>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2013/2014 - Turniej Skandynawski 25.02 - 09.03.2014

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dezman vs Murańka |2| kurs:2,50⛔
Czyste value.Znów Murańka nie doceniany przez buka.Dezman to przeciętny skoczek i 1,40 na niego nie do gry.W kwalifikacjach skoczyli podobnie,potencjał większy u Klimka i na niego też stawiam.
Koivuranta vs Velta |2| kurs:2,35⛔
2,35 na Velte to dużo za dużo.Koivu błyszczał w Finlandii ale tutaj może już nie być tak różowo.Velta u siebie,czuje się na tej skoczni dobrze.W kwalifikacjach skoczył lepiej,skoczkiem gorszym nie jest.Również uważam że można spróbować w stronę Norwega.
Bukmacher:STS
 
K 0

kromson1985

Użytkownik
Strasznie zmienne warunki panuja na skoczni szkoda ???? bo typy byly na 90 %
Kursy Betsson
Sporty zimowe - Skoki Narciarskie - Puchar Świata Trondheim
H2H , Stawiasz na:Severin Freund (-Anders Bardal) 1.8 ⛔

Sporty zimowe - Skoki Narciarskie - Puchar Świata Trondheim
H2H , Stawiasz na:peter Prevc (-Stefan Kraft) 1.6 ⛔

Sporty zimowe - Skoki Narciarskie - Puchar Świata Trondheim
H2H , Stawiasz na:Jernej Damjan (-Marinus Kraus) 1.8 ✅

Severin Freund wg mnie najrowniejszy w tej chwili
Prevc skacze w miare rowno i walczy o krysztalowa kule ostatnie 3 konkursy sa w Planicy wiec chce jak najwiecej punkto wywiezc z turnieju skandynawskiego
Jernej Damjan Wraca do formy juz w igrzyskach zaczal dobrze skakac a Kraus ostatnimi czasy strasznie sie pogubil
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Shimizu - Ingvaldsen @ 1 @ 1,40 Unibet ✅
Jak dla mnie to bet dnia. Japończyk skacze tutaj świetnie, w każdym skoku dalej od Norwega, który i tak prezentuje się tutaj nadzwyczaj dobrze. Ale bądźmy szczerzy. Przychodzi konkurs, a co z tym idzie dodatkowy stres. Norweg tego nie wytrzyma. Reruchi to taka tykająca bamba i coś czuję, że dziś będzie nie tylko pierwsza 10, ale i pierwsza 6. Technika skakania również na korzyść Japończyka, więc i tu będą dodatkowe punkty. Nie spodziewam się tutaj niespodzianki.
Velta - Fannemel @ 1 @ 1,55 Unibet ✅
Rune przez cały sezon prezentuje się lepiej od swojego kolegi z drużyny. Podobna sytuacja ma się w Trondheim. Velta jest bardziej dynamiczny na progu, szybciej &quot;narzuca&quot; narty na siebie co daje od razu dłuższy skok. Fannemel póki co skacze bardzo pasywnie. Talent bez wątpienia ma, ale z Veltą dziś przegra bo jest obecnie w słabszej dyspozycji.

AKO: 2,17 Unibet
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kwalifikacje:
Asikainen vs Watase |2| kurs:2,70⛔
Nie wiem kto zagra na Asikainena po kursie 1,35 w kwalifikacjach ale na pewno nie ja.Obaj skoczkowie prezentują podobny poziom i takie faworyzowanie Fina jest trochę przesadne.Watase nie jest gorszym zawodnikiem,w kwalach potrafi skoczyć dobrze.Kurs bardzo zachęcający i gram w stronę Japończyka.
Murańka vs Naglić |2| kurs:2,10✅
Tutaj kursy według mnie powinny być wystawione odwrotnie.Ostatnio dwa razy grałem na Klimka po dobrych kursach.Raz się opłaciło,wczoraj z Dezmanem trochę zabrakło.Teraz gram przeciwko niemu również po dobrym kursie.Naglić ani nie jest gorszym skoczkiem ani w gorszej formie.W Trondheim był w czołówce kwali,w konkursie też skoczył lepiej.Myślę,że tym razem może być podobnie.
Bukmacher:STS
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Shimizu - Koudelka @ 1 @ 1,60 Betsson ⛔
Jeden dobry konkurs Czecha, który wysoką lokatę zawdzięcza TYLKO szczęśćiu, bo w 1 serii dostał kapitalne warunki od losu. Drugi skok już tak rewelacyjny jednak nie był. Shimizu jest obecnie w zdecydowanie lepszej formie od Czecha i pokazywał to chociażby w czwartkowych treningach i kwalifikacjach. Skoki o 7 metrów dalsze od Czecha tylko utwierdzają mnie w graniu tego typu. Ponad to wystarczy zerknąć na wczorajsze warunki. W drugiej serii obaj skakali w bardzo podobnych (- 0,43 z tyłu Shimizu, -0,67 Koudelka) (ok 3pkt) i dalej o 3metry (5,4pkt więcej) poleciał Japończyk. Także stylowo lepszy Reruchi, który w konkursie miał za styl note wyższą o 2,5pkt. Podsumowując: Japończyk jest w lepszej i stabilniejszej formie od Czecha. Owszem Romek skacze dobrze, ale piątkowy konkurs był prezentem od losu. Normalnie Koudelka zakręciłby się w okolicach pierwszej 10-15. Reruchi jest w gazie, skocznia w Oslo mu leży i nie widzę przyczyn dla których miałby tu nie powturzyć występu z Trondheim. Dziś co kwalifikacje, ale Shimizu ich nie odpuści więc typ gram.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
1 seria:
Poppinger vs Eisenbichler |2| kurs:2,25✅
Skoczkowie o takim samym potencjale.Eisenbichler skoczył gorzej od Austriaka na treningu ale za to dalej w samych kwalifikacjach.Nie faworyzował bym aż tak Austriaka.Kurs 2,25 na Niemca trochę przesadzony i gram w jego kierunku.Para z cyklu 50/50.
Dezman vs Naglić |2| kurs:2,25✅
Naglić to dużo równiejszy i lepszy skoczek.W obu próbach skoczył tutaj dalej,choć notę w kwalifikacjach miał ostatecznie gorszą.W konkursie myślę jednak,że skoczy od kolegi z kadry dalej i pokaże,że nie jest tylko zwykłym przeciętniakiem.
Shimizu vs Vassiliev |2| kurs:2,90⛔
Kurs z kosmosu.Shimizu to na przekroju sezonu lepszy skoczek jednak ostatnimi czasy Dima wziął się trochę w garść i zaczął skakać lepiej.W treningu lepszy Japończyk,w kwalifikacjach Rosjanin.Jeśli Dima dostanie wiatr pod narty może polecieć bardzo daleko i myślę,że w starciu z Japończykiem nie jest bez szans.
Cały konkurs:
Stoch vs Kasai |2| kurs:3,40⛔
Nic powyżej 2,40 bym tu nie dał.Kasai może walczyć ze Stochem i może zająć od niego lepsze miejsce.Najlepiej pokazuje to ostatni konkurs w Trondheim.Noriaki skaczę cały czas równo i dobrze i jeśli mamy taki kurs należy lekko spróbować.
Hajek vs Kubacki |1| kurs:1,40⛔
Tutaj z pełnym przekonaniem.Kubacki jest słabiutki,a ostatnio Czesi w tym Hajek skaczą bdb.Czech skacze lepiej,jest w lepszej formie i myślę,że dziś będzie wyżej od Dawida.
Bukmacher:STS
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kofler - Koivuranta @ 1 @ 1,60 ⛔
Koudelka - Asikainen @ 1 @ 1,25 ✅
AKO: 2,00 Unibet

Jak dla mnie bardzo mocny dubel na dzisiejszy konkurs. Kofler zaczął skakać świetnie, ostatnio podium w Trondheim, natomiast Koivuranta znaczna obniżka formy w porównaniu do tego co prezentował na skoczniach w Finlandii. Wczoraj w treningu i kwalifikacjach zdecydowanie lepszy Austriak, który plasował się w ścisłej czołówce.
Wiadomo jaki potencjał ma Andi i jeżeli jest tylko forma (a ta wróciła) potrafi rywalizować z najlepszymi.
Koudelka wypalił niesamowicie. Kurs mały, ale bardzo pewny. Romek wczoraj nokautował Fina i dziś będzie podobnie. Wydawało mi się, że ten ostatni konkurs to był jedynie przypadek, ale widać, że forma z ubiegłego sezonu do Czecha wróciła. W końcu za tydzień mamy MŚ w lotach w Czechach. ;)
 
D 26

donekd

Użytkownik
Jernej Damjan - Jurij Tepes |1| - 1,40 STS ✅ 22-38
Bardzo fajną parę wystawił STS . W tej parze słoweńskiej faworytem wg. bukmacherów jest Damjan i ja w 100% się z tym zgadzam . O Jerneju nie trzeba się dużo rozpisywać . Wysoka ustabilizowana forma w ostatnich tygodniach . Zaś o Jurijm tego nie można powiedzieć . Jego skoki są bardzo nierówne . Potrafi oddać jeden kapitalny skok , by w następnych próbach skoczyć bardzo źle . W ostatnich tygodniach regularnie jest gorszy od Damjana . W Trondheim nawet nie awansował do drugiej serii . We wczorajszych kwalifikacjach oglądając jego skok , myślałem , że nie awansuje do konkursu , jednak udało mu się awansować na jednym z ostatnich miejsc . Jeżeli dziś warunki pogodowe będą stabilne i jednakowe dla wszystkich skoczków , jestem spokojny o zwycięstwo w tej parze Jerneja

Andreas Kofler TOP 10 - 1,40 STS ⛔ 23
Drugim typem jaki wybrałem na dzisiejszy konkurs to TOP 10 Andreasa Koflera . Andi od igrzysk w Soczi prezentuje coraz lepszą formę , czego potwierdzeniem jest ostatni konkurs w Trondheim , gdzie ukończył zawody na drugim miejscu . Widać , że pod koniec sezonu udało mu się wreszcie złapać formę , która pozwala mu walczyć o czołowe lokaty . I również tu sądzę , że jeśli pogoda nie będzie dziś rozdawała kart , Kofi zakręci się dziś koło TOP 6 , ja jednak pogram trochę bezpieczniej na TOP 10

edit : tak jak myślałem , wiatr rozdawał karty
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Stoch - Freund - 2 @ 1,72✅
Schlirenzauer - Kofler - 2 @ 2,20⛔
2/10⛔
Kupon troche &quot;na dzika&quot;, ale wg mnie z dużą szansą powodzenia. Severin znakomita forma, trafił w IO, w samym konkursie olimpijskim trochę bez szczęścia. Lepiej od Kamila skakał i w kwalifikacjach i na treningu.
Austriacka para natomiast to rewelacyjny ostatnio Kofler i średni, jak na swoje możliwości Gregor. Ja trochę na czuja typuje Koflera, wydaje mi się, że powinien znaleźć się tutaj nawet w top3. Gregor raczej tak daleko nie lata ostatnio, choć po nim wszystkiego można się spodziewać.
No cóż, obie pary dość ryzykowne, ale jeśli chłopaki będą skakać podobnie jak w treningach i kwalifikacjach, to widzę tutaj duże szanse.
Powodzenia ! :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom