>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2020/2021 - Titisee-Neustadt (08.01.2021 - 10.01.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
800x600_q80_1578074559_139.jpg



Program Zawodów:


Piątek, 08.01.2021

10:00 - Odprawa techniczna
14:15 - Oficjalny trening
16:15 - Kwalifikacje

Sobota, 09.01.2021
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 10.01.2021
15:00 - Kwalifikacje
16:30 - Pierwsza seria konkursowa



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Żyła - Lanisek 2 @1.90 (Prolog)

Jak to praktycznie przed każdymi kwalifikacjami, gram i tym razem przeciwko Piotrkowi. W tym roku zawodnicy nie będą rywalizowali jak rok temu o dodatkowe pieniądze w zawodach Titisee-Neustadt Five, a więc skok kwalifikacyjny nie będzie miał tutaj żadnego znaczenia. Fajnie wygląda opcja z Laniskiem, kurs taki wysoki, bo Słoweniec nie przebrnął ostatnio przez kwalifikacje i stracił szansę na wysoką lokatę w całym TCS. Niemniej jednak myślę, że forma nadal wyborna, przecież mimo tej wpadki, w Innsbrucku był na 2 miejscu, przegrał tylko z Kamilem. W Ga-Pa wygrywał kwalifikacje, wcześniej też bywał wysoko i myślę, że jutro wróci do dobrego skakania i zajmie czołową lokatę w kwalifikacjach. A Piotrek mam nadzieję, że jutro będzie skakał na luzie, z lekką rezerwą, przegra z rywalem w kwalach i uderzy dopiero w sobotę i niedzielę.

Kraft - Kubacki 1 @1.65 (Prolog)

Również i tym razem gram w kierunku Austriaka. Spodziewałem się trochę innego Dawida w ostatnim konkursie TCS, przecież jest rekordzistą tej skoczni, oraz wygrał tutaj z kretesem rok temu, ale tym razem zawiódł, bo w Ga-Pa i Innsbrucku skakał bardzo dobrze. Tym razem to Kamil jest liderem drużyny, a Dawid skacze w kratkę. Oczywiście Kubacki może odpalić rakietę, ale bardziej bym liczył na to w samym konkursie, aniżeli w skoku kwalifikacyjnym. Kraft powoli wraca do optymalnej formy, mało brakowało, a zakończyłby ostatnie zawody na podium. W treningach i kwalifikacjach nie odpuszcza, melduje się w czubię i sądzę, że tym razem będzie podobnie i będzie wyżej od Polaka, a przynajmniej jutro.

Bez analizy:
Stoch - Kubacki 1 @1.50
Kraft - Żyła 1 @1.50

Kwalifikacje zamieniają się w Prolog, typy pozostawiam, jednak pewnie będą już niższe kursy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
komentator 426

komentator

Użytkownik
Jak poinformował portal Skijumping.pl, zamiast piątkowych kwalifikacji rozegrany zostanie prolog, a jego zwycięzca zainkasuje 3 tys. franków szwajcarskich, czyli ok. 12,5 tys. złotych
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy stycznia 2021 (2-3. miejsce)
  • #5
J. Wolny - P. Żyła 2 @2.30 Betsson

Oj, betsson trochę zaszalał z kursami, więc trzeba skorzystać. Jakub od występu w Rosji miał przerwę w zawodach Pucharu Świata, nie poleciał na MŚ w lotach, a jest świetnym lotnikiem. Odpoczął, poskakał w Pucharze Kontynentalnym , gdzie wygrał jeden z konkursów i powrócił dziś w znakomitym stylu, bo dzisiejsze jego próby to miejsca 16,2 i 9. Nie wiem jak będzie jutro, na pewno dojdzie lekka presja związana z dobrym wynikiem, ale mimo wszystko 10-15 miejsce jest w zasięgu Wolnego, ale, żeby stawiać go w roli faworyta z Piotrkiem, to chyba lekka przesada. Żyła jak to on w treningach, bardzo słabe skoki, 19 miejsce w prologu, ale wystarczy przytoczyć tutaj ostatni konkurs w Bischosfchofen , czy poprzednie występy, gdzie meldował się na czołowych lokatach. Prawda jest taka, że Piotrek walczy o podium w zawodach, a Kuba walczy o miejsce w kadrze Polski. Dzisiejszy dzień zdecydowanie na plus, ale trzeba powtórzyć te próby jutro i w kolejnych zawodach. U Niego jest to już chyba maks możliwości, a u Piotrka zobaczyliśmy dziś wielkie rezerwy, a jutro potwierdzi swoją bardzo dobrą dyspozycję i może nawet zakręci się koło podium, a już powinien spokojnie wyprzedzić kolegę z kadry.

P. Paschke - P. Żyła 2 @2.33 Betsson

Tutaj podobna sytuacja. Niemiec lepszy w treningu i prologu, ale nie był w czubie : 11,19 i 8. Wystarczy popatrzeć na jego ostatnie występy, gdzie ledwo łapał się do 30stki. Oczywiście zna skocznie, bo skacze u siebie, ale nie spodziewajmy się fajerwerków, Piotrek , który notorycznie ostatnio z nim wygrywał i tym razem powinien być górą.

Huber & Kraft & Aschenwald @2.15 Betsson

Fajny ten bukmacher, spełniający wszystkie prośby o dodanie par. Ponawiam typ z ostatniego TCS. Teraz jeszcze mamy wyższy kurs na Krafta, bo znowu kolega Huber był wyżej w kwalifikacjach, a trzeba zaznaczyć , że miał najlepsze warunki do skakania, a w przypadku Stefana były to najgorsze, dlatego taki , a nie inny wynik. Dawno nie widziałem u Hubera dwóch równych, dalekich skoków, i nie przewiduje tego również jutro, bo on ma przebłyski w kwalifikacjach, ale w konkursie wszystko wraca do normy. Myślę, że Panowie zameldują się na podobnych miejscach co ostatnio, czyli Kraft ogra kolegów z kadry.

Kamil Stoch wygra @6.00 Bettson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
T 1,9K

telich

Użytkownik
Wiadomo, że skoki to loteria i jeśli wiatr będzie rozdawać karty, to wszystko jest możliwe, ale te kursy co tarki podał, to dla mnie jakiś kosmos, oprócz tego austriackiego h3h :) ja jeszcze pograłem Stocha z Lindvikiem @1.82 i można jeszcze pomyśleć nad Kubackim z Eisenbichlerem @1.75 :)
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Żyła - Wolny
Typ: 2
Kurs: 3,04
STS


Biorę pod uwagę ten sam zakład co tarki_16 tarki_16 jednak idę w kierunku Jakuba, głównie ze względu na kurs jaki oferuje STS, uważam że jest on wart ryzyka po tym co dziś prezentował Wolny. Owszem Piotrek ma pole do sporej poprawy, ale przy takim skakaniu Wolnego jak dzisiaj taki kurs to przesada w druga stronę. Jak dla mnie optymalne kursy jakie powinny być to 1,7 vs 2,3 w stronę Żyły.​
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
H.E. Granerud - S. Kraft
konkurs indywidualny H2H
H.E. Granerud
1.25


M. Lindvik - R. Johansson
konkurs indywidualny H2H
M. Lindvik
1.45


A. Stękała - D. Huber
konkurs indywidualny H2H
A. Stękała
1.82
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Huber & Kraft & Aschenwald @2.15 Betsson

Fajny ten bukmacher, spełniający wszystkie prośby o dodanie par. Ponawiam typ z ostatniego TCS. Teraz jeszcze mamy wyższy kurs na Krafta, bo znowu kolega Huber był wyżej w kwalifikacjach, a trzeba zaznaczyć , że miał najlepsze warunki do skakania, a w przypadku Stefana były to najgorsze, dlatego taki , a nie inny wynik. Dawno nie widziałem u Hubera dwóch równych, dalekich skoków, i nie przewiduje tego również jutro, bo on ma przebłyski w kwalifikacjach, ale w konkursie wszystko wraca do normy. Myślę, że Panowie zameldują się na podobnych miejscach co ostatnio, czyli Kraft ogra kolegów z kadry.

Można do Betsson napisać prośbę o dodanie pary i dodają do oferty? Dobrze zrozumiałem? Fajnie by było :)

PS. Faktycznie super pary i super kursy były. Nadal są lepsze niż u innych buków.

Później dodam coś od siebie :)
 
A 638

Alpmma

Użytkownik
Ciekawy to mega konkurs będzie bo i jest kilka zagadek:
1. Czy Granerud psychicznie wytrzyma porażkę w TCS i wróci na ten najwyższy poziom.
2. Co z Niemcami, którzy kompletnie się posypali na TCS i tylko Hamman jako tako coś ciekawego pokazał.
3. Jakub Wolny wchodzi do reprezentacji, po udziale w PK gdzie skakał dość dobrze ale nie jakoś świetnie i oddaje 3 konkretne skoki na TOP 15 w PŚ. Przypadek, czy jednak motywacja i chęć pokazania się z dobrej strony?

Zapraszam do dyskusji bo są to tematy chyba najciekawsze obecnie

Co do typów, ciężko wskazać bo warunki szaleją, wczoraj od +11 do -3 pkt można była wyłapać a to ogromna różnica.
Ale moim zdaniem warto iść w:
Kubacki - Geiger 1 @ 1.5
Lindvik - Eisebichler 1 @ 1.65
Kursy z fortuny

Tak jak pisałem Niemcy pod formą, coś u nich nie zagrało. Kubacki wczoraj w Prologu świetny skok, on warunków nie potrzebuje, jak jest w formie to skacze. Karl zgasł troszkę, nie jest już tak solidny, wczoraj przeciętny skok w Prologu.
W drugiej parze, Norweg wraca po kontuzji i operacji zęba, każdy się spodziewał że będzie potrzebował czasu, a on już w ostatnim konkursie TCS zaprezentował świetną formę a teraz tutaj skacze super. Biśla wrócił do swojej typowej formy więc jeden skok dobry jeden zły, nie ma błysku w jego skokach, potrafi skoczyć pod rekord by za 30 min zaliczyć bulę.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ciekawy to mega konkurs będzie bo i jest kilka zagadek:
1. Czy Granerud psychicznie wytrzyma porażkę w TCS i wróci na ten najwyższy poziom.
2. Co z Niemcami, którzy kompletnie się posypali na TCS i tylko Hamman jako tako coś ciekawego pokazał.
3. Jakub Wolny wchodzi do reprezentacji, po udziale w PK gdzie skakał dość dobrze ale nie jakoś świetnie i oddaje 3 konkretne skoki na TOP 15 w PŚ. Przypadek, czy jednak motywacja i chęć pokazania się z dobrej strony?

Zapraszam do dyskusji bo są to tematy chyba najciekawsze obecnie

Co do typów, ciężko wskazać bo warunki szaleją, wczoraj od +11 do -3 pkt można była wyłapać a to ogromna różnica.
Ale moim zdaniem warto iść w:
Kubacki - Geiger 1 @ 1.5
Lindvik - Eisebichler 1 @ 1.65

Tak jak pisałem Niemcy pod formą, coś u nich nie zagrało. Kubacki wczoraj w Prologu świetny skok, on warunków nie potrzebuje, jak jest w formie to skacze. Karl zgasł troszkę, nie jest już tak solidny, wczoraj przeciętny skok w Prologu.
W drugiej parze, Norweg wraca po kontuzji i operacji zęba, każdy się spodziewał że będzie potrzebował czasu, a on już w ostatnim konkursie TCS zaprezentował świetną formę a teraz tutaj skacze super. Biśla wrócił do swojej typowej formy więc jeden skok dobry jeden zły, nie ma błysku w jego skokach, potrafi skoczyć pod rekord by za 30 min zaliczyć bulę.
1. Sądzę że Granerud jeszcze powalczy kilka konkursów o najwyższe cele, ale im bliżej MŚ presja może rosnąć, że znowu nie wygra a forma też wygasać.
2. Zapomniałeś o Geigerze, który gdyby Polaków nie dopuścili wygrał by TCS ;) Forma faktycznie póki co kiepska i raczej w ten weekend wyraźnej poprawy nie będzie. Horngaher potrafi jednak wyskoczyć z formą jak królik z kapelusza, więc w następnych weekendach powinni wracać. Dziś w walce o podium powinien powalczyć Eisenbichler. Gegier? Ta skocznia mu chyba zbytnio nie pasuje (pewnie chodzi o naturalny rozbieg).
3. Wolny według trenerów łapnął swoją optymalną formę (taką z jaką walczył o podia na lotach). Także w Zakopanem będzie ciekawa batalia o miejsce na drużynówkę, bo jak np. Żyła znowu prześpi piątek to się może nie załapać.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Myślę, że Drużynówka jest już ustalona. Przecież Piotrek z wyjątkiem konkursu w Obersdorfie, za każdym razem meldował się w top 10, i zaliczał pudła. Wszyscy są już przyzwyczajeni do jego słabych skoków treningowych i kwalifikacyjnych, same konkursy pokazują w jakiej jest formie. Cieszy postawa Wolnego, ale Stoch , Kubacki, Żyła i Stękała to jednak pewniaki do drużynówki , po tym co prezentują w Pucharze Świata. A trzeba jeszcze zaznaczyć, że Wiewiór na konkursy drużynowe się spina jak mało kto.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lindvik (-6.5) - Sato Y. (1 seria) [1] 1.84 STS
Dzisiaj idę w stronę Lindvika. Jest w gazie, co pokazał już w ostatnim konkursie TCS. Norwegowie lubią tutejszą skocznię, podobnie jak Polacy. Sato może wczoraj nie skoczył swojego maxa w prologu, ale do Lindvika w gazie Japończyk nie powinien się zbliżyć.

Kubacki - Eisenbichler [1] 1.62 STS Pechowo z warunkami w 2 serii
Analogicznie jak w ostatnim konkursie idę w stronę Dawida. Dawid na tej skoczni mocny, a Niemiec pewnie znowu coś spartoli. Dwa równe i solidne skoki Dawida powinny spokojnie dać zwycięstwo w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
A 638

Alpmma

Użytkownik
1. Sądzę że Granerud jeszcze powalczy kilka konkursów o najwyższe cele, ale im bliżej MŚ presja może rosnąć, że znowu nie wygra a forma też wygasać.
2. Zapomniałeś o Geigerze, który gdyby Polaków nie dopuścili wygrał by TCS ;) Forma faktycznie póki co kiepska i raczej w ten weekend wyraźnej poprawy nie będzie. Horngaher potrafi jednak wyskoczyć z formą jak królik z kapelusza, więc w następnych weekendach powinni wracać. Dziś w walce o podium powinien powalczyć Eisenbichler. Gegier? Ta skocznia mu chyba zbytnio nie pasuje (pewnie chodzi o naturalny rozbieg).
3. Wolny według trenerów łapnął swoją optymalną formę (taką z jaką walczył o podia na lotach). Także w Zakopanem będzie ciekawa batalia o miejsce na drużynówkę, bo jak np. Żyła znowu prześpi piątek to się może nie załapać.

1. Zgadzam się, młody jest, presja będzie rosnąć, Kamil zbił go kosmicznie w konkursie po tych brzydkich słowach z wywiadu Norwega i udowodnił, że on nie jest wcale taki mocny.
2. Troszkę pominąłem Karla, zgadza się. Ale on mam wrażenie nie jest kimś w kosmicznej formie. Po prostu był z najstabilniejszą formą i im dłuższy format turnieju tym dla niego teoretycznie lepiej. On nie skacze na rekordy skoczni, nie skacze na zwycięstwa w konkursie, tylko oddaje 2 solidne skoki i rzadko się myli. Biśli nie ufam, jak już mam stawiać to przeciwko niemu niż na niego. Zawsze ma te zawahania, potrafi zaliczyć bulę albo oddać skok na 30-40 miejsce no ale potrafi też odpalić pod rekord. Obecnie wydaje mi się jednak że to nie jego forma optymalna i nie warto w niego inwestować.
3. Tutaj mega ciekawa walka, niby każdy myślał że o 4 miejsce będzie się bił na 100% Andrzej Stękała a on tutaj w mega formie.
Ale wydaje mi się że Dolezal i tak zna już skład na drużynówkę i postawi na Stocha, Kubackiego, Żyłę i Stękałe. Nawet jak Wolny się tutaj lepiej zaprezentuje od Żyły, to jednak Żyła skacze solidnie od początku sezonu i 1 konkurs nie powinien mieć wpływu na skład reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Stękała A. - Huber D. - Stękała @1,75 fortuna

Andrzej czuje się tutaj świetnie co pokazują jego osiągane rezultaty gdzie w każdej serii był w top6. W porównaniu z Huberem wypada znacznie lepiej i jak dla mnie będzie on zdecydowanym faworytem do wygrania w tej parze. Treningi zdecydowanie na korzyść Andrzeja w których Huber spisywał się słabo będąc odpowiednio 33 i 29. W prologu co prawda wygrał z Andrzejem ale strata nie była wielka a do tego Huber skakał w lepszych warunkach. Podsumowując stabilniejszy, pewniejszy powinien być tutaj Andrzej a nawet jeśli Huber skoczy tutaj dwa razy na miarę swoich możliwości bardzo dobrze co raczej zbyt pewne nie jest biorąc pod uwagę jego nierówną dyspozycję to i tak Andrzej będzie w stanie go pokonać
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +156
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
No na tą chwilę czwórka wydaje się pewna, ale co będzie jak Wolny tutaj 2 razy pojawi się w dziesiątce, a w pt w Zakopanem będzie się ocierał o top6? Przy rosnącej formie Kuby nie jest to nierealny scenariusz, więc może być ciekawie :)

Co ode mnie na dziś? Najciekawsze typy wyłapał tarki_16 tarki_16 w Betsson i przy tych kursach są to bez wątpienia typy dnia.

Ja dodam od siebie bardziej ogólnikowo. Gram dzisiaj przeciwko Kraftowi i Geigerowi. Obu historycznie ta skocznia średnio leży, a wczoraj też nie pokazali dobrych prób. Jest to skocznia bezpośrednio po Bischofhofen, którą z kolei zarówno Geiger jak i Kraft bardzo lubią i dobrze tam wypadli, dlatego dzisiaj okazja jest pograć po fajnych kursach przeciwko nim. Świetnie tu wyglądają Polacy i nie odważę się w żadnej parze zagrać przeciwko Polakowi. O wygraną powinni powalczyć Stoch, Kubacki i Granerud. Nieco niedoceniony jest Eisenbichler, który np. wygrał 2 trening. Jak odda taką próbę to też się włączy do walki o podium. Warto też pamiętać, że skocznia leży Norwegom i nawet obecna "druga liga" Norweska jak Tande i Forfang może namieszać w szerokiej czołówce dobrymi skokami. Fatalnie wyglądają Słoweńcy i dalej nie przekonują mnie Niemcy. Jest kilka fajnych par do pogrania przeciwko Paschke. Również fajne kursy przeciwko Huberowi, który w kwalach miał szczęście do warunków. W treningach już nie było tak różowo. Spory progres jak co skocznie powinien zanotować Piotrek Żyła. Przykładowe pary:
Eisenbichler - Kraft 1 @ 1.80
Huber- Żyła 2 @ 2,40
Huber - Stękała 2 @ 2,10
Kubacki - Geiger 1 @ 1,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY #1

Granerud, V -> @4.00, forBET
Stoch vs Granerud -> @1.95, forBET & Betclic & eWinner & ETOTO
Granerud, TOP3 -> @1.60, forBET

Nie mogę przejść obojętnie obok takich kursów.

TCS to już historia. Skok z 1. serii konkursowej w Innsbrucku zdecydowanie podciął skrzydła Norwegowi i nie nawiązał już walki o zwycięstwo w turnieju w Bischofshofen. Poza tym skokiem (w trudnych warunkach) i rezultatem z 2. serii finałowego konkursu (gdzie wszystko było już jasne), noty Norwega oscylowały cały czas wokół TOP3. Karuzela PŚ kręci się dalej, a wczorajszy dzień pokazał, że Granerud nadal jest w bardzo dobrej dyspozycji. Poniżej wyniki.

1. seria treningowa: 3. miejsce (125 m, komp. +11.5 pkt.)
Skok bez błysku, natomiast warto zauważyć, że Norweg startował w najgorszych, obok Wolnego, warunkach wietrznych.

2. seria treningowa: 6. miejsce (135.5 m, komp. +5.9 pkt.)
Norweg znów nie miał szczęścia do warunków i wśród czołowej 10. PŚ skakał, tym razem obok Sato, przy najmocniej wiejącym wietrze z tyłu skoczni. Mimo to, bardzo dobra odległość.

Kwalifikacje: 1. miejsce (140 m, komp. +8.4 pkt)
Tym skokiem nie pozostawił rywalom złudzeń. Warunki... znów niezwykle trudne (chichot losu za wypowiedzi w czasie TCS?), a poradził sobie znakomicie. 140 m, wzorowe lądowanie (57 pkt. za styl) i przewaga 5.8 pkt nad 2. Kubackim.

Czy porażka w TCS zostawiła znaczny ślad w psychice Norwega? Na ten moment ciężko powiedzieć, weryfikacja nastąpi dopiero w skokach konkursowych, jednak ja jestem daleki od takich opinii. Wczoraj pokazał raczej sportową złość, którą potrafił przekuć na dalekie skoki.

Największym rywalem Graneruda do zwycięstwa pozostaje oczywiście Stoch. Inne nazwiska? Przede wszystkim Kubacki i Lindvik.


Stękała, 1-6 -> @2.40, Fortuna
Stękała, 1-10 -> @1.45, Fortuna

Od zawodów w Engelbergu, Stękała z czołowej 10. wypadł tylko dwukrotnie. W Bischofshofen, w 1. serii konkursowej odpalił prawdziwą petardę, po której zajmował 4. miejsce. Bardziej jednak chciałbym podkreślić wczorajsze próby Polaka. O ile o skokach konkursowych mogę podać tylko suche liczby, które wyglądają świetnie (1. miejsce - 146 m, 5. miejsce - 139 m), o tyle skok z prologu widziałem i naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie (przede wszystkim jego dynamika). Wszystko coraz lepiej wygląda w jego próbach. Stać go na to, aby w ten weekend poprawić swój życiowy wynik i zameldować się w TOP5.


Lindvik vs Geiger -> @1.55, Fortuna

Zgadzam się z opinią kol. typerskoki typerskoki, że ta skocznia chyba nie do końca odpowiada Geigerowi. W ubiegłym sezonie, przyjechał do Titisee-Neustadt po 2 zwycięstwach w Predazzo, a zajął tu 12. (jeden z najgorszych wyników w sezonie) i 5. miejsce. Wczoraj Niemiec zajmował następujące lokaty: 25, 23, 11. W skoku z prologu brakowało błysku, był on bardzo pasywny. Lindvik z kolei plasował się na pozycjach: 5, 8, 3. W ostatnich 2 występach w PŚ stawał na podium i dzisiaj, jak już wspomniałem, również widzę go w walce o czołowe lokaty.


Zastanawiam się jeszcze nad następującą ofertą.
Siedmiu Polaków w TOP30, nie -> @1.80, STS

Co prawda w 3. wczorajszych seriach wszyscy Polacy meldowali się w TOP30 (poza Żyłą w 1. serii, ale wiadomo jak on podchodzi do treningów), ale... Zniszczoł zajmował miejsca: 20 i 26, a Wąsek 21 i 28. Myślę, że Aigro, Schmida czy Deschwandena stać na poprawę swoich wyników. Do tego wiatr będzie dzisiaj trochę kręcił i nieregularni czy niedoświadczeni zawodnicy (a do takich należy zaliczyć wspomnianych przeze mnie Polaków) mogą sobie nie poradzić. Z drugiej strony startuje tylko 50. zawodników, w tym Włosi, Francuzi i Czesi, którzy skaczą fatalnie. Jaka jest wasza opinia?


Prognoza pogody: 09.01.2021 r.
PŚ w Titisee-Neustadt: Sobota z Polakami w rolach głównych? (lista startowa)
PŚ w Titisee-Neustadt: Granerud przed Kubackim w prologu, czterech Polaków w czołowej dziesiątce!
PŚ w Titisee-Neustadt: Stękała i Eisenbichler najlepsi na treningu, dalekie skoki Polaków!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Stoch - Kraft [1] 1.28
Kubacki - Geiger [1] 1.55
Lindvik - Huber [1] 1.42


Takie AKO pograłem jeszcze w betclic z kodem bonusowym. Idę w kierunku faworytów, których w tych parach dzisiaj widzę nie tylko ja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 40

johnix1995

Janek
Mój typ na dzisiaj: Eisenbichler vs Lanizek typ 1,kurs 1,45 co tu dużo mówić Eisebiśla wygrywa pod każdym względem z Laniskiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 638

Alpmma

Użytkownik
Trwa właśnie seria próbna i warunki są kosmicznie różne.

Wolny skacze 114,5 m i ma 43,8 pkt (nie ma not sędziowskich)
Nazarov skacze 127,5 i ma 49,6 pkt.

To pokazuje jaka przepaść jest w pkt dodatnich i odjętych za poszczególny skok.
Radzę dzisiaj nie grać taśm i starać polować się na underdogów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom