>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiejszy dzień będzie okazją do nadrobienia zaległości w CenterNet Mobile Speedway Ekstralidze. Środa to dość niecodzienny termin, jednakże jeden z nielicznych, który pasuje drużynom. Dzisiaj czekają nas zmagania na torze w Bydgoszczy i Gorzowie. Kto wyjdzie z nich zwycięsko? Czy &quot;Gryfy&quot; powstrzymają rozpędzoną Unię Leszno? Kto zostanie bohaterem szlagierowego pojedynku pomiędzy Stalą a Unibaxem? Pytań jest sporo, jednak mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się na nie odpowiedzieć ????
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno, godz 19:00 -&gt; Zapowiedź!
Stal Gorzów - Unibax Toruń, godz 21:00 -&gt; Zapowiedź!
Kursy by e-fortuna.pl
Bydgoszcz - Leszno 4.20 - 13 - 1.2
Gorzów - Toruń 1.15 - 15 - 4.7
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh. Trochę śmieszne te kursy ;) Tzn. ja rozumiem że Polonia i Apator nie są tak mocne jak się wcześniej wydawało a Stal i Unia &quot;wymiatają&quot; ale uważam że kursy są jednak zbyt niskie.
Toruń na torze w Gorzowie wygrywał chyba z tego co pamiętam i rok i dwa lata temu. Jak pojedzie Michael Jepsen Jensen zamiast Darcy Warda to ja napewno skuszę się na &quot;Toruńczyków&quot; ????
Ciekaw jestem też handicapu na Polonię. Według mnie wygrać pewnie nie wygrają ale te 42-43 pkt zrobią.
P.S. Takie mecze a przez głupi mundial nie będzie meczyków w TV ...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dokładnie, przecież TVP SPORT mogło ustalić aby jeden mecz zaczął się np. o 17:30, ale niestety tak późne godziny bo wczoraj była liga szwedzka.
Co do meczów to Bydgoszcz na pewno stawi czoła rywalom, nie zdziwiłaby mnie nawet niespodzianka. Jak będzie handicap ponad 10 pkt, to biorę z pocałowaniem ręki.
Gorzów nie przegra swojego meczu. Gollob to jest pewne 13-15 pkt, Pawlicki u siebie kapitalne jeździ. W poprzednich latach nie było Pedersena czy Gapińskiego. Do tego wczoraj Gollob ćwiczył z Zagarem i jeżeli przyniesie to efekty to Unibax może dziś być rozjechany. Rok temu na tym torze tylko Holder i Jaguś dobrze jechali, Miedziński i Sullivan zawiedli.
A co do Jensena jedzie na 100% w parze z Jagusiem.
Czekamy na ofertę Tobet.
PS. Toto-Mix oferuje +18 pkt na Bydgoszcz , podczas gdy Millenium tylko +12 pkt a kursy takie same.
 
C 0

cetra24

Użytkownik
Witam
Dziś dwa typy z Millenium do rozważenia
1-T.Gollob-W.Jagus(+3)- 1; 1,65
2-
Bydgoszcz(+12)-Leszno1; 1,85
1- Tomek to gwarant zdobyczy w granicach 13-15 pkt. Jeżeli wystartuje we wszystkich swoich wyscigach. W ostatnim czasie różnie z tym bywało. Mysle jednak, ze mecz nie bedzie jednostronnym widowiskiem i &quot;Chudy&quot; pojedzie 5 startow. Jaga w tym sezonie jezdzi kameleonowo. Blizej mu jednak do przecietnosci niz perfekcji. Na wyjazdach poza Czewa, w ktorej zawsze radzil sobie dobrze, notował do tej pory mocno przecietne rezultaty.
2- Bez wątpienia Leszno jest w tym roku piekielnie mocne i jak dotad rozdaje karty. Sadze jednak, ze Bydzia u siebie z coraz lepiej radzacymi sobie Antonem i Jonssonem ma szanse powalczyc z Bykami. Martwi tylko w kontekscie tego meczu postawa Walacha, ktory calkowicie sie pogubil. W Lesznie relatywnie słabiej jedzie Jasko. Ostatnie dwa mecze w Polsce i Szwecji juz nie tak blyskotliwe jak cały sezon w wykonaniu Koldiego. Warto takze pamietac, ze Bydzia przygotowuje typowy beton, co moze byc dla Lesznian jazdzacych na kopie spora przeszkoda. ( choc przyklad wygranego meczu w Czewie moze tej tezie przeczyc). Mysle, ze ten handi jest do pokrycia przez Bydzie.
Co o tym sadzicie?
P.S.
Przy +18 na Bydzie w Totomixie chyba nie ma sie co zastanawiac..
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam
Dziś dwa typy z Millenium do rozważenia
1-T.Gollob-W.Jagus(+3)- 1; 1,65
2-
Bydgoszcz(+12)-Leszno1; 1,85
1- Tomek to gwarant zdobyczy w granicach 13-15 pkt. Jeżeli wystartuje we wszystkich swoich wyscigach. W ostatnim czasie różnie z tym bywało. Mysle jednak, ze mecz nie bedzie jednostronnym widowiskiem i &quot;Chudy&quot; pojedzie 5 startow. Jaga w tym sezonie jezdzi kameleonowo. Blizej mu jednak do przecietnosci niz perfekcji. Na wyjazdach poza Czewa, w ktorej zawsze radzil sobie dobrze, notował do tej pory mocno przecietne rezultaty.
2- Bez wątpienia Leszno jest w tym roku piekielnie mocne i jak dotad rozdaje karty. Sadze jednak, ze Bydzia u siebie z coraz lepiej radzacymi sobie Antonem i Jonssonem ma szanse powalczyc z Bykami. Martwi tylko w kontekscie tego meczu postawa Walacha, ktory calkowicie sie pogubil. W Lesznie relatywnie słabiej jedzie Jasko. Ostatnie dwa mecze w Polsce i Szwecji juz nie tak blyskotliwe jak cały sezon w wykonaniu Koldiego. Warto takze pamietac, ze Bydzia przygotowuje typowy beton, co moze byc dla Lesznian jazdzacych na kopie spora przeszkoda. ( choc przyklad wygranego meczu w Czewie moze tej tezie przeczyc). Mysle, ze ten handi jest do pokrycia przez Bydzie.
Co o tym sadzicie?
P.S.
Przy +18 na Bydzie w Totomixie chyba nie ma sie co zastanawiac..
No ja już się ubieram, i lecę to postawić, bo dla mnie to jest kwestia czasu kiedy obniżą do +12 max +14. Bydgoszcz to nie Częstochowa i atut swojego toru potrafią wykorzystać.
Handicapu nie obniżyli ale kurs spadł na 1.45
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Oba mecze o dość późnych godzinach, aby miał kto je oglądać. W gruncie rzeczy to kibic jest głównym sponsorem klubu. Po za tym pogoda, którą aktualnie możemy się rozkoszować. Przyjemniej oglądać zawody przy +20 stopniach niż przy np. 35.
Co do dzisiejszych meczy to moja wstępna analiza wygląda tak: GORZÓW - TORUŃ Gorzów jest faworytem i wygra to spotkanie. Pedersen i Gollob nie zawodzą. Gwarant 24 - 28 punktów. Gapiński i Ruud to zawodnicy którzy na dzień dzisiejszy swobodnie pościgają się z zawodnikami z Torunia. Obawy mam co do Zagara. Słabiutki jest, ale waleczny i chciałbym aby powtórzył wynik z Torunia. Juniorzy na remis, ale z uwagi na mecz w Gorzowie dodatkowy plus na Przemka. Zawodników z Torunia mogliśmy oglądać w tym sezonie tylko trzykrotnie. Po za wygranym spotkaniem ze słabiutką i osłabioną Częstochową dwa lania w Bydgoszczy i Lesznie. Obiektywnie patrząc to dzisiaj musiałby stać się cud aby zdobyć choć jeden punkt w Gorzowie. To nie jest ta sama drużyna z ostatnich lat. Cudu nie przewiduję i typuję wygraną gospodarzy. Gorzow-Torun(+6) typ 1 kurs 1.60 milenium ✅
T.Gollob (11,5 pkt) typ więcej 1.70 milenium ✅
BYDGOSZCZ - LESZNO
No cóż Polonia nadal bez Emila. A co za tym idzie szykuje się kolejna porażka. W domu dwa zwycięstwa i porażka, chyba najbardziej dotkliwa z Wrocławiem. Wygrana z Toruniem jeszcze z Emilem efektowna, ale to Toruń był wtedy słabiutki. Wygrana z Tarnowem bez Emila cieszy, ale Tarnów to kolejny ze słabszych teamów w tym sezonie. Ktoś może powiedzieć, że powalczyli w Toruniu, ale jeszcze raz to powtórzę, ze to Toruń pozwolił na taki wynik. Dzisiaj mecz z Lesznem i będąc konsekwentnym nie widzę innego wyniku jak wygrana gości. Pytanie tylko jaką ilością punktów? -12 w moim mniemaniu nie do zagrania, chociaż wracając do meczu z Wrocławiem kto wie. Co do Leszna, marszu po zwycięstwo za trzy ciąg dalszy. Skład konsekwentnie ten sam, wszyscy zdrowi, więc co mogłoby się stać aby wynik był inny?
J.Hampel (10,5 pkt) typ więcej 1.70 milenium ✅
L.Adams (10,5 pkt) typ mniej 1.80 milenium ⛔
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
typ: Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń H(0.0 - 8.5)✅
Dziś kolejny zaległy mecz 8 kolejki SE pomiedzy Caelum Stal Gorzów a Unibaxem Toruń. Wraz ze swoimi 2 petardami Gollobem i Nickim Gorzów jest faworytem tego spotkania. Gorzowscy zuzlowcy dobrze spisuja sie na wlasnym owalu, poza Zagarem. Jednak doskonalił on sztuke jazdy pod okiem Tomka co powinno dac dzisaj efekty. Należy również pamietac ze zużlowcy Stali nie pojechali wczoraj do Szwecji żeby Trenowac przed dzisiejszym meczem. Jak dodac do tego sloba spisujących się Aniołów na wyjazdach to moim zdaniem można postawić większą kasę na to ze Gorzów wygra z handi -8

EDIT: na tobecie Handi już -10 i myślę ze do -12 powinien dojść

Kolejny typ warty uwagi w betsafe
Walasek vs Hampel 1,45 zł✅
Walasek coś niemożne odnaleźć formy i zawodzi w każdej lidze, co innego Hampel, który jeździ jak natchniony. typ do AKO jak najbardziej.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Stal Gorzów-Apator Toruń
Tomasz Gapiński over 8,5pkt⛔ 7punktów
1,85
Tobet


Dzisiaj o godzinie 21 w Gorzowie na stadionie im.Edwarda Jancarza rozpocznie się mecz na szczycie żużlowej Extraligi pomiędzy Stalą Gorzów a Apatorem Toruń. Oba zespoły mierzą wysoko w tabeli więc i faworyta tego spotkania nie jest łatwo jednoznacznie wskazać. Niby wydają się być nim gospodarze ale przecież Apator to obecny wicemistrz kraju, a skład jakim dysponuje spokojnie może zawalczyć o tytuł mistrza. Jednak forma w jakiej są zawodnicy Aniołów jest lekko mówiąc nie najlepsza. Ostatnie derby z Polonią Bydgoszcz pokazały, że poza Holderem, Miedzińskim i Jensenem nie wszyscy są w formie idealnej i takiej jaka gwarantowałaby dzisiaj dobry rezultat w Gorzowie. Ja się skupiłem na typie w którym Tomasz Gapiński musi zdobyć co najmniej 9 punktów. Kurs jest wysoki jak na ten typ i mnie bardzo zachęcił do grania. &quot;Gapa&quot; ostatnimi czasy prezentuje co raz lepszą dyspozycję i stał się pewnym punktem zespołu. Na początku sezonu nie było najlepiej z jego jazdą i miał wraz z Zagarem tworzyć parę zawodników drugiej linii ale wtedy to Słoweniec miał lepszy okres jazdy. Ale teraz jest zupełnie na odwrót. Tomasz Gapiński prowadzi parę w której jeździ chyba z najsłabszym seniorem Stali czyli Szwedem Davidem Ruudem. Już ten fakt może się okazać przydatny w zdobywaniu punktów. Po drugie jego średnia biegowa w tym momencie w Polsce wynosi-1,698. Wynik całkiem niezły i to osiągnięty poprzez swoją dobrą postawę przede wszystkim na własnym torze o czym mogą świadczyć wyniki z tego sezonu.

11pkt z Unią Tarnów z 4 lipca
13pkt z Polonią z 27 czerwca
10pkt z Falubazem z 6 czerwca
6pkt z Włókniarzem z 9 maja
2pkt z Unią Leszno z 6 kwietnia

To są właśnie wyniki Tomka na własnym obiekcie i widać tutaj, że na początku rozgrywek było nie najlepiej ale teraz im dłużej sezon trwa forma rośnie. Również nieźle &quot;Gapa&quot; radzi sobie w Szwecji w której ma średnią-1,813 co też pokazuje, że jest solidnym jeźdźcem. W ostatnią sobotę Gapiński startował w półfinale eliminacji do GP w rosyjskim Togliatti gdzie wygrał ten półfinał i awansował do GP Challenge w Vojens. Wygrał w Rosji wszystkie biegi i zdobył komplet 15pkt. Może i obsada nie była jakaś super ale pokonał m.in. Miedzińskiego, Kołodzieja, Grigorija i Artema Łagutę czy Denisa Gizatulina. Rosyjscy zawodnicy do czołówki światowej może i nie należą ale u siebie zawsze są groźni więc też nie jest ich łatwo pokonać.


To wszystko co napisałem czyli jazda w parze z Davidem Ruudem, nie najlepsza postawa zawodników Apatora oraz jego dobra forma sprawia, że spokojnie jest w stanie zdobyć te 9 punktów, a ja jestem zdania, że nawet i ponad to również może zdobyć.

Polonia Bydgoszcz-Unia Leszno
Denis Gizatulin-Troy Batchelor(+1) 1✅ 8:5
2,25
Bet365

Ciekawa para wystawiona przez Bet365 i jak dla mnie ma ona faworyta w postaci Rosjanina. Denis pokazał w niedziele w Toruniu, że jak ma porządnie przygotowany sprzęt to jest w stanie wiele zrobić na torze. Pracowali z nim wszyscy z Teamu Emila Sajfutdinova i dało to efekty. Dzisiaj też ma mieć taką samą pomoc. W Toruniu początek miał tragiczny bo w dwóch pierwszych startach nie zdobył punktu. Ale potem pojechał 4 razy i przegrał tylko raz. W efekcie zdobył 11pkt i to o nim się mówiło po tym meczu, że był liderem zespołu. Śmiem twierdzić, że gdyby zdobył w pierwszych wyścigach kilka punktów to wynik byłby koło remisu. W pierwszym wyścigu również dobrze wyszedł spod taśmy ale Lindbaeck wywiózł go w stronę płotu i został wyprzedzony przez Andersena. Oto jego występy w tym sezonie w Bydgoszczy:
vs Unia Tarnów 1 lipca 5pkt + 2 bonusy
vs Apator 2 maja 6pkt + 1 bonus
Jak widać tylko dwa razy miał okazje startować z gryfem na plastronie w Bydzi. Nie były to występy złe tym bardziej, że Denis to zawodnik, który większość jeździł w 1 lidze więc ma prawo nie być silnym punktem zespołu.
Jego rywal to Australijczyk Troy Batchelor. Na początek przedstawię jego dotychczasową jazdę na wyjazdach:
vs Włókniarz 2pkt + 1 bonus 4 lipca
vs Falubaz ZG 8pkt + 1 bonus 20 czerwiec
vs Unia Tarnów 5pkt + 1 bonus 30 maja
vs WTS Wrocław 10pkt + 2 bonusy 1 maja
vs Stal Gorzów 3pkt + 2 bonusy 5 kwietnia
Jak widać nie sposób przewidzieć jak pojedzie Kangur gdyż jeździ bardzo nierówno i po świetnym meczu może zaraz pojechać tragicznie i na odwrót.
Ja uważam, że Gizatulin jest w stanie pokonać Batchelora 2 punktami i taki typ wybieram.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polonia Bydgoszcz(+12,5)-Unia Leszno 1✅ 39:51
1,85
Betsafe
Niby faworytem goście i to według wielu zdecydowanym ale ja uważam, że będzie to spotkanie na styku. Polonia ostatnio pokazała w derbach, że potrafią jeździć na dobrym poziomie i walczyć z najlepszymi nawet pomimo braku Emila Sajfutdinova. Liderem zespołu powinien być Andreas Jonsson, który ciągle nie może pokazać pełni swoich możliwości ale ma przebłyski dobrej jazdy. Antonio Lindbaeck zaczyna jeździć co raz lepiej i na pewno gdyby nie taśma w Toruniu byłoby lepiej niż 8 punktów. Grzegorz Walasek, który również w tym sezonie nie zachwyca może wreszcie się obudzi. Denis Gizatulin pokazał w Toruniu super jazdę co opisałem trochę wyżej. I z seniorów największy problem to Robert Kościecha. Po obiecującym początku sezonu teraz w ostatnich dwóch meczach z Unią Tarnów u siebie i na wyjeździe z Apatorem zdobył razem 3pkt + 2 bonusy co pokazuje w jakim dołku jest &quot;Kostek&quot; i właśnie jego dyspozycja jest największym zmartwieniem trenera Jacka Woźniaka. Ciekaw jestem postawy młodzieżowca Szymona Woźniaka, który pod nie obecność Emila radzi sobie całkiem dobrze. W Toruniu zdobył 5pkt i bonus w dwóch swoich pierwszy biegach ale w dalszej części zawodów się pogubił i już więcej nic nie zdobył. Również z Unią Tarnów Woźniak zdobył 5 punktów pokonując w pierwszym wyścigu jednego z najlepszych juniorów świata Martina Vaculika. Drugim juniorem będzie Mikołaj Curyło.
Goście w tym sezonie jeżdżą super. W kapitalnej formie są Kołodziej i Hampel na których zawsze można liczyć. Również Leigh Adams jeździ na swoim poziomie. Damian Baliński odrodził się po poprzednim katastrofalnym sezonie i w tym jeździ już całkiem dobrze. Problemem może być Troy Batchelor, który jak pisałem wyżej jest nie obliczalny więc nie jestem w stanie powiedzieć co dzisiaj zdziała. Juniorzy w postaci Juricy Pavlica i Sławomira Musielaka to także mocny punkt zespołu. Większość wyścigów jeździ Chorwat ale ja jakoś nigdy nie byłem do niego przekonany.
Ja uważam, że Unia powinna dzisiaj wygrać ale raczej minimalnie i nie należy się spodziewać powtórki z Częstochowy. Żużlowcy Polonii chyba zaczynają się odradzać i dzisiaj powiem szczerze, że jak nie zdobędą tych 39 punktów, które są potrzebne do pokrycia handicapu to będzie to dla mnie zaskoczenie.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Kościecha - Baliński - 2 ✅
Gorzów - Toruń - 1 ✅ ale niesmak pozostaje...:-|
Ako: 2,04
Betsafe
Kostek ostatnio bardzo mizernie się prezentuje. W meczu ze słabym Tarnowem zdobył tylko 3 punkty, a ostatnio w Toruniu miał same zera. Baliński utrzymuje równą i dobrą formę. Myślę, że ostatecznie to leszczynianin zgromadzi na swoim koncie więcej punktów. No chyba, że nagle Kościecha zaskoczy, jak Gizatullin podczas ostatnich derbów ;) Mecz w Gorzowie raczej nie powinien zostać przegrany przez gospodarzy. Fakt, że torunianie ostatnio wygrywali na tamtejszym stadionie, ale po pierwsze składy były inne, a po drugie forma zawodników Unibaksu też była lepsza niż obecnie. Oczywiście jeżeli mnie pozytywnie zaskoczą i wygrają, to płakać z przegranego kuponu nie będę ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Widzę, że jestem podobnego zdania co Jacques ????

  • Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno Typ: Polonia +12.5 @ 1.85 ✅

Polonia jak każdy już dobrze wie przystąpi do meczu osłabiona brakiem Emila Sajfutdinowa, to na pewno niepowetowana strata dla trenera Woźniaka. Jednakże &quot;Gryfy&quot; nawet bez Rosjanina są w stanie napsuć sporo krwi faworyzowanej Unii Leszno. Poloniści jakby powoli dochodzili do dobrej dyspozycji, o czym najlepiej świadczą dwa ostatnie pojedynki : zwycięstwo na własnym torze z &quot;Jaskółkami&quot; (48-42) oraz zdobycie punktu bonusowego w starciu z Unibaxem (porażka 51-39). Wydaje się, że słowa menadżera Emila Suskiewicza podziałały mobilizująco na Jonssona i spółkę, powiedział on, że problem Polonii wcale nie tkwi w braku Emila, tylko w braku wiary we własne umiejętności. Czyżby trener Woźniak tchnął w zespół nowego ducha? A straszony &quot;odesłaniem&quot; na trybuny Andreas Jonsson wreszcie się obudził. Z meczu na mecz co raz lepiej sprawuje się również rodak popularnego &quot;Adrenaliny&quot; - Antonio Lindbaeck, to właśnie szwedzcy żużlowcy do spółki z Grzegorzem Walaskiem mają stanowić o sile bydgoskiej drużyny w konfrontacji z leszczyńskimi &quot;Bykami&quot;. Jednak w ostatnich spotkaniach na prawdziwą rewelację wyrasta Denis Gizatulin, kto wie jakby się potoczyło spotkanie w Toruniu, gdyby nie kapitalna dyspozycja Rosjanina - zdobywcy 11 punktów. Trener Woźniak na pewno mocno liczy na sprowadzonego z RKMu Rybnik zawodnika, podobnie zresztą jak miejscowi kibice. Jeżeli postawa Rosjanina jest pozytywnym wydźwiękiem ostatnich potyczek bydgoszczan, to z kolei wyniki osiągane przez Roberta Kościechę pozostawiają wiele do życzenia. Nikogo nie trzeba przekonywać, że &quot;Kostek&quot; jeździć potrafi, co już udowodnił chociażby w spotkaniu z Wrocławiem, gdzie zdobył 14 punktów. Do głosu jednak doszły problemy sprzętowe z jakimi zmaga się wychowanego toruńskiego Apatora, wczoraj jednak &quot;Kostek&quot; dostał wolne w szwedzkiej Elitserien, więc być może pozytywnie spożytkował ten czas na dopasowanie sprzętu do bydgoskiej nawierzchni? Na pewno w moim odczuciu Polonia nie jest bez szans, dużo zależy od nich oraz ich przygotowania do tego spotkania. Jeździć na własnym torze potrafią, co najdobitniej udowodnili w spotkaniu z Unibaxem, którego odprawili w stosunku 58-32. Tylko czy tym razem bydgoski owal będzie pomagał gospodarzom, czy raczej gościom? W końcu ostatnio pojawiały się takie głosy, dobrze przygotowany tor może okazać się kluczem do ewentualnego sukcesu miejscowych. Co prawda zwycięstwa Polonii nie zapowiadam, to jednak jestem przekonany, że poloniści powalczą, a handicap oscylujący na poziomie +12.5 jest jak najbardziej do łyknięcia. Leszczynianie w tym sezonie są klasą samą dla siebie, są świetnie przygotowani i wychodzi im dosłownie wszystko. Jednak wszystko ma swój początek i koniec (pytanie tylko kiedy on nastąpi ;). Damian Baliński, ważne ogniwo drugiej linii &quot;Byków&quot; na torze przy Sportowej nigdy nie błyszczał, sporym znakiem zapytania jest okraszona dyspozycja Troya Batchelora oraz Juricy Pavlica. Trener Jankowski na pewno będzie liczył na trójkę swoich eksportowych liderów Hampela, Adamsa i Kołodzieja. Uważałbym na formę &quot;Koldiego&quot;, a raczej na jego zmęczenie. W ostatnich dniach Jasiek miał bardzo dużo pracy - w sobotę ścigał się w Toglatti, następnie w ekspresowym tempie udał się do Częstochowy, by wczoraj ścigać się w szwedzkiej Elitserien. Zmęczenie dawało o sobie znać już pod Jasną Górą, gdzie Kołodziej przyznał, że czuje się jak &quot;dętka&quot;, również wczoraj w Szwecji nie był tak błyskotliwy. Ten swoisty maraton musi dawać mu się we znaki. W tym meczu typuję nieznaczną wygraną przyjezdnych, którzy szalę zwycięstwa przechylą w biegach nominowanych ;)

  • Denis Gizatulin - Troy Batchelor Typ: Gizatulin -1 @ 2.25 ✅

Indywidualny Mistrz Rosji z 2007 roku przeżywa swoisty renesans formy. W spotkaniu z Unibaxem był najjaśniejszym punktem swojej drużyny, mimo iż po pierwszych dwóch startach nic nie wskazywało by &quot;Giza&quot; zdobył, aż 11 punktów (0,0,3,3,2,3). Tym startem jednak pokazał, że jest w stanie skutecznie walczyć w najlepszej lidze świata. Jednak nie byłoby tego dobrego występu Rosjanina, gdyby nie przygotowanie logistyczne sprzętu przez ekipę Emila Sajftutdinowa. Emil obiecał, że jego team będzie wspierał rodaka w parkingu i efekty tej współpracy są widoczne gołym okiem. Kłamałbym gdybym powiedział, że to tylko zasługa sprzętu. Gizatulin pokazał, że manewrowanie motocyklem nie stanowi dla niego problemów. Na owalu przy Sportowej przywoził dotychczas całkiem przyzwoite wyniki, teraz jednak jakby coś drgnęło w Denisie i podejrzewam, że jest w stanie wykręcić jeszcze lepszy wynik, co prawda rywale dzisiaj z najwyższej półki, to jednak uważam, że Rosjanin może osiągnąć dobry rezultat. Jednym z jego rywali będzie Batchelor. Australijczyk początek sezonu miał fantastyczny, zresztą podobnie jak cała drużyna. Z meczu na mecz jednak &quot;Kangur&quot; jakby zwalniał z tempa, to co prezentował w minioną niedzielę przy Olsztyńskiej to chyba tylko ... duże, charakterystyczne okulary słoneczne. Myślę, że w korespondencyjnym pojedynku zawodników drugiej linii górą będzie reprezentant gospodarzy.

  • Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej Typ: Jonsson @ 1.80 ⛔

Uważałbym na formę &quot;Koldiego&quot;, a raczej na jego zmęczenie. W ostatnich dniach Jasiek miał bardzo dużo pracy - w sobotę ścigał się w Toglatti, następnie w ekspresowym tempie udał się do Częstochowy, by wczoraj ścigać się w szwedzkiej Elitserien. Zmęczenie dawało o sobie znać już pod Jasną Górą, gdzie Kołodziej przyznał, że czuje się jak &quot;dętka&quot;, również wczoraj w Szwecji nie był tak błyskotliwy. Ten swoisty maraton musi dawać mu się we znaki. Fanów z Bydgoszczy na pewno może z kolei cieszyć fakt, że do formy dochodzi ich kapitan. AJ wreszcie dogadał się ze swoim sprzętem i w minionym tygodniu na torze przy Sportowej był bliski zgarnięcia płatnego kompletu. Dzisiaj szwedzki żużlowiec powinien liderować polonistom i kogo jak nie &quot;Adrenalinę&quot; pośle do boju trener Woźniak w przypadku przegrywania meczu przez gospodarzy różnicą co najmniej sześciu punktów. Według mnie to jeszcze bardziej zwiększa szansę powodzenia tego typu.
▶ Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno Typ: Jonsson powyżej 11 @ 2.00 ⛔
▶ Stal Gorzów - Unibax Toruń Typ: Pawlicki - Andersen 1 @ 2.00 ✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jeżeli to zagrałeś i tak się nie nastawiaj na to że Ci doliczą kasę, już zmienili a oznacza to tylko że kto postawił na Leszno po kursie 4.45 będzie miał zwrot, a nawet mogą zablokować konto, już nie raz było słychać o taki przypadkach.
 
money 52

money

Użytkownik
Jeżeli to zagrałeś i tak się nie nastawiaj na to że Ci doliczą kasę, już zmienili a oznacza to tylko że kto postawił na Leszno po kursie 4.45 będzie miał zwrot, a nawet mogą zablokować konto, już nie raz było słychać o taki przypadkach.

za co konto zablokowac??Ze Bwin sie pomylił?ich problem
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Jeszcze większa promocja w totomixie, gdzie handicap na Bydgoszcz wynosi +18. Ale akurat kursy na Bydgoszcz są słuszne nie dlatego, bo oni w przeciwieństwie do Czewy potrafią wykorzystać atut własnego toru (ba, Bydgoszcz przegrała z Wrocławiem, a Czewa była dotychczas niepokonana!), tylko Częstochowa śmigała na kopie niemal bliźniaczo podobnej do tej z domowych spotkań leszczynian. Bukmacherzy zasugerowali się tak wysokim zwycięstwem gości nie mając świadomości, że tor w Bydgoszczy jest przede wszystkim zupełnie inaczej przygotowywany w tym sezonie, a sami zawodnicy podobno zainwestowali w sprzęt, co było zresztą widać w derbach. Kurs 1,45 totomix +18 Bydgoszcz, jak najbardziej godne uwagi.
W meczu Gorzów-Toruń handicapów bym się obawiał, gorzowianie wbrew pozorom nie są na ten moment aż tak stabilni, aby wygrywać bez najmniejszych problemów (Ruud poobijany, Zagar gdzieś się zagubił, Nicki i Gapa niby wygrywają, ale są do pokonania). Ze strony torunian spodziewam się wielkiego meczu (podobnie, jak w ubiegłym sezonie) w wykonaniu Jagusia i Holdera. Szału nie zrobi zapewne Miedziński, czy Jepsen. Podpinajcie pod kursy, nie będę dawał czystych typów, bo niestety nie mam funduszy na kontach internetowych ????
 
A 2

arti1985

Użytkownik
jak zwykle wałek, cały czas Leszno zwiększało przewagę do połowy meczu, a tu nagle Kołodziej i Adams zaczynają przegrywać, a Pavlic to już mistrzostwo świata????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom