>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2020/2021 - Wisła (20.11.2020 - 22.11.2020)

Status
Zamknięty.
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Eisenbichler - Stoch 2 @ 2.20 forbet

Wczoraj Kamil nie zachwycił , a to ze względu migreny która mu dolegała. Poza tym oddał równe skoki i był w top 10 indywidualnych. Uważany za czarnego konia sezonu Marcus pozostał przy dobrych treningach i ewentualnie kwalifikacjach bo psychika mu nie pozwala przekroczyć bariery podczas konkursu.Duży atut dla niego to brak publiczności, ale wystarczy że odpalą dźwięki z głośników i spalony. Dalej go rzuca po wyjściu z progu a dziś ma
Mocniej wiać i może być tak że go rozbuja i wyląduje bardzo blisko. Kamil wystarczy że skoczy raz tak jak w kwalifikacjach i ma to w kieszeni. Mój główny faworyt do wygrania dzisiaj.
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Hmm to dzisiaj już mineła migrena czy może potrwa jeszcze 3 tygodnie nim wejdzie dobrze w sezon? Chłop nie umie przyjąć porażki na klatę jak zwykle, dalko mu do klasy Małysza. Nie polecam nic grać w jego stronę, skoczy 115 i będzie uciekał przed dziennikarzami z fałszywym uśmiechem.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Hmm to dzisiaj już mineła migrena czy może potrwa jeszcze 3 tygodnie nim wejdzie dobrze w sezon? Chłop nie umie przyjąć porażki na klatę jak zwykle, dalko mu do klasy Małysza. Nie polecam nic grać w jego stronę, skoczy 115 i będzie uciekał przed dziennikarzami z fałszywym uśmiechem.
Daleko mu do klasy Małysza?
Stoch juz dawno go przewyższył umiejętościami i trofeami. Nie wiem na jakej podstawe piszesz że mu brakuje do Małysza.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Stoch - Geiger, typ 2, kurs 1,88 STS stawka 4/10
Kamil wczoraj dopiero 11.miejsce. Geiger dwa mocne skoki i 3.miejsce licząc indywidualnie. Niemiec skakał też dobrze drugim treningu (2.miejsce) oraz kwalach (5.miejsce). Stoch wczoraj narzekał na migrenę, nikt z nas nie wie jak będzie czuł się dzisiaj a kursy w parze zachęcają do spróbowania Karla.

Klimov - Murańka, typ 2, kurs 2,22 STS stawka 5/10
Murańka wczoraj lepiej od Rosjanina (14. vs 19.). Również w treningach Polak dwa razy był lepszy. Klimov wygrał z nim w serii próbnej i kwalach. Zatem mamy 2:4 na korzyść Klemensa. Kursy powinny być równe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Cześć,czołem

Inauguracyjne konkursy lubują się w niespodziankach. Dziś z informacji wynika,że ma kręcić,więc i również prawdopodobnieństwo rozegrania 1 serii wchodzi w grę. Jestem sceptycznie nastawiony w tym konkursie na wysokie pozycję Sato-uważam,że straci w wietrznej loterii, Graneruda- po mimo dobrych rezultatów trening,kwale,konkurs drużynowy,że powtórzy to w konkursie głównym. Liczę za to na powtórzenie dobrego wyniku zawodników z Austrii,widać że okres z nowym trenerem może przynieść owocne rezultaty.

Kraft 1-6 kurs: 1.75

W konkursie drużynowym nie błysnął,jednak drugi skok 127m w niekorzystnych warunkach klasyfikował Krafta w okolicach 6. W treningach oddawał niezłe i dalsze próby. Miejsce na podium jest mniej prawdopodobne,jednak 4/6 całkiem możliwe.
 
Ostatnia edycja:
H 301

hanek56

Użytkownik
Ktoś jakies Propozycje z forbeta widzi. Potrzeba 3kursy min 1.40 pod maxizysk. Wedlug mnie warto isc w strone Kubackiego w h2h i Geigerem oraz Eisenbichlerem poza podium skoro ma byc wietrznie
Sato najlepszy z Japończyków @ 1.45
Granergud najlepszy z Norwegów @ 1.40
@iforbet

Jeżeli nie będzie loteri to jestem spokojny o taki dubel. Granerud kandydatem do top 3 dzisiaj, reszta norwegów pod formą, nie widze nikogo kto mógłby mu zagrozić. 13 miejsce Johanssona w nieoficjalnej statystyce inwidualnej wczoraj troche na wyrost bo trafił naprawde dobre warunki , dzis przewiduję początek 3 dziesiątki, reszta nie ma podjazdu.
Sato zdecydowanie najlepsze z Japończyków w każdym dniu skakania w Wiśle. Ryoyu daleko od formy, Ito i Junisiro przecietnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY

Choć jest dzisiaj parę ciekawych par czy innych propozycji do przeanalizowania i pogrania, to w zasadzie ja odpuszczam. Przewidywana siła wiatru w godz. 16-18, to 5-6 m/s. Szykuje się duża loteria, a mam wątpliwości czy uda się w ogóle rozegrać konkurs. Niewykluczone, że zobaczymy tylko 1. serię.
Rzuciła mi się w oczy jednak jedna para, o czym więcej poniżej.


Hula vs Kot -> @2.41, Fortuna

Z 3. serii skoków, które odbyły się w czwartek, dwukrotnie lepszy w tej parze okazał się co prawda Hula, ale warto przyjrzeć się dokładnie odległościom i warunkom w jakich oddawali swoje próby. W czasie 1. treningu Hula skoczył 3.5 m dalej w podobnych warunkach, z tej samej belki, na 2. treningu Kot oddał skok o 8 m dłuższy, w nieznacznie lepszych warunkach i również z tej samej belki. W kwalifikacjach osiągnęli tę samą odległość, tj. 111.5 m, lecz Kot skakał w lepszych warunkach.
To co chciałbym podkreślić, to fakt, że to właśnie Kot potrafił oddać dłuższy skok w czwartek, tj. 120 m. Dzisiaj Hula będzie startował jako 19., a Kot jako 21. skoczek, więc powinni znów oddawać skoki z tej samej belki i pomimo przewidywanej loterii, prawdopodobnie w podobnych warunkach. Dla mnie ta para to 50/50, więc idę w stronę Kota. Jako ciekawostkę jeszcze zaznaczę, że według forBET faworytem w tym starciu jest właśnie Kot i u nich widnieje kurs @1.80.

PŚ w Wiśle: Czas na konkurs indywidualny (lista startowa)
PŚ w Wiśle: Kamil Stoch wygrywa kwalifikacje, 11 Polaków w konkursie
PŚ w Wiśle: Kraft i Eisenbichler górą na treningu, Stoch i Murańka w czołówce

E (22.11.2020, 17:27):
Jeżeli chodzi o same kursy to wszędzie były one od @2.2 - 2.5 na Kota, jedynie Forbet miał kurs @1.9 na Hule, wydaje mi się, że jak gdzieś był błąd to w 4becie.
Tak, wiem. Wydźwięk tego zdania miał być taki, że nie wszyscy bukmacherzy, tak jak ja, widzą Hulę jako zdecydowanego faworyta w tym starciu. I czy to był błąd forBET? Patrząc na czwartkowe serie oraz to, co zobaczyliśmy dzisiaj, raczej nie. To była realna ocena tej pary.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wczoraj wszystko co ważne ładnie weszło, choć wygrana Austrii nieco zaskoczyła.

Dziś ode mnie taki kupon: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDIwMzI3NDY0NjkwMDpmwT67n1d8oWXMomE=&kind=M

Eisenbichler dość regularnie okazuje się tutaj lepszy od Krafta. Kraft poza 1 serią treningową nie pokazał porywających skoków. Mieści się w okolicy 6-12 i tak oceniam jego obecną dyspozycje. Markusa z kolei stać spokojnie na wygraną o ile głowa pozwoli. Ale jak nie pozwoli to i tak wygląda obecnie dużo mocniej od Krafta.

Druga propozycja to gra w kierunku Stocha. Kamil był wczoraj niedysponowany stąd gorszy wynik. Dziś powinno być blizej dyspozycji z piątku. Sato jest losowy. Jeden skok może mieć na dobrym poziomie, ale w dwa skoki na poziomie piątkowym Stocha bardzo wątpie. Kurs 1.6 całkiem dobry, podobnie jak w przypadku powyższej pary.

Ostrożnie ze stawkami bo loteria będzie spora. Bardziej może się opłacać gra pod niespodzianki po wysokich kursach.
 
R 47

rationalgambler

Użytkownik
KONKURS INDYWIDUALNY

Choć jest dzisiaj parę ciekawych par czy innych propozycji do przeanalizowania i pogrania, to w zasadzie ja odpuszczam. Przewidywana siła wiatru w godz. 16-18, to 5-6 m/s. Szykuje się duża loteria, a mam wątpliwości czy uda się w ogóle rozegrać konkurs. Niewykluczone, że zobaczymy tylko 1. serię.
Rzuciła mi się w oczy jednak jedna para, o czym więcej poniżej.


Hula vs Kot -> @2.41, Fortuna

Z 3. serii skoków, które odbyły się w czwartek, dwukrotnie lepszy w tej parze okazał się co prawda Hula, ale warto przyjrzeć się dokładnie odległościom i warunkom w jakich oddawali swoje próby. W czasie 1. treningu Hula skoczył 3.5 m dalej w podobnych warunkach, z tej samej belki, na 2. treningu Kot oddał skok o 8 m dłuższy, w nieznacznie lepszych warunkach i również z tej samej belki. W kwalifikacjach osiągnęli tę samą odległość, tj. 111.5 m, lecz Kot skakał w lepszych warunkach.
To co chciałbym podkreślić, to fakt, że to właśnie Kot potrafił oddać dłuższy skok w czwartek, tj. 120 m. Dzisiaj Hula będzie startował jako 19., a Kot jako 21. skoczek, więc powinni znów oddawać skoki z tej samej belki i pomimo przewidywanej loterii, prawdopodobnie w podobnych warunkach. Dla mnie ta para to 50/50, więc idę w stronę Kota. Jako ciekawostkę jeszcze zaznaczę, że według forBET faworytem w tym starciu jest właśnie Kot i u nich widnieje kurs @1.80.

PŚ w Wiśle: Czas na konkurs indywidualny (lista startowa)
PŚ w Wiśle: Kamil Stoch wygrywa kwalifikacje, 11 Polaków w konkursie
PŚ w Wiśle: Kraft i Eisenbichler górą na treningu, Stoch i Murańka w czołówce
Jeżeli chodzi o same kursy to wszędzie były one od @2.2 - 2.5 na Kota, jedynie Forbet miał kurs @1.9 na Hule, wydaje mi się, że jak gdzieś był błąd to w 4becie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom