>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
A 0

atrxevu

Użytkownik
rok temu jakoś słabo im pasował tor w Lesznie

Unia Leszno - Unibax Toruń 62:28 2009 Unia Leszno:
9. Krzysztof Kasprzak 11+2 (1,3,3,2*,2*)
10. Damian Baliński 6 (3,0,0,3)
11. Leigh Adams 15 (3,3,3,3,3)
12. Adam Shields 9+2 (2*,2*,1,3,1)
13. Jarosław Hampel 10+3 (1*,1*,3,2*,3)
14. Jurica Pavlic 10+1 (3,2,2,1,2*)
15. Sławomir Musielak 1 (1)
Unibax Toruń:
1. Chris Holder 3 (0,0,2,1)
2. Robert Kościecha 3 (2,1,0)
3. Ryan Sullivan 2+1 (0,0,1*,1)
4. Adrian Miedziński 6 (1,3,2,0,0,0)
5. Wiesław Jaguś 8 (0,2,2,1,2,1)

6. Damian Celmer 0 (0)
7. Matej Kus 6+1 (2,3,1*,D,0,0)
Patrząc na obecną formę Leszczynian na własnym torze taki handi -12,5, moim zdaniem jest spokojnie do wygrania
Pamiętam ten mecz i pamietam również to, że ten wynik przyjąłem jako typowe odpuszczenie meczu przez torunian (broń Boże nic w tej chwili nie insynuuje!). Za Kasprzaka mamy Kołodzieja wiec te 12 myślę wpadnie, Bali jest w stanie 6 dorzucić, Adams ehh to już nei zawodnik na czyste komplety więc 15 raczej nie bedzie, Hampel swoje 12 zrobi. Pavlic jest dobrym zawodnikiem ale mysle, że 10 nie jest w stanie przywieźć dzisiaj, Batchelor też raczej 9 nie sięgnie. Oczywiście to jest sport i dziś wszystko może się zdarzyć dlatego nie napisałem tej propozycji jako typu bo zastanawiam się. Może być tak że Unia znów pokaże swój styl i rozjedzie gości ale z drugiej strony może Ci wyciągną wnioski z meczu z ubiegłego roku i zepną się. Raczej w zwycięstwo Unii nie wątpię ale mam przeczucie że HC może być nie pokryty tym bardziej, że po porażce u siebie z Gorzowem uważam że Unibax będzie podwójnie walczył o ewentualne bonusy
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo szalony jest kurs: Fredrik Lindgren under 11,5 kurs 2,20. Tobet tutaj sugeruje, że Szwed będzie śmigał jak natchniony po spotkaniach derbowych, w których zawsze jeździł lepiej niż w przekroju całego sezonu. Do tego jazda z Patrykiem Dudkiem, który na własnym obiekcie potrafi wygrywać ze znacznie lepszymi rywalami. Osobiście zdecydowałem się spróbować, czy wejdzie - zobaczymy ???? ale Holta i spółka zdecydowanie są w stanie powalczyć. Na koniec dodam tylko, że Karlsson również swego czasu czuł się na zielonogórskim obiekcie jak ryba w wodzie, więc te punkty powinny Lindgrenowi gdzieś pouciekać.
+ Sullivan over 6,5 kurs 1,55 bardzo oryginalny zakład ;d
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pamiętajcie że Toruń co prawda przegrał wysoko w zeszłym sezonie ale już dwa sezony temu dwukrotnie tam wygrali. Do zeszłego sezonu twierdzono że Unibax ma wręcz patent na wygrywanie na Smoczyku ;-) Osobiście wstrzymuje się od zagrania na jakąkolwiek ze stron. Faworytem do hc jest Unia ale nie lekceważyłbym Torunian.
Moim zdaniem bardzo szalony jest kurs: Fredrik Lindgren under 11,5 kurs 2,20. Tobet
A według mnie kurs jest dobrze oszacowany. Fredka na swoim torze ma średnią 2.3 a rywale nie są za mocni. Przypomnę tylko mecz jak przyjechała do ZG Polonia. Walasek też tam miał śmigać a nie wygrał bodaj żadnego biegu. Jeśli dziś znów gospodarze nie będą mieli rywali to over jak się patrzy ...
Edit
No i Freddy 1,0 ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
pamietaj, ze wystarczy tak na dobra sprawe 5x 2* i kurs nie wchodzi ???? a ciężko wierzyć w to, że 5 razy będzie 5:1 ;d no różnie to może być, tutaj się zgadzam, ale ci częstochowianie wcale tacy słabi patrząc indywidualnie na zawodników nie są.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
A ja na dziś wybrałem sobie m.in. coś takiego:

Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Fredrik Lindgren Total points under 11.5 @ 2.20 ✅

Unia Leszno - Unibax Toruń (Rider points handicap)
Ryan Sullivan vs. Hans Andersen -1.5 @ 1.85 ⛔

ako: 4.07 stawka: 32,60 zł mw: 132,68 zł (Tobet)

edit: trochę szkoda, że nie weszło, ale Unia miażdży po raz kolejny :cool:

Liczę na &quot;toromistrza&quot; Żytę oraz koncert Falubazu - jeżeli Lindgren z Dudkiem będą jeździć na 5:1 to podejrzewam że młody pójdzie do przodu, a jeśli nie to i tak możliwe że Lindgren spotka się dwa razy (a może nawet 3) z Holtą, który mam nadzieję jakieś punkty Falubazowi pourywa.
Andersen w parze z Sullivanem i obojętnie co by się działo w meczu myślę, że Hans w tej parze powinien przyjeżdżać przed Ryanem.

Ponadto liczę na Serbów i Niemców, ale to już nie ten temat ????

GL &amp; HF!
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
rok temu jakoś słabo im pasował tor w Lesznie
Unia Leszno - Unibax Toruń 62:28 2009 Unia Leszno:
9. Krzysztof Kasprzak 11+2 (1,3,3,2*,2*)
10. Damian Baliński 6 (3,0,0,3)
11. Leigh Adams 15 (3,3,3,3,3)
12. Adam Shields 9+2 (2*,2*,1,3,1)
13. Jarosław Hampel 10+3 (1*,1*,3,2*,3)
14. Jurica Pavlic 10+1 (3,2,2,1,2*)
15. Sławomir Musielak 1 (1)
Unibax Toruń:
1. Chris Holder 3 (0,0,2,1)
2. Robert Kościecha 3 (2,1,0)
3. Ryan Sullivan 2+1 (0,0,1*,1)
4. Adrian Miedziński 6 (1,3,2,0,0,0)
5. Wiesław Jaguś 8 (0,2,2,1,2,1)

6. Damian Celmer 0 (0)
7. Matej Kus 6+1 (2,3,1*,D,0,0)
Patrząc na obecną formę Leszczynian na własnym torze taki handi -12,5, moim zdaniem jest spokojnie do wygrania
Tamten mecz to zupełnie inna bajka. Byłem wtedy w Lesznie i nie mogłem uwierzyć, co oni robili. Wyraźnie odpuścili sobie to spotkanie i skończyło się na blamażu. Martwi mnie taka postawa zawodników i działaczy, bo to nie był przypadek. Później w ZG znowu dali dupy za darmo. Teraz to się nie powtórzy :razz:, ale z handi może być różnie. Apator miał tylko jeden mecz wyjazdowy i ciężko oszacować ich szanse.
Nic ciekawego w sumie nie da się zaproponować, bo tylko 2 mecze dzisiaj. Wybrałem jeden zakład. Kurs niewielki, ale w sam raz pasuje mi do kuponu.
Hancock - Karlsson - 1 @ 1,3 ZWROT
Betsafe
Herbie na torze w ZG jeździ całkiem dobrze. Dodatkowo będzie chciał pokazać się z dobrej strony po nieudanym meczu w Gorzowie.
Myślałem jeszcze nad Dudkiem w parze z Woffindenem, ale podobnie jak w meczu z Bydgoszczą, Patryk może dzielić się startami z Loktajewem. Z kolei na Brytyjczyka nie wiem czy warto grać, bo jego forma jest daleka od ideału ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A propos typów z Betsafe.
P.Dudek - T.Woffinden 1
T.Batchelor - W.Jaguś 2
@ 2.80
Ja jednak się skusiłem na Dudka. Tai w tym sezonie na wyjazdach 2+1 w Toruniu, 2 pkt w Lesznie. Dziś nie musi być łatwiej, bo tor w ZG też jest równie trudny. W zeszłym sezonie będąc w wielkiej formie zdobył tam tylko 5 pkt. Dudek w tej stawce powinien bez problemu zrobić 5-6 pkt. Czy to wystarczy na Tai&#39;a ? W obecnej formie chyba tak.
Jaguś z Batchelorem, heh. W zeszłym sezonie bym parsknął śmiechem. W tym ten zakład raczej nikogo nie zdziwi. Unia u siebie gromi i każdy zawodnik solidnie punktuje a Jagoda jeździ delikatnie mówiąc w kratkę. Ale Jaguś to Jaguś. Jedzie w parze z juniorem. Do tego b.lubi tor w Lesznie. Nawet we wspomnianym zeszłorocznym meczu zdobył 7 pkt. Niby niewiele ale na Troya powinno starczyć. Tym bardziej że dziś spodziewam się nieco lepszego występu po stronie małego wojownika.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa

Mistrzowie Polski z Zielonej Góry podejmować będą dzisiaj outsidera ligowych rozgrywek, zespół częstochowskiego Włókniarza. Nie ma sensu porównywać zestawień obu zespołów, bo kaliber rażenia gospodarzy jest nieporównywalnie większy do tego którym dysponuje trener przyjezdnych - Jan Krzystaniak.

Po nie najlepszym początku sezonu &quot;Moto-myszy&quot; powoli łapią formę - co prawda nie jest ona jeszcze na tak wysokim poziomie, jak w ubiegłorocznych rozgrywkach, jednak fanów drużyny z &quot;Grodu Bachusa&quot; na pewno może cieszyć co raz wyższa forma Grzegorza Zengoty, z drugiej jednak strony o ból głowy może przysporzyć dyspozycja Grega Hancocka. Amerykanin po za występem z Unibaxem w Toruniu zawodzi oczekiwania w nim pokładane, dzisiaj jednak popularny &quot;Herbie&quot; powinien być szczególnie zmobilizowany na starcie z byłymi kolegami z drużyny.
Częstochowianie na wyjazdach póki co nie istnieją, pozytywnie zaskoczyli jedynie w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie przegrali różnicą w stosunku 51-39 z ekipą dowodzoną przez Tomka Golloba i Nickiego Pedersena. &quot;Lwy&quot; w pozostałych spotkaniach wyjazdowych zgodnie przegrywali 60-30 (w Lesznie, oraz Toruniu). Nie ma co się jednak dziwić takim wynikom. Częstochowianie są nastawieni wyłącznie na spotkania na własnym torze, gdzie są zobligowani do walki o jak największą liczbę ligowych punktów. Co prawda wyjazdy również, nie traktują wyłącznie jako turystycznych wyjazdów, jednak ewidentnie jazda w takim składzie nie sprzyja wyrównanej walce na obcych torach. Większość zawodników drużyny spod Jasnej Góry traci kilkadziesiąt procent swoich możliwości w obliczu starć wyjazdowych. Co prawda również aktualny Mistrz Polski nie jest jeszcze w pełni spasowany z własną nawierzchnią, przed sezonem ligowym Falubaz był &quot;bezdomny&quot;, ponieważ nie miał gdzie trenować, gdyż stadion w Winnym Grodzie był remontowany. Ze względu właśnie na brak oswojenia się ze swoim torem zielonogórzanie ulegli wrocławskiemu Betardowi 43-47. Teraz jednak Piotr Protasiewicz i spółka, z dnia na dzień co raz lepiej rozumieją geometrię i specyfikę zielonogórskiej nawierzchni. Najlepszym przykładem niech będzie rozgromienie bydgoskiej Polonii w stosunku 61-29.

Za gospodarzami przemawia znacznie więcej argumentów, przede wszystkim równy, mocny skład bez żadnych dziur. Każdy zawodnik z ekipy Falubazu jest w stanie wywalczyć dwucyfrową liczbę punktów, takiego komfortu nie mają &quot;biało-zieloni&quot;, którzy znacznie odbiegają potencjałem od swoich rywali. Na wyjazdach nie zwykł zawodzić Rune Holta, jednak pozostali zawodnicy mogą mieć problemy ze skuteczną jazdą w &quot;Grodzie Bachusa&quot;. Sam Holta spotkania nie wygra, a nie sądzę by otrzymał dziś jakieś &quot;większe&quot; wsparcie od swoich kolegów z drużyny.

Składy drużyn
Hancock &gt; Karlsson
Dobrucki &gt; Szombierski
Protasiewicz &gt; Davidsson
Zengota &gt; Słaboń / Bridger
Lindgren &lt; Holta
Dudek &gt; Miturski
Łoktajew &lt; Woffinden

#1. Zielona Góra -22 @ 1.90​
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Haha Leszno bardziej zmiażdżyło u siebie Toruń niż osłabioną Bydgoszcz a nawet Tarnów. Jeżeli utrzymają formę taką na własnym stadionie to nikt nie ma z nimi szans, bo u siebie będą niszczyć i wygrywać po minimum 20 pkt różnicy, a na wyjazdach pewnie będą jechać na styk remisu. Ale do play off jeszcze daleka droga...
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
spokojnie, Toruń nie ma wcale dużo gorszego składu, kwestia błędów taktycznych w wykonaniu pozostałych rywali (bo to, że szykowana jest ostra kopa przestało być niespodzianką już jakiś czas temu). I teraz pytanie kto kogo przechytrzy, czy Leszno twardo będzie się trzymało tak przygotowanej nawierzchni i goście zaczną się przygotowywać z pełną wiedzą nt. toru, czy zdecydują się na betonik zaskakując rywali, ale sami niejako strzelą sobie w plecy. Koncepcja zawiła, ale bardzo prawdopodobna, że Gorzów, a może nawet Wrocław odjedzie całkiem przyzwoite zawody na Smoczyku ????
 
A 0

atrxevu

Użytkownik
Na szybko na dziś ???? :
Crump over 10 1,83 bet365
W ub roku na tym stadionie Crumpie zdobył 10pkt. Jak sam mówi tor ten nie należy do jego ulubionych ale myślę, że dziś da radę przekroczyć tą granicę punktową tym bardziej, że Bydzia jedzie bez Emila. Nie wiem czy wczorajsze GP to był jednorazowy wybryk ale wydaje mi się, że Crump powolutku, małymi kroczkami odzyskuje formę i dziś to potwierdzi. Linia tez nei wysoka - Tobet na przykład wystawił 11,5...
Gollob vs Pedersen 1 1,85 Tobet

Ciekawy zakład jednak myślę, że forma w jakiej znajdują się obaj zawodnicy pozwala stwierdzić, iż lepszy dziś będzie Tomek. Duńczyk ostatnio cieniuje i coraz częściej słychać głosy, że wszystkiemu winne są motocykle a raczej ich przygotowanie do sezonu. Myślę, że dziś Gollob potwierdzi wspaniałą formę w jakiej się znajduje i uciuła więcej oczek niż Nicki.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
spotkanie:Falubaz - Unia leszno
typ:Jarosław Hampel over 11⛔ (tylko 4 start ;/)
kurs:1,65
buk:tobet
analiza:
Witam. Na początek może cos z bardziej pewnych typów a mianowicie over 11 na Hampela.Po wczorajszym GP widać ze Jarek trzyma wysoką formę. Mówienie że będzie zmęczony po GP i nie da rady to moim zdaniem puste słowa co zresztą jarek pokazał po wcześniejszym Gp w Dani, jak na następny dzień w meczu z Bydgoszczą przywiózł komplet. Ponad to tor przy W69 odpowiada Jarkowi pewnie dlatego ze w Lesznie jeżdżą na podobnym. Tak wiec uważam że ten typ powinien wejść.
spotkanie: Polonia Bydgoszcz - Betard WTS Wrocław
typ:Kenneth Bjerre Total points over 9,5 ✅
kurs:1,65
buk: tobet
Klejne spotkanie i wydaje mi się kolejny fajny zakład. Kenneth z barwach Betardu (jak jeździ ) to spisuje się bardzo dobrze i pełni role jednego z liderów. Jednak każdy zna historie na lini Kenneth Bjerre - Betard , w której chodzi o kase. Naszczescie doszli do porozumienia i Bierre pojedzie. Jak bjeere nie zrobi focha znowu i pojedzie jak przystało na zawodnika takiej klasy to te 10 punktów zrobi.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
spotkanie:Falubaz - Unia leszno
typ:Jurica Pavlic- Patryk Dudek✅
kurs:1,85
buk:tobet
analiza
Analiza szybka Patryk dudek jezdze na swoim torze, na którym spisuje się znakomicie jako junior. Ponad to nie jedzie młody Rosjanin, który uległ wypadkowi w dani wiec dudek będzie jezdział większość biegi jako junior, bo niema co się oszukiwać ale Sówka jest zbyt mało doświadczony wkoncu ma tylko 16 lat.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dobrucki - Kołodziej - 2 ✅
Davidsson - Pedersen - 2 ✅
AKO: 2,38
Betsafe
Wiadomo w jakiej obecnie formie jest Kołodziej. Koldi dobrze czuje się na torze w ZG. W kwietniu wygrał tam przecież zaległy ZK. Zresztą Unia powinna wygrać ten mecz. Do tego Pedersen z Davidssonem. Szwed co prawda zaliczył ostatnio niezły wynik w ZG, ale mam nadzieję, że Pederen będzie chciał sobie dzisiaj &quot;odbić&quot; słaby występ w GP Polski. Częstochowski tor doskonale zna, więc powinno być dobrze.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj typy ekspresowe.
Tarnów - Toruń 2 @ 1.80
Tarnowianie co prawda mają niepodważalny argument w postaci własnego toru, jednak już gorzowianie i leszczynianie udowodnili, że na owalu w Mościcach można wygrywać. Skoro można to dlaczego &quot;Anioły&quot; miałyby nie wygrać? Aktualny wicemistrz Polski to na papierze najsilniejsza drużyna, jednak póki co nie pokazują tego. Myślę, że to tylko kwestia czasu, aż Jaguś czy Miedziński przebudzą się na wyjazdach. Jednak gospodarze też nie prezentują wysokiej formy. Potencjalni liderzy, czyli Kasprzak i Ułamek zdecydowanie zawodzą, największą bolączką jednak dla trenera Wardzały będzie jednak brak słowackiego juniora - Martina Vaculika, to właśnie 20-letni Vaculik był najjaśniejszą postacią &quot;Jaskółek&quot; jak dotąd, jego brak jest niepowetowaną stratą i właśnie tutaj tworzy się niepowtarzana szansa dla &quot;Krzyżaków&quot; na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, co prawda w ich szeregach zabraknie Chrisa Holdera (najprawdopodobniej) to jednak ich siła rażenia jest znacznie większa i atut własnego toru może nie pomóc gospodarzom w zdobyciu dwóch punktów.
Bydgoszcz - Wrocław 2 @ 2.50 ✅
Wrocławianie na wyjeździe uporali się już z mistrzem kraju, sporo krwi napsuli również drużyną z Tarnowa i Częstochowy - mimo, iż wówczas w ich szeregach brakowało Kennetha Bjerre. Dzisiaj Duńczyk po licznych perypetiach wraca do składu, co sprawia, że Marek Cieślak wreszcie będzie miał do dyspozycji wszystkie swoje armaty. Co raz lepiej radzi sobie Crump, po kontuzji wrócił Świderski. Dzisiaj Betard powinien napsuć sporo krwi gospodarzom, którzy już po raz kolejny pojadą bez swojego lidera - Emila Sajfutdinowa. &quot;Rosyjska torpeda&quot; ciągle leczy kontuzjowaną rękę, jego miejsce zajmie jego rodak Denis Gizatulin, którego porównywać z młodszym kolegą po prostu nie można ... Bydgoszczanie jakoś mnie nie przekonują. AJ pojechał wczoraj katastrofalne zawody, co prawda dzisiaj powinno być lepiej - ale kto dorzuci punkty do dorobku Szweda? Pewnie Walasek, na pokaźny dorobek Lindbaecka, Kościechy czy Gizatulina bym nie liczył. Według mnie całkiem dobry kurs na przyjezdnych, aż żal nie skorzystać.
Częstochowa - Gorzów 2 (-4) @ 1.83 ✅
Jakoś nie wierzę w swoich : / Pewnym punktem na pewno jest Holta i jeszcze Davidsson. A reszta? Reszta może pojechać zarówno kapitalne zawody, jak i totalny piach. Niestety, ale dziś skłaniam się ku tej drugiej opcji. Pod Jasną Górą mają problem z toromistrzem, dzisiaj jeszcze trochę pokropiło, więc będzie kopa, że tylko kaski będzie widać ???? No, ale coś wydaje mi się, że się przeliczymy ... Gorzowianie to wiadomo dwójka liderów - Gollob i Pedersen, żaden z nich dzisiaj nie powinien zawieść, choć Gollob nie lubi jak jest przesadnie pod koło ... W drugiej linii Gapiński, który niczym feniks z popiołów odrodził się właśnie w Częstochowie, owal przy Olsztyńskiej nie powinien sprawiać mu najmniejszych problemów. Również Ruud i Żagar mają za sobą angaż w częstochowskim klubie, co prawda Matej nie objechał ani jednego meczu, ale jednak ???? Przed rokiem Gorzowianie wygrali 43-47 w Cz-wie, kiedy to gospodarze dysponowali znacznie lepszym składem. Teraz historia może się powtórzyć, co prawda należy wierzyć w swój klub, jednak rozum podpowiada, że Stal pokaże nam, że walka o utrzymanie to jedyne co czeka Nas w tym sezonie :-(
Rune Holta over 10 @ 1.83 ✅
Po nie najlepszych meczach u siebie, czas aby Rune pojechał na miarę swoich możliwości - jak na lidera przystało. Dzisiaj czeka go najprawdopodobniej sześć startów, więc dwucyfrowa liczba punktów jak najbardziej do zrealizowania.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gollob vs Pedersen 1 1,85 Tobet
Ale mimo wszystko Nicki dobrze prezentuje się w lidze. Tutaj ja uważam, że typ jest 50/50. Po GP w Kopenhadze Tomek słabiej punktował w meczu niż Duńczyk.
Wtedy pamiętam zagrałem taką parę na Tomka po chyba @1,60. Wtopiłem... trudno powiedzieć jak Tomek pojedzie dziś po GP...
Betsafe ma parę Gollob - Holta. Na Tomka @1.55... ale też jakoś mnie to nie przekonuje. Rysiek super prezentował się wczoraj na MotoArenie.
Dubelek Robson_26 mi się podoba. Myślę, że warto zainwestować trochę w taki dubelek ;)
 
money 52

money

Użytkownik
Verti nie bąź smiesnzy ze Kościechy bym nie liczył...zobacz sobie ile punktow zdobył ostatnio Kościecha na wyjeździe w mocnym Lesznie,w dodatku ty nie widzialeś wczorajszych treningow Polonii i pojedynkow Kosciechy z równym Walaskiem...Powiem Ci tylko tyle ze 80% tych pojedynkow wygral Kostek,nie mowie ze Polonia gładko wygra bo moim zdaniem bedziemy sie meczyc z Wrocławiem,lecz poprostu tym postem chciałem przekazac ze za szybko skresliles Roberta....
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Betsafe jak zwykle rozdaje prezenty ale ja nie wiem czy warto grać przeciwko Davidssonowi. On potrafi pojechać na torze w Czewie, jak jest spasowany to 13-14 pkt jest w jego zasięgu. Zwłaszcza gdy pojedzie sześć razy a jest to bardzo prawdopodobne według mnie. Spodziewam się bowiem wygranej gości.
Ja gram dziś na Polonię Bydgoszcz z handicapem. Na swoim torze to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Pamiętacie co zrobili z Apatorem ? Wrocław rzeczywiście zrobił parę niespodzianek ale w Bydgoszczy takiej się nie spodziewam. Bjerre w Bydgoszczy jeździ bardzo słabo. W zeszłym roku zrobił co prawda 11+1 ale z tego co pamiętam Jonssona, Emila czy Lindbaecka ani razu nie pokonał, nie był nawet w stanie utrzymać się blisko nich :p O Kościechę czy Walaska bym się nie obawiał. Obaj zrobią swoje. Podobnie Jonsson, który po gorszym GP zazwyczaj jedzie dobrze w lidze. Woźniak też może troszkę zapunktować, gdyż na swoim torze nie raz już zdobywał punkty a jeszcze ani razu nie miał okazji pojechać pięć biegów. Toninho rzeczywiście ostatnio słabiej ale od czwartku tam trenuje i pojedzie na sprzęcie Emila. Za Gizę będzie raczej ZZ. Według mnie warto zagrać tak niski handicap.
Ciekaw jestem czy Toruń da radę ograć Tarnów. Bez Holdera może to być ciężkie . . .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom