>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Ekstraliga 2010

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Betard Wrocław - Unia Leszno
Dzisiaj rozpoczynamy prawdziwą żużlową majówkę, która swój kulminacyjny moment będzie miała jutro po południu. Dziś mamy swoistą &quot;przystawkę&quot; przed daniem głównym, czyli spotkanie pomiędzy Wrocławskim Betardem a Leszczyńską Unią. Kto kogo przechytrzy? Czy Marek Cieślak po raz koleiny zaskoczy spektakularną taktyką, a może to zawodnicy Romana Jankowskiego będą rozdawać karty na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu? Początek zmagań o godzinie 16:00. Ja postaram się nieco pomóc w prawidłowym (miejmy nadzieję) wytypowaniu zwycięzcy tegoż emocjonującego pojedynku.​
Na początek przyjrzyjmy się sytuacji w obozie gospodarzy. Przed rozpoczęciem sezonu w stolicy Dolnego Śląska działo się bardzo dużo, można rzecz, że miało tam miejsce prawdziwe trzęsienie ziemi. Działacze poirytowani słabymi wynikami osiąganymi przez dwójkę stranierich - Scotta Nichollsa oraz Daveya Watta postanowiło sprzedać obu. W ich miejsce zakontraktowano rewelacyjnego w ubiegłym sezonie - Kennetha Bjerre, Duńczyk to miłośnik ... mocnych trunków, szczególnie do gustu przypadła mu mieszanka polskiej wódki z redbullem. &quot;Kenio&quot; jednak (ciągle śmigający na Jawach) razem ze sobą ściągnął swego młodszego brata - 17letniego Lasse, który ponoć jest równie utalentowany jak jego starszy o 9 lat brat. Ponadto do drużyny Marka Cieślaka powrócił zatroskany syn marnotrawny - Piotr Świderski, dla którego zabrakło miejsca w składzie tarnowskich &quot;Jaskółek&quot;. Inny kierunek obrał natomiast Tomasz Jędrzejak, popularny &quot;Ogór&quot; zdecydował się reprezentować barwy beniaminka ekstraligi. W aspekcie po za sportowym to nowym sponsorem tytularnym wrocławskiej drużyny została firma Betard - która jest producentem materiałów budowlanych. Nowy sponsor jednak nie rozwiał wszystkich problemów finansowych klubu z Dolnego Śląska. Prezes Krystyna Kloc otwarcie twierdzi, że do zamknięcia budżetu na bieżący sezon brakuje jej &quot;prawie bańki&quot;. Istotnym aspektem jest również zmodernizowany stadion, sam &quot;Polewaczkowy&quot; kreślił geometrię nowego wrocławskiego owalu. Sęk w tym, że zawodnicy Betardu mieli niewiele okazji do zapoznania się z nową nawierzchnią.​
- Ten tor teraz jest rzeczywiście odmienny, powiem, że nawet bardzo - nie ukrywa aktualny Mistrz Świata. - Znajdujący się na nim materiał nie jest zupełnie tym samym, który był, a całość tworzy teraz bardzo ciężkie warunki do jazdy. Muszę starać się wyczuć ten tor, muszę szukać i testować. Tyle o mnie, natomiast co do samego toru, ja jestem przekonany, że potrzeba mu jakichś 5-6 spotkań, albo przynajmniej takich treningowych sesji, jak ta dzisiejsza z udziałem wielu zawodników, i będzie zdecydowanie lepszy, niż jest obecnie - powiedział dla SportoweFakty.pl Jason Crump.​
Wrocławianie mają już za sobą inauguracyjne spotkanie ligowe na nowym torze. W minionym tygodniu zremisowali z drużyną Stali Gorzów. Wówczas zawiódł właśnie lider ekipy z Dolnego Śląska - Jason Crump, który w pięciu startach wykręcił ledwie 7 &quot;oczek&quot;. Po tym spotkaniu na popularnego &quot;Gingera&quot; spadła fala krytyki. Mecz mógłby ten się potoczyć znacznie korzystniej dla miejscowych gdyby nie fatalny upadek Piotra Świderskiego, można zobaczyć fatalną kraksę z udziałem &quot;Świdra&quot;. Na szczęście obyło się bez poważnej kontuzji, zakończyło się na silnym potłuczeniu i kilku krwiakach. Niemniej jednak dzisiaj Świderskiego na torze nie ujrzymy, co jest niepowetowaną stratą dla miejscowych. Trener Cieślak zdecydował się wystosować na &quot;Świdra&quot; zastępstwo zawodnika, jednak nie wiem czy ten zabieg jest w stanie zrekompensować nieobecność Piotra. Kolejną niezbyt miłą informacją dla fanów Betardu, jest fakt, że trener Cieślak nie będzie mógł skorzystać również z usług młodego utalentowanego szwedzkiego juniora - Dennisa Anderssona, który musi spełnić obowiązki w swych rodzinnych stronach. Nieobecność młodziana ze Skandynawii powoduje, że w składzie Wrocławian ujrzymy najpewniej nazwisko debiutanta ekstraligowego i najprawdopodobniej będzie nim Patryk Kociemba. Póki co to tyle informacji z obozu gospodarzy.​
Zespół leszczyńskich &quot;Byków&quot; po zupełnie nieudanym sezonie, gdzie typowany był jako zdecydowany faworyt do wywalczenia mistrzowskiej korony - a jak się skończyło to chyba każdy wie. Leszczyńscy działacze pożegnali się z trenerem Czesławem Czernickim, który powędrował do Gorzowa Wielkopolskiego. Schedę po popularnym &quot;Cześku&quot; przejął ex-szkoleniowiec Unii Tarnów czyli Roman Jankowski, razem ze sobą Jankowski do Leszna zabrał Janusza Kołodzieja, który zajął miejsce Krzysztofa Kasprzaka (transfer do Tarnowa). Najwięcej &quot;szumu&quot; jednak zrobił Przemysław Pawlicki, niesforny młodzian wraz ze swoją familią, narobił w Lesznie kolokwialnie mówiąc &quot;smrodu&quot;. O perypetiach losu młodego Pawlickiego rozpisywać się nie ma sensu, warto jedynie wspomnieć, że problemy Przemka już się skończyły, gdyż został on wypożyczony do Gorzowa i na pewno wszystkim wyjdzie to na dobre - i Gorzowianom, bo potrzebują juniora i zawodnikowi, bo będzie miał okazję pojeździć, a w końcu Pawlicki to talent pierwszego kruszcu, lecz nieoszlifowany jeszcze.​
&quot;Byki&quot; na inaugurację przegrały w Gorzowie w stosunku 47:43, miejscowi zwycięstwo mogą zawdzięczać tylko i wyłącznie swemu kapitanowi - Tomaszowi Gollobowi, który wywalczył 17 punktów oraz użyczył swego sprzętu swemu imiennikowi - Gapińskiemu. Leszczynianie więc czekają na pierwsze zwycięstwo podobnie jak Wrocławianie, jednak to Unia jest w lepszej sytuacji. Przede wszystkim nie mają oni żadnych problemów ze składem i to podopieczni Romana Jankowskiego prezentują znacznie wyższą formę od jeźdźców Marka Cieślaka. Mocnym punktem &quot;Byków&quot; na pewno będzie powracający na stare śmieci - Jarek Hampel. &quot;Mały&quot; w przeszłości startował w barwach Atlasu, jednak czy szybko odgadnie geometrię nowej nawierzchni na Olimpijskim?​
Damian Baliński nie obawia się rywalizacji na przebudowanym torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. - Tor rzeczywiście się zmienił. Mamy teraz do czynienia z nową geometrią i trochę inną nawierzchnią. Mimo to nie zakładam, że to będzie dla nas szczególna zagadka. Ekipa z Gorzowa też po raz pierwszy jechała na przebudowanym wrocławskim obiekcie i spisała się bardzo dobrze. To jest dla nas sygnał, że tam nie ma niczego co mogło by być specjalnie zaskakujące. Tor jest szerszy i bardziej sprzyja walce. Dyspozycja &quot;Bally&#39;ego&quot; może być niezwykle istotna w kontekście wyniku dzisiejszego spotkania. Damian póki co prezentuje się znacznie lepiej niż w ubiegłym sezonie, więc trzypunktowy dorobek jaki dorzucił do wyniku Unii w ubiegłym sezonie we Wrocku powinien być dziś nieco lepszy. Asem w talii trenera Jankowskiego może być Janusz Kołodziej, który póki co prezentuje się naprawdę kapitalnie - wczoraj z kompletem punktów został zwycięzcą &quot;Złotego Kasku&quot;. Dwa dni wcześniej wywalczył drugie miejsce w krajowych Eliminacjach do IMŚ, natomiast w ubiegłym tygodniu zameldował się w wielkim finale Grand Prix Europy. Co do dyspozycji &quot;Koldiego&quot; to jest ona bez zarzutu, na pewno jednak sporo wątpliwości budzi forma doświadczonego Australijczyka w barwach Unii - Leigh Adamsa, dla którego jest to ostatni rok na światowych torach.​
Zbliżamy się powoli do końca naszych wywodów. Według mnie to spotkanie na swoją korzyść rozstrzygną przyjezdni, mają oni bowiem w swoich szeregach świetnego Kołodzieja i Hampela - a pozostali zawodnicy są znacznie równiejsi niż ich oponenci z Wrocławia. Atlas ma przede wszystkim problemy ze składem oraz ... pogodą. W stolicy Dolnego Śląska już wczoraj zaczęło &quot;kropić&quot; z nieba, dzisiaj rano również - co prawda po południu ma się rozpogodzić i mecz ma się odbyć, to jednak opady deszczu na pewno znacznie utrudniają sprawę przygotowania toru &quot;pod siebie&quot; Wrocławianom. Po za tym nie da się ukryć, że zmodernizowany owal na Olimpijskim teraz dość znacznie przypomina ... leszczyńskie lotnisko na Smoczyku. Czy będzie pasował &quot;Unistom&quot;? Nie wiadomo, jednak dobrze dysponowani zawodnicy przyjezdnych powinni dość szybko się &quot;spasować&quot; z nawierzchnią.​

9. Kenneth Bjerre, 10. Daniel Jeleniewski, 11. Jason Crump, 12. Leon Madsen, 13. Piotr Świderski Z/Z, 14. Maciej Janowski, 15. Patryk Kociemba​
1. Jarosław Hampel, 2. Troy Batchelor, 3. Janusz Kołodziej, 4. Damian Baliński, 5. Leigh Adams, 6. Sławomir Musielak, 7. Jurcia Pavlic​
TYPY :

  1. Betard Wrocław - Unia Leszno 2 @ 2.35 (3/10) ✅ +4.05j http://www.sportingbet.pl/
  2. Jarosław Hampel powyżej 9 @ 1.90 (3/10) ✅ +2.70j
  3. Jason Crump powyżej 12.5 @ 1.95 (4/10) bwin
  4. Maciej Janowski - Janusz Kołodziej 1 @ 1.75 (5/10) ⛔ -5j

Zapraszam na BLOGA. SpeedwayBet!
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Betard WTS Wrocław - Unia Leszno
Typ: Betard -1.5pkt
Kurs: 1,85
Buk: Bwin
Dzisiaj o godzinie 16.00 na przebudowanym torze na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu miejscowy Betard ( jeszcze w poprzednim sezonach Atlas ) podejmować będzie Unię Leszno. Gospodarze dzisiejszego meczu zaczeli sezon słabo, przed sezonem uważani byli za czarnego konia, przegrali 14pkt na MotoArenie w Toruniu z Unibaxem i zremisowali u Siebie z bardzo mocną ekipą Caelum Gorzów ( w składzie m.in. Tomasz Gollob, Nicki Pedersen ) ale co bardzo ważne ten mecz Betard powinien wygrać bo prowadził pod koniec 4pkt ale stracili ten wynik. Wydaje mi się że Unia nie jest tak mocna jak Caelum, w jedynym meczu tej ekipy przegrali właśnie z Gorzowem 4pkt. Historia spotkań tych ekip minimalnie dla Uni na 72 mecze - 36 zwycięstw tej drużyny, 33 Wrocławia i 3 remisy. Jeśli chodzi o mecze we Wrocławiu to 22 zwycięstwa Betarda, 11 Uni i 2 remisy. Betard dzisiaj pojedzie w składzie Kenneth Bjerre, Daniel Jeleniewski, Jason Crump, Piotr Świderski, Maciej Janwski, Patryk Kociemba i Leon Madsen. Co ważne w pierwszych meczach zawodził Crump który zdobył mniej pkt niż Bjerre czy Janowski. Dzisiaj ma być podporą i poprowadzić gospodarzy do 1 zwycięstwa w sezonie. Janowski i Jeleniewski spisują się bardzo dobrze a Bjerre pokazał w GP Europy że nie zapomniał jak się wygrywa. Ważną osobą jest też Madsen który pokazuje że odkąd nie jeździ jako junior spoisuje się lepiej. W Uni Leszno pojadą Hampel, Batchelor, Kołodziej, Baliński, Adams, Musielak i Pavlic. Moim zdaniem Wrocławianie prowadzeni przez Cieślaka wygrają zdecydowanie.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dzisiaj o 16 mamy zaległe spotkanie III kolejki między Wrocławiem a Lesznem. Mimo że w tym meczu zabraknie Świderskiego, to ciężko powiedzieć kto zdobędzie dwa punkty. Czy brak tego zawodnika będzie osłabieniem, czy wzmocnieniem? Wiadomo przecież, że za niego zastosowane będzie ZZ i być może chłopaki zdobędą więcej punktów niż Świderski. Na początku skłaniałem się ku zwycięstwu gości. Skoro Gorzów dobrze sobie radził na nowym torze, to czemu leszczynianie nie mają skutecznie jeździć. Z drugiej strony wtedy słabo pojechał Crump, a także kontuzja Świderskiego wpłynęła na końcowy wynik.
Ciężko jest cokolwiek wybrać na ten mecz. Może +2 na Leszno? Najpewniejsze wydaje się coś takiego: Crump - Hampel - 1 @ 1,35 Betsafe ⛔. Kurs słabiutki, ale może komuś przyda się do kuponu. Australijczyk pojechał bardzo przeciętnie w meczu z Gorzowem, ale było to po GP. Nie wierze, żeby drugi raz pojechał na takim poziomie. Dodatkowo Jason wystartuje 6 razy. Betsafe liczy chyba łączną sumę pkt we wszystkich startach, a nie pierwszych pięciu, więc nie powinno być problemów z tym zakładem.
Macie jakieś swoje przemyślenia na to spotkanie?
Edit: Widzę, że w trakcie pisania mojego postu pojawiły się nowe propozycje. Verti składnia się ku zwycięstwu gości. Mnie też tak się wydaje, ale warto się zabezpieczyć. Dopiero teraz zauważyłem, że Sportingbet dał +4 na Leszno @ 1,95 ✅ i myślę, że można coś takiego zagrać - na pewno lepsze niż +2 z Bet365 @2.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Betard dzisiaj pojedzie w składzie Kenneth Bjerre, Daniel Jeleniewski, Jason Crump, Piotr Świderski, Maciej Janwski, Patryk Kociemba i Leon Madsen. Co ważne w pierwszych meczach zawodził Crump który zdobył mniej pkt niż Bjerre czy Janowski. Dzisiaj ma być podporą i poprowadzić gospodarzy do 1 zwycięstwa w sezonie. Janowski i Jeleniewski spisują się bardzo dobrze a Bjerre pokazał w GP Europy że nie zapomniał jak się wygrywa. Ważną osobą jest też Madsen który pokazuje że odkąd nie jeździ jako junior spoisuje się lepiej. W Uni Leszno pojadą Hampel, Batchelor, Kołodziej, Baliński, Adams, Musielak i Pavlic. Moim zdaniem Wrocławianie prowadzeni przez Cieślaka wygrają zdecydowanie.
Otóż Świderski dzisiaj nie pojedzie, co jest notabene wielką stratą dla miejscowych. Choć Z/Z stwarza możliwość do dodatkowego startu Crumpa i Janowskiego to jednak nie sądzę, by zrekompensowało to stratę &quot;Świdra&quot;. Jeleniewski w formie? 1 punkcik w Toruniu, w finale krajowych eliminacji IMŚ był na szarmy końcu, po za tym ostatnio na &quot;Olimpiko&quot; miał ogromne problemy z płynną jazdą. Coś tam niby trenował ostatnio, no ale to że jest w formie to powiedziane zdecydowanie na wyrost.
Unia słabsza od Gorzowa? To trochę subiektywne. Stal to przede wszystkim Nicki i Tomek, z kolei Unia to kolektyw nie uzależniony od dyspozycji dwójki zawodników. No i ostatnie zdanie, czy Wrocławianie wygrają zdecydowanie? Śmiem w to wątpić, jeżeli zwyciężą to raczej minimalnie. Nie twierdzę, że nie wygrają ale w moich oczach Unia ma większe szanse na wygraną. Pozdrawiam
Edit: Trochę zaczynam, żałować, że postawiłem &quot;złotówki&quot; na Rudego, którego podobno wczoraj na treningu objeżdżał Jeleniewski, no ale sesje treningowe to zupełnie inna bajka, ale dają do myślenia ..
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
No czeka nas ciekawy mecz.
Szkoda że nie ma go w TV
Dla mnie jest to nobet
Jeśli Bjerre i Jeleniewski coś pojadą to Wrocław może myśleć o zwycięstwie. Sami Janowski i Crump meczu nie wygrają
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://www.youtube.com/watch?v=_M391dBUl0s&amp;amp;feature=player_embedded
Świder nie jedzie. Jest to strata to fakt, ale Z/Z daje możliwości ;) Verti faktycznie Jeleń bez formy, ale jest Janowski, Crump dzisiaj powinien pojechać jak zawsze.... Mam przynajmnią taką nadzieję, że nie zawiedzie jak z Gorzowem. Bjerre jeździ dobrze, ale wciąż bez takiego kopa jak niegdyś, może dzisiaj pokaże coś więcej ;) Madsen też ma przebłyski i na Olimpijskim radzi sobie zazwyczaj dobrze. Ja liczę najbardziej na Jasona dzisiaj i oczywiście mojego ulubieńca - Janowskiego. Unia na pewno jest do pokonania. Polecam 2 typy Vertiego. Crump over 12.5 oraz Janowski vs Kołodziej na 1. Typ na wygraną gości zdecydowanie odpuściłbym, bo WTS musi wygrywać u siebie.... W tym sezonie znowu nie będą liczącą się ekipą, a wręcz przeciwnie...
Powodzenia.
A teraz na Olimpijski ????
Edit: WTS - bez komentarza.... Totalna padaka. Jeleniewski to żenada.... Crump też jeździ tragedie. Na swoim poziomie tylko Kenneth.... Madsen przebłyski.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Na razie nie ma ofert w necie, dlatego zaproponuje zakład z naziemnych. Wpadło mi w oko coś takiego z Millenium:
Walasek - Miedziński (+3) - 2 @ 1,6 ⛔ bez komentarza
Wiadomo, Greg zrobił komplet w Częstochowie i pewnie dlatego takie handi. Świetnie się czuje na tamtejszym torze. Jednak czy w Bydgoszczy będzie równie dobrze spasowany? Coś tam słyszałem, że gospodarze szykują niespodziankę z torem. Przekonamy się na miejscu. Miedziński jeździ jak do tej pory dość skutecznie. Ostatnio gdyby nie defekt miałby więcej punktów, a mimo wszystko i tak był najlepszy w toruńskiej ekipie. Miedziak dobrze spisuje się na bydgoskim torze i myślę, że +3 to dość spory handicap.
Edit: Niedługo ruszam na mecz do Bydgoszczy, dlatego podam jeszcze dwie propozycje z Millenium.
Tarnów - Gorzów - 1 @ 1,85 ⛔
Tomasz Gollob - over 11,5 @ 1,75 ✅
Ten mecz powinien być wyrównany, ale z lekkim wskazaniem na Jaskółki. Wg mnie gospodarze dysponują bardziej wyrównanym składem, a na swoim torze nie będą łatwym rywalem dla każdej ekipy. Tarnowianie rozjechali Falubaz w pierwszej kolejce, ale wiadomo jakie tam były warunki. W dobrej dyspozycji jest Ułamek. Swoje zrobi Kasprzak i Vaculik. Wiele będzie w tym meczu zależało od drugiej linii każdej z ekip. Jednak przewaga własnego toru, to dość spora przewaga i moim zdaniem tegoroczny beniaminek pokona gorzowską Stal.
Drugi typ na over Golloba, który przez kilka dobrych lat bronił barw zespołu z Tarnowa. W dodatku nasz najlepszy zawodnik jest w dobrej formie. On doskonale wie, jak tam jeździć, dlatego 12 punktów jak najbardziej jest w jego zasięgu.
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa

Pavlic(-2) - J.Davidsson typ 1 kurs 1.90 stawka 3/10 bet365


Według mojej opinii młody Jurica zakręci się dzisiaj koło tych 8-9 pkt co spokojnie powinno dać szansę w tym H2H z Jonasem który chyba jest pod formą u progu tego sezonu jedzie w ciężkiej parze z Woffim który odbierze mu pkt. Poza tym Jonas ciężki ma swój 4 start ale wydaje mi się że prędzej czy później w tym meczu będzie zmieniony przez jakiegoś zawodnika.

Unia Tarnów - Stal Gorzów typ 1 kurs 2.05 stawka 3/10 unibet


Reszta niżej daje i w sumie się z nimi zgadzam ja dałbym coś koło 1.70 Unia mocna na swoim torze dzisiaj też powinna wygrać tak gdzieś koło 4-6 pkt różnicy. Kurs odstaje więc myślę że warto pograć tym bardziej że w formie w Gorzowie tak na prawdę jest tylko Tomek i Niki reszta jakoś nie przekonuje.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa

Pavlic(-2) - J.Davidsson typ 1 kurs 1.90 stawka 3/10 bet365
Jeżeli wszystko będzie szło po myśli Byków, to Jurek dzisiaj za dużo nie pojeździ, Roman Jankowski da szansę Musielakowi, żeby się objeździł, nawet jak będzie woził zera. A i kasa klubowa trochę zaoszczędzi ????

Tak więc jeżeli zakład ważny po 3 odjechanych biegach (nie wiem jak jest w bet365) to dość prawdopodobne, że będziesz mieć tu zwrot. No chyba, żeby Włókniarz mocno się postawił dzisiaj...

Pozdrawiam.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kosciecha - Sullivan 2 @ 1.85 ✅
B.Pedersen - N.Pedersen 2 @ 1.65 ✅
Adams - Holta 1 @ 1.60 ✅
AKO 4.88 Betsafe :O
Jak dla mnie dwa pierwsze zakłady to pewniaczki. Sullivan w Bydgoszczy fruwa. Nie chce mi się teraz sprawdzać ale daje sobie rękę uciąć że za każdym razem robił &quot;dwucyfrówkę&quot; Kościecha solidny ale o 10 pkt raczej może pomarzyć. Pojedynek Pedersenów to joke :p Do tego dochodzi szansa na 6 bieg dla Nickiego.
Holta pojedzie 6 razy ale na torze w Lesznie goście będą mięć niezwykle ciężko. Adams może z 5, a nawet 4 razy jak trener da mu odpocząć ale na swoim torze, przeciwko przeciętnym rywalom i tak te 10-11 zrobi na luzie.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
B.Pedersen - N.Pedersen 2 @ 1.65
Taki typ jest? WOW, przeciez to 10/10
ladny typ, szkoda, ze tam konta nie mam

edit:
z mojej strony podam jeszcze
Dobrucki-Bjerre (-1) 2 1.85 Tobet ✅✅✅
licze tutaj na ilosc, zastepstwo za Swiderskiego, wiec Bjerre pojedzie 6 biegow

Leszno-Czestochowa(+22) 1 1.75 Totomix ✅✅✅
ktos kto gra w Totomixie to spokojnie moze to obstawic, niech kazdy bieg bedzie 4:2 dla gospodarzy to jest juz 30pkt i mysle, ze taki hc powinien byc, mimo, ze jestem fanem Wlokniarza to jednak przy takim skladzie to dzisiaj bedzie masakra, Hampel, Adams, Kolodziej, Balinski, Batchelor, niektore biegi moga konczyc sie remisem, ale znow nastepne beda po 5:1, wyjdzie na to samo

Walasek-Holder 1 1.85 Tobet ✅✅✅

Walasek w bardzo dobre formie, wystep w Czestochowie z 15 pkt, czyli komplet, bardzo dobry wystep w tygodniu w eliminacjach do GP i awans do nastepnej rundy, Holder chyba obnizka formy, co mozna bylo zobaczyc w tamtym tygodniu i w Anglii

Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 1 2.00 Tobet ✅✅✅
u siebie Polonia zawsze grozna, naromiast Unibax nie przekonuje mnie, Jagus slabiutko, o Holderze pisalem powyzej, wszystko bedzie zalezec od toru jaki zrobia gospodarze, mam nadzieje, ze Jonsson w koncu zacznie jezdzic na swoim poziomie
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
W mojej opinii jak mają oszczędzać to oszczędzą ale na seniorach co jest bardziej prawdopodobne. Każdy senior w moim odczuciu pojedzie z 4 razy w tym meczu tak by młodzi mogli pojechać po 5 biegów Unia nie pokara Pavlica mniejszą ilością startów z prozaicznego powodu dotychczasowe ich wyniki ściśle korelują z jego bardzo dobrą postawą i w mojej opinii właśnie on w nagrodę będzie miał opcje zarobienia dzisiaj dodatkowych złotówek
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Polonia-Apator 1@2,15✅
Leszno-Włókniarz(+30) 2@2,05⛔????
ako:4,40
Derby będą zacięte,Polonia dawno nie wygrała z Krzyżakami więc liczę dziś na przełamanie,a okazja jest, bo torunianie na razie nie zachwycają formą.
W Lesznie zwycięzca jest oczywisty.Liczę jednak,że Holta,Woofindnen,Karlsso i Bridger zrobią w sumie to 31 pkt.Leszczynianie na pewno trochę zmęczeni po wczorajszym meczu i przy wysokim prowadzeniu pewnie trochę odpuszczą gościom;)
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Widzę, że Betsafe niezłą promocję zrobił z N. Pedersenem i Sullivanem wystawiając do pary B. Pedersena i Kościechę ;)
Dzisiejsze wyniki dość zaskakujące, zwłaszcza ten w Zielonej Górze. Kto by przypuszczał, że Sparta która przegrywa wyraźnie u siebie, objeżdża na wyjeździe mistrza Polski. Crump nagle odżył i to samo Bjerre. Szkoda, że u siebie tacy dobrzy nie są. W Falubazie niby wszyscy równo, ale chyba zabrakło punktów Lindgrena. Ciekawe co mu się stało.
Mecz w Tarnowie trochę mi przypomina ubiegłotygodniowy pojedynek Sparty z Gorzowem. Niby gospodarze utrzymywali przewagę nad rywalem, ale Gollob i Pedersen miażdżą w końcówkach. Widziałem, że tam Vaculik miał wykluczenie i defekt (ciekawe na jakiej pozycji). Być może właśnie jego punktów zabrakło tarnowianom.
Leszno gromi. Wczoraj rozprawili się z Wrocławiem, a dzisiaj totalna dominacja z Czewą. Ręce same składają się do oklasków. Obecnie to najlepsza ekipa. Jeżeli ich druga linia będzie nadal tak skuteczna, to wg mnie rundę zasadniczą mają w kieszeni.
Tradycyjnie na koniec mecz z udziałem Apatora. Brawa dla gospodarzy. Wygrali zasłużenie. Zrobili trochę inny tor i już torunianie się pogubili. Pod koniec się odsypało i na wewnętrznej było twardo jak zawsze. Wtedy trochę goście jakby odżyli, ale i tak był pogrom. W toruńskiej ekipie właściwie Sullivan i Andersen powalczyli. Reszta (oprócz Pulczyńskiego) śmiech na sali.
 
K 0

kssg47

Użytkownik
Vaculik wykluczenie mial na 4 pozycji a defekt zaliczyl na starcie nawet z spod tasmy nie ruszyl. Co do Gorzowa to moze warto za Ruuda dac Sucheckiego na 1 mecz chociaz. Przemek Pawlicki calkiem niezle sobie radził w 1 fazie zawodow. Gdy dosypano swiezej nawierzchnii calkowicie sobie nie radzil. Moze zdobyłby punkt gdyby wystartował w biegu bodajrze 12 ale wtedy puszczono Zmarzlika
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
Betard WTS Wrocław - Polonia Bydgoszcz (Kenneth Bjerre Total points) over 12,5 1,60
Bjerre jeden z dwóch liderów Wrocławia od którego bardzo dużo zależy. Jeśli Wrocław chce wygrać Kenneth musi pojechac bardzo dobrze, dziś pojedzie 6 biegów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kolejna mega oferta Betsafe ;-)
Bjerre - Sajfutdinow 1 @ 1.85
Batchelor - Zengota 1 @ 1.45
Sullivan - Ułamek 1 @ 1.70
Prezent ? Ryan na swoim torze niemal bezbłędny. Sebie ciężko będzie osiągnąć dwucyfrówkę na motoarenie. Emil jak jeździ na wyjazdach każdy może sobie sprawdzić. Zwłaszcza po GP nie wróże rewelacji. Bjerre jak nie zaimprezował po GP to 13-14 pkt w 6 biegach powinien zrobić bez problemów. Na dokładkę Troy, który na swoim torze jeździ solidnie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wrocław-Bydgoszcz 2@2,87 48:42⛔ przegrana,ale bonus jest nasz ???? ps.tor we Wrocławiu to zagadka dla mnie,gospodarze pokonują łuki zupełnie inaczej niż goście i tym wygrali dziś mecz.Pytanie:dlaczego Poloniści nie dostosowali się do jazdy w trakcie meczu?Chyba jednak Cieślak to prawdziwy &quot;toromistrz&quot;;)
Leszno-Zielona Góra(+14) 2@1,9 58:32⛔
miazga z Falubazu po raz kolejny,wstyd że to DMP 2009...i szkoda kibiców którzy znów szczelnie wypełnili sektor dla gości
ako:5,48
We Wrocławiu zapowiada się zacięty mecz,oczywiście Sparta jeździ u siebie i jest faworytem,ale wydaje mi się,że kurs na Polonię jest bardzo kuszący. Wśród gospodarzy w świetnej formie Bjerre i Janowski,Crump słabiej. W Polonii Walasek i Emil również w formie,do tego coraz lepszy Jonsson. Liczę na 2-4 punktoą wygraną Polonii ????
Drugi typ wydaje mi się pewniejszy,nie wierzę że Leszno wygra 16 punktami z drużyną w której jeżdżą Hancock,Dobrucki,Lindgren i Protasiewicz...
 
K 0

kadwah

Użytkownik
Wrocław-Bydgoszcz 2@2,87

Leszno-Zielona Góra(+14) 2@1,9

ako:5,48

We Wrocławiu zapowiada się zacięty mecz,oczywiście Sparta jeździ u siebie i jest faworytem,ale wydaje mi się,że kurs na Polonię jest bardzo kuszący. Wśród gospodarzy w świetnej formie Bjerre i Janowski,Crump słabiej. W Polonii Walasek i Emil również w formie,do tego coraz lepszy Jonsson. Liczę na 2-4 punktoą wygraną Polonii ????

Drugi typ wydaje mi się pewniejszy,nie wierzę że Leszno wygra 16 punktami z drużyną w której jeżdżą Hancock,Dobrucki,Lindgren i Protasiewicz...
Niestety wydaje mi się, że się przeliczysz z oboma typami :p nie zapominajmy, że Crump to aktualny majster. A Unia u siebie jest totalnie bezkonkurencyjna, Byki dziś wygrają około 55:35 ;)

moje typy

Unia Leszno - Falubaz (+12,5) = 1 @ 1,75
Sparta Wrocław - Polonia Bydgorszcz = 1 @ 1,40
Unibax Toruń - Azoty Tarnów (+20,5) = 2 @ 1,85
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (+24,5) = 2 @ 2,00

AKO 8:81
TOBET

Unibax okazał się drużyną, która nie weszła jeszcze w rytm meczowy, a Tarnów ma trójkę (Kasprzak, Ułamek, Pedersen) którzy powinni wyciągnąć całą drużynę pod 38-39 pkt

We Włókniarzu jedzie m.in Holta, który bardzo dobrze zna tor w Gorzowie. Pawlicki to wciąż cień samego siebie (a jak inaczej ma być w przypadku zerowych przygotowań do sezonu?)

pozdrawiam ;)
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Toruń-Tauron Azoty Tarnów
typ 2
kurs 10.50
godz.19.00

Typ nie ma co ukrywać bardzo szalony, (może dla tego że jestem z TARNOWA).Licze na dobrą jazde Słowaka MartinaVaculika który staje się powoli liderem tanowskich jaskółek,chociaz sam słowak meczu nie wygra.Firmy bukmacherskie przewidują w dzisiejszym spotkaniu pogrom o czym mówi nam kurs 1.02 na zwcięstwo gospodarzy.Ja przewiduje tutaj sporą niespodzanke.Kurs 10.50 godny rezyka
Jak będzie to przekonamy się przed godz.21.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom