>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Verti nie bąź smiesnzy ze Kościechy bym nie liczył...zobacz sobie ile punktow zdobył ostatnio Kościecha na wyjeździe w mocnym Lesznie,w dodatku ty nie widzialeś wczorajszych treningow Polonii i pojedynkow Kosciechy z równym Walaskiem...Powiem Ci tylko tyle ze 80% tych pojedynkow wygral Kostek,nie mowie ze Polonia gładko wygra bo moim zdaniem bedziemy sie meczyc z Wrocławiem,lecz poprostu tym postem chciałem przekazac ze za szybko skresliles Roberta....
może faktycznie źle to zabrzmiało.
Kościecha to dla mnie druga linia, nic więcej. Liderem to on raczej nie będzie, kilka punktów powinien dorzucić, ale nie róbmy z niego zawodnika na miarę Emila. Widziałem ile punktów zrobił w Lesznie, ale też widziałem ile punktów zrobiła reszta (po za Walaskiem, Jonssonem i Kościechą) - raptem jedno &quot;oczko&quot;, które dostali jakby z urzędu w biegu juniorskim.
Treningów faktycznie nie widziałem, ale jak treningi się mają do meczu? U nas też przed sezonem Drabik potrafił wyprzedzać o kilkanaście metrów Holte, a jak było w meczach to chyba nie muszę nikomu przypominać ...
Racja, że przesadziłem nieco z tym, że Kościecha &quot;nie pojedzie&quot;, koło siedmiu/ośmiu powinien się zakręcić.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Unia piękne zwycięstwo. Wynik 39-51 może nie jest jakiś wybitny, ale jeżeli spojrzymy na przebieg meczu i jakie było prowadzenie to dłonie składają się do oklasków ???? Szkoda, że Jarek pojechał 4 razy, bo nie wszedł over 11. Ale ogólnie wszystko wchodzi gładko z dzisiejszej kolejki, zobaczymy co Wrocek, ale narazie pięknie jadą.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No i proszę, gratuluje Verti typu. Kompletnie się takiego meczu nie spodziewałem. Tak słabej Polonii nie widziałem od daawna. Nie wiem jakim cudem zrobili 40 pkt czy tam 39 pkt. Zwłaszcza Jonsson. Już wczoraj był słaby ale dziś nawet nie powąchał rywali, a na dodatek tracił pozycje w każdym niemal biegu. Gdyby Sparta chciała to by ugrało spokojnie parę punktów więcej ale w końcówce nie jechali już tak ostro. Przynajmniej takie miałem wrażenie.
W ogóle ta kolejka jakąś dziwna. Falubaz też rozgromiony, Włokniarz też przegrywa. Już dawno nie było tak że żadna drużyna nie wygrywa u siebie ...
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Mnie to najbardziej dzisiaj zaskoczyła postawa Kościechy. Rozumiem, że Kostek śmigał na treningu, jednak mecz to inna sprawa. Fakt, że pojechał 7 razy, ale ten wynik i tak jest super ???? W Polonii wyraźnie brakuje Emila. Do tego słabiutko pojechali AJ i Walasek.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Dzisiaj pod Jasną Górą odbędzie się zaległy mecz 3.kolejki spotkań żużlowej E-ligi pomiędzy częstochowskim Włókniarzem a tarnowską Unią. Stawka tego spotkania jest niebagatelna bowiem wygrany przybliży się do zajęcia upragnionej 6.lokaty po sezonie zasadniczym, czyli innymi slowy do utrzymania w elicie. Poniżej aktualna tabela po 10. rundach zmagań:


Jak widzimy mecz o przysłowiowe 4 oczka w dolnej strefie tabeli. Dla częstochowskich Lwów będzie to kolejne spotkanie przed własną publicznością z tego swoistego maratonu, bowiem w niedzielę ekipa Krzystyniaka gościć będzie toruńskie Anioły. Krótko i zwięźle na temat tego meczu.

Faworytem gospodarze, którzy udowodnili juz w tym sezonie, że przekreślanie tej ekipy w przedsezonowych prognozach było stanowczo przedwczesne i chociaż na obcych torach Lwy nie istnieja to jednak wygrać mecz z nimi w Czewie jest po prostu bardzo trudno. Dzisiaj zapewne przekonają się o tym tarnowskie Jaskółki.
http://i48.tinypic.com/2igiyo1.png[/IMG]

Widzimy ze skład tarnowian conajmniej dziwny, możemy spodziewać się 2 zmian do których zgodnie z regulaminem rozgrywek mają okazję goście. I tak zapewne zobaczymy na torze zarówno Sebastiana Ułamka - dla którego będzie to podróż sentymentalna i kolejna okazja do walki z Drabikiem - jak i Bjarne Pedersena. Podobno pod siódemką wstawiony zostanie kontuzjowany Martin Vaculik, tak by za niego móc stosować tzw.ZZ a co za tym idzie możliwość 7 startów dzisiaj Ułamka, Kasprzaka bądź Pedersena co też musimy wziąć pod uwagę obstawiając ewentualne linie punktowe bądź pojedynki H2H. Wśród gospodarzy pojedzie Peter Karlsson mimo zaplanowanego spotkania w Anglii. Na Wyspach z kolei pojedzie Patrick Hougaard awizowany w składzie.

Zreszta więcej o zestawieniach będzie mógł powiedzieć/napisać nam Verti, w koncu jest że tak powiem mocniej w temacie :cool:
Ja osobiście skłaniam się ku ujemnemu handi na Włókniarzy ( -8 w takim tipsporcie @1.75 z tego co widzę więc wielkiej odmiany u innych buków się nie spodziewam) ale poczekam na wasze opinie o tym meczu.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Póki co, to ja mam obiekcje, czy ten mecz w ogóle dojdzie do skutku. Nad Jasną Górą ciemne chmury, z których od rana &quot;kropi&quot; (raz mocniej, raz słabiej - no, ale pada ...). Jeśli mecz ma się odbyć to gospodarze muszą zrobić twardy tor, co zapewne będzie sprzymierzeńcem przyjezdnych, którzy preferują &quot;beton&quot; (taki mają na Mościcach). Na chwilę obecną pogoda &quot;pod psem&quot;, nie mamy szczęścia w tym roku do pogody pod Jasną Górą ...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Widzę, już w ziemniakach &quot;nieśmiałą&quot; ofertę na dzisiejsze meczyki, tak więc wypada je rozpracować : )
Wrocław - Tarnów 1 (-15.5) ✅
Ekipa z Dolnego Śląska pokazała w ubiegłym tygodniu, że w najsilniejszym zestawieniu są w stanie pokonać każdego. Co prawda pokonanie osłabionej Polonii, nie było jakąś ogromną sensacją to jednak rozmiary zwycięstwa już tak. Dla mnie Betard to drużyna trochę niedoceniana. Podopieczni Cieślaka to równa drużyna. Do drużyny po kontuzji powrócił &quot;Świder&quot;, oraz &quot;obrażalski&quot; Bjerre - chłopaki mają potencjał. Świetny sezon ma Madsen, w co raz lepszej formie jest &quot;Zwierzak&quot;. Również Jeleniewski ma swoje przebłyski, a Janowski to jeden z najlepszych (o ile ni najlepszy) juniorów w kraju, choć początek sezonu miał znacznie lepszy. Drużyna na medal? Kto wie ...
Z kolei &quot;Jaskółki&quot; bez Martina Vaculika nie powinny mieć zbyt dużo do powiedzenia. Ich jaskółczy skrzek mogą wyrażać nieśmiało Ułamek i Kasprzak, chociaż obaj panowie nie mogą powiedzieć, że ten sezon im się układa. Duńska &quot;armia zaciężna&quot; pokazuje, że E-liga to za wysokie progi na ich nogi (Pedersen, Monberg, Hougaard) - po za tym czemu Wardzała nie zabrał do Wrocławia &quot;Ogóra&quot;, który przecież śmigał na Olimpiko przez parę lat. Co prawda tor nieco inny, jednak Jędrzejak powinien się tam odnaleźć. &quot;Najsłabsza&quot; Cz-wa puknęła &quot;Jaskółki&quot; 38-28 (a pewnie byłoby więcej), więc Wrocławianie powinni też bez najmniejszych problemów poradzić sobie z Tarnowem, który dla mnie jest sporym rozczarowaniem. Ogólnie też na wyjazdach &quot;Colgate&quot; i spółka dostają bęcki, a nic nie zapowiada by dzisiaj było inaczej. Nie widzę innego scenariusza niż powrót &quot;z tarczą&quot; do Tarnowa ...
Co do meczu w Cz-wie to powinno być ciekawie. &quot;Krzyżacy&quot; na wyjazdach nic póki co nie pokazali i czy dzisiaj będzie inaczej? Na pewno nie będzie kompromitacji jak chociażby w Bydgoszczy. Ja jednak mam nadzieję, że Krzystaniak pójdzie po rozum do głowy i zrobi przyczepny tor (a nie jak z Gorzowem, toc to samobój był) no i wymieni Drabika na Bridgera. Chłopak siedział przez kilka dni w Cz-wie, żeby potrenować, przygotować sprzęt - a trener nie daje mu szansy, bo ... go nie lubi ;|
Kursy jakoś mało zachęcają do gry na Włókniarz (około 2 - 2.5). Davidsson i Miturski mają jechać, ale jak będzie z formą? Oto jest pytanie. Osobiście chyba zagram delikatnie na Włókniarz (dla większych emocji) jednak nikomu tego nie polecam ; )
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Z kolei &quot;Jaskółki&quot; bez Martina Vaculika nie powinny mieć zbyt dużo do powiedzenia
Jesteś pewien że bez Słowaka dzisiaj Jaskółki? Wczoraj przecież jechał i to z dobrym skutkiem w półfinale IMŚJ więc niby dlaczego miałby nie zawitac do Wrocka? No chyba, że masz info z pewnego źródła ;)
Ode mnie zakład z oferty WZB:
Matej Żagar under 10,5 @1.50 ✅
Jeszcze wczoraj można było zlapac po 1.8 ten zakład. Zapowiada się dosc łatwy mecz dla Gorzowa ale Słoweniec jedzie w parze z Nickim a to chyba wiele wyjaśnia jak dla mnie. Już na tym fakcie traci wiele oczek a co tu mówic o wywalczeniu co najmniej 11 oczek.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
W niedzielne popołudnie częstochowski Włókniarz podejmować będzie Unibax Toruń. W tym zaległym spotkaniu Speedway Ekstraligi wśród gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Jonasa Davidssona. Tę informację przekazał nam trener Lwów, Jan Krzystyniak. - Niestety Jonas nie będzie mógł nam pomóc przeciwko Toruniowi. Otrzymał wczoraj zwolnienie lekarskie na dziewięć dni
. Według zaleceń lekarzy ma on odpoczywać i dochodzić do siebie po czwartkowym wypadku. Cóż, zastosuję za niego zastępstwo zawodnika, to żadna tajemnica
- poinformował Jan Krzystyniak.
Przypominamy, że Davidsson ucierpiał w czwartkowym pojedynku Włókniarza z Tauronem Azoty Tarnów. W wyniku
upadku doznał wstrząśnienia mózgu. Jego absencja może mieć kluczowe znaczenie dla
losów niedzielnego pojedynku. Szwed jest bowiem jednym z liderów częstochowskiego zespołu.
Pan Świącik &quot;leci w kulki&quot;, jeszcze wczoraj zapewniał, że Davidsson i Miturski pojadą ... w takim razie gra na Włókniarz nie ma najmniejszego sensu.
Co do Vaculika, to Wardzała coś przebąkiwał, że nawet jeśli Martin się wyleczy na IMŚJ to we Wrocławiu da mu odpocząć, bo i tak nie mają szans na bonus - dlatego Vaculik ma odpoczywać, żeby nie narażać go na kontuzje. Co prawda nie jest to 100% info, jednak myślę, że Słowak się nie pojawi dzisiaj we Wrocku.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Betard Wrocław - CKM Włókniarz Częstochowa
10 czerwca 2007 roku na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, miejscowy Atlas pokonał częstochowski Włókniarz w stosunku 54-39, było to ostatnie zwycięstwo ekipy z Dolnego Śląska nad &quot;Lwami&quot;. Wówczas gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Jason Crump, zdobywca 13 punktów, jednak w kolejnych siedmiu spotkaniach Australijczyk musiał przełknąć gorycz porażki w starciu z &quot;biało-zielonymi&quot;. Teraz jednak historia spotkań wrocławsko - częstochowskich spływa na dalszy plan, bowiem chyba nikt w środowisku żużlowym nie wyobraża sobie, by częstochowianie byli dzisiaj w stanie podtrzymać udaną passę i odnieść kolejne zwycięstwo. Przez dwa lata sporo się zmieniło w szeregach obu drużyn, w sezonach 2008-2009 Włókniarz ze swoistym &quot;dream-teamem&quot; rywalizował o najwyższe laury, w tym samym czasie wrocławianie &quot;pałętali&quot; się gdzieś w końcówce stawki, dzielnie walcząc o utrzymanie. Teraz sytuacja jest zgoła odmienna - sezon 2010 to okazja dla Betardu o walkę o najwyższe cele, z kolei &quot;Włókniarze&quot; stoczą heroiczną walkę o utrzymanie.
Dzisiaj na przebudowanym Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu czeka nas mecz do przysłowiowej &quot;jednej bramki&quot;. Częstochowskie &quot;Lwy&quot; są po prostu skazane na pożarcie w tym spotkaniu, jedynym &quot;uzębionym&quot; lwem z &quot;biało-zielonego&quot; stada wydaje się być Rune Holta. Norweg z polskim paszportem nazywany przez polskich kibiców pieszczotliwie &quot;Ryśkiem&quot;, po toruńskim Grand Prix złapał ewidentnie wiatr w żagle, teraz już czaruję nie tylko w szwedzkiej Elitserien, ale również na krajowym podwórku - będąc jedyną ostoją częstochowskiego żużla. Właściwie starcie to można by śmiało określić mianem Betard Wrocław vs Rune Holta, bo tak naprawdę nie spodziewam się, by żaden z Włókniarzy był w stanie przeciwstawić się świetnie dysponowanym wrocławianom. Niemniej jednak przyjrzyjmy się sytuacji przyjezdnych. Trener Jan Krzystaniak nie ma prostego życia. W Częstochowie jest nieustanie krytykowany za &quot;nieumiejętne&quot; przygotowanie toru, jednak to jedna strona medalu - druga jest taka, że Krzystaniak do Wrocławia przyjedzie bez co raz lepiej radzącego sobie Jonasa Davidssona. Młodszy z braci Davidssonów bez wątpienia był obok Rune Holty najjaśniejszą postacią &quot;Lwów&quot;, dzisiaj za Jonasa zostanie zastosowane zastępstwo zawodnika, jednak nie oszukujmy się - kto ma go zastąpić? Koledzy z drużyny na pewno nie zrobią tylu punktów ile mógłby przywieźć Davidsson. Ponadto obowiązki w lidze brytyjskiej zatrzymały Lewisa Bridgera, który pamiętając zeszłoroczne wojaże w Bydgoszczy (zamiast na meczu w Anglii, pojawił się nad Brdą i został ukarany przez BSPA - nie mógł startować przez miesiąc, o ile dobrze pamiętam) wolał pokornie udać się na mecz do Eastbourne na swój macierzysty tor. Brak tych dwóch zawodników to przeogromna strata, dla i tak bądź co bądź słabego Włókniarza. O formie pozostałych &quot;Lwów&quot; można nieco wspomnieć (chociaż nieco smutno mi się robi ???? ). Peter Karlsson notuje znaczny kryzys formy, &quot;Slammerowi&quot; sił starcza na co najwyżej 3 biegi ..., z kolei Tai Woffinden to cień zawodnika sprzed roku. To by było na tyle, choć jest Rafał Szombierski - jego ostatnie występy pozostawiły pozytywny wydźwięk, jednak na obcym torze nie powinien już być tak szybki.
Wrocławianie nabierają rozpędu i wydaje się, że ekipa Marka Cieślaka po powrocie Kennetha Bjerre wydaje się być jednym z mocniejszych teamów w CMSE. Na początku sezonu żużlowcy z Dolnego Śląska mieli trochę problemów - a to nie mogli się przystosować do specyfiki przebudowanego owalu, a to później &quot;Kenio&quot; odmówił współpracy - teraz jednak wszystko już jest w porządku. Zawodnicy Betardu spasowali się z nową nawierzchnią na Olimpijskim oraz filigranowy Duńczyk wrócił do składu. Efekty widoczne są od razu, pewne zwycięstwo w Bydgoszczy oraz solidne &quot;baty&quot; spuszczone tarnowskim &quot;Jaskółkom&quot;. W czwartkowe po południe Jason Crump i spółka powinni ustrzelić &quot;hat-tricka&quot;, czyli trzecie kolejne zwycięstwo. Sprawa wygranej to dla nich raczej nie problem, kwestią otwartą jest natomiast jej rozmiar? Myślę, że wrocławianie nie będą szczędzić &quot;razów&quot; Włókniarzowi. W ostatnich tygodniach cała drużyna Betardu prezentuje się nad wyraz solidnie i co najważniejsze równo. Świetnie jedzie Leon Madsen, który zadziwia wszystkich swoją jazdą, wtórować zapewne będzie mu jego rodak Bjerre, oraz &quot;Crumpy&quot;. Swoje punkty powinni również dorzucać Polacy z Maćkiem Janowskim na czele. Świderski pozbierał się już po kontuzji, a i Jeleniewski pokazuje wrocławskim fanom, że aż tak słaby nie jest ;)
Reasumując. Nie widzę tutaj najmniejszych szans dla Włókniarza, co prawda serce będzie za nimi - to jednak portfel po raz kolejny przeciw. Póki co &quot;biało-zieloni&quot; pozwolili zarabiać i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Wrocławianie na chwile obecną są znacznie lepszą drużyną pod względem personalnym, ponadto mają do dyspozycji pełny skład i jadą na własnym torze. W obozie częstochowskim brakuje klasowych jeźdźców, a Davidsson i Bridger nie pojawią się dzisiaj w stolicy Dolnego Śląska co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że żużlowcy spod Jasnej Góry dostaną dzisiaj sromotne lanie.
Wrocławianie są &quot;w gazie&quot; i praktycznie wszystko wskazuje na to, że wysoko pokonają rywali z Częstochowy. Zainkasowanie kolejnych &quot;oczek&quot; pozwoli na przesunięcie się na pozycje medalową w tabeli CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi. A Włókniarz? Pozostaje mu chyba tylko liczenie na cud. Aczkolwiek takie zdarzają się głównie pod Jasną Górą, a spotkanie to odbędzie się na Dolnym Śląsku...
Składy :
Betard : 9. Kenneth Bjerre, 10. Daniel Jeleniewski, 11. Piotr Świderski, 12. Leon Madsen, 13. Jason Crump, 14. Dennis Andersson, 15. Maciej Janowski
Włókniarz : 1. Peter Karlsson, 2. Rafał Szombierski, 3. Sławomir Drabik, 4. Jonas Davidsson Z/Z, 5. Rune Holta, 6. Borys Miturski, 7. Tai Woffinden
Typy :
Betard Wrocław -22 @ 1.85 ⛔
Peter Karlsson poniżej 8 @ 1.90 ✅
Maciej Janowski - Tai Woffinden 1 (-1) @ 1.90 ✅

Później jeszcze dopiszę co nieco o drugim spotkaniu.​
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Janowski (-1) - Woffinden - 1 @ 1,8 Bet365 ✅
Z tego co dzisiaj zaproponowały buki myślę, że warto wybrać ten zakład. Verti to już podał i jak najbardziej się z nim zgadzam. Wrocławianie nie powinni mieć żadnego kłopotu, aby spokojnie objechać gości. Janowski u siebie spisuje się całkiem przyzwoicie. Z kolei Woffinden na wyjazdach jest bardzo słaby. Szkoda, że w tym roku nie idzie mu najlepiej, ale czasami potrzeba gorszego sezonu, aby się odbić od dna.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
Typ: 2
Kurs: 4,50
Buk: Tobet
Analiza: Dosyć zwariowany typ na otwarcie miesiąca zaproponowali bukmacherzy w kontekście zaległych spotkań Speedway Ekstraligi. Już za godzinę mecz odjadą drużyny z dołu tabeli, które w poprzednich spotkaniach musiały sobie radzić bez mocnych punktów. Absencja Martina Vaculika w znaczny sposób wpływała negatywnie na wynik sportowy Unii Tarnów. Na temat obecnej formy Polonii Bydgoszcz ciężko szukać pozytywów, oprócz tego, że jest to zespół mocny na własnym specyficznym torze próżno szukać aspektów przemawiających za nimi dzisiaj. Oczywiście warto wspomnieć o kontuzji Emila Sayfutdinowa, czy też dwóch hańbiących porażkach z Wrocławiem u siebie 39:51 oraz Gorzowem na wyjeździe 63:27. W obliczu tych wszystkich wydarzeń spodziewałem się kursu w okolicach 1,8 na oba zespoły, 4,50 jest zdecydowanie zbyt wysokie i warto zaryzykować na gości.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Holder - Kościecha - 1 ✅
Bjerre - Protasiewicz - 1 ⛔ ale urwał Protas :razz:
Karlsson - Adams - 2 ✅
AKO: 2,45
Betsafe
Nic odkrywczego, ale jeżeli ominą ich upadki i defekty, to powinno wejść. Holder pokazał w Anglii, że już zapomniał o kontuzji po GP Polski. Wypoczęty powinien dzisiaj zrobić więcej punktów niż Kościecha, który ostatnio z Tarnowem nie błysnął. Toruński tor zna dobrze, ale jak wiadomo nigdy nie był na nim mistrzem. W przypadku pary Bjerre - Protas wahałem się, bo dobrze wygląda też Crump z Hancockiem i Świderski z Zengotą. Ostatecznie gram na Duńczyka. U siebie robi naprawdę niezłe wyniki, za to Protas nie odnajduje się na wyjazdach. Oby tym razem było podobnie. Na koniec Adams z Karlssonem. &quot;Okularnik&quot; z Apatorem pojechał słabiutko, w meczu we Wrocławiu już lepiej. Adams cały czas trzyma dobry poziom. U siebie rewelacja, na wyjazdach nieco słabiej, ale mimo wszystko sądzę, że będzie lepszy od Szweda.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Unibax Toruń - KS Polonia Bydgoszcz
Derby Pomorza czas zacząć! &quot;Krzyżacy&quot; będą chcieli za wszelką cenę zmazać plamę z honoru, jaką niewątpliwie był blamaż w pierwszym spotkaniu (58-32). Zadanie będą mieli zdecydowanie łatwiejsze bowiem w ekipie &quot;Gryfów&quot; po raz kolejny zabraknie Emila Sajfutdinowa. Po stracie Rosjanina bydgoszczanie stracili bardzo wiele na swojej wartości i widać to chociażby po miejscu w tabeli ...
Zawodnicy z Grodu Kopernika mają coś do udowodnienia swoim fanom, ale i również samym sobie - nie chcą pozwolić by odwieczna walka &quot;toruńsko-bydgoska&quot; w tym roku rozstrzygnęła się na korzyść tych drugich. Z podobnymi ambicjami na pewno mierzą się bydgoszczanie, problem w tym, że Jacek Woźniak de facto nie ma czym straszyć toruńskich &quot;Aniołów&quot;. Drużyna Polonii miała się opierać w tym sezonie na trójce liderów - Jonsson, Walasek, Sajfutdinow. Tego ostatniego jak już wspomniałem nie zobaczymy na toruńskiej Motoarenie, z kolei AJ oraz Greg póki co tego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Prezentują formę w tzw. &quot;kratkę&quot;, jednakże więcej można im policzyć wpadek niż oszałamiających występów. Ogólnie cała drużyna Polonii póki co mocno zawodzi (bynajmniej w moich oczach), nie sądzę by na stadionie przy ulicy Pera Jonssona miałaby dzisiaj nastąpić swoista metamorfoza dwójki liderów, czy Antonio Lindbaecka - trudno na to liczyć. Trener Woźniak natomiast na pewno mocno liczy na Roberta Kościechę, który jeszcze przed rokiem startował w barwach Apatora. I być może to właśnie popularny &quot;Kostek&quot; sprawi, że bydgoska Polonia uniknie blamażu?
Monotonne jest powtarzanie jak świetnym składem dysponuje Unibax, jednak trzeba to mimo wszystko powtórzyć ... Sullivan, Andersen, Holder, Miedziński i Jaguś, naprawdę ciężko wyłonić kto jest pierwszą, a kto drugą linią? Do tego dochodzi niezwykle utalentowany duński dynamit - Michael Jepsen Jensen (jak dobrze, że &quot;Zomber&quot; postawił na niego, a nie Darcy&#39;ego ???? )
Dzisiaj równy skład Unibaxu powinien &quot;przejechać&quot; się po Polonii równiutko, takie moje zdanie. &quot;Gryfy&quot; po stracie Sajfutdinowa jakby w rozsypce, co prawda derby rządzą się swoimi prawami jednakże nie ukrywam, że inny rezultat niż pewne zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
Unibax -22.5 @ 1.90 -&gt; Unibet ⛔

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
Czy &quot;Byki&quot; rozszarpią &quot;Lwy&quot;? Raczej tak, ale w świecie przyrody, podobnie jak w speedwayu - wszystko jest możliwe. Jednak musiałbym być paranoicznym optymistą, by powiedzieć, że Włókniarz ma szansę ten mecz wygrać ... Ja jednak spodziewam się mimo wszystko ciekawego starcia. Handi +16 na gospodarzy? Jak dla mnie jak najbardziej do pobrania. Nie ma co ukrywać, że &quot;biało-zieloni&quot; to outsider ligowych rozgrywek, jednak co jak co, trzeba przyznać, że na własnym torze spisują się bardzo dzielnie. Liczę, że trener Krzystaniak wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zrobi swoim podopiecznym taki tor jaki oni chcą, a nie taki jaki odpowiada gościom ...
Zresztą leszczynianom to bez różnicy, na jakim torze pojadą, bowiem w takiej formie w jakiej znajdują się Kołodziej i Hampel to żadna nawierzchnia im nie straszna. Dobry sezon też ma Batchelor, niczym feniks z popiołów odradza się Baliński, poziom trzyma też Adams. Jednak bukmacherskie jak i kibicowskie &quot;przeczucie&quot; mówi mi, że dzisiaj ta wspaniale prosperująca maszyna może się lekko &quot;zaciąć&quot;. Na to liczę. &quot;Koldi&quot; ma prawo być zmęczony po maratonie z Togliatti i może to jego punktów będzie dzisiaj brakowało? Choć nie spodziewam się zbytnio, żeby Jasiek aż tak zawiódł - swoje nadzieje pokładam w kimś z dwójki Batchelor, Baliński. Co prawda racjonalnych przesłanek ku temu nie ma prawie żadnych, jednak zaryzykuję i postawię tu na Holtę i spółkę ????
Częstochowa +16 @ 1.90 -&gt; Bet365 ⛔

Betard Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Zespół Cieślaka z meczu na meczu co raz bardziej się napędza i wszystko na to wskazuje, że dzisiaj trzeci raz z rzędu wygrają &quot;za trzy&quot;. Dość nieoczekiwanie na lidera drużyny z Dolnego Śląska wyrasta Leon Madsen, który ostatnio regularnie wykręca dwucyfrowe wyniki. Mając takie wsparcie Crump i Bjerre mogą być spokojni, ponadto pomału do formy po kontuzji wraca Świderski, a Maciek Janowski chyba już problemy sprzętowe z początku sezonu ma za sobą. O ile w drużynie Betardu wszystko idzie &quot;ku lepszemu&quot;, to zielonogórzanie póki co nie mają zbyt wielu powodów do radości. Mistrzowie Polski zdecydowanie rozczarowują, na swoim koncie raptem trzy zwycięstwa. Trenera Żyto na pewno muszą martwić nie najlepsze wyniki zielonogórskich stranieri. Szczególnie zawodzi Hancock, który oprócz świetnego występu na Motoarenie nie pokazuje najlepszej dyspozycji. Ogólnie dla wiekowego już &quot;Herbiego&quot; to nie jest dobry sezon. Zespół z Grodu Bachusa może mieć problem ze spasowaniem się do nowej nawierzchni na olimpijskim, po raz pierwszy pojadą na przebudowanym &quot;jaju&quot; Cieślaka. Myślę, że wrocławianie wykorzystają niezbyt dobrą formę &quot;Motomyszy&quot; i dzisiaj ich pokonają, tylko do ilu?
Wrocław -8.5 @ 1.90 -&gt; Tobet ✅

Stal Gorzów - Unia Tarnów
No i czas na danie główne. Według mnie +26 handicap na &quot;Jaskółki&quot; to bajunia, większość buków raczy nas handi na poziomie +18, więc dla mnie to nie lada rarytas.
Do składu Unii wraca Martin Vaculik, który &quot;robi różnicę&quot;. Słowacki żużlowiec to prawdziwa ostoja tarnowian, wspierać będzie go zapewne Sebastian Ułamek, który z meczu na mecz jakby się rozkręcał. Trener Wardzała do boju desygnuje zapewne Jaspera Monberga, który przez kilka lat reprezentował barwy gorzowskiej Stali i raczej nie zapomniał jak jeździ się w grodzie nad Wartą. Udowodnić musi sobie coś Bjarne Pedersen i Krzysztof Kasprzak, którzy są notorycznie krytykowani przez fanów Unii. Tarnowianie przed trzema dniami powalczyli w Bydgoszczy, przegrywając 48-42, dzisiaj również powinni stawić opór. Co prawda Stal jest na chwile obecną drużyną drużyną z innej półki niż &quot;Gryfy&quot;. Jednak trener Czernicki dzisiaj najprawdopodobniej nie będzie mógł skorzystać z usług jednej ze swoich gwiazd, trzykrotnego mistrza świata Nickiego Pedersena. Duńczyk poturbował się w meczu ligi duńskiej i jego występ stoi pod sporym znakiem zapytania, według moich informacji wynika, że Powera dzisiaj nie zobaczymy na torze.
W czwartek odwiedziłem mojego fizykoterapeutę. Po tym spotkaniu zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wziąć kilka dni wolnego, aby pachwina doszła do siebie po kontuzji - wyjaśnia trzykrotny mistrz świata. - W zamyśle miałoby to być kilka dni, bo prawdopodobnie uszkodziłem także mięśnie brzucha - dodaje.
Ponadto problemem może być również dyspozycja Davida Ruuda, który podczas wczorajszego półfinału eliminacji do GP zaliczył groźnie wyglądający się wypadek i nie pojawił się na torze, jednakże dzisiaj Szwed ma pojawić się w Gorzowie, jednakże trudno wyrokować, czy poradzi sobie jadąc z lekkim wstrząśnieniem mózgu. Zawodzi Żagar. Jednakże w swoich szeregach Czernicki ma takiego asa jak Gollob i świetnie radzącego sobie Pawlickiego. Do formy powraca Gapiński. Ze zwycięstwem Gorzowianie nie powinni mieć problemów, jednak czy pokryją takie handi nie sądzę?
Ostatnio mieliśmy przykład meczu we Wrocku, kiedy to pewny trzech punktów Betard odpuścił końcówkę zawodów. Kto wie, czy dzisiaj w Gorzowie nie będzie tak samo? Choć sądzę, że tarnowianie postawią trudniejsze warunki ...
Tarnów +26 @ 1.90 -&gt; Betgun ✅

No i coś z oferty h2h, over/under.

Hans Andersen - Antonio Lindbaeck 1 @ 1.72 -&gt; Tobet ⛔
&quot;Ugly Duck&quot; sprawuje się całkiem przyzwoicie, czego na pewno nie można powiedzieć o brazylijskim Szwedzie. Co prawda &quot;Toninho&quot; ostatnio pojechał całkiem niezłe dobre zawody w Bydgoszczy przeciwko Unii. Jednak jak mawiają &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;, choć w dniu wczorajszym wygrał półfinał el. do GP w Ostrowie. To mnie jednak jakoś nie przekonuje. Bo cały sezon póki co dla Szweda niezbyt udany, nie może się dogadać ze sprzętem i myślę, że dzisiaj ciężko będzie mu powtórzyć dobry występ z ostatniego spotkania. Co do Andersena, to dzisiaj tradycyjnie koło &quot;dychy&quot; powinien się &quot;zakręcić&quot; to w pełni powinno wystarczyć na naturalizowanego Szweda. Z oferty bet365 pograłbym jeszcze parę Jaguś - Lindbaeck 1 (-1) @ 1.83. Wiechu ostatnio zasuwał pod Jasną Górą, aż miło, także na Motoarenie powinien dawać radę : )
Tomasz Gollob over 12.5 @ 1.72 -&gt; Tobet ⛔
Nie wiem, kto ma tutaj pokonać Tomka? No jedynie złośliwość rzeczy martwych chyba ... Jednak liczę, że &quot;Chudy&quot; nie zawiedzie, bo formę ma naprawdę kapitalną.
Jarek Hampel over 12 @ 1.90 -&gt; Bet365 ⛔
Jarek podobnie jak Gollob w świetnej formie. &quot;Mały&quot; ma świetnie dopracowane starty, a dzisiaj w Cz-wie powinno być dość twardo (bo inaczej Drabik nie pojedzie), więc rozegranie pierwszego łuku może być kluczowe, a nawet jeśli to na dystansie można coś ugrać, a &quot;szafy&quot; jeżdżą, więc Jarek dzisiaj powinien być nie do ugryzienia - no może Holta mu zagrozić.



 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
witam
Ponieważ Verti opisał wszystkie spotkania SE i nic innego niema co dopisywać do tych typów bo są bardzo trafne według mnie pewnie wielu innych osób.
Jednak na bet365 znalazłem dość ciekawy typ na hadi Maciej Janowski -3 vs Patryk Dudek +3✅. Janowski na swoim torze spisuje się przyzwoicie( z tarnowem 8 p, z Włókniarzem 9p), jednak junior Falubazu nie chłopcem do bicia z i dobywania na nim punktów, ponad to w zespole Falubazu nie bedzie Loktajewa, wiec dudek będzie jechał wszystkie biegi juniorskie, bo raczej Żyto nie będzie wystawiał 16-letniego Sówki. Tak wiec z handi +3 Dudek powinien wygrać z Janowskim.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
to dobrze ze na niego nie stawiałem a swoja drogą to mnie Toruń trochę zdziwił połowa biegów a wynik otwarty w jedna i druga stronę, szkoda ze nie weszli bo na wakacje by było trochę kasy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom