfikacje, ale w moim przypadku to spełnia swoja role. Zalecaja takze czesta zmiane hasła - nie jest to bez sensu jak widać.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Odradzam bukmachera. W regulaminie mają sporo niejasności. Już pal licho tą moją przegraną. Sam się prosiłem ale większych oszustów i robotów bez mózgów nie widziałem. Omijać kasyna itp. Na ten bonus się naciąłem. Straszna banda złodziei.
Mam nauczkę ale przestrzegam Was. Dziś był jakiś dziwny koleś na czacie.
Odradzam jeszcze raz i jak dawid.400
Sportingbet=BANDA OSZUSTÓW
 
hast 25

hast

Użytkownik
Dzięki panowie za opinie, bo miałem sie tam rejestrować własnie, ale po tym co przeczytałem to jednak podziękuje.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Gram u nich od pół rou. Jestem na plusie i po kilku wypłatach.Złego słowa o nich nie powiem. Poważny buk a nie jakaś popierdółka.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Zleciłem wypłate 780zł hajs z konta zniknął (standart w kazdym buku) anulować juz nie idzie ???? wiec jak kasa dojdzie to wielki plus dla nich, i kursy jedne z wiekszych w sieci
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dobra opcja z tymi 7ma darmowymi spinami ,jak ktoś ma konto,warto postawić na wskazany mecz 2 zł - wejdzie czy nie wejdzie 7 spinów ma wartość 3,5 zł, a w dodatku wystarczy je tylko raz obrócić ,a nie jak w większości promocji 35 razy - gdzie jest to praktycznie niewykonalne.
7 a czasami jest 15 darmowych spinów,niby niewiele ,ale jednego dnia udało się wykręcić z tego ponad 40 zł,a niektórzy maja pewnie jeszcze większego farta.
Więc to polecam.
Ogólnie to kursy,ani oferta d.. nie urywają,ale wypłaty i rozliczanie całkiem sprawnie.
 
D 5

destino

Użytkownik
Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum ale korzystam z niego od dłuższego czasu. Moja przygoda z Sportingbetem rozpoczęła się wczoraj, szukałem promocji u znanych bukmacherów, w których jeszcze nie brałem udziału. Zdecydowałem się na cashback sportingbet bo nie miałem tam nigdy konta, znałem sporo negatywnych opinii o nich, lecz sądziłem, że ktoś próbował ich oszukać itd. Ale do rzeczy, wpłaciłem 400 zł, obstawiłem, wygrałem więc cashback nie potrzebny i otrzymałem 25 darmowych spinów w kasynie. Myślę jak za darmo to biorę, po wykorzystaniu darmowych spinów z moją wygraną miałem zagrać 35x jej krotność. Myślę co tam, jak przegram nic się nie stanie a może się uda.. po jakimś czasie zauważyłem, że pieniądze zżera mi z mojego salda a nie bonusu! Zdzisiek na czacie powiedział, że tak mają w regulaminie, że pierw z salda aż do 0 i potem dopiero można obracać bonus. Chore, nie nie chore, to standardy sportingbeta! Mam nadzieję, że nie zrobią mi problemów z wypłatą, gdy wezmę pieniądze nigdy więcej u nich się nie pojawię, czytając inne tematy można się dowiedzieć, że stosują wiele nieuczciwych praktyk, dziwie się, że największe forum w polsce nt. bukmacherki ich reklamuje. Jeśli ktoś przeczytał cały tekst jest mi bardzo miło, pozdrawiam.
 
J 18

joepike

Użytkownik
Zdarzyło im się błędnie rozliczyć zakład (na moją niekorzyść). Po interwencji na czacie środki zostały dopisane do konta. Gdybym się nie upomniał pewnie byłbym biedniejszy.
Zakład bez ryzyka - można wpłacić przez neteller co nie wyklucza z promocji - jest to spory plus jeśli chodzi o promocje dla Polaków.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wczytuje,o godz.20.40 postawiłem zakład.
Wracając do tematu to nigdy ze Sportingbet nie miałem żadnego problemu.Gram różnymi stawkami,czasem nawet jakiegoś singla puszczę za większa kasę.
2 razy wypłacałem nawet po ponad 1000 zł z niewielkim okładem na konto bankowe.Kasa po 2 dniach na koncie.Musiałem tylko wysłać screen konta bankowgo z moimi danymi i nr rachunku,ale to normalna praktyka bukmacherów.
Plusem jest fakt,iż uruchomili telefoniczny support z polskim numerem stacjonarnym.W razie problemu dzwonimy na numer mieszczący się w Warszawie.
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie polecam, trzymaja mi od 3 dni kase za mecz w atp metz. Cofneli wyplate i teraz ten mecz jest przedmiotem sledztwa a ja mam zablokowana stawke a i pewnie wygranej nie zobacze. Kilka lat temu kumpel mial to samo, pozmieniali linie po meczu i zrobili zwrot za wygrany zaklad.
 
Do góry Bottom