>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
jestem w stanie zrozumieć to, że jesteście zajęci licznymi problemami w tym technicznymi - ale do jasnej cholery, dlaczego Wasze problemy przekładają się także na totalne odpuszczenie moderacji tego forum i bezkarne dopuszczenie do głosu ewidentnie porąbanego psychicznie* usera @never777, festiwal produkcji którego ( a prawie każda na bana na większości portali ) trwa od kilku dni w wątku o Ustawie hazardowej.
Jest to typ patologiczny, o poziomie kultury osobistej i inteligencji menela.
Czy Administracji i moderacji tego forum nie są potrzebne okresowe badania okulistyczne, skoro nie dostrzega tego co się dzieje w tamtym wątku?
Akceptacja dla takich patologii i bezkarność ich wypowiedzi nakazuje mi poważne przemyślenie swojej dalszej aktywności na tym forum.
Rolę zlikwidowanego wątku DnTB pełni teraz wątek o Ustawie hazardowej.
Ryba psuje się od głowy ( czytaj:Administracji ) i od pewnego czasu czuję niepokojący mnie zapaszek stamtąd się wydobywający!
I nie jestem jedynym, który dostrzega co tam się wyprawia:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-364.html#post6010799
* powyższe piszę na podstawie jego wypowiedzi publicznych ale też tego, co po wielokroć od niego otrzymywałem w formie obscenicznych i wulgarnych tekstów zamieszczanych w polu uzasadnień punktów reputacji.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
proszę o usunięcie punktów reputacji oraz samego wpisu z &quot;uzasadnieniem&quot; w postaci ubliżania mi, jaki otrzymałem 27-05-2016 o 20:14 od usera @never777
Proszę też o uzupełnienie Regulaminu Forum zapisem o natychmiastowym banie dla tych, którzy będą wykorzystywali pole uzasadnienia reputacji do celów innych niż im przypisane.
Chyba, że biała flaga już została przez Administrację wywieszona, jak trwająca od pewnego czasu na forum całkowita bezkarność troglodytów zdaje się zaświadczać...
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Wulgarna reputacja została usunięta a ostrzeżenie dla użytkownika dodane.
Poruszymy również temat użytkownia @never777 oraz jakości moderacji wśród administratorów.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A ja chciałbym wystosować skargę na jakiegoś admino-faszystę. Do jasnej ciasnej, dlaczego usuwane są moje posty, Volmana, Tadzina, które odnosiły się i kontraargumentowały do pseudo znawcy tenisa, który próbuje teraz być znawcą siatkówki w temacie o meczach reprezentacji.... Kiedyś na forum można było podyskutować i nawet zanegować typ... A teraz? Syf i metr mułu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Prezes96
Wasze posty były delikatnie mówiąc na bardzo niskim poziomie.
Jakie kontrargumenty? ???? Masz na myśli masówkę? Oj, Ci znawcy....
Przypomnę przy okazji, że na forum należy wypowiadać się poprawną polszczyzną, a słowa np. &quot;massufka&quot; w słowniku nie znalazłem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolejny oczekujący na nominację do bana, czyli @marcin1981 którego jakże liczne produkcje tego typu są w wątku o Ustawie hazardowej:
never777 - akurat duzo wnosił do tematu, ten kto go zbanował jest zwykłą kurw. a ten co zgłaszał jego posty do zbanowania jest kurw. i zwykłym cwe..m. Walczymy w jednej sprawie a banowanie sie i podpierda.. nie powinno miec tu miejsca!
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-368.html#post6014293
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@never777&gt;&gt; @ziemowit3 &gt;&gt; to aktualnie @ziemowit8
jak zaświadczają kolejne pkt reputacji wraz z wiadomym &quot;uzasadnieniem&quot; jakie otrzymałem.
Proszę o usunięcie tego szeroko rozumianego bagna: ziemowita8 z grona userów forum a jego w/w wpisu z mojego profilu.

ted // ok
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
jeżeli jest to technicznie możliwe, to proszę o rozważenie wprowadzenia dla nowych użytkowników biernego prawa w zakresie możliwości nadawania pkt reputacji - inni userzy będą mogą im przyznawać takie punkty od dnia zarejestrowania się, natomiast nowym userom to prawo przysługiwałoby dopiero po 3-6 miesiącach stażu na forum.
Myślę, że położyłoby to kres patologiom jakie obecnie mają miejsce, gdy kilkunastonickowi &quot;kozacy spod trzepaka&quot; rejestrują się i natychmiast posiadają w rękach narzędzie do realizacji swoich celów, czyli ubliżania innym poprzez pole uzasadnienia reputacji.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
Ponownie proszę o rozważenie tego z czym zwróciłem się w moim wpisie #641, gdyż kolejne wcielenie zbanowanego usera @never777&gt;&gt; poprzez wiele innych zbanowanych po drodze nicków, dziś zarejestrował się jako @szwagierZgarso aby z miejsca bez zamieszczenia choćby 1 wpisu mieć możność ubliżania mi poprzez punkty reputacji.
Proszę więc zarówno o w odniesieniu do nowych użytkowników wdrożenie trybu biernego prawa w zakresie przydzielania przez nich reputacji na okres 3-6 miesięcy a pozostawienie jedynie możliwości aby im przyznawano takie punkty.
Jeżeli jest to technicznie niemożliwe, to powinno zostać zlikwidowane pole uzasadnienia przyznawanych pkt reputacji, skoro Administracja nie ma innej drogi walki z szerzącą się na forum patologią i przegrywa z &quot;kozakami spod trzepaka&quot;.
Proszę też o usunięcie zarówno samego @szwagierZgarso z grona użytkowników a także jego wulgarnego wpisu z mojego profilu.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom