>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Single od DanCoopera !

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
15. Kolejarz Stróże - Olimpia Elbląg | 1 | @1,50 | 100 EUR ⛔ 100 EUR (WYNIK 2-2)

Ostatni typ na dzisiaj, wieczorem albo z samego rana zrobię podsumowanie a następnie podam nowe typy. Powodzenia !

 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Statystyki
Ilość meczy : 15
Wygranych : 11
Przegranych : 4
Zysk / Strata : ✅ 434 EUR
Stan początkowy : 500 EUR
Stan aktualny : 934 EUR
Jeżeli chodzi o wysunięte wnioski po 15 meczach - przestaję grać polską ligę gdyż wszystko jest tam możliwe ;)
Jeżeli jesteś zadowolony z moich typów kliknij przycisk dzięki - miło jest wiedzieć, że ktoś oprócz mnie korzysta z tych typów.
Pozdrawiam i zapraszam do dalszej, wspólnej gry !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
16. Tromso - SK Brann | 1 | @1,70 | 400 EUR ✅ 280 EUR
Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Tromso w tym meczu. Jeżeli nie wejdzie to będę niesamowicie zaskoczony oraz stracę dotychczasowy zysk z gry prezentowanej w tym temacie ????
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
17. Busan - Chunnam Dragons | 1 | @2,15 | 50 EUR ⛔ 50 EUR (WYNIK 0-0)
Niestety w meczu nie padła żadna bramka pomimo dość dużej przewagi Busanu.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
21. Start - Bodo | 1 | @1,80 | 100 EUR ✅ 80 EUR
Postanowiłem dołożyć jeszcze ten meczyk, to będzie na pewno zacięty mecz dlatego zwycięstwo nie jest tutaj pewne, mimo to zaryzykuje. Proponuje jeszcze over 2,5 po kursie 1,65 - overów nie gram dlatego nie stawiam. Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
23. Stabaek - Lillestorm | 2 | @2,70 | 100 EUR ⛔ 100 EUR (WYNIK 4-1)

Kompletne zaskoczenie, Lille straciło 4 gole w 20 minut na samym początku meczu. To by było na tyle jeżeli chodzi o komentarz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
24. Seongnam - Bunyodkor | 2 | @7,40 | 25 EUR ✅ 160 EUR

Niestety oferta bukmacherów na jutro nas nie rozpieszcza w związku z tym nie przewiduje zbyt dużej ilości typów na jutro (na siłę nie mam zamiaru grać gdyż z doświadczenia wiem, że źle to się kończy). Postanowiłem zagrać singla Seongnam - Bunyodkor. Widzę tutaj szansę gości na zwycięstwo w związku z tym postanowiłem puścić go za mniejszą stawkę. Pozdrawiam !

----------------------------------------
No i weszło ! Bunyodkor wygrał spotkanie wynikiem 0-1 dzięki czemu wszedł pięknie kurs 7,40 - najwyższy w tym temacie ???? Kto skorzystał ten się cieszy ! Pozdrawiam ????
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Statystyki
Ilość meczy : 24
Wygranych : 15
Przegranych : 8
Zwrot : 1
Grając single z podpórką na remis skuteczność wynosiła by :
Wygranych : 20
Przegranych : 3
-------------------------------------------------------
Zysk / Strata : ✅ 774 EUR
Stan początkowy : 500 EUR
Stan aktualny : 1274 EUR
Za nami 24 mecze. Jeżeli chodzi o zysk to według mnie jest zadowalający gdyż w niecałe 2 dni podwoiłem stawkę ponad dwukrotnie. Zauważyłem, że skuteczność byłaby znacząco wyższa gdybym grał mecze z podpórką na remis (do tej pory było 5 remisów w związku z tym skuteczność mogłaby wynieść 20 - 3). Mimo to wolę grać czyste 1 lub 2. To w jaki sposób korzystacie z moich typów zależy już wyłącznie od Was. Pamiętajcie, żeby po skorzystaniu z mojego typu kliknąć przycisk &quot;dzięki&quot; - wiem wtedy, ilu osobom pomogłem ???? Jak już mówiłem na dziś jest bardzo uboga oferta, być może znajdę jeszcze z dwa single ale niczego nie gwarantuję. Pozdrawiam i zapraszam do dalszej wspólnej gry ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
25. Litwa - Rosja | 2 | @1,37 | 500 EUR ⛔ 500 EUR (WYNIK 0-0)
Kolejny remis... Myślałem, że Rosjanie będą chcieli pokazać w tym meczu na co ich stać, że mają szansę powalczyć o wysokie miejsce na Euro lecz po tym meczu jestem już pewien, że nic dobrego ich na tych mistrzostwach nie czeka... Niestety dzisiejszy dzień kończę na minusie w związku z tym muszę to teraz odrobić. Pozdrawiam
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
26. Fredrikstad - Viking | 2 | @2,60 | 100 EUR ⛔ 100 EUR (WYNIK 3-0)

Niestety kompletny niewypał...


 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom