>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - Turniej Skandynawski 25.02 - 09.03.2014

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Bardal - Koivuranta @ 1,50 Betsson⛔ szkoda, 2 seria wypaczona, a myślę, że Bardal by spokojnie utrzymał tą przewagę nad Finem

Dla mnie petarda. Na treningach obok siebie w dwóch seriach, w ogóle Fin ostatnio niezła forma, ale konkurs to już zupełnie co innego. W Falun też dobrze spisywał się na treningach, a w konkursie nie wszedł do 2 serii. Nie pamiętam czy trafił trochę gorsze warunki, ale to nie jest przypadek. Nie raz były też sytuacje, że w 1 serii trafiał świetne warunki, odlatywał, a w 2 się spalał i zupełnie psuł. Udało się w Innsbrucku jedynie z racji rozegrania tylko jednej serii.
Bardal także w dobrej formie. W Szwecji 6 miejsce, ale pewnie był rozczarowany, bo skakał przed konkursem naprawdę wybornie. Myślę, że obok Freunda, Stocha, Prevca i Kasaiego to skoczek którego można być najbardziej pewnym przed obecnymi konkursami i spośród tej piątki wyłoni się podium. Dodatkowa motywacja to wiadomość, która dotarła do nas 2 dni temu, że być może to ostatni sezon w karierze Norwega. W takiej sytuacji na pewno by chciał, żeby w tych ostatnich konkursach dobrze go zapamiętano.
Anders dla mnie walczy o podium, a Fin może zakręci się gdzieś w top10, ale nie zdziwi miejsce w 2 czy 3 dyszce. Nie widzę go kompletnie w top6, mimo iż skacze u siebie.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Tylko jest jedno &quot;ale&quot;,nie wiem czy oglądałeś Falun? Kasai po obu skokach trzymał się za kolano,a po drugim to już było widać że go ostro łupie bół,nawet tego nie ukrywał.Więc nie wiem czy warto ryzykować.Oczywiście formę ma na TOP 4,ale ten ból może przeszkadzać coraz mocniej.
Zgodzę się z tobą bo oglądałem konkurs w środę. Widać było w obu skokach, że coś jest nie tak. Mimo tego wjeżdzał raz na górę i odpalał kolejny dobry skok. Myślę, że dziś będzie podobnie i mimo bólu (jeśli nadal taki jest) Kasai odda dwa dalekie skoki dające mu wysokie miejsce.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Lahti HS 130 Konkurs Indywidualny

Koivuranta - Ahonen
Typ: Koivuranta
Kurs : 1.40 Buk: Unibet ✅


Pierwszy pojedynek jaki wybrałem to pojedynek Finów z którego niemal napewno wyjdzie zwycięsko Koivuranta. Może kurs nie powala na kolana ale do dubelka lub do AKO można śmiało dorzucić . Dlaczego Anssi ? Dlatego że jest w lepszej formie od Janne prawie we wszystkich konkursach w tym sezonie . Janne już nie te lata a Anssi skacze bardzo przyzwoicie jak na niego . W porannym treningu Koivuranta 4 i 5 dla porównania Ahonen 34 i 40 . Już po treningach widać kto jest w lepszej formie Janne skacze na granicy nawet zakwalifikowania się do konkursu . Dlatego uważam że ten typ jest moim zdaniem najbardziej realny do wejścia z wszystkich dostępnych w ofertach różnych buków .

Freund - Schlierenzauer
Typ: Freund
Kurs: 1.27 Buk: STS
✅


Kolejny typ na podbicie AKO . Nie ma innej opcji aby Niemiec przegrał z Austriakiem . Owszem Severin nie skakał w porannych treningach ale widać że czuje się tak mocny że nie musi oddawać treningowych skoków. Schliri to jeden z najbardziej przegranych w tym sezonie . Przed sezonem typowany do walki o PŚ jednak z biegiem sezonu mogliśmy się dowiedzieć że Schliri po prostu jest słaby. W treningach Austriak 8 i 14 . W konkursie miejsce w pierwszej 10 dla Schlierenzauera będzie dobrym wynikiem . Natomiast Freund walczył będzie o zwycięstwo . Dlatego stawiam na Niemca z pełnym przekonaniem .

Diethart - Schlierenzauer
Typ: Diethart
Kurs: 1.80 Buk: Unibet ✅


Pojedynek dwóch Austriaków z którego zwycięsko powinnien wyjść Diethart . Już wyżej opisałem Schliriego . Natomiast Diethart to wielkie zaskoczenie Austriaków który 3 dni temu obchodził swoje 22 urodziny postara się skakać dziś jak najlepiej i zrobić sobie urodzinowy prezent. Obaj zawodnicy skaczą na podobnym poziomie w Falun lepszy o jedną pozycję był Diethart i teraz moim zdaniem będzie podobnie . W treningach Diethart 7 i 10 natomiast Schlierenzauer 8 i 14 . Warto dodać że obaj zawodnicy w treningach skakali w niemal identycznych warunkach .

I jeszcze jeden typ bez analizy bo już za 10 min kwalifikacje

Hayboeck - Kraft
Typ: Hayboeck
Kurs: 1.70 Buk: STS ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 5

samwise

Użytkownik
Stoch - Kasai
Typ: Stoch
Kurs: 1.32
Buk: Expekt

Ja tutaj widzę zdecydowanego faworyta w osobie Kamila Stocha. Noriaki Kasai ma wyraźny problem z kolanami, co było widać na skoczni w Falun. W dodatku to Stoch walczy o koszulkę lidera, więc powinien być bardziej zmotywowany. Polak jest w bardzo dobrej formie i jest w stanie walczyć o zwycięstwo. Jeszcze jednym czynnikiem, który według mnie pomoże Polakowi jest rozmiar skoczni, który jest jest stosunkowo mały, co moim zdaniem działa na korzyść Polaka. Kasai lepiej czuje się na większych skoczniach i w tym aspekcie Kamil powinien mieć przewagę. Bardzo lubię Japończyka i życzę mu jak najlepszego wyniku, lecz uważam że ból kolan uniemożliwi mu wygranie z Kamilem.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Austria wygra @ 1,44 Betsson
Kurs może i mały jak na takie zdarzenie, ale ja tutaj nie widzę powodów, aby Austria miała tego konkursu nie wygrać. Owszem mogą wpłynąć na to jakieś czynniki losowe jak upadek któregoś z zawodników, ale bądźmy szczerzy, że jest na to niewielki % szansy. Austriacy prezentują się tutaj najlepiej spośród wszystkich drużyn, skaczą równo i daleko. Dość nieoczekiwanie odpalił tutaj Kraft, którego dzisiejsze podium wcale nie było, aż takim zaskoczeniem na jakie mogłoby się to wydawać. Stefan prezentował już tutaj wysoką formę podczas treningów i kwalifikacji. Do tego dochodzi jeszcze mocny Hayboeck i Diethart, a i forma Schlierenzauera jakby zaczęła wracać na właściwe tory. W efekcie krystalizuje nam to mocną drużynę, która była stroną dominującą dzisiejszego konkursu indywidualnego. Ich główni konkurenci do złota, Słowenia i Niemcy, mają w obecnej chwili po zaledwie dwóch skoczków mogących skakać podobnie do Austriaków. Mowa oczywiście o Prevcu i Damjanie ze Słowenii oraz Freundzie i Wellingerze (choć i mu zdarzają się ostatnio wpadki) z Niemiec. Reszta ich składu Tepes,Dezman oraz Wank i Kraus skacze mocno w kratkę i to powinno w głównej mierze przesądzić o wygranej Austrii.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
1 seria:
Hayboeck vs Wellinger |1| kurs:1,55⛔
Austriak skacze tutaj lepiej,jest w lepszej formie i wczoraj w konkursie oddał dwa lepsze skoki.Niemiec nie prezentuje tego co wcześniej,potrafi łatwo zepsuć swój skok.Stawiam na Hayboecka.
Kraft vs Kraus |1| kurs:1,22✅
Austriak złapał formę.Dobrze pokazał się w Falun,tutaj wczoraj drugie miejsce i nie przypadkowo.Kraus słabiutko się prezentuje,myślę,że na tej skoczni różnica poziomów pomiędzy oboma zawodnikami.Stefek potrafi odpalić petardę,Marinusa na to w tej chwili nie stać.Kurs marny ale do jakiejś kombinacji myślę,że dorzucić można.
Diethart vs Wank |1| kurs:1,27✅
Podobna sytuacja.Tomek skacze dobrze,bez szału ale dobrze.Skacze równo i daleko.Wank nie czuje się tu najlepiej i uważam,że dalej od Dietharta nie skoczy.
Freund vs Stoch |1| kurs:1,52✅
Kamil dalej jest mocny ale Severin na tej skoczni jest po za jego zasięgiem.Wczoraj dwie próby zdecydowanie lepsze Niemca.Dziś liczę na taki sam scenariusz.
Ahonen vs Takeuchi |1| kurs:1,70✅????
Janek zna tą skocznie jak własną kieszeń.Taku po chorobie dalej słabiuteńko.Wczoraj dwa razy lepsze odległości Fina.Dziś myślę,że będzie podobnie.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 0

emmce

Użytkownik
Niemcy zwyciężą konkurs drużynowy @ 4,50 bet-at-home ⛔

Po wczorajszej dominacji Freunda mysle, iż jest on w stanie pociągnać zespół niemiecki do zwycięstwa. Tak jak większość buki typują jako faworyta Austrie (4 miejsca w pierwszej 15 konkursu indywidualnego)
lecz nierówna forma w jakiej jest Shlirenzauer i Diethart pozwala mi wątpić w ich zwycięstwo(zawodzą od TCS). Niemcy wystąpią prawodpobonie w trochę odmiennym składzie niż na igrzyskach w Soczi : Freund, Kraus, Wellinger i Neumayer( może Wank ). Wydaje mi się, że najmocniejszy skoczek Austrii - Kraft nie osiągnie takiego dobrego wyniku jak wczoraj, lecz Freund jak najbardziej będzie dominował i budował przewagę swojego zespołu. Jeżeli Wellinger oraz Kraus będą skakać na swoim poziomie to myśle, że stać ich na zwycięstwo. Niemcy są bardzo mocni w drużynie pokazali to na IO gdzie kurs na ich zwyciestwo na bet at home wynosil 3,50. Wszystko wskazuje na to, że walka o zwycięstwo odbędzie się pomiędzy Austria oraz Niemcami i to własnie nasi zachodni sąsiedzi wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Kurs 4,50 bardzo zachęcający lecz jak najbardziej tylko dla odważnych. Miejmy nadzieję, że Shlirenzauer nie obudzi się(chociaż miał już przebłyski w ostatnich dniach) i dalej będzie skakał przeciętnie. Trzecie miejsce na podium, zarezerwowane jest dla Słowenii. Jeżeli pogoda nie wypaczy zawodów i warunki będą w miarę równe to Niemcy mimo małych szans według buków wygrają po raz kolejny turniej drużynowy.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Polska w TOP 3 3,0 Fortuna 4/10 ⛔

Polacy na pewno nie zapomnieli jak się skacze, na wczorajsze złe skoki złożyło się kilka przypadków: niekorzystny wiatr, brak udziału w treningach (Kot) i co najważniejsze nieoficjalnie mówi się o tym, że Kruczek zafundował za mocną jednostkę treningową, a przy zmęczeniu startami co kilka dni, wyszło co wyszło. Skoro Stoch skakał przy takim zmęczeniu tak dobrze, to jak dobrze może być dziś. Niemcy wczoraj niczego wielkiego nie pokazali, każdy oprócz Freunda, może im zepsuć ten konkurs, to samo Norwegia, poza Bardalem i może Fannemelem, mają przeciętnego Veltę i słabego Stjernena, Słowenia może też powalczyć, ale bez Krancja to nie to samo, mają dwie luki.

# 127

Finlandia - Japonia 1 1,75 7/10 Unibet ✅

Japonia osłabiona, nie skacze Kasai i Ito. Ich skład w porównaniu do Finów przedstawia się następująco: Ahonen &lt; Takeuchi, Larinto &gt; Tochimoto, Asikainen = Watase, Koivuranta &gt;&gt; Shimizu. Głównie w tej ostatniej parze widzę przewagę dla mojego typu, Koivuranta skacze tu znakomicie, Japończycy nie mają takiego zawodnika, który w razie potrzeby odrobiłby to co inni zawalą, poza tym wcale nie jest powiedziane, że Ahonen przegra z Takeuchim, wczoraj np. wygrał.

Ponadto próbuje też Czechów z Japonią, mają wyrównany skład, nikt nie powinien zawalić

Czechy - Japonia 1 1,85 (1,63) 4/10 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Sporty zimowe / Ski Jumping / FIS World Cup / Lahti / Team Competition / Men / Match-Ups / Germany vs Norway / Head To Head - Germany @ 1.32 Marathon izzi ;) ✅
Nie wiem co by musialo sie stac, zeby Niemcy nie wygrali dzisiaj z Norwegami, Zapowiada sie kapitalna walka pomiedzy Niemcami, a Austria o zwyciestwo, Norwegia nie wiem, czy wejdzie do TOP5, nie ma sensu porownywac zawodnikow, czy aktualnej dyspozycji, dla mnie jest to typowe 9/10.
polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Polska - Norwegia @ 1 @ 1,83 bet365
Na szybko bo zaraz trening i potem konkurs. Polacy owszem zawalili wczoraj kwalifikacje, ale trzeba odnotować, że warunki mieli bardzo złe. Norwedzy skaczą tutaj dobrze, ale bez rewelacji. W składzie mają Stjernena, który powinien być ich najsłabszym punktem bowiem jest to zawodnik, którego forma pozostawia wiele do życzenia. Fannemel też potrafi dobre skoki przeplatać tymi słabszymi, ale podejrzewm, że skakać będzie dziś podobnie do Janka Ziobry. Stoch z Bardalem powinien zrobić dobrą różnice tak jak i Kubacki z Stjernenem. Jeżeli Maciek i Janek skoczą swoje to tutaj ich wyniki będą bardzo zbliżone do tych Fannemela i Velty. Będzie dobrze. ;)
 
maniek81 357,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Severin Freund - Kamil Stoch [1] 1.55 Betsson
Jutro kolejny konkurs indywidualny PŚ. Wybrałem tę parę ze względu na formę obu zawodników. Kamil po igrzyskach notuje lekki spadek formy, zresztą jak cała nasza reprezentacja. Nie twierdzę, że Kamil skacze źle, ale nie walka o najwyższe lokaty przychodzi mu znacznie ciężej niż w Sochi. Z kolei Severin jest na zupełnie innym biegunie. W Sochi pech na skoczni normalnej przez upadek przy lądowaniu. Na dużej skoczni miał ogromną szansę na medal, ale nie wytrzymał presji. Za to w cyklu skandynawskim spisuje się wyśmienicie. W zasadzie robi co chce, wygrywa serię po serii z dużą przewagą. Zwyciężył w Falun, Lahti, dzisiaj także skakał najdalej w drużynowce. Nie widzę więc innej opcji jak kolejny konkurs, gdzie Niemiec będzie walczył o zwycięstwo. Kamilowi z kolei brakuje chyba świeżości, więc jutro nie da rady Niemcowi.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Freund wygra kurs:2,25⛔
Niemiec jest w Lahti po za zasięgiem.Wczoraj wygrał,dziś w nieoficjalnej klasyfikacji również najlepszy z ponad 11 pkt przewagi.Freund skacze daleko i pięknie stylowo.Według mnie jutro sięgnie po kolejne zwycięstwo,bo skacze zdecydowanie najrówniej.
Freund vs Stoch |1| kurs:1,55⛔
Prosta sprawa.Freund w każdej z czterech ostatnich prób w obu konkursach zawsze lepszy o te 3,4 metry od Kamila i gołym okiem widać różnicę poziomów pomiędzy nimi na tej skoczni.Stoch nie można powiedzieć,że skacze źle bo absolutnie tak nie jest ale dziś różnica w nocie między nimi wyniosła 18 pkt czyli bardzo dużo.Stawiam też w tej parze na Severina.
Bukmacher:Betsson
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Kamil Stoch - Peter Prevc
Typ: Stoch
Kurs: 1.80 Buk: Bet365 ✅

Wybrałem parę w której jeden i drugi zawodnik może wygrać . Obaj zawodnicy walczą o Kryształową kulę narazie lepszy jest Prevc który ma 7 pkt przewagi nad Stochem jednak moim zdaniem po dzisiejszym konkursie to Kamil ponownie założy żółtą koszulkę lidera .
W dniu wczorajszym i konkursie drużynowym obaj zawodnicy skakali poniżej swoich możliwości jednak pewnie starali się zachować jak najwięcej sił na dzisiejszy konkurs . Stoch dziś po indywidualnych skokach był 8 , natomiast Prevc 13 . W konkursie piątkowym lepszy również był Stoch który zajął 3 a Prevc 4 miejsce . Jak widać obaj zawodnicy skaczą na podobnym poziomie i tylko dyspozycja dnia oraz jakiś podmuch wiatru może zrobić między nimi różnicę . Kurs 1.80 w Bet365 jak dla mnie kapitalny owszem jest ryzyko ale dla porównania w Betssonie kurs na Stoch to tylko 1.55 !
Stefan Kraft - Rune Velta
Typ: Kraft
Kurs: 1.64 Buk: Betsson
✅

Jak dla mnie pewniak dnia i to po jakim kursie 1.64 na Krafta no chyba się trochę zagalopowali analitycy Betssona . Owszem Velta wczoraj skakał jak na niego nie boje się użyć tego słowa kapitalnie jednak dziś napewno nie powtórzy tak dobrych skoków . W piątkowym konkursie Velta na 15 miejscu owszem dziś indywidualnie na 3 miejscu po bardzo dobrych skokach na 126 i 126,5 m ale przed w serii próbnej 108,5 m co pokazuje że Velta ma wahania formy . Kraft natomiast skacze bardzo dobrze w Lahti w piątkowym konkursie 2 miejsce ustępując miejsca tylko odbiegającego od reszty stawki Freunda . Dziś indywidualnie zajął by 4 miejsce i to pokazuje kto jest w lepszej formie i kto dziś będzie wyżej w klasyfikacji .
Anssi Koivuranta - Rune Velta
Typ: Koivuranta
Kurs: 1.65 Buk: Betsson ✅

Wybieram kolejny pojedynek przeciwko Norwegowi bo jestem niemal pewny że dziś nie będzie skakał tak dobrze jak wczoraj. Koivuranta najlepszy z Finów w ostatnim czasie w Lahti skacze bardzo dobrze w konkursie piątkowym 5 miejsce a dziś indywidualnie na 2 miejscu . Widać że Anssi w gazie i będzie starał się to dziś udowodnić .
Jurij Tepes - Andreas Wellinger
Typ: Tepes
Kurs: 1.86 Buk: Betsson
ZWROT
Gram na Słoweńca bo po takim kursie to aż żal nie spróbować . Tepes widać że odżył i skacze bardzo przyzwoicie. Razem z Prevcem stanowią oni teraz o sile Słoweńców . Tepes w piątek 11 a dziś indywidualnie na 10 miejscu . Wellinger ma straszne wahania formy raz jest wysoko a czasami nawet nie awansuje do pierwszej 30 . W Lahti skacze w miarę równo w piątek 18 a dziś indywidualnie 11 . Widać że obaj zawodnicy na podobnym poziomie i tylko dyspozycja dnia zdecyduje który z nich będzie lepszy w dzisiejszym konkursie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Koivuranta - Velta @ 1 @ 1,65 Betsson
Fin skacze tutaj wręcz kapitalnie, plasuje się w każdym skoku w ścisłej czołówce, skacząc zdecydowanie lepiej od Norwega. Ansi skacze u siebie, widać, że ta skocznia mu bardzo &quot;leży&quot; a jej profil odpowiada jego stylowi. Typ najpewniejszy z całej oferty Betssona i ja wchodzę w niego z dużym spokojem i optymizmem. Nie wydaje mi się by Norweg powtórzył jutro te skoki, które oddawał dziś (chociaż i tak były one gorsze od tych Fina).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Rune Velta - Andres Fannemel 1,83 Bet365 ⛔
Pojedynek dwóch Norwegów, którzy wczoraj przy zdziwieniu większości stanęli na pudle. Rysiek dał wczoraj drużynie naprawdę dużo swoimi skokami. Trzeba jednak wziąć poprawkę na warunki jakie przy jego próbach panowały na skoczni. Jeśli ten wiatr mu tak nie sprzyja to jego skoki nie są tak efektowne. Przykład, seria próbna przez wczorajszą drużynówką. Miał mały wicherek i 108.5 metra. Andreas już na IO skakał bardzo dobrze. Tu widać, że forma utrzymana i przy odrobinie szczęścia potrafi odlecieć gdzie najlepsi lądują. Moim zdaniem Fannemel na dzień dzisiejszy spisuje się lepiej od swego kolegi z reprezentacji.
Richard Fraitag - Jan Matura 1,83 Bet365 ✅
Niemiec formy nie ma. Teraz skacze na takim poziomie, że awans do drugiej serii może zapisać jako mały sukces. W piątek się nie udało - zakończył na 34. miejscu. W konkursie drużynowym miejsca dla niego nie było z wiadomych względów. Janek natomiast wczoraj w pierwszym skoku mizernie ale drugim się poprawił. Wydaje mi się, że mimo wszystko lepiej się tu spisuje od Fraitaga. Stać go na poprawne skoki.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Koivuranta vs Deschwanden |1| kurs:1,40✅
Gram na Fina.Koivuranta czuje się na tej skoczni bdb.Skacze u siebie i jest to duży handicap dla niego.Zarówno w konkursie indywidualnym jak i drużynowym pokazał cztery dalekie skoki.Szwajcar skacze dobrze,zrobił postęp ale na Fina na tej skoczni to za mało.
Velta vs Neumayer |1| kurs:1,35⛔
Też zdecydowanie stawiam na Norwega.Lepszy w konkursie indywidualnym,w drużynówce bardzo wysoko(3 w ind.).Wydaje się,że Norwedzy ustabilizowali swoją dyspozycję i Rune też to pokazuje.Neumayer znów bez błysku,skoki bardzo przeciętne.Nie załapał się do drużyny wczoraj.Najsłabszy z Niemców w Lahti moim zdaniem.
Bukmacher:STS
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Koivuranta A. - Deschwanden G.
kto lepszy ?
Skoki Narciarskie, Puchar Świata (M), Lahti HS130 2 konkurs H2H 1 -- 1.35
Freund S.
klasyfikacja końcowa
Skoki Narciarskie, Puchar Świata (M), Lahti HS130 2 konkurs V -- 2.25
Daje to kurs 3,04 co za stówkę da 267 zł i tak to zagram :]
Freund najlepszy i jak tak dalej pojdzie to mimo sporej straty właczy się do walki o KK . Myślę że zawody powinien wygrać z sporą przewaga,ale wiadomo trzeba brać poprawkę na loteryjne warunki w Finlandii. Skoro jestem przy Finlandii warto zagrać na reprezentanta gospodarzy Koivuranta wczoraj na drugim miejscu w nieoficjalnej klasyfikacji powinien łyknąc Szwajcara .
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piękne pary wystawił nam betsson z Veltą, trzeba skorzystać!

Kraft - Velta 1 1.58 betsson ✅

W piątkowym konkursie indywidualnym zaprezentował się znakomicie, zajął drugie miejsce, od Velty miał notę o prawie 30pkt lepszą. Wcześniej na obu treningach również zdecydowanie lepszy, Kraft ścisła czołówka na obu a Velta okolice 50 miejsca, jedynie w kwalifikacjach ta różnica była mniejsza ale tam Norweg trafił na lepsze warunki. Betsson chyba jako jedyny zasugerował się wczorajszym konkursem drużynowym, fakt wyszły Norwegowi dwa dobre skoki, ale już w serii próbnej nie było tak dobrze, oddał tam słaby skok, nie wierzę by i dzisiaj oddał dwa tak świetne skoki, ale nawet jeśli znów tak by się stało i tak powinien przegrać z Kraftem, który tu skacze znakomicie.

Koivuranta - Velta 1 1.60 betsson ✅

Podobnie jak Kraft Koivuranta skacze tu świetnie, widać, że Fin u siebie czuje się bardzo dobrze. W indywidualnym piątkowym konkursie był lepszy prawie o 23pkt od Velty. Wcześniej w treningach oddał dwa świetne skoki, był w obu w czołówce a Velta okolice 50 miejsca. W kwalifikacjach Norweg trafił świetne warunki ale i tak był gorszy od Koivuranty. Wyszły Velcie dwa skoki w drużynówce a i tak przegrał by zapewne indywidualnie z Finem, także w próbnej Koivuranta dużo lepszy. Tylko betsson w ten sposób zestawił pary z Veltą, sugerując się wczorajszym konkursem drużynowym, u innych jest on zestawiony z dużo słabszymi rywalami, trzeba skorzystać z tego błędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Fajna lokata z Marathonbetu, licząc, że nie zdarzą się żadne upadki itd. to ten zakład wydaje się fajnym pomysłem, nawet grając go grubo jako singla. O Koivurancie nic nie muszę pisać koledzy dokładnie go opisali we wcześniejszych postach
Koivuranta najlepszy z Finów 1,35 Marathonbet 10/10 ✅
Jeszcze można lekko na podium Fina po 4,75 też w tym buku 2/10 ⛔ spalił się w drugim skoku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom