>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczoraj Marek Cieślak w studio SGP opowiadał o konflikcie/nieporozumieniu na linii klub - Bjerre. Wynikało z tego, że raczej do porozumienia nie doszli. Także występ Kennetha raczej mało prawodpodobny...
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
pierzakrys
spotkanie:Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz✅
typ:Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz H(0.0 - 28.5) 1
kurs:1,7
buk: Tobet
analiza:
Witam.To jest mój pierwszy post więc może wyglądać trochę chaotyczne :razz:, ale do rzeczy biorąc pod uwagę świetna dyspozycje zawodników z Leszna Kołodziej, Leigh Adams i Hampel, który wczoraj wygrał GP śmiało można obstawia taki handi, tym bardziej że Bydgoszcz bez Emila w ogóle sobie nieco radzi, co pokazała w Zielonej górze (Zielona Góra - Bydgoszcz61:29).

spotkanie:Unia Tarnów - Betard WTS Wrocław✅
typ:Unia Tarnów - Betard WTS Wrocław H(0.0 - 8.0) 2
kurs:1,7
buk: Tobet
analiza:
Kolejne spotkanie jakie wybrałem to mecz jaskółek z betardem. Crump i Bjerre( jezeli pojedzie ) wspomagani przez madsena i świderskiego powinni sobie poradzić w Tarnowie. Moim zdaniem będzie to mecz na styku dlatego handi dla Wrocławia przekonuje do stawiania na nich.
 
K 65

konji

Użytkownik
Zaśmiecacie temat a mecz Wrocław - Tarnów jest przełożomy na 27.06
Ty też widzę się znasz. Na 27. przełożony jest mecz we Wrocławiu, nie w Tarnowie.
Odradzam stawianie na Wrocław, nawet z handicapem. Crump po GP zawsze ma problemy z dobrą jazdą w lidze. Wczoraj, mimo że dotarł jedynie do półfinału, to jednak jechał w drugiej połowie zawodów na przyzwoitym poziomie. Stąd założyć można, że tych samych silników w Tarnowie dziś pod tyłkiem miał nie będzie. Niewiadomą jest Świderski, który z jednej strony wraca po kontuzji, a z drugiej w zeszłym sezonie startował przecież z Jaskółką na piersi i jakaś korzyść dla WTSu może z tego płynąć bez dwóch zdań. Kluczowe mogą okazać się starcia juniorów. Para Vaculik-Kiełbasa u siebie jest naprawdę mocna, zaś dla &#39;wrocławskiego&#39; Anderssona będzie to pierwszy start na tarnowskim torze. Nie wierzę także w dwa z rzędu zepsute mecze Kasprzaka. Ostatnio się nie popisał, więc dziś niestety jestem skłonny stwierdzić, że przywiezie +9. Obym się mylił i żółto-czerwoni wywiozą z ciężkiego terenu dwa punkty. Obiektywny typ skłania jednak ku:
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 1
kurs: 1,36 w b365
Pozdro.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Piotr Świderski wróci na mecz z Włókniarzem Częstochowa! Zatem popularnego Świdra zabraknie w niedzielnym meczu Betardu Wrocław, który zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Tauron Azotami Tarnów. Były zawodnik Jaskółek doznał kontuzji w meczu z Caelum Stalą Gorzów.

Info za portalem espeedway.pl
Może ktoś potwierdzić, zdementować?
 
K 65

konji

Użytkownik
Dowiemy się pewnie dopiero o 19. w czasie prezentacji. Z jednego z wywiadów Cieślaka po meczu z Włókniarzem i awizowanych składów na sportowychfaktach wnioskuję, że Świder będzie.
Jak wygląda sytuacja zdrowotna Piotra Świderskiego? Kiedy możliwy jest jego powrót do składu?
- Już w najbliższym meczu, czyli w niedzielę.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Spokój panowie, przejdźmy do meritum sedna, czyli typów i konstruktywnych opinii, na tematy czysto żużlowe.
Mi szczególnie jeden typek się podoba z oferty Bet365.
Michael Jepsen Jensen - Tai Woffinden 1 (+1) @ 2.00 ✅
Kurs fantastyczny, na młodego Duńczyka. Na Motoarenie już miał okazję startować kilkakrotnie, za każdym razem radził sobie bardzo dobrze. Młody, ambitny jeździec - bardzo dobra alternatywa dla pyszałkowatego Warda. Myślę, że dzisiaj będzie chciał pokazać, że to właśnie jemu należy się miejsce zagranicznego juniora, a nie aktualnemu mistrzowi świata juniorów. Co prawda Tai, uważa, że toruński owal jest dla niego ulubioną areną zmagań. No, ale bądźmy szczerzy - tegoroczny sezon jest dla Taia strasznie ciężki i wyjazd dla Torunia, nie musi być wcale dla niego udany. Sytuację młodego Anglika, znają prawie wszyscy i nie ma sensu się zbytnio na ten temat rozwodzić. Uważam, że Jensen w pełni wykorzysta możliwości drzemiące w jego sprzęcie oraz pokaże, że jest diamentem bez skazy - na miarę Hansa Nielsena, do którego jest porównywany : )
Więcej typów na moim blogu : ) Zapraszam.
 
K 65

konji

Użytkownik
Warto pochylić się nad HC na Stal Gorzów w meczu z Falubazem. Goście od początku sezonu ostro cieniują, a Gollob i Pedersen, solidnie wsparci Zagarem pokazują, że są w stanie w tym sezonie spełnić pokładane w nich przez prezesa Komarnickiego nadzieje. Zielonogórzanom nie wyszedł najlepiej trade Walasek-Hancock. Jankes po raz kolejny zawiódł w GP, dziś może być podobnie. Ponad 10. punktowa różnica jest bardzo możliwa, trudno nie połakomić się na taką okazję. ????
Stal Gorzów (-10) - Falubaz Z.G. 1
kurs: 1,9 w b365
Pozdro.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale to co cytujesz to inna bajka. Bjerre nie dostał kasy od klubu i koniec kropka.
Cieślak mówił wczoraj, że to jakieś nieporozumienie. Żartował, że to wina banku, że kasa jeszcze nie została przelana na konto zawodnika. To czy sponsor dał kasę klubowi to co innego. Ważne jest to czy klub płaci zawodnikowi.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Team Duńczyka zapowiedział, że nie przyjedzie na mecz dopóki należność nie zostanie spłacona. Z tego co wiem, to Kenneth w ostatnim czasie pieniędzy nawet nie &quot;powąchał&quot;, więc jeśli będzie trzymał się swojego stanowiska, to na Mościcach nie zobaczymy go na pewno.
- Oni ciągle obiecują i obiecują. Ostatni raz z władzami klubu rozmawiałem w piątek, powiedziałem, że Kenneth nie pojawi się na torze, dopóki zaległości nie zostaną uregulowane. Wcześniej widocznie byliśmy zbyt delikatni - przyznał Ivan Bjerre na łamach portalu sporten.dk.
Inna sprawa, że Bjerre znany jest z tego, że w przeszłości stawiał już polskiemu pracodawcy równie drastyczne ultimatum. Przed rokiem nie mógł doczekać się zaległych pieniędzy od szefów Wybrzeża Gdańsk i odmówił przyjazdu na mecz z Unibaksem Toruń.
Vader, zresztą słusznie zauważył, że wczoraj podczas transmisji w Canal+, trener Cieślak dość prześmiewczo traktował Kenia. Jednak sytuacja nie wygląda na zabawną, dla żadnej ze stron. Kenneth na pewno potrzebuje pieniążków z bądź, co bądź najbardziej dochodowej ligi (ponoć ma zgarnąć, za sezon około 1.5 bańki), a Betard potrzebuje punktów Kenia ...
Tylko, że wygląda na to, że żadna ze stron nie odpuści ...
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ułamek - Crump - 2 @ 1,5 ✅
Betsafe
Gollob (-0,5) - Pedersen - 1 @ 1,7 ⛔
Tobet
Mi w sumie podobają się na dzisiaj te dwa single no i jeszcze Jensen +1 z Woffindenem, ale o tym napisał już Verti. Mimo że Crump po GP zwykle zawodzi, to tym razem skuszę się na Australijczyka. Mistrz świata być może pojedzie sześć razy, a postawa Ułamka w MPPK jakoś mnie do niego zniechęca. Znacznie lepiej prezentował się Kasprzak. Drugi typ bardziej ryzykowny. Gollob wczoraj zaliczył rewelacyjny występ. Dzisiaj na gorzowskim torze powinien poprowadzić swój zespół do zwycięstwa z odwiecznym rywalem. Pedersen w GP bezbarwny. W Gorzowie robi sporo punktów, ale po raz kolejny skłaniam się ku naszemu najlepszemu zawodnikowi.
 
H 0

halu_uche

Użytkownik
Spotkanie: Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa (+26,5)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Unibax Toruń jest zdecydowanym faworytem pojedynku. Jednak w tegorocznych rozgrywkach vicemistrzowie kraju spisują się dużo poniżej przedsezonowych oczekiwać, a goście, którzy byli skazywani na spadek z ligi notują przyzwoite wyniki. Aby wszedł mój typ mecz musi się zakończyć wynikiem 58:32 lub korzystniejszym dla zespołu gości. Wydaje mi się, że trójka zawodników Davidsson, Karlsson, Holta jest w stanie ten wynik zapewnić. Tym bardziej, że i Jaguś i Miedziński nie doszli jeszcze do optymalnej dyspozycji.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Spotkanie : Kołodziej ( +0,5 ) - Hampel ( -0,5 )
Typ : 1
Kurs : 1,68
Bukmacher : Tobet
Analiza :
Analiza bedzie krotka ale zwięzła ;). A wiec jak wszyscy wiemy Hampel rewelacyjnie pojechal wczoraj w GP Danii. Kołodziej mial wolne wiec jest zmotywowany do walki w ekstralidze w przeciwienstwie do Jarka ktory zapewne swietowal. Wynik w tym meczu jest raczej pewny na korzysc ich druzyny wiec po co meczyc mistrza ? watpie zeby Hampel pojechal 5 wyscigow natomiast Kolodziej na pewno zaliczy 5 jak nie 6. tak wiec typ wydaje mi sie piekny dorzucajac ze bukmacher daje nam jeszcze handi na Kolodzieja + 0,5
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja z kolei zastanwiałem się nad zagraniem na Tai&#39;a. Motoarena to tor, który powinien mu pasować i w zeszłym roku miał tu dwa niezłe mecze. Nie mniej Jensen to mega talent, też te 7-8 pkt może zrobić ...
W ogóle ta kolejka nie podoba mi się pod kątem typowania. Fajne zakłady ma Betsafe ale kursy już opadły. Typ Robsona na Crumpa początkowo był nawet po 1.80 (kolejna promocja Betsafe:p)
Lekko zagrałem sobie tylko Stal Gorzów z handicapem + Włókniarz i Polonię z handi. Linie sporę, czy będą aż takie pogromy ? Wydaje mi się, że nie aż tak bardzo.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
W ogóle ta kolejka nie podoba mi się pod kątem typowania. Fajne zakłady ma Betsafe ale kursy już opadły. Typ Robsona na Crumpa początkowo był nawet po 1.80 (kolejna promocja Betsafe:p)
Betsafe faktycznie daje czasami takie pary, że nic tylko czekać aż pojawi się oferta i korzystać z promocji. Nawet nie przypuszczałem, że mogli wypuścić taki kurs na Ułamka z Crumpem ????
 
A 0

atrxevu

Użytkownik
Hancock - over 10,5 1,5 Tobet (5/10)
Amerykanin od początku sezonu nie prezentuje takiej formy jakiej się po nim w ZG spodziewano. Póki co średnia biegowa po 7 meczach to 1,750 co jak na 40-letniego jeźdzca nie jest złym wynikiem ale ZG mierzy trochę wyżej niż 6 miejsce w tabeli i oczekuje czegoś więcej od doświadczonego jankesa. Dziś przyjeżdża Częstochowa i jakby nie patrzeć to nie ona jest faworytem tego meczu... Myślę, że po poważnej rozmowie ze sternikami klubu Amerykanin dzisiaj się zepnie i zdobędzie te 11 punktów udowadniając, że warto na neigo stawiać w dalszej części sezonu !
edit: Hancock objechał tylko 1 bieg - nie wiem czy to wina upadku czy też oszczędzają w ZG widząc że i tak gromią Czewe. Tobet uznaje zakład jedynie gdy zawodnik objedzie 3 biegi więc będzie zwrot ????
Kusi jeszcze Unia L -12,5 vs. Unibax 2. Unia jest silna ale zawodnikom z Torunia (który też znajduje się w gronie faworytów do złota w tym sezonie) pasuje tor w Lesznie i myślę, że powalczą i nie będzie to tak jednostronny mecz jakie dotychczas miały miejsce w Lesznie. Mówię to jako kibic Unii ???? ale póki co tylko kusi i cały czas myślę o tym meczu.
edit: Ehh taką Unię chcę oglądać do końca tego i następnego i kolejnych sezonów ! Idealnie spasowani do własnego toru który w tym sezonie jest ich ogromnym handicapem. No i &quot;straszna&quot; forma od początku sezonu oby tylko tak dotrzymać do PO. Nie zdecydowałem się postawić bo nie umiałem tego zrobić przeciwko &quot;swoim&quot; ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
rok temu jakoś słabo im pasował tor w Lesznie
Unia Leszno - Unibax Toruń 62:28 2009 Unia Leszno:
9. Krzysztof Kasprzak 11+2 (1,3,3,2*,2*)
10. Damian Baliński 6 (3,0,0,3)
11. Leigh Adams 15 (3,3,3,3,3)
12. Adam Shields 9+2 (2*,2*,1,3,1)
13. Jarosław Hampel 10+3 (1*,1*,3,2*,3)
14. Jurica Pavlic 10+1 (3,2,2,1,2*)
15. Sławomir Musielak 1 (1)
Unibax Toruń:
1. Chris Holder 3 (0,0,2,1)
2. Robert Kościecha 3 (2,1,0)
3. Ryan Sullivan 2+1 (0,0,1*,1)
4. Adrian Miedziński 6 (1,3,2,0,0,0)
5. Wiesław Jaguś 8 (0,2,2,1,2,1)

6. Damian Celmer 0 (0)
7. Matej Kus 6+1 (2,3,1*,D,0,0)
Patrząc na obecną formę Leszczynian na własnym torze taki handi -12,5, moim zdaniem jest spokojnie do wygrania✅
no i weszło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom