>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2014/1015 - Mistrzostwa Świata w Falun (19.02-01.03)

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Według mnie dzisiejszy konkurs zakończy się zwycięstwem Freunda, drugi będzie Prevc a trzeci Amman. Stoch niestety nie powalczy o podium i nie biorę pod uwagę skoków treningowych i kwalifikacji. Stochowi nigdy ta skocznia &quot;nie leżała&quot; i nie oszukujmy się ale nie jest w optymalnej formie. Większe szanse przewiduje na skoczni dużej. Jednak jest to tylko sport i wszystko może się w dzisiejszym konkursie zdarzyć.
a kiedy niby na niej skakał?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Stoch niestety nie powalczy o podium i nie biorę pod uwagę skoków treningowych i kwalifikacji. Stochowi nigdy ta skocznia &quot;nie leżała&quot;
Skoro nie bierzesz pod uwagę treningów,kwali czwartkowo - piątkowych to powiedz mi kiedy jeszcze Kamil tu skakał?
W zawodach nigdy,ale może masz jakieś info,że kiedyś tu był na treningach i wyjątkowo mu nie szło,jak można pisać,że skocznia mu nie leży jak wcześniej tu nie skakał?
A jeśli skakał rok temu to na HS-134 w PŚ,zajmując 4te miejsce ze stratą 0,5 pkt do podium,no chyba,że to rozumiemy jako &quot;nie leżenie&quot;.
Owszem zdarza się,że forma przemija jak &quot;zima w La Paz&quot;,ale bez przesady, z czołowego skoczka świata Kamil w dwa tygodnie nie spadł do 3ciej dziesiątki,jednocześnie za wszystkich innych Naszych kadrowiczów.
Realne opcje są IMO dwie,albo coś się odnowiło z kontuzją/ewentualnie jakaś inna powstała,albo Kamil stosuje taktykę &quot;jesteś słaby udawaj silnego,jesteś silny udawaj słabego&quot;,niech buki zbijają oferty na Severina,niech się dziennikarze podniecają.
Stoch moim zdaniem walnął konkretną zasłonę dymną i ok,być może nie wygra zawodów,ale na pewno będzie walczył o medale,a mały rozmiar skoczni to dla niego plus.
Ammann,Stoch,Freund,Bardal - któryś z nich będzie mistrzem,ale największe szanse daję Stochowi,kurs w okolicach 12 Bet365 a i pewnie są gdzieś większe to jakiś kosmos,to nie podlegające żadnej dyskusji value.
P.S. Długo pisałem posta i kolega już zwrócił uwagę na to samo ????
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Wellinger - Fannemal 1.92
Fajny kurs wystawił betsson na Andreasa Wellingera, który wraca po kontuzji lecz spisuje się bardzo dobrze. Jego najgorsze miejsce w trening to 19 ale w tej próbie osiągnął aż 91,5m. Wellinger skacze równo zawsze przekraczał 90 m.Natomiast Fannemal skacze tu przeciętnie w pierwszym treningu na tej skoczni tylko 85,5 m a jego najdalsza odległość to 91,0 m.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie twierdzę, że Ammann dzisiaj nie da rady, bo to jest &quot;magiczny&quot; skoczek i stać go zarówno na to aby zdobyć złoto jak i nie awansować do 2 serii... Ale patrząc tak realnie to nie ma pewności, że jego dyspozycja jest odpowiednia do oddania 2 równych dalekich skoków, które dadzą mu walkę o medale, do tego dochodzi fakt ocen za styl i dla mnie on dzisiaj w 2 skokach traci na notach 2-3m. Jak pisał jakiś poprzednik skocznia mała, tutaj nie lata się ponad 100m, także, te 2-3m mogą mieć kolosalne znaczenie.

Podsumowując: zarówno stawiać na Ammanna jak i przeciwko niemu to loteria, bo myślę, że nie jednemu potrafił zarówno zawalić kupon w roli faworyta jak i tego przeciw któremu stawialiśmy. Ale jednak 2 solidne skoki to chyba za mało aby wymieniać go już jako 2 faworyta w konkursie, a np. Prevc, który mógł sobie olewać skoki treningowe jest stawiany niżej.

Dla mnie ogólnie dzisiejszy konkurs nie do grania za większą kasę, bo skocznia jest mało przyjazna, wiatr może swoje zrobić i będą decydować detale o poszczególnych wygranych w parach H2H. Faworyci: Freund, Stoch, Prevc, Ammann, Kasai, Kraft, Koudelka oraz Bardal i ja widzę 8 gości co tutaj powalczą o medale + zaskoczyć mogą Schlierenzauer oraz Fannemel czy Hayboeck ( on potrafi skakać na mniejszych, głowa będzie kluczowa ) lub nawet Wellinger.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Skoro nie bierzesz pod uwagę treningów,kwali czwartkowo - piątkowych to powiedz mi kiedy jeszcze Kamil tu skakał?
W zawodach nigdy,ale może masz jakieś info,że kiedyś tu był na treningach i wyjątkowo mu nie szło,jak można pisać,że skocznia mu nie leży jak wcześniej tu nie skakał?
A jeśli skakał rok temu to na HS-134 w PŚ,zajmując 4te miejsce ze stratą 0,5 pkt do podium,no chyba,że to rozumiemy jako &quot;nie leżenie&quot;.

Owszem zdarza się,że forma przemija jak &quot;zima w La Paz&quot;,ale bez przesady, z czołowego skoczka świata Kamil w dwa tygodnie nie spadł do 3ciej dziesiątki,jednocześnie za wszystkich innych Naszych kadrowiczów.
Realne opcje są IMO dwie,albo coś się odnowiło z kontuzją/ewentualnie jakaś inna powstała,albo Kamil stosuje taktykę &quot;jesteś słaby udawaj silnego,jesteś silny udawaj słabego&quot;,niech buki zbijają oferty na Severina,niech się dziennikarze podniecają.

Stoch moim zdaniem walnął konkretną zasłonę dymną i ok,być może nie wygra zawodów,ale na pewno będzie walczył o medale,a mały rozmiar skoczni to dla niego plus.

Ammann,Stoch,Freund,Bardal - któryś z nich będzie mistrzem,ale największe szanse daję Stochowi,kurs w okolicach 12 Bet365 a i pewnie są gdzieś większe to jakiś kosmos,to nie podlegające żadnej dyskusji value.

P.S. Długo pisałem posta i kolega już zwrócił uwagę na to samo ????
Nie lubię wielkich imprez właśnie dlatego, że nagle wychodzą tacy eksperci z takimi kwiatkami.. Żenujące. Prawdopodobnie nigdy wcześniej tu nie skakał, tym bardziej ze dwa lata temu obiekty były modernizowane.
Ja juz pisałem i podpisuje się pod twoimi słowami. Jestem optymistą wielkim i nie wierzę po prostu, żeby nagle aż tak coś się zepsuło. Nie trafiłem z graniem Kamila na podium przed treningami, teraz znacznie większy kurs i tym bardziej warto pyknac. Stoch będzie się liczył.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Fortuna:
Wellinger-Deschwanden 1 1,5
✅
Ito - Jacobsen 1 1,5
✅
Freund - Amman 1 1,47
✅
Fannemel - Prevc 2 1,5
- a po I serii była niezła przewaga Prevca:/
Wychodzi ładne Ako, opis dodam jak będę przed kompem, teraz typy na szybko z tel.
pierwszą parę już opisałem, nie widzę tu innej możliwości jak kilka/kilkanaście miejsc przewagi Niemca.
Norweg w parze z Ito nie powinien zabłyszczeć, Anders bardziej lubi jednak duże skocznie, forma ostatnio też lekko w dół, w treningach i kwalach bez błysku, Daiki wygląda solidnie, powinien zakręcić się na początku drugiej dziesiątki i wystarczy to na Jacobsena.
Nie wierzę, że Freund wygra, jakoś nie wierzę w jego głowę, mimo wszystko, ale powinien przeskoczyć Simiego, który tu skacze dobrze, ale nie przeskakuje wszystkich o kilka metrów, skocznia to taka &quot;mała średnia&quot; nie będzie dużych różnic, więc duże znaczenie będą miały punkty za styl, a tu mimo że Szwajcar potrafi oszukać przy lądowaniu i ma zawyżone noty, to jednak noty będą niższe u Severina i w tym upatruję wyższość Niemca.
Fannemela w parze z Prevcem biorę z pocałowaniem ręki, słabsze skoki wczoraj i przedwczoraj pozwoliły na wywindowanie fajnie kursu na Słoweńca, Anders odzyskał trochę formy z początku sezonu, ale na małej skoczni go nie widzę w czołówce.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ode mnie na dziś idzie taki tripel:

Freund - Koudelka @ 1 @ 1,35
Prevc - Schlierenzauer @ 1 @ 1,50
Żyła - Kobayashi @ 1 @ 1,35
AKO: 2,40 (po odjęciu 12%) Milenium


Freund w kapitalnej dyspozycji co obserwowaliśmy w ostatnich konkursach PŚ. Na treningach bardzo dobrze, chociaż i tak się oszczędzał + testował sprzęt. Koudelka o medalu raczej może pomarzyć bo forma już nie taka jak na początku sezonu.
Prevc bardzo lubi małe skocznie o czym już niejednokrotnie mówił. Ostatnie treningi w większości odpuszczał, co oznacza, że czuje obiekt bo taki zabieg w jego wykonaniu nie jest często stosowany. Schlieri z przebłyskami - ok. Ale Austriak miewa na przełomie ostatnich dwóch sezonów TYLKO przebłyski. Póki co forma jeszcze nie ta. Na deser Żyła, który świetnie skakał w treningach. Piotrkowi ta skocznia leży i dziś powinien spokojnie o kilka pozycji wyprzedzić przeciętnego Japończyka.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
i na koniec:
Kasai - win - 12,0
millenium
dlaczego?
- bo Freund może mieć problem z głową
- bo Amman straci na notach
- bo Stoch, Prevc, Kraft nie odlatują innym, a nawet na treningach ciut gorzej od Noriego
- bo Hayboeck ma obniżkę formy, a Fannemel na małej nie skacze jak na lotach
- bo jest doświadczony, stabilny i w przeciągu całego sezonu osczędnie dysponował siłami
no i życzę mu tego:) Jeśli Kamil ma nie wygrać, to chcę by złoto trafiło do niego...zamiast kilku paczek fajek puściłem na niego tak for fun :)
E://szkoda chłopa ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Anders Bardal vs Kamil Stoch 2,45 (obecnie już ok. 2.30) pinnacle ⛔ pierwszy pomysł brać go z Gregorem ;)
Jeżeli gdzieś jeszcze trzymają te kursy imo warto. Kamil w serii próbnej już na swoim poziomie i po prostu to jest kolosalne value bo on pokazuje, że w najważniejszych imprezach skacze po prostu najlepiej. Do tego stylowo jest genialnie ułożony i na pewno tutaj jest lekki handicap bo skacze chyba najładniej z czołówki. Pewnie zaraz kursy polecą jeszcze mocniej. Bardal skacze dobrze, ale szału nie ma. Nie wiem na ile przeszkadza usztywnienie ale na pewno nie jest to bardzo komfortowe.
Kamil leeeeć ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dzisiaj więcej czasu, więc postaram się kilka typów godnych uwagi opisać.
Japonia - Austria 1 @ 1.60 [Expekt] ✅
Japonia była dla mnie przed wczorajszymi zawodami faworytem numer jeden do zwycięstwa w dzisiejszych zawodach. Po wczorajszych zawodach pojawiły się znaki zapytania, przez co postanowiłem odpuścić. Jednak w tej parze widzę zdecydowanego faworyta i jest nim Japonia. Dzisiaj w składzie: Takanashi, Kasai, Yuki Ito, Takeuchi. Jeśli chodzi o Panie to jedna i druga w dobrej formie w Falun, co pokazały zawody indywidualne. Takanashi zajeła 4 miejsce, Ito zdobyła natomiast srebny medal. Takanashi po raz kolejny spaliła się w konkursie indywidualnym, gdyby nie to, myślę że wygrałaby te zawody. W ekipie Austrii wśród kobiet wystąpia Iraschko i Seifriedsberger. Iraschko za pewne zdobędzie troszkę więcej od Takanashi która beznadziejnie ląduje. Natomiast Seifriedsberger na pewno sporo straci do Ito, siedem oddanych skoków tutaj jednej i drugiej, 7-0 dla Ito. Skacze daleko, ładnie stylowo, Ito będzie lepsza. Co do Panów Kasai i Takeuchi kontra Hayboeck i Kraft. Noriaki wczoraj zawiódł to jasne, nie wejście do drugiej serii to szok. Dla mnie to wypadek przy pracy. Dzisiaj pełna mobilizacja i swoje skoczy, zwłaszcza że kto wie czy to nie ostatnia szansa w karierze na złoto? Takeuchi również skacze tutaj bardzo dobrze, widać że ten mały obiekt mu odpowiada. Jeśli chodzi o Austrie, Hayboeck jest kompletnie bez formy, skacze słabo, gdyby to był Hayoboeck z forma z T4S to Austria miałby tu złoto. A tak Hayboeck straci kilka punktów do Noriakiego, a Kraft będzie troche lepszy od Takeuchiego. W ogólnym rozrachunku to Japonia będzie lepsza. Dwie wyrównane pary Takanaschi - Irascho, Takeuchi - Kraft i dwie z przewaga dla Japonii Kasai - Hayboeck, Yuki Ito - Seifriedsberger. Gram pewnie w strone Japońców.
Japonia - Norwegia 1 @ 1.20 [Betsafe] ⛔
Kurs niski, ale ciężko mi uwierzyć żeby Norwegia przeskoczyła Japonie. Lundy i Jahr stracą wiele, bardzo wiele do Takanashi i Ito. Jeśli spojrzeć na konkurs indywidualny to straciły aż 47 pkt! A dodajmy że przecież Takanashi nie oddała dwóch dobrych skoków, tylko jeden. A dzisiaj stać ją na dwie takie próby. 47 punktów to w przełożeniu na metry aż 23.5 metra, czy Velta z Bardalem byliby wstanie odrobić taką stratę? Jest to aż 6 metrów na skok, patrząc że jest to mały obiekt według mnie jest to nie możliwe. Zwłaszcza że Kasai skoczy dwa razy w granicach 90 metrów, a Takeuchi jest w takiej formie że stać go na skoki powyżej 90 metrów. Więc w praktyce Velta i Bardal musieliby latać ponad 95 metrów. Pewnie, to tylko dywagacje bo nie powiedziane że Panie będą tak skakać. Ale wszystko na to wskazuje że Ito wraz z Takanashi będą sporo lepsze od Norweżek.
Niemcy - Austria 1 @ 1.71 [MarathonBet] ✅
Piękny kursik, no no no, to mi się podoba. No to szybko porównajmy każdą z par. Pierwsza runda to pojedynek złotej medalistki z Soczi, oraz z piątkowych zawodów Kariny Vogt z Daniela Iraschko. Jedna i druga bardzo mocna, bardzo wyrównana para z lekka przewagą według mnie Iraschko. Kolejna para to Freitag z Hayboeckiem, i tutaj według mnie Freitag zrobi sporą przewagę, we wczorajszych zawodach 17 punktów przewagi Niemca. Dzisiaj powinno być podobnie bo jak wspomniałem wyżej Michael jest bez formy. W trzeciej rundzie zobaczymy Althaus i Seifriedsberger. Tutaj według mnie również powinno być wyrównanie, pewnie w konkursie Austriaczka pokonała Althaus aż o 15 punktów, ale w treningach tego nie było widać. Seifriedsberger będzie lepsza, ale nie o wiele. Ostatnia para to Freund z Kraftem, dwóch medalistów, ale to Freund jest lepszy, będzie trochę lepszy od Krafta. Reasumując, kluczową parą będzie Freitag z Hayboeckiem gdzie Austria straci wiele, dołoży coś jeszcze Freund. I to wystarczy, Panie nie będą aż o tyle gorsze od swoich rywalek z Austrii. Gram na Niemców.
Yuki Ito - Sarah Hendrickson 1 @ 1.45 [Fortuna] ⛔
Nie wiem skąd pomysł na tą parę, ale ja w to wchodzę. Jeśli chodzi o liczby to siedem treningów tutaj jednej i drugiej, 7:0 dla Yuki. Jest tutaj naprawdę bardzo, bardzo mocna. Wspomniałem wyżej że skacze daleko, ładnie, dostaje wysokie noty (najwyższe wśród Pań). Sara to moja ulubiona skoczkini wśród wszystkich, jednak trzeba przyznać że nie skacze tak dobrze jak przed kontuzją. W piątek broniła tytułu, zajęła 6 miejsce. Do Ito straciła 9 punktów, dzisiaj to Yuki będzie lepsza. - Typ jest tylko na I serie, przypominam dla jasności.
Yuki Ito - Jacqueline Seifriedsberger 1 @ 1.20 [Fortuna] ⛔
To samo co wyżej, tylko Jacqueline jest słabsza od Hendrickson. Ito nie powinna mieć problemów.
Peter Prevc - Jane Ahonen 1 @ 1.22 [Fortuna] ✅
Dobra, bez przesady, może Peter skacze tu średnio. Ale nie przegra z emerytem, zwłaszcza że w drużynie to zawsze jest większa spinka u Słoweńców. Jane przegra notami i odległością.
ediiit: Nie wierze w to jak skakały dziewczyny z Norwegii :roll:
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Freund TOP 3 ✅
1,70
Unibet

Trzeba brać dzisiaj. Dla porównania na bet365 mamy kurs 1,20 na podium Niemca.
Można sklecić pięknego surebeta, gdyz bet 365 oferuję kurs 4,0, iż Niemiec będzie poza podium.
ZYSK to 19,31% Rzadkość.
Niemiec w wybornej formie. Do tego typu przekonał mnie jeszcze bardziej swoją formą we wczorajszych zawodach drużynowych (mieszanych), gdzie w obu skokach odstawił konkurencję (w tym bezpośrednio Veltę)
Na dużej skoczni tym bardziej powinien walczyć o zwycięstwo, gdyż punkty za wiatr nie będą aż tak istotne jak na skoczni normalnej.
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Na sportingbet promocja - Stoch win @9,00

Wygrał dzisiaj dwa treningi z trzech, co prawda nie skakali wszyscy, ale wygląda na to, że wszystko wraca do normy. Po takim kursie grzech nie skorzystać.

Dla porównania gb/bwin tylko 4,50 na to samo zdarzenie ???? .
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Na sportingbet promocja - Stoch win @9,00
Wygrał dzisiaj dwa treningi z trzech, co prawda nie skakali wszyscy, ale wygląda na to, że wszystko wraca do normy. Po takim kursie grzech nie skorzystać.
Dla porównania gb/bwin tylko 4,50 na to samo zdarzenie ???? .
Oczywistym jest, że każdy pieniądze stawia wedle swojego uznania,ale pisać, że &quot;nie skakali wszyscy&quot; to nadużycie. Jak dla mnie nikt nie skakał w tych treningach. Główni pretendenci do medali odpuścili wczorajszy dzień treningów. Wysuwanie tezy, że Stoch będzie walczył o medal po pierwszym dniu treningowym (gdzie nie uczestniczą najważniejsi zawodnicy) jest bardzo naiwne. Miarodajny pod tym względem będzie dzień dzisiejszy gdzie czołówka w komplecie skoczy swoje skoki i WTEDY będzie można &quot;oceniać&quot; gdzie jest Stoch z szansami medalowymi. Osobiście uważam na ten moment, że top10 osiągnie może top5, ale o medalu może zapomnieć. Marne dziennikarzyny po dniu wczorajszym i wygraniu przez Stocha dwóch serii znowu pompują balon nie biorąc pod uwagę, że czołówka nie skakała a oni już rozwieszają medale. Żenada. Nie zaprzeczam. Stoch będzie się tutaj bardziej liczył niż na skoczni normalnej, ale wszystko zależy od tego ile będzie tracił do najlepszych po pierwszej serii.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Oczywistym jest, że każdy pieniądze stawia wedle swojego uznania,ale pisać, że &quot;nie skakali wszyscy&quot; to nadużycie. Jak dla mnie nikt nie skakał w tych treningach. Główni pretendenci do medali odpuścili wczorajszy dzień treningów. Wysuwanie tezy, że Stoch będzie walczył o medal po pierwszym dniu treningowym (gdzie nie uczestniczą najważniejsi zawodnicy) jest bardzo naiwne. Miarodajny pod tym względem będzie dzień dzisiejszy gdzie czołówka w komplecie skoczy swoje skoki i WTEDY będzie można &quot;oceniać&quot; gdzie jest Stoch z szansami medalowymi. Osobiście uważam na ten moment, że top10 osiągnie może top5, ale o medalu może zapomnieć. Marne dziennikarzyny po dniu wczorajszym i wygraniu przez Stocha dwóch serii znowu pompują balon nie biorąc pod uwagę, że czołówka nie skakała a oni już rozwieszają medale. Żenada. Nie zaprzeczam. Stoch będzie się tutaj bardziej liczył niż na skoczni normalnej, ale wszystko zależy od tego ile będzie tracił do najlepszych po pierwszej serii.
Nadużycie to jest to co ty wypisujesz tu. Chłopak znalazł świetny kurs i tylko mu przyklasnąć. Po tych skokach można od razu ocenić, że będzie zdecydowanie inaczej niż na średniej skoczni, skoro tu skacze po prostu daleko, a tam nie przeskakiwał pkt K. Nikt nie skakał? Ciekawe. Tym nikim jest choćby Peter Prevc, który gwarantuję, że będzie walczył o medal na tej skoczni? Może tym nikim są Norwegowie w świetnej formie Bardal i Fannemel, szczególnie ten drugi, który powinien liczyć się bardziej niż na mniejszym obiekcie. Oczywiście nie skakał Freund, Kraft i rzecz jasna Velta, ale pisanie, że nie skakał nikt i nie można w żaden sposób ocenić tych skoków Kamila to po prostu nieprawda. Nie skakało 4 kandydatów do medalu i nawet jakby skakali wczoraj to wątpię, żeby wszyscy w każdej serii byli akurat przed Stochem.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Kurs 9,00 na Stocha zdecydowanie jest do wzięcia - uważam to za ładny valuebet. Ja gdzieś w połowie stycznia zagrałem na zwycięstwo Stocha po kursie 16,00, później kurs na to zdarzenie spadł w Ónibecie do... 4,50.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Stoch na 90% wskoczy na podium. On jest typem skoczka, który jeżeli czuje się od początku dobrze na jakiejś skoczni to ciągnie tę formę przez wszystkie treningi i obie serie. Na zwycięstwo już ma wpływ więcej czynników, wiatr, a przede wszystkim dyspozycja dnia np. może ktoś nagle się obudzić jak Velta,, ale wydaje mi się że za Kamil przemawia sporo argumentów żeby w czwartek stał się bohaterem. Kurs godny zaryzykowania.
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Unibet

Velta - Bardal 1 1,6✅
Rune w życiowej formie co potwierdził w 2 seriach treningowych, Anders oddał dobre skoki ale chyba na nic więcej go nie stać. Myślę że stylowo też trochę odstaje może ze względu na kontuzję i lęki przy lądowaniu.

Koudelka - Amman 1 1,72✅
Tu podobna historia tylko większa różnica w notach za styl. Simon po upadku ląduje by nie zaliczyć kolejnego w samych notach przegra z 10 pkt. Forma też na korzyść Koudiego
który na treningach nie lubi się przemęczać a i tak był 2 razy lepszy

luźne typy:
Stoch - Prevc 2 2,0✅
Freund - Prevc 1 1,4✅
Kasai - Amman 1 1,65✅
Kraft 1-3 1,75⛔
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A ja jak tylko pojawią się kursy na Betgunie na konkurs pogram Stocha poza TOP 3. Jak dla mnie murowanymi faworytami do medalu są Velta i Freund. Stoch racja dobrze wyglądał na treningach ale to tylko treningi, tam nie skaczą wszyscy i nie na 100%. Wiadomo dotyczy to tez Kamila. Kamil może włączy się w walke z Kasaim Prevcem Freitagiem może ktoś jeszcze, ale niestety uważam że do TOP 3 zabraknie. Velte i Freunda można grać na podium bez zastanowienia. Kursy wstawię jutro jak się pojawią i dodatkowo wrzucę jeszcze parę zdań.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Po analizie wyników z sześciu treningów postanowiłem zaryzykować i zagrać zwycięstwo Krafta @ kurs 6,50 (bwin).
Są tylko dwie osoby, które mogą mu zagrozić. Jedna z nich to Freund, druga Velta. Nikogo innego nie widzę na kandydata do Mistrza Świata na dużej skoczni.
Na tego pierwszego, kurs jest zbyt niski. Poza tym, znamy jego psychikę. Sam też mówił, że (bodajże) na przestrzeni roku był w wyższej formie, niż obecnie. Odrobina prawdy w tym jest, przydarzają mu się stosunkowo średnie próby.
Veltę odpuszczam. Udało mu się na małej skoczni, życiówka. Nie wierzę, że będzie aż takim dzieckiem szczęścia i wywalczy tu kolejne złoto, choć formę ma naprawdę przednią.
Za TOP3 dla Krafta płacą &quot;tylko 1,80&quot; (pewniak) - musiałoby się coś tragicznego przydarzyć, żeby to nie siadło. Nawet z nieudanym lądowaniem w którejś z serii powinien wejść na podium. Mnie to jednak nie zadowala i próbuję zwycięstwo.

Nazwiska, których tu brakuje moim zdaniem się nie liczą w walce o wygraną (o podium może tak). Stocha dodałem w ramach ciekawostki.
Wiadomo, że treningi to nie zawody, ale jest to jakaś tam wskazówka.
Austriak skakał tu najrówniej, zawsze w okolice 130 m i nie zepsuł ani jednego skoku. Niech tak dwa razy skoczy jutro, a może dorzuci tytuł MŚ do zdobytego już w tym roku TCS.
Powodzenia!
Warunki nie były zbyt sprawiedliwe, ale Freund w 100% zasłużenie wygrał, brawo.
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Sts wystawił ciekawy kurs czy Piotrek Żyła będzie w top 10 - nie @ 1.98 (pod odjęciu podatku) czy 2 dobre skoki treningowe aż tak faworyzują Piotrka do czołowej dziesiątki no raczej nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom