>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway World Cup 2012 - 12 i 14 lipca, baraż oraz finał - Malilla

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh, ja się zastanawiam to kto jedzie u siebie. No bo każdy z Rosjan jest związany z Bydgoszczą. Emil wiadomo.Artiom tutaj aktualnie jeżdżi. Grisza tutaj mieszka i ma swoją bazę. Roman Poważny też kiedyś bywał tutaj bardzo częstym gościem na treningach (jego żona tutaj się urodziła i miał stąd bodaj mechaników). Jak dla mnie to bardzo wyrównana ekipa i w Bydgoszczy nie będzie ich łatwo ograć. Zwłaszcza jak Artioma troszeczkę sprzętowo wspomoże jego brat. Poważny w reprezentacji w ostatnich latach wyglądał solidnie i jutro też powinien przywieźć nie mniej niż Artiom, wszak w polskiej lidze od lat jeździ na solidnym poziomie.
Na szczęście w naszej drużynie też wszyscy poza Janosiem tutaj startowali, a młody w tym roku pokazał się w Bydgoszczy z dobrej strony. Wątpię, by ktoś z naszych zawiódł, choć osobiście wolałby Buczka i Kasprzaka zamiast Pepe i MJ. Zgadzam się że kurs na nas jest za niski. Między tymi dwoma ekipami rozstrzygnie się kwestia awansu i osobiści typuje 50/50. W Duńczyków nie wierzę, są według mnie o wiele słabsi od wspomnianych dwóch ekip. Co innego jakby był Nicki. Ale go nie ma i nie ma o czym mówić. Zresztą słychać też teorię jakoby Duńczykom pasował awans do finału przez baraż ... Amerykanie sklecili od lat najlepszą ekipę. Wells i Fisher to już nie takie pachołki jak skład Jankesów bodajże z 2008 ale na 3 miejsce i tak szans nie mają. No chyba, że Hamill zrobi koło 10 ale jak dla mnie to może być najsłabsze ogniwo Jankesów. Szkoda, że nie jadą w SF2 (który nawiasem mówiąc ma znacznie słabszą obsadę) tam mogliby powalczyć o 3 msc. a może nawet postrasztyć Brytoli
Tak czy siak pobieram z fortuny zakład Dania-Rosja 2 @ 2.25
Jak dla mnie, taki kurs to prezent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Emil Sayfutdinov - Niels Kristian Iversen 2 , 1,95

Jak dla mnie bardzo ciekawa para z której zwycięsko może wyjść PUK. Po pierwsze będzie on w łatwiejszej sytuacji gdyż będzie mógł robić punkty na A.Łagucie oraz Poważnym po których nie spodziewam się cudów. Idąc w drugą stronę Emila powinien radzić sobie z Madsenem i Bechem Jensem. Kristian ostatnio jest w wybornej dyspozycji, od 15 maja nie zszedł poniżej 10 punktów w meczu. Dowodzi to o stabilności jego formy więc której nie ma niestety Emil. Rusek potrafi zrobić 15 pkt ale i też poniżej 10 często się zdarza. Jedyną obawą jutro jest zastosowanie jokera (o ile go nie wycofali), choć jutrzejsze zawody powinny być na styku jeśli chodzi o ekipy Polski, Danii i Rosji. Amerykanie na pewno będą walczyć o 3 pozycję i możliwość jazdy w barażu. Zakładając iż Rosjanie nie skorzystają z jokera stawiam na Iversena. Kursik mnie przyciągnął ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
SWC Event 1 (Bydgoszcz) zwycięzca? Polska @ 1,54 Sportingbet ⛔ 2 dzięki Walasek.
Spodziewałem się takiego kursu więc gram na wygraną Polaków w pierwszym półfinale. Raczej wszyscy nasi reprezentanci dobrze czują się na tym torze. Gollob to wiadomo że tu się wychował i tor zna jak własną kieszeń. Protasiewicz i Walasek występowali w barwach Polonii. Obaj nie powinni zawieźć. Trochę obawiam się o Janowskiego, niby w lidze z Tarnowem zrobił tu 9 punktów ale on ostatnio według mnie jeździ ciut słabiej. Rosjanie praktycznie mają tylko dwóch pewniaków bo Emil i Grisza raczej swoje pojadą. Artiom w tym sezonie w Polsce a szczególnie w Bydgoszczy pomimo tego że to jego zespół jeździ fatalnie i wątpię że coś się jutro zmieni. Niepoważny to na pewno nie jest zawodnik który będzie wygrywał biegi jak zrobi 5 punktów to będzie bardzo dużo. Duńczycy natomiast po cichu mówią że chcieli by jechać w barażu, chociaż i tak kadrowo wyglądają podobnie jak Rosja. Mają jednego pewniaka Iversena i dwóch bardzo skutecznych w tym sezonie Madsena i Jepsena Jensena. Mikkel Jensen na pewno będzie odstawał. Usa prócz Hancocka nie ma pewniaka do zabierania punktów. Co prawda wraca Hamill ale cudów po nim nie można się spodziewać. Wells dobrze jeździ w EL więc może nie będzie woził ogonów i coś przywiezie. Fisher w Anglii też ładnie. Ogólnie to jest bardzo mocny półfinał, jednak własny tor, publiczność i chęć sięgnięcia po 4 złoto przemawia za Polakami.
Grigorij Laguta - Artem Łaguta 1 @ 1,40 Tobet ⛔ 7-8 gdyby nie 17 bieg...
Może i kurs taki sobie, ale Grisza zdecydowanie powinien lepiej sobie radzić jutro przy Sportowej. Sprzętowo obu zawodników dzielą kilometry, no chyba że Grigorij użyczy swój sprzęt swojemu bratu. Artiom zawodzi i oprócz kilku przebłysków w Elitserien jest bardzo przeciętnie. Grisza zarówno w Polsce i Szwecji jeździ aż miło, jutro powinien by liderem drużyny.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Polish top raider - Gollob @1,7 tobet ✅
Fajny bet jak dla mnie. Co by dużo nie skrobać to napiszę tylko że nasz kapitan na owalu przy Sportowej można rzec zjadł zęby. Jakoś nie widzę innego lidera w biało - czerwonej husarii, owszem Greg i Pepe swoje przywiozą ale kto nas może ciągnąć do finału jak nie Gollob ? Ano właśnie... A kurs dosyć solidny więc pobieram.
PS. Dysponuje ktoś może kompletnym regulaminem na DPŚ ? Tzn. kiedy można użyć zwykłej rezerwy, kiedy jokera, bo zapewne coś się w tej materii od ubiegłego roku zmieniło skoro jedziemy w 4 a nie w 5.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Stary Polska 4 równych dobrych zawodników jadących u siebie, a ty zachęcasz do gry na Rosjan czy Danie w składnie jak to mówią w siatce czy piłce B... Dania B ma wygrać ? Nie róbcie jaj Polska wygra bez dwóch zdań, a wy szukacie jakiś sensacji
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Stary Polska 4 równych dobrych zawodników jadących u siebie, a ty zachęcasz do gry na Rosjan czy Danie w składnie jak to mówią w siatce czy piłce B... Dania B ma wygrać ? Nie róbcie jaj Polska wygra bez dwóch zdań, a wy szukacie jakiś sensacji
Dania B, bo nie ma tylko Pedersena? Tak to Mikkel Bech Jensen może być dziurą w zespole, chyba że w zespole widziałeś Bjarne Pedersena czy Bjerre, ale to nie te czasy...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kolejny bardzo ciekawy typ na dzisiejszy półfinał SWC. Sportingbet zestawił Artema Łagutę z ... Ryan&#39;em Fisherem! Warto pograć zdecydowanie w kierunku Rosjanina z jednego prostego powodu - on ma z kim wygrywać (Wells, Hamill, Fisher), a Amerykanin już nie bardzo... Łaguta na własnym torze, Fisher dołuje mocno w tym sezonie, ewenementem jest, że ten zawodnik nie jest zatrudniony ani w najwyższej lidze angielskiej, w żadnej polskiej nie wystąpił w tym sezonie, a o lidze szwedzkiej nie wspominając. W tym sezonie ledwie kilka spotkań w Premier League także nie ma co porównywać zawodników...
A. Łaguta -1.5 v Fisher @ 1.65
Sportingbet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Niels Kristian Iversen TOP Danish Rider @ 1,40 Tobet✅
Jak dla mnie to świetny zakład na dzisiejszy wieczór. Jak wiemy Duńczycy w bardzo młodym składzie przystępują do półfinału SWC i wiadomo, że ich liderem ma być kapitan zespołu Iversen. Każdy kto choć trochę się interesuję żużlem to wie, że w tym sezonie w czołówce najlepszych zawodników w Szwecji czy Polsce jest Puk Iversen, który praktycznie w każdym ze spotkań nie schodzi poniżej 10pkt, a w wielu zbliża się do kompletów. Dzisiaj spodziewać się też można dwucyfrowej zdobyczy punktowej, a do tego liczę, że dostanie jokera, bo jakoś nie wyobrażam sobie by młodziutki M.B Jensen zapunktował na wysokim poziomie. Niby jest jeszcze Madsen i MJJ i oni powinni przywieźć po kilka punktów, to jednak uważam, że liderem tutaj będzie Puk i to on będzie najgroźniejszym rywalem dla naszych zawodników, a jego pojedynki będą ozdobą tego turnieju. Jeszcze dodam statystyki z tego sezonu, jak zawodnicy sobie radzili przy Sportowej: Madsen 9pkt, MJJ 8+1 oraz Puk 11, a MBJ jeździ w barwach ROW-u Rybnik więc nie miał okazji się zaprezentować tutaj.
Grigorij Łaguta TOP Soviet Rider @ 2,50 Tobet⛔
Tutaj mamy swojego rodzaju value, bo i Emil i Griszka to powinny być dwie osoby, które poprowadzą kacapków do wysokich zdobyczy punktowych, bo raczej nie do finału, a na pewno nie dzisiaj. Skoro obaj mają tutaj dowodzić to dlaczego nie gram H2H? Ano z prostej przyczyny, gdyż kurs na Griszkę w H2H to jedyne 2,20, a tutaj mamy 2,50, a gdybym się pospieszył i pobrał to wczoraj, to miałbym nawet 2,90. Emil w tym sezonie nie zawodził przy Sportowej, a na dodatek wiemy też, że tor zna jak mało kto, bo przecież od wielu lat jest liderem Gryfów. Grisza z kolei ma kolejny kapitalny sezon i gdzie nie pojedzie, tam co najmniej &quot;dycha&quot; jest. Tak więc szykuje nam sie ciekawy pojedynek pomiędzy liderami reprezentacji Związku Radzieckiego i pewnie obaj pojadą po 6 razy, bo będą zastępować czy Artioma czy Rope.

/ Soviet, Związek Radziecki. No ładnie xD ...
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
@Żak
Masz rację, nie chciało mi się szukać. Ale po to wchodzę na na najlepsze forum bukmacherskie w kraju żeby nie tracić zbędnie czasu na szukanie ????
Ode mnie zestaw prosto z betsafe.
PUK - Madsen 1 ✅
Grisza - Artiom 1 ⛔ oj Grisza, coś ty zrobił...
Pepe - Billy 1 ✅
Ako 1,95
Fajnie kapszti opisał sprawę jeśli chodzi o najlepszego zawodnika Dunów. Skoro tobet dał 1,4 na Iversena to ja pobieram 1,3 w parze z Leonem, który wcale nie musi być lepszy od MJJ. Kurs w sam raz na dokładkę.
Parę Łagutów opisał Feekus więc powtarzać argumentów nie ma sensu. No a para Pepe wygląda na ładną lokatę bo chyba nikt nie wierzy w cudowny powrót Billy&#39;ego do żużlowego światka. Ako rewelacyjne, można pobrać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dania B, bo nie ma tylko Pedersena? Tak to Mikkel Bech Jensen może być dziurą w zespole, chyba że w zespole widziałeś Bjarne Pedersena czy Bjerre, ale to nie te czasy...
Można się kłócić kto jest lepszy Bjerre czy Madsen, Bjarne Pedersen czy Jensen, a może Hansio czy M B Jensen...
O Nickiem nie wspomne.
Skład jest odmłodzony, a w takich zawodach wiek i doświadczenie też ma znaczenie. Madsen Jenseny to młodziki, to tak jakby u nas powołać Pawlickiego, Janowskiego, Dudka i Tomka i mówić, że nie jesteśmy wcale tacy słabi...
Lokaty
Polska - Dania @1,28 tobet ✅ 34 - 33
Jepsen Jensen - M B Jensen @1,20 ✅ betsafe 8 - 7
Hancock najlepszy z USA @ tobet 1,07 ✅ 13 - 3
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Rosja jak się postara to i może dzisiaj wygrać jeśli my mamy być ich głównymi konkurentami, nie oszukujmy się, ale w takim turnieju Janowski i Walasek, mogą mieć problemy nawet z Artiomem, który na własnym torze, z odpowiednim sprzętem na pewno zawodnikiem do bicia nie będzie. Wydaję mi się, że u nas liderować będzie nie T.Gollob, a PePe który mimo niedawnego wypadku w Szwecji radzi sobie dalej bardzo dobrze i po powrocie do Bydgoszczy na pewno będzie głodny jazdy i rządny pokazania się jak z najlepszej strony ????
W b365 mamy go z M.J.Jensenem po kursie 1.80 , co grzechem byłoby nie spróbować, MJJ głównie potrafi śmigać na swoim torze, a w ostatnim czasie to i tak słabo,w porównaniu z formą z zeszłego sezonu.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
nie oszukujmy się, ale w takim turnieju Janowski i Walasek, mogą mieć problemy nawet z Artiomem, który na własnym torze, z odpowiednim sprzętem na pewno zawodnikiem do bicia nie będzie. .
żartujesz sobie?? Walasek to były zawodnik Gryfów, wiec tor zna bardzo dobrze, ponadto ten sezon moze zaliczyc do bardzo udanych, jest 8 zawodnikiem Extraligi i 2 polakiem ( wyżej jest tylko kołodziej), Wiec pisanie ze będzie miał problemy z artiomem jest trochę nie na miejscu.
Rosjanin jeździ tragicznie i Polonia próbuje zastępować go innymi zawodnikami.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Piotra Protasiewicz - Maciej Janowski 1 @ 1,80 Tobet ⛔ 9-11
Według mnie za bardzo wszyscy w liczą na Janowskiego. A on ostatnio na pewno nie jeździ perfekcyjnie, dzisiaj ma z kim przegrywać. Jedzie pierwszy raz na tak ważnym turnieju, presja go nie zje ale sraka w gaciach będzie. Na torze w Bydgoszczy co prawda jeździć potrafi ale ja się tam dzisiaj po nim wielkiej zdobyczy punktowej nie spodziewam. Protasiewicz powinien być dzisiaj liderem naszej drużyny, Piotrek jest w mega formie i dzięki kontuzji Kołodzieja dostał się kuchennymi drzwiami do kadry, na pewno na miejsce zasługuje, w każdej lidze w której występuje nie zawodzi. W Bydgoszczy zawsze jeździł dobrze, przecież kilka lat reprezentował barwy Polonii.
Rosja -11,5 - USA 1 @ 1,70 Sportingbet ✅ 35-23
Rosja jest faworytem wraz z Polską do wygrania tego Eventu. Mają praktycznie dwóch liderów którzy ok 10 punktów spokojnie zrobią czyli Grisza i Emil. Do tego Artiom zer na pewno nie będzie woził no i Poważny który też ok 4-5 powinien zdobyć. USA ma praktycznie tylko Grega, on jest pewniakiem na te 12 punktów. Wells w Anglii ładnie śmiga ale tutaj ranga i poprzeczka o wiele wyższa, będzie mu ciężko. Hamill po nim tylko nazwisko pozostało, Fisher to najsłabsze ogniwo i każdy punkt będzie dobry. Linia według mnie o te 2 punkty za nisko wystawiona. Także spróbuję zagrać na Ruskich.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Przecież sam się zastanawiałem nad najlepszy z Polaków w tobet @4,0 Walasek ⛔ 2 - 12
Jeździ najrówniej, tor zna, Tomek jest niby faworytem według buka, a ten sezon jest jego najgorszym od 5 czy 6 lat
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
żartujesz sobie?? Walasek to były zawodnik Gryfów, wiec tor zna bardzo dobrze, ponadto ten sezon moze zaliczyc do bardzo udanych, jest 8 zawodnikiem Extraligi i 2 polakiem ( wyżej jest tylko kołodziej), Wiec pisanie ze będzie miał problemy z artiomem jest trochę nie na miejscu.
Rosjanin jeździ tragicznie i Polonia próbuje zastępować go innymi zawodnikami.
a co do tej dyspozycji to wiem w jakiej dyspozycji w lidze jest Greg i jeździ bardzo dobrze, ale ile to już razy wyniki ligowe nie przekładały się na zawody rangi międzynarodowej, więc żartu w tym nie ma żadnego
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zawody są w Bydgoszczy więc o Grega bym się nie martwił, a to że mu na angileskich czy szwedzkich torach na arenie międzynarodowej szło mu różnie to inna sprawa, ale bez napinki za pół godziny żużel zobaczymy co nasze orły wywinął, a taki info co do półfinału w KigsLynn jak już mówiłem złamanie dwóch kości śródręcza nie da się wyleczyć w tak krótki okres czasu i nie pojedzie Ward zastąpi go Batchelor, swoją rogą szkoda, że Sully ma kose z resztą bo Australia co roku traci przez to tytuł
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Gdyby trener Cieślak wszedł na jakiekolwiek forum ( śmiech ) to może zdecydowałby się na Buczkowskiego. Dobrze, że miał chociaż odwagę przyznać się do błędu. Walasek tragedia na całej linii, dla mnie to niepojęte, jak zawodnik, który zna tor w Bydgoszczy jak własną kieszeń, siedzi na ławie, przecież te 5-6 pkt na pewno by zdobył i byśmy wygrali. A tak to moim zdaniem nie mamy na co liczyć w Szwecji. Nie wygramy z Duńczykami, to na 99,9 pewne, niestety. Obym się mylił, ale najprawdopodobniej zabraknie nas w finale.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Chris Harris - Scott Nicholls 1 1,50
Chris Holder - Jason Crump 1 1,50

Kurs 2,25 Tobet

Holder jechał tu 2tyg temu w lidze i w 5 biegach przywiózł 12pkt więc jest dobrze.Crump nie jeździ w Anglii dlatego to może odegrać kluczowe znaczenie a po drugie wydaje się że Holder jest w lepszej formie. Harris jechał tu teraz w środę i przywiózł w 5 startach 9 oczek w tym miał 1 defekt. Scott dopiero co wraca po kontuzji dlatego myślę że nie będzie lepszy od Bombera który jest w ciągu jazdy. AKO wychodzi ciekawe dlatego próbuję to zagrać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tai Woffinden - Danny King tobet @1,50 ✅ 8 - 5
Tajski w parze z Kingiem? Ciekawy bet, kurs też dobry jak na takie dyspropocje między nimi. Taj niby po kontuzji, ale w lidzę udowodnił, że nie zapomniał jak się jeździ. King nigdy dla mnie nie był jakimś wybijającym się zawodnikiem, a jego miejsce w reprezentacji to tylko zasługa śr biegowej na poziomie ok 1,900. Według mnie Taj wygra konfrontacje i będzie pewnym punktem Anglików. Daniela zadanie to raczej nie tracić punktów na Niemcach i Czechach niż wygrywanie biegów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom