>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja bym polecał przyjrzeć się poddziałowi tenisa z mniejszymi turniejami, poziom analiz niektórych użytkowników schodzi się do jednego zdania... o postawionej stawce czy innych wyimaginowanych historiach.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
usuńcie tego małego fiutka, bo mnie na wymioty bierze. Nie dość, że głupi to jeszcze fiutek liliputek i takie rzeczy od rana w niedziele oglądać...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie mam nawet cienia wątpliwości, że ten dziś rano zarejestrowany pod dwoma prawie identycznymi nickami jako @fanatyk_byka oraz @fanotyk_byka &quot;nowy&quot; user, a który to także dziś zakończył banem swoją tu karierę - to czasowo (na mój wniosek) zbanowany user @15141993 a zaświadcza o tym jego do mnie adresowane
&quot;bardzo soczyste pozdrowienie&quot; ???? ???? ???? które jako @fanotyk_byka przesłał mi poprzez

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dziś w nocy miał swój ciąg dalszy wysyp działalności (czasowo na mój wniosek po jego żenujących popisach w wątku o Ustawie hazardowej zbanowanego) @15141993 - który pod kolejnymi nickami, obecnie jako @rudy304 oraz @nowy na FB, nieco poprawił mi reputację, ale oczywiście jedynie w tym celu, aby w załącznikach tą drogą przesłać mi kolejne &quot;bardzo soczyste pozdrowienia&quot; ???? :smile: :smile:
Wobec powyższego, obecnie proszę Administrację forum o rozważenie sensu powrotu tego usera, już po tym trwającym obecnie czasowym banie.
Dla takich śmieci i gnid tego pokroju, nie powinno być tu miejsca.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Witam, chciałbym Ci polecić „PAKIET TYPÓW VIP”, które kompletuje wraz ze znajomymi zarówno z miasta jak i z USA. Sport to nasze życie, zaś z profesjonalną bukmacherką do czynienia mamy od kilkunastu lat. Zjedliśmy zęby na wszystkich dyscyplinach jakie mamy do dyspozycji na internetowych bukach. Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się na wskazany nr gg (xxxx) lub adres e-mail: vipTYPY.xxxx. Na priv podamy więcej szczegółów, dodatkowo codziennie 1 darmowy typ dla każdego + 1 darmowy typ losowo wybranego klienta. Napisz to nic nie kosztuje, czekamy na Ciebie!!!

jonatan994

Takie wiadomości na pw.
 
U 18

ukradlimirower

Użytkownik
czy na forum sa akceptowani konfidenci?
no bez jaj gosc tu przylatuje sie poskarzyc ze sie smieje z jakiegos cygana
wczesniej calymi dniami wklejal instrukcje obslugi czajnika w temacie &quot;ustawa hazardowa/prawo hazardowe&quot;

a ze ludzie juz mieli dosc jego bzdurnych wpisow to teraz sie bawi w forumowego szeryfa :grin:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji forum:
nie mam cienia wątpliwości, że zbanowany user @15141993 (następnie @fanatyk_byka oraz @fanotyk_byka, @rudy304 i @nowy) występuje obecnie od 10.01 pod nickiem @ukradlimirower a dowodem tego jest otrzymanie dziś przeze mnie w formie komentarza do przyznanej jako pretekst reputacji od @ukradlimirower, obraźliwego wpisu - identycznego w treści jakie poprzednio kilkukrotnie przesyłał mi w ten sposób @15141993 i jego kolejne wcielenia: @fanatyk_byka oraz @fanotyk_byka, @rudy304 i @nowy.
To jest typ psychopatyczny, pozbawiony elementarnej kultury osobistej i niestosujący się do Regulaminu FB:
I. Na forum zabrania się:

1. Ubliżania innym forumowiczom, klubom, którym kibicują, zamieszczania wypowiedzi:
- niecenzuralnych, obraźliwych,
- nieprawdziwych lub mogą wprowadzić w błąd,
- o treści rasistowskiej
.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
zostały zarejestrowane na forum kolejne 2 nowe wcielenia usera, który poprzednio był banowany jako @15141993
a następnie występował jako @rudy304;@nowy i od 10.01 @ukradlimirower.
Dziś w nocy pojawił się jako @anderson505 oraz @cyganNArowerze - tylko po to, aby poprzez opcję reputacji przesłać mi kolejny stek znieważających mnie, obraźliwych słów a także grożenie śmiercią członkom mojej rodziny.
Powtórzenie się tej sytuacji, zmusi mnie do zgłoszenia tego co on wyczynia na policję - bo w/w psychopata będąc przekonany o swojej anonimowości w Internecie, w patologiczny sposób wykorzystuje tę łatwość automatycznego rejestrowania się na forum:
ide sie przespac chwile
pewnie jak wstane to bedzie trzeba zalozyc nowe konto
i niezgodnego z przeznaczeniem wykorzystywania pola do uzasadniania przyznanej reputacji, bo do ubliżania mi, aczkolwiek (i to bez reakcji moderacji) robi to także w swoich wpisach na forum w wątku &quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot;.
Może istnieje możliwość wprowadzenia dla autentycznie nowych oraz &quot;nowych&quot; userów 30-dniowego okresu karencji od dnia zarejestrowania się, do możności przyznawania przez nich reputacji?
Ewentualnie, aby możliwość dopisania uzasadnienia przyznania reputacji, była możliwa dopiero po uprzednim przyznaniu reputacji bez możności dopisków np. 20 użytkownikom.
Bowiem takie zaproponowane przeze mnie ograniczenia, pomogą zastopować jawne kpienie sobie z Regulaminu FB, z jakim tu się spotykamy.
.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
Cytat:
Napisał cyganNArowerze -&gt;

ide sie przespac chwile
pewnie jak wstane to bedzie trzeba zalozyc nowe konto
................
I słowo ciałem się stało, gdyż psychopata dotychczas banowany pod nickami @15141993 &gt;&gt; @rudy304 &gt;&gt; @nowy &gt;&gt; @ukradlimirower &gt;&gt; @anderson505 &gt;&gt; @cyganNArowerze , kontynuuje już swoją dotychczasową powyżej opisaną działalność, obecnie już jako @bruno202
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
ponownie usiłuje zaistnieć na FB, pod kolejnym &quot;nowym&quot; nickiem - po wcześniejszych banach na nicki @byku, @fanatyk_byka, @fanotyk_byka, @15141993, @L1916, @nowy, @ukradlimirower, @cyganNArowerze, @anderson505, @rudy304, @bruno202, @kowal3111 itd. - użytkownik, który teraz używa nicku @dany877
http://forum.bukmacherskie.com/members/dany877-u121741.html
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Huncwot w dziale Sportów Walki, nawet nie wklejam linku bo każdy jego post jest spamem i jest kasowany, ale admini wiedzą o co chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę o usunięcie reputacji jaką z obelgami dostałem od &quot;nowego&quot; usera @janusz_typer :
http://forum.bukmacherskie.com/members/janusz_typer-u123427.html
a także o zbanowanie tego śmiecia, dotychczas występującego pod kilkunastoma innymi nickami - od @byku poprzez @ukradlimirower, @cyganNArowerze czy @dany877
Jednocześnie proszę rozważyć wprowadzenie możliwości przyznawania reputacji, dopiero po osiągnięciu pewnego progu w zakresie czasu stażu na forum lub ilości punktów reputacji - bowiem istniejąca opcja uzasadniania reputacji, wykorzystywana jest do takich zachowań jakie prezentuje ten w/w psychopata, rejestrując kolejne nicki.
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom