>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2012

Status
Zamknięty.
D 54

domeltomek

Użytkownik
Szczerze parodia, w plażóweczce siedze od tego sezonu, dawniej ogladałem tylko finały z moja ulubiona para Amrykańska Rogers/Dalhausser, wiec pisze to na podstawie spotkanie w tegorocznym WT, narazie za duzo ich nie goladalem ale staram sie jak najwiecej zeby zdobywac coraz wiecej informacji o plejerach. Widać ze siedzisz juz dlugo w tej dyscyplinie i napewno masz wieksza wiedze ode mnie, ale Nummendor moim zdanie jest troche gorszy od zwinnego węża Emanuela, który po prostu wije sie po boisku, myśle że też troche odstaje przede wszystkim w szybkości od Pedro Cunha, który żadko, jak go sie nie złapie na wykorku, nie zdąża do kiwek.

Odleciałem tez troche pisząc że Schuil/Nummerdor jest to najlepsza para w Europie na ten moment, pisałem to na szybkości a że Niemcy Brink/Reckermann grali w tym WT starsznie mało przez kontuzje to nie zdążyłem ich jeszcze oglanąć , wczoraj nadrobiłem zaleglosci i wynaje mi sie że są lepsi od Holendrów na ten moment.

Juz od kilki misiecy mam zysk z plażowki, wiec postanowilem sie podzielic typami, moge jeszcze pisac troche głupot o parach, bo czasami oceniam je przez pryzmat jednego meczu, ale najwazniejsze ze jka narazie zielone.

Poczekam na wieksza ofertke jeszcze kilka godzin i cos skrobne na dzisiaj, pozdro.
Fajnie że przynajmniej nie kombinowałeś. Co do porównania Nummerdora do Brazylijczyków musisz brać pod uwagę fakt że jest on od nich wyższy.
 
B 30

boher

Użytkownik
Oglądał ktoś Nummerdora i Schuila z Niemcami Dollinger/Windscheif? Przecież to co zrobili wielcy mistrzowie w końcówce to parodia. Oddali praktycznie kilka punktów za darmo, raz nawet nie podskakując do wystawy, tylko stojąc w miejscu... Czyżby znowu odpuścili, by nie trafić na kogoś mocnego w następnej rundzie? Niemców oglądałem z Chińczykami i bez rewelacji, zaś Holendrzy roznieśli Chinoli. Bardzo dziwny wynik po bardzo dziwnej grze...
 
F 51

fei14

Użytkownik
Ewidentnie puszczona końcówka. 19-19 w drugim secie, a Nummerdor nawet nie wysunął ręki do zagrywki, która poszła dobrze 2,5 metra od linii bocznej i ze 3 od końcowej. Ostatnia piłka, jak wspomniał kolega wyżej, nawet nie wyskoczyli do ataku. Na podsumowanie tego meczu można by użyć nicka jednego z ekspertów tutaj: parodia.
Poza tym Erdmann/Matysik i Heyer/Chevallier zgłosili kontuzje. Dziwny turniej...
 
M 7

mrozub

Użytkownik
Ingrosso/Ingrosso - Lucena/Fuerbringer @ Alison/Emanuel - Pedro/Marcio Araujo
Amerykanie wciąż walczą o przepustke do Londynu, ten mecz musza wygrac i liczyc na potkniecie sie ich kolegów Gibba i Rosenthala. Włosi wyszli z grupy na pierwszym miejscu, ale nie mieli trudnych przeciwnikow, jakiś drewnianych Rusków, średnich Szwajcarów i Polaków bez najwyższej formy, chodz doceniam to zwyciestwo, jest z nimi glośna publika, lecz myśle że Amerykanie w jedynym z najważniejszych meczów tego sezonu sie zepnął i pokażą miejsce w szeregu braciom Ingrosso.
Bardzo długo sie zastanawiałem co dołozyc do tego doubla i wypadło na Brazylijczyków Alisona/Emanuela, których forma idzie cały czas do góry. Są silini, w tym roku wygrali już z Pedro/Marcio Araujo trzyrotnie, dwa razy w dwoch setach. Alison to wiadomo kawał chłopa, jeden z moich ulubionych siatkarzy, jest jednym a jak nie najlepszym blokującym swiata, mogłbym tu troche jeszcze popisac ale pozna godzina, wiec odpuszcze, dodam jeszcze że gardze Marcio, strasznie mnie grzeje ten cwaniaczek, po każdej akcji gdzie jest watpliwa sytuacja wydziera japa, stoi po kilka minut i dysutuje z sędzią co bardzo często konczy sie żóltymi albo czarwonymi kartkami, strzela fochy, nie trawie czlowieka, chodz trzeba przyznac że nie najgorszy grajek, jak ma dobra pilke to potrafi wysoko ja zlapac i walnac nad blokiem, dobry na siatce. Za duzo tego, koncze, jedyne czego sie obawiam to Brazylijczycy, umiejetnosci zdecydowanie po stronie Alisona i Emanuela ale czuje cięzka przeprawe. Stawka średnia.
Typ: Lucena/Fuerbringer @ Alison/Emanuel 1,96 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 7

mrozub

Użytkownik
Samoilovs/Sorokins - Gibb/Rosenthal
Ciąg dalszy walki o IO. Jeśli Amerykanie wygrają ten mecz to ich koledzy Fuerbringer/Lucena będą musieli wygrać cały turniej, ale pojadą do Londynu tylko wtedy kiedy Gibb/Rosenthal przegrają w połfinale ze zwyciezca pojdynku Heuscher/Bellaguarda - Heyer/Chevallier, ale obie pary ze Szwajacarii są spokojnie w ich zasięgu. Fuerbringer/Lucena jeszcze nigdy nie wygrali WT i z taką grą jak dzisiaj przeciwka braciom z Włoch, nie zanosi sie na to. Lucenie brakuje po prostu paru jak nie parudziesieciu centymetrów, ponieważ ma tylko 180 cm i cieżko mu skończy akcje, za to w obornie dobrze sobie radzi, ma fajną skroconą zagrywke, Fuerbringer jest dobry, moze nawet bardzo dobry, ale do TOP-u światowego mu troche brakuje, pozatym dzisiaj nie najlepszy mecz rozegrał. Dobra wracając do typu, Gibb/Rosenthal to solidna para amerykańska, myśle że powinni sobie poradzić z Łotyszami. Chodź dysponują oni potężną zagrywka, Samoilovs jak i Sorokins są w stanie zdobywać punkty z serwisu, jednak brakuje im regularnosci. Wogole para z Łotwy dla mnie jest troche słabo wyszkolona technicznie, Samoilovs mam wrażnie że czasami wali przed siebie na siłe, wogole nie patrząc na blok, pozatym często odrzuca swoja wystawa partera od siatki. Myśle, że amerykanie będą chcieli wszystko sami załatwić a nie czekać na wyniki Fuerbringer/Lucena, wiec wchodze w to dość ostro, pozatym jeszcze miesiąc temu rozbili Łotyszy w dwóch setach 21-10, 23-21 w Chinach.
Typ: Gibb/Rosenthal 1,55 Unibet ✅ wszoku :eek: mistrzowska końcówka, nie doceniłem Łotyszy
-------------------------------------------------------------------------
Heuscher/Bellaguarda - Heyer/Chevallier
Znowu typ oparty na walce o IO. Te dwie pary sie doskonale znają, są kolegami, Heuscher/Bellaguarda po tym turnieju, w którym musieli zdobyć przynajmniej 9 miejsce jadą na 100% do Londynu, więc czemu mieliby nie pomoc rodaką wywalczyć wyjazd do Londynu. Kwalifikuje sie tam 16 par z rankingu, systajca przedstawia sie narazie tak:
15. Nicolai/Lupo 3530 pkt
16. Skarlund/Spinnangr 3480 pkt
17. Semenov/Koshkarev 3360 pkt
18. Heyer/Chevallier 3360 pkt
19. Boersma/Spijkers 3200 pkt
Więc jeśli by wygrali ze swoimi kolegami mieliby 3440 pkt, co jeszcze nie daje im IO, bo musieli zdobyc 3 miejsce, co raz im sie zdarzyło w karierze grając ze soba. Myśle że ich koledzy dadzą im szanse do walki o Igrzyska i będą wtedy mieli dwa mecze szansy, przy dniu konia Chevalliera, bo Heyer to klasa, moga którys wygrać, w dodatku pokonali tutaj Heuscher/Bellaguarda w grupie 2-0 po bardzo zaciętych setach. Stwka średnia.
Typ: Heyer/Chevallier 1,75 Unibet ZWROT nawet nie wyszli, nie chcieli sie męczyć na takiej lampie przed półfinałem
 
P 991

parodia

Użytkownik
Absolutnie popieram typ na Heyera i Chevaliera. Po pierwsze grają o klasę lepiej w Rzymie niż ich koledzy z reprezentacji, a drugi właśnie może być fakt puszczenia meczu żeby były dwie pary szwajcarskie na Igrzyskach. Do tego dodaje Fuerbringera i Lucene +1,5 seta @1.4 x 1.65 (bo taki jest kurs na Heyera) i to daje AKO: 2.31 na Unibecie. Amerykanie są parą lepszą od Kubali i Benesa, ja bym tam wystawił 1.6 na czysty win (wiem wiem Czesi wyeliminowali Ricardo i Cunhe ale ta para czasami wychodzi na boisko bez żadnej walki myśląc, że są panami świata), ale dla bezpieczeństwa pobieram z handicapem. Dubel wydaje się naprawdę bardzo pewny.
Co do Gibba i Rosenthala to para jak ma dzień to spokojnie walczą z TOP4, do której wiadomo kto należy ???? Jednak Samoilovs i Sorokins grają tutaj bardzo dobrze. Kurs 1.55 wydaje się dobrze wystawionym, jednak ja widzę tutaj 3 sety. Ale oczywiście życzę powodzenia ???? Ja sobie odpuszczam.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Tak, tam ktoś dał walkowera i raczej nie trzeba być prorokiem żeby stwierdzić, że byli to Heuscher/Bellaguarda. Strasznie nie podoba mi się to co dzieje się teraz w siatkówce plażowej. Będzie trzeba zmienić system kwalifikacji olimpijskich, bo ten jak widać do najlepszych nie należy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no niby tak, ale wiesz co jakby mieli na boisku specjalnie odpuszczać, żeby wygrali rodacy, to może lepiej, że oddali mecz bez gry i ludzie nie są zmuszeni do oglądania pojedynku, którego zwycięzcy są już znani.. Na pewno tymi którzy stracili na tym, są ci, którzy postawili na Heyerów i liczyli na pewny zysk ;)
 
M 7

mrozub

Użytkownik
Absolutnie popieram typ na Heyera i Chevaliera. Po pierwsze grają o klasę lepiej w Rzymie niż ich koledzy z reprezentacji, a drugi właśnie może być fakt puszczenia meczu żeby były dwie pary szwajcarskie na Igrzyskach. Do tego dodaje Fuerbringera i Lucene +1,5 seta @1.4 x 1.65 (bo taki jest kurs na Heyera) i to daje AKO: 2.31 na Unibecie. Amerykanie są parą lepszą od Kubali i Benesa, ja bym tam wystawił 1.6 na czysty win (wiem wiem Czesi wyeliminowali Ricardo i Cunhe ale ta para czasami wychodzi na boisko bez żadnej walki myśląc, że są panami świata), ale dla bezpieczeństwa pobieram z handicapem. Dubel wydaje się naprawdę bardzo pewny.
Co do Gibba i Rosenthala to para jak ma dzień to spokojnie walczą z TOP4, do której wiadomo kto należy ???? Jednak Samoilovs i Sorokins grają tutaj bardzo dobrze. Kurs 1.55 wydaje się dobrze wystawionym, jednak ja widzę tutaj 3 sety. Ale oczywiście życzę powodzenia ???? Ja sobie odpuszczam.
Na priv jeszcze nie moge odpisać, wiec pisze tutaj. Po przeczytaniu tego posta troche zwatpiłem i chciałem kontrowac po pierwszym secie, bo rzeczywiśnie Łotysze grali tutaj bardzo dobrze i nie doceniłem ich, ale nie speniałem i jednak weszło.
Co do drugiego meczu to też chciałem grać handi, a nawet czysty win Jankesów, ale nie oglądałem w tym roku Czechów i powiem, że troche byłem zaskoczony widzac wynik meczu z Ricardo i Cunha, ale rzeczywiście ogladając czasami latynosów też mam wrażenie że odpuszczają, zwłaszcza że o nic tutaj nie grali, jednak wziełem czysty win bo troche value według mnie. Pozdro.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Haralds/Armands (LAT) - Hernandez/Villafane (VEN) @1.5 Bwin (10.00)✅
Jak już kiedyś pisałem Łotyska para jeździ na WT tylko tam gdzie mają w miarę blisko. Są młodzi i robią jeszcze baaardzo dużo głupich i prostych błędów. Ich repertuar w pierwszej akcji nie jest zbyt bogaty i myślę, że Wenezuelczycy szybko zaczną bronić ich pierwszą akcję.
Teraz trochę o Wenezuelczykach - pomimo niewielkiego wzrostu (186 i 190) mają ogromny potencjał w ataku (coś jak Kuba na hali), a niski wzrost pomaga również w poruszanie się po boisku. Doświadczenie także po ich stronie, a w szczególności po stronie Hernandeza.
Wenezuelczycy na pewno mają o co grać, bo w drugiej rundzie czekają na nich bracia Ingorsso, którzy są spokojnie w ich zasięgu, a zwycięstwo nad nimi da im trzeci w tym roku udział w turnieju głównym. Dla porównania Łotysze w tym sezonie wygrali tylko jeden mecz w kwalifikacjach.
Spodziewałem się kursu 1.3 i chyba do meczu już taki będzie. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 7

cam

Użytkownik
Jeśli chodzi o aspekty sportowe to popieram typ na Wenezuelczyków w 100%, tylko dzisiaj w Gstaadzie jest bardzo pochmurna pogoda, a wiadomo że u nich w kraju nie mają za bardzo styczności z takimi warunkami, ale i tak wydaje mi sie że ogarną jakiś młodych łepków z Łotwy.
Ya estamos en Suiza gracias a Dios, hoy con mucho frío y lloviendo.! Jugaremos en esta gira 2 Grand Slam aqui en Suiza y la siguiente semana en Alemania.! Gracias a Dios llegamos bien mañana entrenaremos temprano para aclimatarnos un poco.! Saludos desde Gstaad, Suiza.!
Jesteśmy już w Szwajcarii, dzięki Bogu, teraz bardzo zimno i pada deszcz.! Zagramy na tej trasie 2 Grand Slam tutaj w Szwajcarii i w Niemczech w przyszłym tygodniu.! Dziękuję Bogu, że szkolić się dobrze jutro wcześnie, aby zaaklimatyzować się trochę.! Pozdrowienia z Gstaad w Szwajcarii.
Tak pisze na swoim facebooku Jesus Villafane, widac że jest bardzo wierzący i może to im dzisiaj pomoże.
W załączniku potwierdzenie pogody z oficjalnej strony miasta. Na następne dni też nie zapowiada sie optymistycznie.
E: A jednak pogodnie :roll:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 54

domeltomek

Użytkownik
Ciekawy kurs na Borger/Buthe w starciu z Fendrick/Hanson, @1,90 wygląda dobrze wobec ostatniej formy amerykanek. Ostatnio nie prezentują dobrej formy, Niemki zaś dziś pokazały się z dobrej strony. Mądrze w ataku i dobra defensywa na tle średniej formy Larissy i Julianny
 
P 991

parodia

Użytkownik
Klemperer/Koreng (GER) +1,5 seta - Dollinger/Windcheif (GER) @1.47
Rogers/Dalhausser (USA) - Jackson/Mussa (VEN) - over 73,5 pkt @1.75
AKO: 2.57
Buk: Unibet
✅
Najpierw zacznę od pojedynku Amerykanów z Wenezuelczykami. Amerykanie w swoich pierwszych meczach tylko raz mieli wynik poniżej 73,5. W turniej wchodzą spokojnie i swoich przeciwników nie gromią, a często zdarza im się przegrać nawet seta. Rogers ma często problemy z motywacją i zdarza się, że para z USA musi gonić wynik. Poza tym formy na pewno nie będą mieć najwyższej po pewnie trochę ostrzej trenują przed imprezą docelową - Olimpiadą.
Drugi pojedynek to spotkanie dwóch niemieckich par. Klemperer/Koreng ostatnio przegrali w kwalifikacjach z Leblem i Platenikiem ale oglądałem ten mecz i grali dobrze tylko gdy wygrywali bodajże 1:0 i 12:9 to sobie zaczęli jaja robić i się zemściło. H2H także po stronie Klemperera i Korenga, a tutaj nawet nie muszą wygrać meczu wystarczy tylko jeden set. Dollinger/Windscheif swoją grą strasznie falują i jakoś nie chce mi się wierzyć aby mieli wygrać mecz 2:0.
Pojedynek niemiecki będzie transmitowany, a z meczu amerykanów powinien być sam live na bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 991

parodia

Użytkownik
Prudel/Fijałek (POL) - Ricardo/Cunha (BRA) @1.4
Samoilovs/Sorokins (LAT) - Nicolai/Lupo (ITA) @1.7
AKO: 2.38
Buk: Bet365⛔

Pierwszy mecz pomiędzy naszą parą, która po kontuzji Fijałka nie może znaleźć formy i obawiam się, że po bardzo dobrym zeszłym sezonie już drugiego takiego mogą nie powtórzyć. Brazylijczycy co prawda przegrali wczoraj z Kądzioła i Szałanem ale myślę, że dzisiaj już wyjdą normalnie skoncentrowani i ten mecz wygrają, bo są parą po prostu lepszą. Pary spotkały się miesiąc temu w Moskwie i tam bez problemu para z Brazylii wygrała 2:0 (18,15). Dla lubiących większe ryzyko polecam również 2:0 - póki co jest na Unibecie @1.75.
Drugi mecz to spotkanie par, które można powiedzieć są rewelacjami tego sezonu. Jednak włosi ostatnio mocno obniżyli loty - dwa ostatnie WT to 25 i 17 miejsce. Łotysze natomiast systematycznie cztery ostatnie WT to 5 miejsca. Mam nadzieję, że w końcu wskoczą do TOP4 ponieważ należy im się to. Pary te również spotkały się w Moskwie w tym roku i tam wygrali Łotysze 2:1. Myślę, że tutaj będzie podobnie, a kurs jest bardzo zachęcający.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Rogers/Dalhausser - Hernandez/Fane - over 73,5 pkt @1.85
Alison/Emanuel - Samoday/Popov - over 73,5 pkt @1.85
AKO: 3.42
BUK: Unibet
✅
Jak już wspominałem faworyci nie wchodzą jakoś mocno w turniej i z reguły przynajmniej w jednym secie jest gra na styku, która z reguły kończy się zwycięstwem lepszej pary ale w takich wypadkach over i tak prezentuje się wyśmienicie. Amerykanie bodajże na 7 WT tylko raz mieli w pierwszym meczu poniżej 74 pkt. Co do drugiego meczu - oglądałem wczoraj dwa mecze Ukraińców i wyglądali naprawdę dobrze. Myślę, że te 32 małe punkty w dwóch setach są w stanie spokojnie ogarnąć. Amerykanie i Brazylijczycy są przed docelową imprezą czyli Olimpiadą i na pewno nie będą wypruwać flaków. Oba mecze o 9.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Klemperer/Koreng - Samoday/Popov - over 75,5 pkt @1.85
Dollinger/Windscheif -
Geor/Gia @1.35
AKO: 2.5
BUK: Unibet
Zacznę od drugiej pozycji z AKO. Co tu dużo mówić Niemcy grają u siebie, mają lepszą formę i są parą o klasę lepszą (a w tym sezonie o dwie klasy póki co). Geor/Gia czyli brazylijscy Gruzini ten sezon mega słaby i nie widzę opcji żeby ten mecz wygrali.
Drugi mecz to jak wyżej dwa posty. Ukraińcy fajnie tutaj grają. W meczu z Alisonem i Emanuelem zrobili 37 małych punktów. Tutaj ze słabszą parą do pokrycia overa wystarczą 34 oczka. Myślę, że dadzą radę. Co prawda grają też przeciw gospodarzom jednak dla lubiących ryzyko można spróbować na Ukraińców +1,5 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
Polecam grać na parę Huber/Siedl @6.0 na Bet365. Grają z Holendrami Nummerdorem i Schuilem. Para ta ma zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie. Lubią odpuścić sobie mecz czy też jak tam kto woli sprzedać i dać rodzinie zarobić. Dla mniej odważnych polecam typ +1,5 seta na Unibecie @3.2. Po takich kursach warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 991

parodia

Użytkownik
Co do postu powyżej to trzeba Holendrom podpowiedzieć, że więcej mogą zarobić jak pierwszego seta wygrają i dopiero później odpuszczą ???? Bo nie pierwszy raz im się taki &quot;przypadek&quot; zdarza.
Następnym fajnym typem na dziś wydaję się być mecz:
Samoday/Popov (UKR) - Kantor/Łosiak (POL) @2.6 (15.00) - Bet365
Staram się dociec skąd taki kurs na parę ukraińską? Forma na pewno po stronie Sam/Pop, którzy na ostatnim WT dostali się nawet do turnieju głównego w kwalifikacjach pokonując m.in. parę Laciga/Weingart. Co więcej pary spotkały się rok temu na MŚ Juniorów i tam wygrali Ukraińcy 2:1. Osobiście wystawiłbym tutaj kursy równe, a patrząc na grę jaką ostatnio pokazują nam Ukraińcy to dla mnie oni są lekkim faworytem tego meczu, także 2.6 traktuje jak spore Value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom