>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Snooker - typki

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jutro zaczyna sie Grand Prix upatruje w tym sporo kasy mam taka nadzieje ze pojedziemy troche.Zobaczymy co z tego wyjdzie .Typki zapodam moze jeszcze dzis albo jutro .Zapraszam do podawania swoich typków.

poZDro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na poczatek proponuje taki kuponik.Na 12.45.Sam to gram

Higgins J. v Wattana J. ✅ ( 3-0 )
1 1.33
Robertson N. v Bond N. ⛔ (2-3) szkoda bylo blisko
1 1.53

ciekawym typem jest jeszcze troche jak dlamnie zawyzony kurs na O Briena moim zdaniem powinnien sobie poradzic jest wyzej w rankingu .Ale to jest dosyc ryzykowny typ.Myslalem jeszcze nad Murphym ale Day gra ostatnio dosyc dobrze.No zobaczymy jaki bedzie poczatek.

Wenbo L. v O Brien F.

2 2.05 ⛔
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Co sadzicie o meczach R.O&#39;Sullivan-M.Fu oraz J.Higgins-B.Hawkins ?? Dzis o 14:30
Troche za pozno napisales :| ale sadze ze na takich faworytów mozna stawiac.Lecz te pozostałem mecze to sa naprawde sporo niespodzianki lepiej poczekac do drugiej fazy ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zaczyna sie UK Championship t.z juz 3 rundy za nami ale to byly typowo kwalifikacje wiec trzeba cos obstaiac tu licze na spora kase i od poczatku zagram dosyc grubo.Typy na jutro typki podam potem.
11:00
Bingham S. v Mcleod R.
Day R. v Song L.
Gray D. v Pinches B.
King M. v Gunnell A.
Selby M. v Parrott J.

15:30
Hamilton A. v Lawler R.
Milkins R. v Harold D.
Perry J. v Judge M.
Wattana J. v Dunn M.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
King M. v Gunnell A. 1 1.36 ✅
To jest poprostu bardzo pewny typ dziwi mnie taki wysoki kurs na Kinga no ale to musi wygrac i tu komenty sa zbedne.

Hamilton A. v Lawler R. 1 1.50 ⛔
Tu sadze ze jest to dosyc pewny typ Hamilton jest owiele lepszym zawodnikiem od przecietnego Lawlera.Sam to sobie postawie miły bardzo kursik a jak dlamnie ryzyko jest małe jesli chodzi o ten typ.

Day R. v Song L 1 1.25 ✅
To jest typ jak moj pierwszy czyli jak King musi wyjsc Day w tym sezonie gra bardzo łądnie a Song to jest kiepski zawodnik jak by wygrał to byla by naprawde spora niespodzianka bo i tak przedzieral sie przez kwalifikacje.

Wattana J. v Dunn M. 1 1.57 ⛔
Tu jest troche bardziej ryzykowny typ choc na pierwszyrzut oka spokojnie Wattana lecz on lubi grac chimerycznie lecz sadze ze teraz sie zmobilizuje na tak spora imreze jaka jesu UK.

Perry J. v Judge M. 1 1.57 ✅
Tu jak dla mnie prezent od buka Perry w tym sezonie gra naprawde dobrze i jak dla mnie bardzp peny typ.

Taka jest moja wizja na jutrzejsze mecze.Oby weszło ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na jutro wybrałem dwa mecze przegadałem je troche z Karoseks85.Sadze ze sa najpewniejsze z jutrzejszych meczy przy ciekawym ako.

Bond, N - Hull, R ⛔
1 1.80
Mecz moim zdaniem wchodzi w 75 % cos mnie tak troche dziwi kurs ale mam nadzieje ze to podpucha buka który na snooku moim zdaniem zna sie kiepsko no ale to dobrze.Bond jest 22 w rankingu a robin dopiero 47 .Jednak bond jest o 9 lat starszy mam nadzieje ze pogra jeszcze troche.Bonda charakteryzuje ze jest solidny i moze jak podchodzi do stołu to breaki nie sa jakies wysokie.Moim zdaniem typo powinnien wejsc dosyc lekko.Poza tym Hull zaczynał od 2 rundy pokonał juz 2 przeciników sadze ze to max na jego mozliwosci.

McManus, A - Campbell, M 1 1.40 ✅
Jak dla mnie peniak jutrzejszego dnia Alan to jeden z moich ulubionych zawodników powinnien sobie spokojnie poradzic z Campbelem.Musze przyznac ze o tym zawodniku jesczze niesłyszałem lub oglądałem go z raz.Campbel meczył sie we wczesniejszej rundzie z Morrisem i wygrał 9-8.Jak dla mnie McManus spokojnie sobie poradzi z mniej utytułowanym przeciwnikiem do tego jest w tym sezonie w dobrej formie.Musi to wygrac !!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
narazie jest Anthony Hamilton 5-7 Rod Lawler niby mecz miał sie dokonczyc o 19 no ale na live tego nie ma moze bedzie dokonczenie jak sie wynik zmieni to najwyzej napisze ;)
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Hamilton odwalil ostra lipe przegral z jamis malo znanym lawerem czy jakos tak jak dla mnie sensacja jutro mozna grac

- Holt M. - Mackenzie S. ⛔ - oczywiscie na holta (10:00+ 1h, 19:00+ 1h) - ale jaja !

- Hawkins B. v Perry J. ✅ - na perrego ktory sprawia wrazenie bardzo dobrze przygotowanego do turnieju
poprzednie spotkanie: Joe Perry 9-1 Michael Judge (10:00+ 1h, 19:00+1h)


Do gry wlancza sie tez rakieta !!

- Ronnie O&#39;Sullivan v Ricky Walden ✅ - na sullivana (Uwaga: pamietac nalezy ze to nieprzewidywalna osobowosc moze przegrac z kazdym jesli np nie bedzie mu sie chcialo grac! Prowokuje przeciwnikow rzuca im pod nogi kije albo zaklada sobie recznik na glowe ???? ) (14:30+1h)

Oby nie bylo juz wiecej niespodzianek!!
 
ultraviolet 745

ultraviolet

Użytkownik
Coś się ruszyło i nagle temat zamarł... Mam nadzieję, że odżyje ;-) Trochę interesuję się tą dyscypliną i postaram się zamieszczać swoje typy. Mam już kilka obiecujących ale jeszcze nie ma ich w ofercie(bwin) - poczekam na kursy i ewentualnie zapodam...
karoleks85 i fcbialas - liczę, że ponownie zaczniecie się udzielać, PZDR
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Hendry S. v Harold D 2 4.25
Heh tu raczej taki typ dla zabawy lecz z podstawami Hendry ostatniego czasu mniej zajmuje sie snookiem a wiecej bodajze pokerem.Jesli miał bym gran na Henergo po tym kursie to wolał bym juz zagrac na niespodzianke.Uwazajcie poprostu lepiej na &quot;faworyta&quot; tego spotkania lecz moze ostatnio trenował sporo.
poZDro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja jednak zostaane przy swoim zdaniu Harold to solidny zawodnik a jak juz wspominałe ostatni Hendry zajumuje sie innym sprawami niż snoook moze to sie zmieniło nie wiem.To typ jest bardzo ryzykowny wiem ale ja na bank nie stawił bym na Hendrego taki kiepski kurs a ryzyko spore ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom