>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Single od DanCoopera !

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Poziom 4
FC Pyunik - FC Ulysses | Parzysty | @1.85 | 1562,50 ZŁ ✅ 202,50 ZŁ

----------------------------------------------------------------------------------------------
Zysk/Strata z aktualnej progresji, w której podstawowa stawka wynosi 100 ZŁ : ✅ 442,20 ZŁ
Zysk/Strata z progresji, w której podstawowa stawka wynosiła 10 ZŁ : ✅ 1220,98 ZŁ​
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Poziom 1
MFK Dubnica - MFK Dolny Kubin | Parzysty | @1.83 | 100 ZŁ ⛔ 100 ZŁ

----------------------------------------------------------------------------------------------
Zysk/Strata z aktualnej progresji, w której podstawowa stawka wynosi 100 ZŁ : ✅ 644,70 ZŁ
Zysk/Strata z progresji, w której podstawowa stawka wynosiła 10 ZŁ : ✅ 1220,98 ZŁ​
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Poziom 2
Falkenbergs FF - Landskrona BoIS | Parzysty | @1.83 | 250 ZŁ ⛔ 250 ZŁ

----------------------------------------------------------------------------------------------
Zysk/Strata z aktualnej progresji, w której podstawowa stawka wynosi 100 ZŁ : ✅ 644,70 ZŁ
Zysk/Strata z progresji, w której podstawowa stawka wynosiła 10 ZŁ : ✅ 1220,98 ZŁ​
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Poziom 3
San Lorenzo - River Plate | Parzysty | @1.83 | 625 ZŁ ✅ 168,70 ZŁ

----------------------------------------------------------------------------------------------
Zysk/Strata z aktualnej progresji, w której podstawowa stawka wynosi 100 ZŁ : ✅ 644,70 ZŁ
Zysk/Strata z progresji, w której podstawowa stawka wynosiła 10 ZŁ : ✅ 1220,98 ZŁ​
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Poziom 1
Persipura Jayapura - PSPS Pekanbaru | Parzysty | @1.85 | 100 ZŁ

----------------------------------------------------------------------------------------------
Zysk/Strata z aktualnej progresji, w której podstawowa stawka wynosi 100 ZŁ : ✅ 813,40 ZŁ
Zysk/Strata z progresji, w której podstawowa stawka wynosiła 10 ZŁ : ✅ 1220,98 ZŁ​
 
M 2

marbach

Użytkownik
Witam
Obserwuję Twój temat już od jakiegoś czasu.Gratuluję skuteczności.
Czy nadal dobierasz mecze &quot;losowo&quot;. Nie myślałeś może żeby dobierać mecze wdług np. statystyk jakie stosuje kolega edi8 na tym forum?
W tym temacie:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/dwa-lyki-sportowej-statystyki-by-edi8-44163-13.html
Tzn. Wyszukiwać mecze dnia które w historii H2H miały wiekszość meczy zakończonych parzyście.
Według tego dzisiejszy mecz djurgardens powinien zakończyć się parzyście.
Co o tym sądzisz? Sam prowadzę statystyki dobierania meczy,na parzyste troszkę inaczej niż zaproponowałem,ale moje prowadzę zbyt krótko żeby coś stwierdzić.Po jakims czasie jak będą dobre to przedstawie tutaj lub na forum.
Oczywiście to tylko moja propozycja, a co Ty z tym zrobisz to juz Twoja decyzja ????
Pozdrawiam

Wracając jeszcze do ostatniego postawionego przez Ciebie meczu.
W historii 5 ostatnich spotkań 4 zakończyły się nieparzyście.
Persipura była dwa razy gospodarzem obamecze zakończone nieparzyście.
Oczywiście to tylko statystyki a jak będzie zobaczymy po meczu.
Pozdrawiam

Jeszcze jedna rzecz. Można by przeanalizować mecze które postawiłeś dotychczas i zobaczyć jak było w historii. Na to niestety trzeba sporo czasu, którego aktualnie niemam ale może za parę dni to zrobię chyba że sam to sprawdzisz?
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Cześć, dzięki za wypowiedź. Aktualnie staram się w miarę możliwości sprawdzać statystyki ostatnich 5 meczy pomiędzy danymi drużynami - niestety z powodu nauki często nie mam na to czasu, dlatego zdarza się, że po prostu strzelam - tak było właśnie w wypadku ostatniego meczu. Oczywiście warto byłoby napisać jakiś program lub coś podobnego, co automatycznie wyszukiwałoby &quot;odpowiednie&quot; mecze, lecz niestety nie znam się na tym (posiadam tylko źródła takich informacji, ale nie znam się na programowaniu). Aktualnie jestem cały czas na plus i nie zanosi się na to abym przegrał (odpukać :p). Jeżeli masz jakieś doświadczenie w programowaniu to myślę, że można byłoby coś naskrobać w tym kierunku. Na koniec chciałbym prosić abyś w przyszłości pisał mi takie informacje na PW - bez obrazy ale nie lubię gdy ktoś komentuje mój temat, ponieważ chciałbym w nim mieć porządek. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam !
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Witam.przesledzilem kolegi zmagania i widze ze wciaz jest jescze w powijakach tematu progresji.zastanawiam s czy teraz dac CI pewna rade czy poczekac az progres wyjdzie CI za jakis czas bokiem.siedze w tym dobre 4 lata i dopiero rok 2011 zakonczylem plusem,nie gram meczy bo robie cos zupelnie innego ale zasady sa jednakowe.MOJA RADA-statystyczniejesli zliczysz ile razy masz wygrana to oczywiscie wyjdzie CI ze wygrywasz najwiecej na 1 progu potem na 2 a potem na 3 to logiczne,przelicz a zobaczysz. wiec zajmij s stawkowaniem bo w tym tkwi tak naprawde metoda.pomysl,nie bede tu pisal szerzej bo i panowie pracujacy w bukach tu siedza i sledza wszystko.pamietaj,nie dzis i nie jutro ale przyjdzie zla passa- i moze s okazac ze w tydzien buk szarpnie T ostatni prog i owoce z pol roku szlag trafi.a takie cos przychodzi niestety zawsze-kwestia czasu dlatego rusz glowa.powodzonka.
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Jeszcze jedno.temat STATYSTYKI-wielu mysli ze to statystyki daja duza przewage.sugeruje grac miesiac opierajac s o zespoly co maj asuper statystyki ktore CI odpowiadaja a nastepny miesiac zagraj zespolami z kapelusza calkowicie na pale.co z tego wyjdzie sam zobaczysz-wszystko trzeba przeorac jak to mowie.to CI da wiele do myslenia.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Tak się składa, że gram już tym sposobem od prawie 4 miesięcy i w każdym miesiącu jestem &quot;grubo&quot; na plus. Z tego co rozumiem, uważasz, że powinienem zwiększyć stawki na pierwszych 3 poziomach (?). Jeżeli tak to jakie mają być stawki na kolejnych ? Jeszcze wyższe ? Jeżeli to dobrze zrozumiałem to przykro mi ale nie mogę Cie traktować poważnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Witam ponownie,
ostatnio nic tutaj nie wrzucałem co nie oznacza, że nie gram tym sposobem. Gram tak cały czas, cały czas mam zysk - nie piszę tego po to żeby się chwalić tylko po to aby polecić ten system gry. Postanowiłem zaprzestać wrzucania tutaj nowych typów z dwóch powodów - pomimo moich próśb wciąż znajduje się ktoś, kto komentuje mimo zakazu oraz nie mam za bardzo czasu aby wrzucać kilka razy dziennie typy (w tym systemie trzeba mieć cały dzień na grę - ja korzystam z telefonu komórkowego). Tak czy owak, polecam ten system i życzę powodzenia
Moderatorów proszę o zamknięcie tematu, postanowiłem spróbować dodatkowo swoich sił w singlach w związku z tym otworzę nowy temat. Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Cześć, będę tutaj wrzucał moje single. Statystyka będzie prowadzona co 10 kuponów. Gram w BetFair a mój kapitał początkowy to 500 EUR. Pozdrawiam
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
1. Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima | 2 | @1,70 | 50 EUR ✅ 35 EUR
2.
Jeonbuk Motors - Suwon Samsung Bluewings | 1 | @2,35 | 50 EUR ✅ 67,50 EUR
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom