>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2020/2021 - Wisła (20.11.2020 - 22.11.2020)

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Piątek, 20.11.2020
12:00 - Odprawa techniczna
15:45 - Oficjalny trening
18:00 - Kwalifikacje

Sobota, 21.11.2020
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela, 22.11.2020
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Tez się właśnie zastanawiam nad Polakami, sa w gazie a przynajmniej byli w letnich i tak samo ostatnio w mistrzostwach Polski
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Cześć, to teraz coś ode mnie na dzisiejsze kwalifikacje:

Polasek - Deschwanden 1 @ 1,75 @ STS
Czesi często trenują w Polsce, to w Wiśle, to w Zakopanem. Znają tą skocznie. Często się pozytywnie o niej wypowiadali zarówno Koudelka jak i Polasek. Często też zajmowali tu jedne z lepszych lokat w tym sezonie. Myślę, że tym razem będzie podobnie.
Deschwanden przeważnie zaczyna sezon z niskiego poziomu i dopiero w okolicy Engelbergu prezentuje swoją optymalną formę. Pierwsze skoki (te piątkowe) miewa wręcz fatalne, więc dla mnie wyraźnym faworytem jest tu Polasek. Kurs 1,75 całkiem niezły, np. do jakiegoś innego fajnego dubla.

Hamann -Murańka 1 @ 1,95 @ Forbet
Młody Niemiec może być odkryciem początku sezonu. Według informacji z kadry Niemieckiej jest on cały czas w dobrej formie. Nawet włącza się do walki z Geigerem i Eisenbichlerem do bycia w top3 w kadrze. Skutkować to może spokojnym miejscem w okolicach 15-20 w Wiśle. Czy Murańkę stać na takie miejsca? Wątpie. W prawdzie spodziewam się jakiegoś progresu u Klimka, ale myślę, że na punkty to i tak może być za mało. Z Hamannem powinien wyraźnie przegrać, a przez Forbet jest uważany odziwo za faworyta w tej parze. Nic tylko korzystać.

Jak starczy czasu to później może wrzucę coś więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Czy ktoś się orientuje gdzie można sprawdzić nieoficjalne treningi chodzi mi o wyniki skoczków do tej pory ? 1 oficjalnym "treningiem" będą kwalifikacje , ale przecież wcześniej tez cos sobie skaczą
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Dzisiejsze typy to jedno wielkie wróżenie z niczego i szukanie farta, ale może szczęście się uśmiechnie. Każde uzasadnienie typu też jest myśleniem życzeniowym...
Eisenbichler - Sato 2 @ 2,55 forbet.. spróbujemy w singlu.
Niemiec zeszły sezon słaby, po wice na MŚ nie poszedł za ciosem, Sato w zeszłym sezonie lepszy, teraz coś tam na skakaniu w Japonii z Ryouyu zamieniali się miejscami na 1/2... w sumie nie rozumiem kursu 1,45 na Niemca i bardziej spróbuje przeciw.
I dubel
Tande - Johansson 1 @1,72
Johansson zeszły sezon turbo przeciętny ale był mistrzem treningów i czasem kwali jak pamiętam... mam wrażenie że nadal jedzie na opinii sprzed 2/3 sezonów przy tym wystawianiu kursów, w niedzielę w takiej parze na Tande może być z 1,3. Tande mistrz Nowegii parę tygodni temu (Johansson nie skakał), też Tande zawsze pamiętam w Wiśle szło mu dobrze... wydaje mi się że to Tande, zwłaszcza, że on pewnie celuje z formą w obronę MŚ w lotach za 3 tygodnie będzie liderem kadry Norweskiej i powienien być lepszy.
Ryoyu- Kubacki 1 @1,95
Tu już czysto na nos...jak słyszę Tajnera czy Małysza mówiących z Dawid może mieć na początku problemy bo dziecko w drodze/budowa domu itp. to mi się zapala lampka, że przecież oni zawsze słodką kadzą przed startem sezonu jak to ma być super hiper i najlepiej do tej pory... Ryouyu jak pisałem wyżej w Japonii skakał fajnie, pewnie też szykuje formę na loty (gdzie Kubacki raczej nigdy nie był mega specjalista), można spróbować
Łączne @ w forbet 3,35
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Ruszamy dziś z pierwszym konkursem PŚ w sezonie 2020/2021, który z uwagi na COVID będzie sezonem na pewno, dziwnym, nieprzewidywalnym i bardzo niesprawiedliwym z uwagi na możliwe kwarantanny i wypadnięcie danego zawodnika na 2 tygodnie czyli tak naprawdę na 4 konkursy co może pozbawić do szans na kryształową kulę, także wcale nie zdziwię się jak na koniec podniesie ją jakiś zawodnik z II szeregu.
Jednak dziś zaczynamy od konkursu drużynowego i do tego chciałbym wrócić. Za nami jeden trening i kwalifikacje, po których wysnuwam następujące wnioski:
- Polacy w dobrej formie, szczególnie Kubacki i Stoch, Murańka również solidnie zgodnie z zapowiedziami sztabu, no i nieco nierówny wiewiór, który jednak w drużynie niesamowicie się mobilizuje
- Równie silni co Polacy są Niemcy z dwoma liderami Geigerem i Eisanbichlerem na czele, kardę uzupełniają solidni Schmidt i Paschke
- Dobra dyspozycję pokazali wczoraj Austriacy, którzy byli całym składem w czołówce kwalifikacji, poza Kraftem, który oddał słabszy skok ale za to wygrał poprzedzający trening
- mieszane uczucia mam co do Norwegów bo niby niezły trening trójki zawodników, a Johanson daleko, w kwalifikacjach tylko Granerud w "20" reszta daleko.
- bez formy do Wisły przyjechali Słoweńcy, w kwalifikacjach Prevc 16, reszta w czwartej "10"
- u Japończyków na lidera wyrasta Sato, który zajął 2 miejsce w kwalifikacjach, solidnie ITO i Ryoyu, najsłabszym ogniwem wydaje się Junshiro
- Rosjanie i Szwajcarzy z jednym liderem- Klimov i Deschwander, reszta na niższym poziomie
- Czesi mimo bardzo dobrej znajomości obiektu w Wiśle i częstych treningów na tym terenie totalnie bez formy, wg mnie nie wejdą do II serii

Przechodząc do typów to wybrałem dosyć ciekawy Dubel:
Polska 1-2 @ 1,65
Polacy pokazali że są mocni i powinni walczyć o zwycięstwo, jednak spore zagrożenie widzę w równych w dniu wczorajszym Austriakach, nieco niżej oceniam Niemców, którzy mają dwóch liderów ale Paschke i Schmidt to nieco niższa półka.
Austria- Norwegia -1 @ 1,65
Jak wspomniałem Austriacy mocni, natomiast Norwegowie bardzo nierówni. Biorąc pod uwagę specyfikę Wisły i panujące tutaj zawirowania z wiatrem, szczególnie w plecy ("uwielbiany" przez Norwegów) zdecydowanie faworytem widzę Austriaków.
AKO 2,72 Fortuna 6/10

Poza w/w typami ciekawą opcją wydają się typy:
Austria 1-2 @ 2,05

Austriacy w mojej ocenie powalczą z Polakami o zwycięstwo, tak jak wspomniałem są równiejsi kadrowo od Niemców.

Norwegia- Japonia -2 @ 3,55
Norwegowie jak wspomniałem nierówni, poza tym to bardzo chimeryczni skoczkowie, spójrzmy na Tandego, czy Jochansona, którzy potrafią oddać świetny skok w jednej serii a w drugiej spaść na bulę. Japończycy pokazali wczoraj lepszą formę, w kwalifikacjach suma ich not była o 25 wyższa od Norwegów.

No i patriotycznie: Polska V@ 3,00

Powyższe 3 typy dają ciekawe AKO 21,83, więc za symboliczne 20 zł można zaryzykować :)


Poniżej wstawiam screena z notami kadr podczas kwalifikacjj, może komuś się przyda.
Bez tytułu2.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Niemcy 1-2 @1,5 + Austria 1-3 @1,55
@2,33 Fortuna

Początek Pucharu Świata, więc nie ma co szaleć ale dla lepszego oglądania trzeba coś pograć. Niemcy bardzo solidnie prezentowali się we wczorajszych próbach, Eisenbichler i Geiger we wszystkich swoich skokach byli w TOP 10 (Markus zawsze w trójce), a Paschke i Schmid w TOP 20. Lekkie obawy mam o Eisenbichlera w ostatniej serii, bo w przeszłości zdarzały mu się nieudane próby, kiedy był w dobrej formie ale myślę, że nie będzie się dzisiaj spinał i potwierdzi, że jest na początku sezonu świetnie dysponowany. Sumując noty dnia wczorajszego, Niemcy wygrali pierwszy i drugi trening, w kwalifikacjach byli na 2 miejscu, za Polakami. Dzisiaj też będą mocnym kandydatem do końcowego zwycięstwa.

W ekipie Austrii w dniu wczorajszym mocno na plus zaskoczył Hayboeck. Skakał wczoraj najrówniej (6, 4, 4), a właśnie równe skoki to podstawa w konkursach drużynowych. Do tego zawsze mocny Kraft i Achenwald z Huberem, którzy też skakali nieźle. Austriacy u bukmacherów stawiani są na 3 miejscu, przed Norwegami. W treningach zajęli odpowiednio 2 i 4 miejsce, w kwalifikacjach 3 ze sporą przewagą nad Norwegią (ponad 30 punktów). Jeśli powtórzą wczorajszą dyspozycję, powinni znaleźć się na podium.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Schmid - Żyła 2 @1.85 ( 1 seria )
Wg. bukmacherów szanse są bardzo wyrównane, jednak moim zdaniem faworytem jest tu Polak. Oczywiście, w treningach lepsze rezultaty osiągał Niemiec, jednak zawsze zaznaczam, że Piotrek na treningach skacze na pół gwizdka, zupełnie nie przywiązując uwagi na odległości. Ale już w samych kwalifikacjach w normalnym kombinezonie i przy bardzo podobnych warunkach Wiewiór okazał się lepszy od rywala i zameldował się na 10 miejscu. Jeśli dodamy do tego fakt, że Piotrek zawsze spina się na konkursy drużynowe i potrafi pozytywnie zaskoczyć, to powinniśmy zobaczyć wynik podobny jak w kwalifikacjach i Żyła będzie górą.

Paschke - Murańka 2 @2.10 (1 seria)

Tutaj wynik może być na styk. Polak to na pewno największy zwycięzca wczorajszego dnia, bo po paru latach wraca do składu na konkurs drużynowy. Nie dziwi tutaj decyzja trenera, bo Klemens w ostatnim czasie ,w treningach przed początkiem Pucharu Świata uzyskiwał bardzo dobre rezultaty i jego forma ewidentnie zwyżkuje. Wczoraj skakał bardzo dobrze, nie wyszedł mu jedynie skok kwalifikacyjny, ale tam trafił na bardzo słabe warunki, przez które nie można było uzyskać dobrego wyniku. Niemiec to chyba najsłabszy pkt w drużynie Niemiec, podobnie ma się sprawa z Klimkiem, obydwaj potrafią odpalić rakiety, ale i też zawalić skok, jednak zaufam tutaj Polakowi, który na treningach dorównywał nawet samemu Stochowi. U innych buków faworytem jest Paschke, na ForBet mamy bardzo przyjemny kurs na zwycięstwo Murańki w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Kursy dzisiaj bez szału. Można próbować na Polaków, ale kurs nie rekompensuje ryzyka. W końcu dość wyraźnie przegraliśmy z Niemcami w 1 i 2 serii treningowej. Poszczególne pary też bez rewelacji.

Ja dzisiaj gram pod wyraźny progres Żyły. Ponoć w Zakopanem na przemian najlepszy był Stoch, Murańka i właśnie Żyła. W wywiadzie też mówił, że dzisiaj powinno być dużo lepiej. Zresztą Piotrek w zeszłym sezonie przyzwyczaił, że po przeciętnym piątku potrafił się motywować na drużynówkę. Można to rozegrać w różnych parach, ale najciekawiej wygląda to na totalbet ze Schmidem po kursie 1,80. Wczoraj wypadali podobnie (na lekką korzyść Niemca). Jednak Schmid przeciwnie jak Żyła, czasami zdarza mu się zepsuć drużynówkę. Zwłaszcza w 1 serii. Zatem kursy wyrównane a liczę na spory progres Żyły, a i wpadki Schmida nie wykluczam.

Żyła - Schmid 1 @ 1,80 @ totalbet

Edit:

Widzę kolega wyżej uprzedził mnie z typem. Wygląda, że myślimy podobnie :)
Żeby nie powielać jeszcze jeden typ ode mnie:

Murańka - P.Prevc 1 @ 1,85 @ totalbet

Obawiam się trochę psychiki Klimka ale sam przyznał, że brak publiczności pomaga mu poradzić sobie z głową. Wczoraj był wyraźnie lepszy od Prevca. Słoweńcy wydają się w słabej dyspozycji. W wywiadach przed sezonem dało się wyłapać, że Prevc póki co nie jest liderem kadry i będzie się rozkręcał w trakcie sezonu. Zatem o ile w przypadku Zajca, Jelara czy Laniska trzeba się liczyć, że coś zaskoczy i będzie mocna poprawa, o tyle w przypadku Petera raczej jeszcze za wcześnie. Może w Kuusamo będzie lepiej. Klimek powinien oddając swój normalny skok wyraźnie wygrać ze SŁoweńcem. Jak będzie trochę gorszy skok, to zapas jest na tyle spory, że to też może wystarczyć. A kursy wyrównane. Jeśli tylko totalnie nie zawali (jak już to miewał w konkursach z publicznością) to powinno być dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pewniak na skoki narciarskie Magical Snap - 2020.11.21 10.57 - 001.png

Rozpoczynamy Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2020/2021. Już w najbliższą sobotę i niedzielę fanów skoków czekają dwa konkursy (drużynowy i indywidualny) inaugurujące sezon na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. W związku z tym przygotowaliśmy wyjątkowo szeroką ofertę. Dodatkowo, wszystkim którzy zdecydują się postawić w oba wspomniane dni kupon prematch za min. 30 zł dajemy gwarantowany bonus w wysokości 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

Zasady promocji:
Oferta: prematch
Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów
Data: 21.11.2020 - 22.11.2020
Stawka : minimum 30 zł brutto
Liczba kuponów: 2 - 1 kupon każdego dnia promocji
Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z Pucharem Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle za min. 30 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon za min. 30 zł związany z PŚ w Wiśle w sobotę i min. 1 kupon za min. 30 zł związany z PŚ w Wiśle w niedzielę).
Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.
Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 23.11.2020 do godz. 9:00
Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 23.11.2020 do godz. 23:59
Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.
Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych.


-----------------------------------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ



 
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS DRUŻYNOWY

Hayboeck vs R. Kobayashi (1. seria) -> @1.60, Fortuna

We wczorajszych seriach Austriak zajmował lokaty: 6, 4, 4. Skakał bardzo dobrze, regularnie w okolice 127 m. Latem widać było u niego przebłyski dobrej dyspozycji - zdobył srebrny medal krajowych mistrzostw, natomiast zdarzały mu się także nierówne skoki. Teraz widać, że ustabilizował formę i był jednym z największych zaskoczeń wczorajszego dnia.
R. Kobayashi natomiast uplasował się na następujących pozycjach: 23, 32, 14. Dopiero w kwalifikacyjnym skoku przekroczył punkt K. U Japończyka brakuje jeszcze błysku, skacze chimerycznie, podobnie jak to miało miejsce na początku listopada, w kilku krajowych konkursach. Potrafił tam zdecydowanie wygrać, by za chwilę uplasować się daleko w tyle za Y. Sato i D. Ito.

Najlepszy Niemiec: Eisenbichler -> @1.60, Fortuna

Wczoraj Eisenbichler był zdecydowanie najlepszym skoczkiem, patrząc na wszystkie serie - miejsca: 2, 1, 3. Trzy świetne skoki w okolice 130 m. Po letnich mistrzostwach krajowych, gdzie zdecydowanie był najlepszy w konkursie indywidualnym oraz drużynowym (skoki poza rozmiar skoczni), wiadomo było, że jest w bardzo dobrej formie, a wczoraj to zdecydowanie potwierdził.
Jeśli chodzi o innych Niemców, wyższą notę od niego, może wykręcić tylko Geiger, który również jest w dobrej dyspozycji. Lokaty 9, 2 i 5 robią wrażenie, jednak warto spojrzeć na odległości i wiatr przy jakim skakali obaj zawodnicy. W 1. serii treningowej Eisenbichler dalej o 7.5 m z tej samej belki, w podobnych warunkach; w 2. serii Geiger dalej o 1 m, z tej samej belki, ale przy zdecydowanie lepszym wietrze, w ramach czego przegrał tę rywalizację; w kwalifikacjach Eisenbichler o 4 m dalej z niższej belki, w podobnych warunkach.
Jeśli Eisenbichler nie przegra ze swoją głową, to może wykręcić dzisiaj najwyższą notę indywidualną.

Y. Sato vs Klimov (1. seria) -> @1.80, Fortuna

Dobry kurs na Japończyka. Na to samo zdarzenie w forBET widnieje @1.60, a w TOTALbet @1.55.
Rosjanin w 3. wczorajszych seriach zajmował miejsca w przedziale 8-15. Nie ulega wątpliwości, że czuje się tutaj bardzo dobrze (pamiętamy wygrany konkurs w 2018 r.). Japończyk w obu seriach treningowych przegrał z Klimovem, jednak w kwalifikacjach odpalił i po skoku na 129 m, zajął 2. miejsce. Wszystko wskazuje na to, że treningi to było przetarcie, zapoznanie się ze skocznią dla Y. Sato. Wiemy, że jest w bardzo dobrej dyspozycji, co udowodnił na początku listopada wygrywając dwukrotnie Mistrzostwa Japonii. Dla mnie jest faworytem w tym starciu.


Jeszcze dodam kilka słów od siebie na temat zespołów.
Jak już pisałem T telich w wiadomości prywatnej, trochę "nie czuję" tego konkursu. Wiele się może wydarzyć, choć na szczęście warunki mają być w miarę stabilne, tj. 1-2 m/s, podobnie jak wczoraj. Mimo wszystko, nie wiemy jeszcze na co stać poszczególnych skoczków. Podchodząc racjonalnie do tematu, największą szansę na wygraną mają Niemcy. Widzę tu największą regularność u skoczków których zobaczymy dzisiaj. Tak się prezentują miejsca w poszczególnych seriach, czwórki wybranej przez Horngachera: 1, 4, 9, 18 (I seria treningowa); 1, 2, 7, 18 (II seria treningowa); 3, 5, 15, 18 (kwalifikacje). Poniżej 120 m z Niemców skoczył tylko 1 raz Schmid. Eisenbichler jest w świetnej formie, kroku dotrzymuje mu Geiger. Paschke i Schmid powinni skakać poza punkt K.
Patrząc na inne zespoły, to Norwegowie skakali bardzo nierówno. W kwalifikacjach 3 z 4 skaczących dzisiaj zawodników wylądowało poza czołową 20. Widoczny jest brak stabilizacji formy. O zwycięstwo będą chcieli powalczyć Austriacy i Polacy. Nie przekreślam ich szans, nie będę zaskoczony zwycięstwem którejś z tych drużyn, bo dzisiaj może zaważyć dosłownie 1 skok. Jednak patrząc na wczorajszą dyspozycję, Schmid + Paschke > D. Huber + Aschenwald. U Polaków oczywiście największa zagadka dotyczy skoków Żyły i przede wszystkim Murańki.
Kursy poniżej @3.00, zniechęcają mnie do pogrania na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów. Za dużo może się wydarzyć, żeby brać mniejsze kursy. Typy prezes27 prezes27, tj. Niemcy 1-2 & Austria 1-3 -> @2.33, Fortuna , wyglądają całkiem OK.

Tutaj jeszcze w ramach uzupełnienia tabeli lukas88 lukas88, średnia punktów ze wszystkich wczorajszych serii, tj. 2 treningi + kwalifikacje (źródło):
Niemcy - 353.8
Austria - 340.8
Polska - 339.2
Norwegia - 320.8
Japonia - 300.6
Słowenia - 287.0
Szwajcaria - 250.3
Rosja - 248.2
Czechy - 165.4

PŚ w Wiśle: Na początek konkurs drużynowy. 9 zespołów na liście startowej
PŚ w Wiśle: Kamil Stoch wygrywa kwalifikacje, 11 Polaków w konkursie
PŚ w Wiśle: Kraft i Eisenbichler górą na treningu, Stoch i Murańka w czołówce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Ruszamy dziś z pierwszym konkursem PŚ w sezonie 2020/2021, który z uwagi na COVID będzie sezonem na pewno, dziwnym, nieprzewidywalnym i bardzo niesprawiedliwym z uwagi na możliwe kwarantanny i wypadnięcie danego zawodnika na 2 tygodnie czyli tak naprawdę na 4 konkursy co może pozbawić do szans na kryształową kulę, także wcale nie zdziwię się jak na koniec podniesie ją jakiś zawodnik z II szeregu.
Jednak dziś zaczynamy od konkursu drużynowego i do tego chciałbym wrócić. Za nami jeden trening i kwalifikacje, po których wysnuwam następujące wnioski:
- Polacy w dobrej formie, szczególnie Kubacki i Stoch, Murańka również solidnie zgodnie z zapowiedziami sztabu, no i nieco nierówny wiewiór, który jednak w drużynie niesamowicie się mobilizuje
- Równie silni co Polacy są Niemcy z dwoma liderami Geigerem i Eisanbichlerem na czele, kardę uzupełniają solidni Schmidt i Paschke
- Dobra dyspozycję pokazali wczoraj Austriacy, którzy byli całym składem w czołówce kwalifikacji, poza Kraftem, który oddał słabszy skok ale za to wygrał poprzedzający trening
- mieszane uczucia mam co do Norwegów bo niby niezły trening trójki zawodników, a Johanson daleko, w kwalifikacjach tylko Granerud w "20" reszta daleko.
- bez formy do Wisły przyjechali Słoweńcy, w kwalifikacjach Prevc 16, reszta w czwartej "10"
- u Japończyków na lidera wyrasta Sato, który zajął 2 miejsce w kwalifikacjach, solidnie ITO i Ryoyu, najsłabszym ogniwem wydaje się Junshiro
- Rosjanie i Szwajcarzy z jednym liderem- Klimov i Deschwander, reszta na niższym poziomie
- Czesi mimo bardzo dobrej znajomości obiektu w Wiśle i częstych treningów na tym terenie totalnie bez formy, wg mnie nie wejdą do II serii

Przechodząc do typów to wybrałem dosyć ciekawy Dubel:
Polska 1-2 @ 1,65
Polacy pokazali że są mocni i powinni walczyć o zwycięstwo, jednak spore zagrożenie widzę w równych w dniu wczorajszym Austriakach, nieco niżej oceniam Niemców, którzy mają dwóch liderów ale Paschke i Schmidt to nieco niższa półka.
Austria- Norwegia -1 @ 1,65
Jak wspomniałem Austriacy mocni, natomiast Norwegowie bardzo nierówni. Biorąc pod uwagę specyfikę Wisły i panujące tutaj zawirowania z wiatrem, szczególnie w plecy ("uwielbiany" przez Norwegów) zdecydowanie faworytem widzę Austriaków.
AKO 2,72 Fortuna 6/10

Poza w/w typami ciekawą opcją wydają się typy:
Austria 1-2 @ 2,05

Austriacy w mojej ocenie powalczą z Polakami o zwycięstwo, tak jak wspomniałem są równiejsi kadrowo od Niemców.

Norwegia- Japonia -2 @ 3,55
Norwegowie jak wspomniałem nierówni, poza tym to bardzo chimeryczni skoczkowie, spójrzmy na Tandego, czy Jochansona, którzy potrafią oddać świetny skok w jednej serii a w drugiej spaść na bulę. Japończycy pokazali wczoraj lepszą formę, w kwalifikacjach suma ich not była o 25 wyższa od Norwegów.

No i patriotycznie: Polska V@ 3,00

Powyższe 3 typy dają ciekawe AKO 21,83, więc za symboliczne 20 zł można zaryzykować :)


Poniżej wstawiam screena z notami kadr podczas kwalifikacjj, może komuś się przyda.
Pokaż załącznik 5026

Chciałem tylko sprostować jedna informacje która w sumie analizowalem pod typ więc poprawię Filip Sakala miał notę 67.9
Screenshot_20201121-112100_YouTube.jpg

Odnośnie tej poprawki to pozwolę sobie napisać

M.Maksimochkin - F.Sakala 2 (2.01 STS)✅

Trening + kwalifikacje na korzyść Rosjanina stąd ta różnica w kursach lecz to Czech oddał najdalszy skok w tej parze ze wszystkich 3 wczorajszych kolejną rzeczą ktora do mnie przemawia są treningi kadry Czech na skoczni w Wiśle gdzie większe obycie Czeskiego zawodnika ze skocznią w Wiśle może mieć spore znaczenie + ( Letnie GP gdzie Filip 2 x top30 ) i ostatnia sytuacja która mnie przekonuje to fatalna wczoraj postawa całej kadry Czech i dziś liczę na delikatną poprawę!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Co powiecie na bet:
Minimum sześciu Polaków w drugiej serii 2.90 STS
Patrząc na treningi i kwalifikacje wydaje mi się to za bardzo realne rozwiązanie.o więc nie warte gr

Edit. Już 1,94 na to. Nie dotrwało do otwarcia punktów.
 
Ostatnia edycja:
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Dziś podam jednego dubla oraz singla z wyższym kursem

H.E.Granerud - Y.Sato 1 (1.5 Fortuna )✅

Granerud jak i Sato przed sezonem byli uznawani z tego co czytałem za postacie które będą na początku sezonu ciągnąć swoje reprezentacje i rzeczywiście tak jest patrząc na wczorajszy konkurs drużynowy. Lecz to Norweg jak narazie prezentuje stabilniejszą forma ( taka jest potrzebna żeby oddać dwa równe skoki )gdyż melduję się we wszystkich skokach na miejscach ( T1-11 , T2-3 , K-7 , SP-2 , KD- 1 ) czego niestety nie można napisać o Japończyku który skacze z miejsc ( T1-30 , T2-24 , K-2 , SP-5 , KD- 12) widać że kręci się w czołówce ale zdarzają się nierówne skoki dlatego też typuje bardziej stabilnego Norwega i na ten moment wydaje mi się że w lepszej formie.


P.Aschenwald - C.Schmid 1 (1.35 Fortuna)✅

Ciężko coś napisać gdyż dla mnie to dwie inne ligi zawodników! Austriak zawodnik na top10 natomiast Niemiec w mojej ocenie druga oraz trzecia dziesiątka ale zeby to nie była sama moja ocena to wyniki w 6 oddanych skokach przez weekend to w 5 Philippe był po prostu lepszy.

Łączny kurs 2.03 Fortuna✅✅


Oraz taki luźny typ gdzie przy takim kursie uważam że warto spróbować ponieważ nie widzę aż takiej różnicy.


A.Stękała - A.Zniszczoł 2 ( STS 3.04) ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ja bym dziś uważał z typowanie, ponieważ ma wiać mocny wiatr, pewnie będzie kręcił, więc może być loteria. Wg prognoz 5-7 m/s, głównie boczny i w plecy, może być ciężko ze sprawnym przeprowadzeniem zawodów.
 
Ostatnia edycja:
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki - Wisła
Godzina: 16:00
Spotkanie: Puchar Świata
Typ: Huber miejsce 1-6
Kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie! Sezon "Narodowego Sportu Polaków" rozpoczęty!!! Wszystkie Nosacze Sundajskie przed telewizory;). Wczoraj całkiem płynne i emocjonujące zawody. Cała uwaga skupiona na naszych "Orłach". Ja tymczasem z innej beczki. Z moich osobistych wyliczeń, indywidualnie wygrał Granerund (282,2) przed Huberem (278), Gaigerem (277,5), Kubą (274,2) i Piusem Paschke (272,4). Wszyscy skupiają się rywalizacją pomiędzy Kamilem, Markusem i Piusem. Tymczasem, to Halvor Egner Granerund wygrał indywidualnie te zawody. Kurs na Norwega nie powala (1-3 @ 2 i 1-6 @1,35) nie do grania. Tymczasem buki wyraźnie nie docenili Daniela Hubera, który to oddał wczoraj najdłuższy skok (135m) i indywidualnie był drugi. Moim skromnym zdaniem, kurs 1,85 na pierwszą szóstkę jest mocno przesadzony. Wyraźnie niedoszacowany. Osobiście pobieram.

Pozdrawiam i powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ktoś jakies Propozycje z forbeta widzi. Potrzeba 3kursy min 1.40 pod maxizysk. Wedlug mnie warto isc w strone Kubackiego w h2h i Geigerem oraz Eisenbichlerem poza podium skoro ma byc wietrznie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom