>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Użytkownik pikus123 wysyła na priv takie wiadomości:
Witam, z tej strony autor bloga www.1balkanXXXX.blogspot.com (trochę zmieniłem, żeby nikt przez przypadek nie wszedł, bo to pewnie skam)
Dzisiaj jest ostatni dzień zapisów na abonament, który zaczyna się od jutra i potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Na stronie pojawiło się podsumowanie ostatniego miesiąca. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na maila [email protected] - wiadomość o treści &quot;chętny&quot; lub na facebooku (podany na blogu).
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia blogu !
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Użytkownik pikus123 wysyła na priv takie wiadomości:
Witam, z tej strony autor bloga www.1balkanXXXX.blogspot.com (trochę zmieniłem, żeby nikt przez przypadek nie wszedł, bo to pewnie skam)
Dzisiaj jest ostatni dzień zapisów na abonament, który zaczyna się od jutra i potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Na stronie pojawiło się podsumowanie ostatniego miesiąca. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na maila [email protected] - wiadomość o treści &quot;chętny&quot; lub na facebooku (podany na blogu).
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia blogu !
dzięki za zgłoszenie, już mu podziękowaliśmy za &quot;współpracę&quot;.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dlaczego tematy moje sa pozamykane? Nie prosilem o zamkniecie a w dziale kupony mozna wypisywac sco sie chce.
Nie musze prowadzic statystyk
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Czy ktoś do cholery może zrobić porządek z tym modem od tenisa ? Nie ma pojęcia o niczym, edytuje posty,nawet nie patrząc na wyniki, zamyka temat po jednym dniu od zakończenia turnieju. Jest tu jakiś Admin ???
 
D 0

danekjt

Użytkownik
Chciałbym zgłosić sam na siebie, że zaspamowałem dział Ligue 2, chciałem podsumować wczorajszy typ, myślałem że odpowiedź będzie tylko widoczna do wczorajszego posta, nie będzie cytować go i zaśmiecać. Jestem nowy i nie wiem jak usunąć niepotrzebny post. Przepraszam ????
s90/ Poprawione. Próbuj podliczać używając edycji posta ????
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Kto do *&amp;$#( nędzy non stop usuwa moje posty???????????!!!!!!!!!!!!!!!!! - były z pewnością związane z Wyborami Samorządowymi - choćby planowane podwyżki, kto tak naprawdę sprowadza imigrantów i w jakich ilościach i na dole linki kto tak naprawdę wygrywa wybory w niektórych miastach!!!!!!!!!!!!!
Czyżby tu też panowała opcja antypolska???
Jeśli kogoś przerasta przeczytanie kilku linijek tekstu to może czas na powrót do podstawówki???
W przypadku usunięcia nowego posta po raz kolejny - 0 postów z mojej strony na zawsze!!!!!!
 
Do góry Bottom