>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Ekstraliga 2011

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wielka szkoda że dzisiaj starszy z Łagutów miał te 3 defekty bo zamiast 3pkt zdobytych by miał ich 11 i walka była by zdecydowanie ciekawsza. Chociaż i tak nie mozna narzekać na mijanki bo dzisiaj było ich sporo. Falubaz mecz by wygrał 4 zawodnikami;) Hancock,Protasiewicz naprawdę fantastyczna forma na początku sezonu Dobrucki też radzi sobie jak narazie nadspodziewanie dobrze no i AJ na którego bardzo kibice liczą i jeździ na swoim poziomie. Dudek dzisiaj słabo no ale pewnie to przez kontuzje.
23 kwietnia zaległy mecz w Toruniu gdzie Apator pojedzie z Wrocławiem i ciekawe jaki tam będzie wynik;) Ja licze na ok 10-15pkt przewagi Torunia:cool:
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Jedno co się ciśnie na język po meczy to łańcuszek ;p
A tak serio to szkoda tych defektów starszego z braci bo mecz byłby jeszcze bardziej ciekawszy a zdobycz Grigorija była by bardziej pokaźna.
Martwi mnie tylko postawa Davidssona, który zdobył tylko 5 punktów( 1 z nich na juniorze a drugi na defekcie ruska i to na torze na ktorym ścigał sie przez rok).
Mam nadzieje ze będzie więcej takich meczy w najwyższej klasie rozgrywkowej chodzi oczywiście o ściganie, bo 2 bieg w wykonaniu braci Łagutów był po prostu wspaniały i z chęcią będę czekał na kolejne potyczki Lwów, bo na prawdę milo ogląda się ich poczynania na torze.
Zdziwiło mnie natomiast to, że Czewa miała problemy na stracie. Większość startów wygrywała Zielona i myślę ze jeżeli Lwy poprawią ten aspekt to bedzi im szlo całkiem nieźle.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Dziś o godzinie 19 rozegrany zostanie zaległy mecz pomiędzy drużynami z Torunia i Wrocławia.
Moją uwagę przykuł zakład h2h
Adrian Miedzinski -2 vs Piotr Swiderski. Miedziak szczególnie mi zaimponował dobrym występem w Zg, gdzie walczył o punkty i ciągnął wynik drużyny. Widać że nie zmarnował czasu i solidnie się przygotował. Nie umniejszając Piotrowi to jest przynajmniej 1 różnica klas po miedzy tymi zawodnikami. Wyśle, że i dzisiaj 1 z liderów Unibaxu nie zawiedzie i zdobędzie 2 cyfrówkę.
Zastawaniemsie jeszcze nad handi Unibax Torun -14. Jednak nie jestem przekonany co do formy Sullivana a i Holta jeszcze nie jeździł w żadnym meczu SE chociaż o niego to można być spokojnym. Interesuje mnie natomiast tor na Moto Arenie po rozbudowie. Może się ktoś orientuje??
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Przede wszystkim, wchodząc na forum spodziewałem się większej ilości opinii, bo mamy przed sobą bardzo ciekawy mecz. Unibax POWINIEN* pokonać Wrocław różnicą 20 oczek, a może i więcej. No właśnie, jak to jednak w każdej gwiazdce bywa, jest pewien szczegół, a konkretniej dwa szczegóły, które powstrzymuje mnie od tego typu.
1) Maciej Janowski, który jest znacznie lepszy od juniorskiej pary miejscowych. Emnil co prawda w poprzednim sezonie kilkakrotnie pokazywał się z bardzo dobrej strony na Motoarenie, dzisiaj go jednak zabraknie.
2) Karol Ząbik, bo pobieżnie przeglądając sf i speedway.torun nie znalazłem informacji, aby jechał Jepsen. Włodarze dają mu jeszcze jedną szansę z tego co rozumiem, niewątpliwie to gość o większych umiejętnościach od Kusa, który będzie się pojawiał w składzie w sytuacji podobnej do Mroczki w Gorzowie, tj. kiedy już nie będzie komu jeździć. Karol jednak nie jest po tych wszystkich perturbacjach + upadku w finale IMP nadal tym samym zawodnikiem, co w swoich pierwszych latach startów, kiedy wspaniale rywalizował, przede wszystkim ze swoim rówieśnikiem, Pawłem Hlibem. Teraz sytuację obu ww. panów oceniłbym podobnie, tyle że Paweł się dodatkowo zapuścił, jeśli chodzi o wagę, dodatkowo nie ma takich maszynek jak Ząber i jeździ może nieco gorzej. Trochę zjechałem z tematu,a nie o tym miałem pisać.
Dlatego, w obliczu faktu, że w fortunie można wybrać sobie na jednym kuponie tylko jeden zakład dot. tego meczu, zdecydowałem się na parę:
Sullivan - Holta 2 1,95. No zabawny kurs, zwłaszcza, że Ryan z formą od samego początku sezonu jest na bakier, na Motoarenie czuł się zawsze nieźle, to fakt, ale niewiele gorzej było z Holtą. Tu ryzyko jest tego typu, że Sullivan jak dotąd startował beznadziejnie, zaś Holta wcale (mam na myśli ligę polską oczywiście, bo odnoszenie się do sparingów czy innych lig na etapie 3 kolejki jest bez sensu). Myślę jednak, że Rune w parze z juniorem zaprezentuje się jak najbardziej z dobrej strony, stąd widzę tu dwójeczkę.
Dzisiaj pojedzie Jensen / Robson_26
edit: zatem kurs z handicapem na Toruń biorę z pocałowaniem ręki. :)
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Interesuje mnie natomiast tor na Moto Arenie po rozbudowie. Może się ktoś orientuje??
Co dokładnie Cię interesuje? Jest trochę bardziej przyczepny, zwiększył się nieco kąt nachylenia łuków, dzięki czemu powinni bardziej się napędzać.
Sullivan - Holder - 1 @ 1,75 Betsafe
Niestety ta firma prezentuje coraz groszy poziom jeżeli chodzi o limity, ale do rzeczy. Według mnie bardzo fajny kurs na Ryana, który na MA spisuje się zazwyczaj rewelacyjnie. Dzisiaj ma też dobrą parę. Pojedzie z Jensenem powracającym po kontuzji. Oczywiście skoro Duńczyk jest w składzie, to znaczy, że jest w lepszej formie niż Ząbik i może trochę punktów urwać, ale Ryan nie będzie go raczej przepuszczać :razz: Patrząc na rozpiskę biegów kapitana Aniołów na pewno będzie mieć łatwiej niż Holder, który może gubić punkty, a raczej powinien z Miedzińskim, a później z Holtą.
E: Myślę też, że można pograć na Miedzińskiego z Holderem w Betsafe. Jest 1,95 na Miedzię, który ma wewnętrzne pola, a to na MA robi różnicę. Poza tym Adrian sporo tutaj jeździł w przeciwieństwie do Holdera. Już mam Salterę przeciwko Holderowi, więc nie zagram, ale mimo wszystko polecam.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Czekałem na linię handi, na dzisiejsze spotkanie i się doczekałem... nie satysfakcjonuje mnie typowo 16.5, dlaczego?
a)Bjerre nieźle zaczął sezon;
b)Janowski jest w bardzo dobrej formie i na MA zawsze punktował;
c)Świder też zawsze przyzwoity w Toruniu, a i wczoraj w Elite League pojechał bardzo nieźle;
d)Andersson wygląda bardzo obiecująco i będzie prawdopodobnie mocnym ogniwem Sparty;
Mając czterech mocnych zawodników (nie można wykluczyć, że Shields nie zapunktuje też) można im zapewnić po 6 startów dzięki rezerwie taktycznej i tak zapewne będzie. Skusiłbym się na 12.5 na pewno, ale 16.5 to trochę nieprzewidywalna kwestia.
Z dzisiejszej oferty Tobet wybrałem coś innego:
Holta (+1.5) vs Sullivan (-1.5) - 1 @ 1.72
Typowanie zawodników z tej samej drużyny w handi jest dość problematyczne, ale głównie skłoniło mnie do tego w jakiej parze pojedzie Kangur. Jensen może mu zabrać oczko bądź dwa, Holcie to nie grozi, bo jedzie i mniej zespołowo, i ze słabszym partnerem. Zawodnicy prezentujący wg mnie bardzo zbliżony poziom do siebie, a handi aż taki zdecydowanie zachęca do zagrania. Jak w przypadku indywidualnych typów stawka niezbyt wygórowana, ale wg mnie warta spróbowania.
Wesołych świąt żużlowi maniacy ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Jakoś ostatnio wszystko na odwrót co podam, więc nieśmiało spróbuję przełamać tą niekorzystną passę.
Miedziński - Bjerre Typ: Miedziński @ 1.70 w Betsafe
&quot;Miedziak&quot; u progu sezonu pokazuje lwi pazur. Świetna postawa w meczu z zielonogórskim Falubazem, gdzie był najjaśniejszą postacią &quot;Aniołów&quot; (15 punktów w 6 startach) na pewno pozytywnie nastraja fanów Unibaxu przed kolejnymi występami Adriana. Jeżeli wychowanek Apatora tak świetnie pojechał w wyjazdowym spotkaniu, to równie korzystnie powinien zaprezentować się na &quot;swojej&quot; Motoarenie. Wykręcił tu przecież wiele kółek i wylał mnóstwo potu na treningach. To jego tor. Bjerre co prawda sezon zaczął równie imponująco, w meczu z Tarnowem był bliski kompletu (14 oczek). W tamtym meczu jednak &quot;Jaskółki&quot; latały wyjątkowo nisko i lider wrocławskiej drużyny nie miał problemów z pokonywaniem rywali. Co do jego występu w Grodzie Kopernika mam już sporo obaw. Co prawda tor w Toruniu został &quot;wyprofilowany&quot;, jednak to nie zmienia jego specyfiki w bardzo znaczący sposób. Warto zauważyć, że filigranowy Duńczyk w Toruniu nigdy nie kręcił dobrych rezultatów (bynajmniej trudno mi sobie przypomnieć). W ubiegłym roku czterokrotnie prezentował się fanom speedwaya w Toruniu i za każdym razem jego występy były mocno rozczarowujące:
  1. 3+1, 7 (w 6 startach), 5 (w 5 startach)
  2. 15 miejsce w GP z dorobkiem 4 punktów.

Trzeba przyznać, że takie rezultaty są mizerne. KB nie lubi toru w Toruniu i mam nadzieję, że dzisiejszy jego występ nic nie zmieni w tej materii.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenneth Bjerre over 10 punktów 1,83 Bet365 ✅✅
Dzisiaj na Motoarenie w Toruniu zostanie rozegrany zaległy mecz Ekstraligi w którym miejscowy Unibax podejmie gości z Wrocławia. Wrocławianie w pierwszej kolejce gdzie byli niżej notowani rozgromili u siebie na trze Olimpijskim drużynę z Tarnowa. Natomiast gospodarze osłabieni brakiem „Rysia” dzielnie stawiali czoła w Zielonej Górze gdzie ostatecznie ulegli tylko 10 punktami.. Pierwotnie ten mecz miał zostać rozegrany w 2 kolejce, ale nie został dlatego jak dotąd obie drużyny odjechały tylko po jedynym spotkaniu. Handicapy na to spotkanie wahają się między 14-18 punktami, te 18 punktów w sumie to jest nie zły pomysł ponieważ goście aż tak tanio skóry raczej nie sprzedadzą tym bardziej, że zawsze Maciej Janowski bardzo dobrze radził sobie na owalu w Toruniu, poza tym jest jeszcze Bjerre, który od początku sezonu pokazuję kapitalna formę. Gospodarze to bardzo wyrównany skład, Holder, „Miedziak”, Sullivan czy Holta to zawodnicy którzy w każdym spotkaniu mogą przywieść co najmniej 10 punktów. Ja jednak skupie się na liderze gości. Wielu uważa, że dzisiejsze spotkanie nie będzie dobre w wykonaniu Duńczyka, ja jestem odmiennego zdania tym bardziej przy takiej linii punktów. Linia wynosi 10 punktów, biorąc pod uwagę, że Kenneth wystartuje sześć razy(w tym raz z taktycznej) powinien wyżej wymienioną linie przekroczyć. W Anglii od początku sezonu robi dwu cyfrówki, ba są one bliskie kompletów. W spotkaniu z Tarnowem zdobył 14 punktów. Podsumowując, wczoraj Kenneth dał zarobić po raz kolejny w tym sezonie, więc zaufam mu i dziś i powierzę mu swoje pieniądze mimo że inni typerzy w niego nie wierzą głównie przez słabe występy jak do tej pory na Motoarenie. Ale jak to mówią każda seria ma swój koniec.. ;)


Za mniejszą stawkę:

Wrocław +18 1,85 Milenium ✅✅
edit // Bajeczka.. ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Toretoo, Twojego typu jak najbardziej nie podważam, bo masz prawo do własnego zdania, ale porównywanie ligi angielskiej do polskiej absolutnie mija się z celem. Perwszy przykład z brzegu, Peter Karlsson, zobacz jaką tendencję ma jego forma w Anglii, a jaką w Polsce.
Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wesołego jajka ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Toretoo, Twojego typu jak najbardziej nie podważam, bo masz prawo do własnego zdania, ale porównywanie ligi angielskiej do polskiej absolutnie mija się z celem. Perwszy przykład z brzegu, Peter Karlsson, zobacz jaką tendencję ma jego forma w Anglii, a jaką w Polsce.
Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wesołego jajka ????
Co ja bede przedstawial swoje argumenty? Np jesli napisze ze w 1 kolecje zdobyl 14 punktow w Polskiej lidze, to Ty zaraz dasz argument ze Tarnów przyjechał z rowerami albo, że to bylo na jego stadionie ;) Wiec mial prawo.
Torre.
Ps. Wesolych Swiat!
 
M 0

maryjanus

Użytkownik
postawilem na Torun z handicap -14 sledząc na zywo to co sie dzieje rece opadaja, 4 moja obstawka w tym roku na zuzel (na pewniaka) i 4 wtopa, na tym koncze obstawianie na zuzel bo jest niesamowicie nieprzewidywalny, najpierw przejechalem sie na tarnowie ktory pomimo handicapu dal sie zlac przez zielonke, nastepnie czewa kompletnie zbita (nawet handicap nie pomogl) przez zielonke u siebie gdzie wczesniej w Gorzowie dzielnie stawiala czola miejscowym, dzisiaj Torun ktory mial zrobic minimum 2/3 wszystkich punktow do zdobycia &quot;ledwo&quot; wygrywa 8 oczkami przed nominowanymi, masakra...
tak jak opisalem to wczesniej raczej nie predko podejme sie zakladow na zuzel bo jak narazie to umoczone pieniadze, zawsze wiedzialem ze zuzel zaskakuje ale nie az do takiego stopnia ????
pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
edit
51-39 nie tak to mialo wygladac ????
Wesołych Świąt ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Zuzel dopiero sie rozkreca wiec niema co sie dziwic ze wyniki nieraz zaskakuja jednak stawianie na Słaby tarnów( który wg ciebie jest peffką to troche dziwne). Tak na boku to proponuje stawiac h2h zawodników bo to daje dużo $$
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Osobiście rzadko stawiam typy &quot;długo terminowe&quot; ale obok 4 zł na Falubaz przejść obok nie mogłem.
Falubaz win 4,00 tobet
Tak wiec 4 drużyny walczą o złoto Falubaz, Unia, Unibax, Caleum (a wg betsafe takze Wts Wrocław). Moim zdaniem najwieksze szanse ma własnie Falubaz staram sie nie byc stronniczy. Oczywistsze głownie poprzez swoich 3 muszkieterów w postaci Pepe, Grega i AJ, którzy sa w rewelacyjnej formie Pepe ostatnio awansował do GP i wywalczył brązowy medal IMP fakt ze trochę szczęśliwie ale jednak. Pozostała 2 walczy o krążki SWC. Siłą Falubazu są też dobrzy juniorzy szczególnie Patryk Dudek, który prezentuje już o wiele wyższa formę niż ta z początku sezonu.
Nadal duzą niewiadoma jest dla mnie Jonas Dawidsson, poniewaz w duzej mieze to wlasnie od niego bedzie zalezał (od jego zdobyczy punktówej) koncowy wynik i mam nadzieje ze dwumecz z Rzeszowem nie był dziełem przypadku.
Duża role będzie odgrywać tutaj psychika w meczu ze Stala w Gorzowie. Jezeli chłopaki nie podłamią sie wydazeniami z meczu fazy zasadniczej i pojadą ostro to finał zapowiada sie powtórką z roku 2009.
Co do pozostałych druzyn to własnie Gorzów moze zabrac Zielonej Gorze upragniony medal. 2 liderów w postaci Golloba i Pedersena, który wg mnie nie prezetuja sie tak doskonale jak na poczatku sezonu. najbardziej jednak odczuwalny jest brak Tego ostatniego seniora mowa oczywiście tu o Hansie, który nie sprostał pokładanych w nim nadziei i ma problemy z wygrywaniem z juniorami i to właśnie możne przesadzić ze Zółto-niebiescy będą walczyć tylko o brąz. Nawet bardzo dobrze spisujący się głownie na własnym torze Zagar może okazać się za mało.
Z braku czasu dopisze resztę później.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Unia Leszno wygra Ekstraligę @10
J.Hampel zwycięży w GP 2011 @4

ako: 40 Betsafe

Nie wiedziałem gdzie to umieścić, więc piszę tutaj. Wiem, że kurs szalony, ale pograłem patriotycznie na moich ulubieńców. Wiem, że znajdzie się tysiące przeciwników takiej argumentacji, ale liczę, że w pełnym składzie Unia będzie mogła obronić mistrzowski tytuł. Przez większość sezonu brakuje kilku zawodników, Leszno przegrało dość wyraźnie z Gorzowem, mimo to liczę na sukces. Wszystko będzie zależało od dyspozycji Balińskiego, Pavlica i Adamczewskiego po ich powrotach. Co do Hampela to liczę na odrobienie straty do Hancocka przede wszystkim na torach w Gorican i Gorzowie. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom