>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Siatkówka Plażowa 2012

Status
Zamknięty.
P 991

parodia

Użytkownik
#5 (Bet365)
Bryl/Rudol - Lochhead/Pitman -&gt; under 75,5 @1.85 (14.00)✅
Mam nadzieję, że Nowo Zelandczycy nie będą się bawić tylko załatwią to szybko miło i przyjemnie.
74 pkt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 991

parodia

Użytkownik
http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/Competitions/WorldTour/2012/Event/Results.asp?TournCode=MMYS2012&amp;amp;Phase=2
Na Bet365 są transmisje z boisk numer 1 i 4, a z boiska numer 2 jest live ale bez video. Jedyne boisko, którego wyniku nie można śledzić na żywo to boisko numer 3.
#6 (Bet365)
Herrera/Gavira - Skarlund/Spinnangr @1.4 (16.00)✅
Hiszpanom zawsze dobrze się grało w Polsce, dobry turniej w Brazylii. Norwegowie weszli do drugiej rundy przez kontuzję jednego z rosyjskich zawodników (oczywiście nie mówię, że jeśli byłby zdrowy to ten mecz by przegrali). Herrera/Gavira to mimo wszystko poziom wyżej.
Na dzisiaj kończę, kolejny dobry dzień. Wczoraj mówiłem, że można spróbować postawić na Kunerta za 2.5, ale odpuściłem i okazało się to słuszne. Dzisiaj strasznie kusi Brouwer/Meeuwsen @2.3 - grają oni z Kądziołą i Szałanem, którzy w pierwszym meczu grali taki piach, że szkoda gadać. Z drugiej strony Polacy mają fajną drabinkę teraz i jak się zepną to naprawdę jest szansa na miejsca 9-12. Jednak jeśłi miałbym już tu obstawić pieniądze to raczej na Holendrów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 991

parodia

Użytkownik
Witam. Powiem szczerze, że tak przeglądam kursy i nie widać zbytnio żadnej perełki, no może jedno value się znalazło.
#1 (Tobet)
Schuil/Nummerdor - Fuerbringer/Lucena @2.2 (14.00)⛔
Cały czas zastanawiam się, co skłoniło oddsmakerów do wystawienia takich kursów? Holenderska para pokonała tutaj swoich rodaków, którzy odpadli później z będącymi pod formą Szałanem i Kądziołą. Następnie pokonali słabą parę ze Szwecji - Brinkborg/Gunnarsson, która w pierwszej rundzie pokonała wcześniej wspomnianych Polaków. Naprawdę Holendrzy póki co nie musieli pokazać nic wielkiego aby zagrać w 3 rundzie. Co się tyczy Amerykanów lub jak kto woli Amerykaninów :p Dobry turniej w Brazylii, 2 miejsce naprawdę nie było przypadkiem. Świetna forma Luceny, który szarpie ostro w polu, a i ze skończeniem pierwszej akcji nie ma żadnego problemu. Co do ich przeciwników to o ile Stiekema/Varenhorst to ogórki (chociaż powiem szczerze, że w kwalifikacjach zagrali naprawdę dobrze) to para chińska Xu/Wu to już solidna para, jednak chyba cały czas trochę pod formą. Co do porównania zawodników to w bloku wyżej cenię Fuerbringera, aniżeli Schuila. Forma? Holendrów to w sumie niewiadoma, Amerykanie na pewno są w gazie i po 2.2 na pewno warto spróbować. Osobiście dla mnie mecz na kurs 1.85 - 1.85.
Niestety nie było mnie w domu i meczu nie widziałem, dlatego też trudno mi coś powiedzieć o grze. Mógłby ktoś przybliżyć jak to wszystko wyglądało?
#2 (Tobet)
Brinkborg/Gunnarsson - Kosiak/Prudel @2.55 (10.00)⛔
Bez szaleństw ze stawką. Wiem wiem pisałem, ze Szwedzi pod formą ???? Jednak 2.55 wygląda bardzo kusząco. Brinkborg/Gunnarson jedna z najwyższych par w tourze (niższy Brinkborg i tak jest o kilka cm. wyższy od wyższego z naszej pary Fijałka). Mam wrażenie że Kosiak może mieć problemy z omijaniem przy ataku Gunnarsona, a samymi plasami to niestety meczu się nie wygra (chyba, że jest się Toddem Rogersem ???? ). Oczywiście Prudel robi tu różnice, jednak przeczucie mi coś mówi, że Kosiak jednak się spali.
Typ kompletnie nietrafiony. Brawo dla Kosiaka nie spalił się, a i Gunnarssona mijał bez problemu. Szwedzi nawet zamienili blokujących i uwaga Gunnarsson, który ma 207cm &quot;szarpał&quot; w polu ????
I na koniec jak ktoś nie lubi ryzykować to surebet. Brinkborg/Gunnarsson - Kosiak/Prudel (kursy Unibet - Tobet) 1.65 - 2.1, 1.45 - 2.55. Mało bo mało ale zawsze coś ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
Mam parę pomysłów ale nie jestem ich pewien. Mogę lekko wymienić tylko w kogo stronę bym grał z interesujących mnie par, jednak chcę zaznaczyć, że tego nie obstawiam -&gt; Nicolai/Lupo, Bogatov/Barsouk, Skarlund/Spinnangr. Te pary chodziły mi mocno po głowie jednak sobie odpuściłem. To dopiero początek sezonu więc nie warto zbytnio ryzykować. Mam jednak jedną parę z kobiecego WT.
#3 (Bet365)
Xue/Xi - Montagnolli/Hansel @1.16 (11.00)✅
#4 (Bet365)
Xue/Xi - Montagnolli/Hansel - under 77,5 @1.85✅
Chinki jak już wcześniej wspominałem mają wszystko aby stać się #1 na świecie. Mają bardzo zróżnicowany atak, dobry blok, pole i przede wszystkim chyba najlepiej z całego touru rozwiązują sytuacje &quot;trudne&quot;, a w dodatku grają u siebie. Austriacka para wyniki tutaj ma całkiem fajne, pokonały trzy ciekawe pary z Europy, ale Chinki to level wyżej. Montagnolli tylko 172 cm. wzrostu i duże problemy w ataku, a jak jeszcze dostanie niedokładną piłkę to Chinki na pewno to szybko wykorzystają. Proponuje jak np. gracie na zwycięstwo Chinek za 100zł to na under postawić te potencjalne 16zł, które możecie wygrać. Ja tak to sobie rozłożyłem.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#5 (Unibet)
Xu/Wu - Kosiak/Prudel @1.45✅
Samoilovs/Sorokins - Dyachenko/Sidorenko @1.55✅
AKO:2.24
#6 (Bet365)
Nummerdor/Schuil - Marcio Araujo/Pedro @1.75 (18.00)⛔
Co prawda nie widziałem meczu Holendrów z Amerykanami, jednak wynik poszczególnych setów może robić wrażenie. Nadal twierdzę, że Lucena i Fuer są w dobrej formie, jednak jak widać Nummerdor i Schuil są w jeszcze lepszej, a co więcej są na pewno bardziej wypoczęci (w końcu nie byli na WT w Brazylii).
 
P 991

parodia

Użytkownik
#7 (Bet365)
Herrera/Gavira - Samoilovs/Sorokins @1.45 (18.00)✅
Co tu dużo mówić Hiszpanie para kompletna, zdarzył im się słabszy mecz z Pedro i Araujo, a teraz muszą walczyć po prawej stronie drabinki. Odpuścić nie odpuszczą, umiejętności i doświadczenie większe. Nie powinno być niespodzianki.
Dzisiejszy dzień bardzo średni. Jeśli śledzicie na live to zawsze można lekko skontrować. Ja niestety dzisiaj nie miałem za wiele czasu na oglądanie i nie wiem co Ci Holendrzy grają, a przejechałem się na nich dwa razy.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#2 (Bet365)
Herrera/Gavira
- Pedro/Araujo @1.75 (17.05 ale się opóźni)⛔
Hiszpanie już raz tutaj przegrali z brazylijską parą, myślę że drugi raz im się nie zdarzy taka &quot;wpadka&quot;, gdyż uważam ich za lepszą parą niż Pedro i Marcio Araujo.
Od jutra zaczynam, bardziej wybiórcze typy i będę podawał stawkę. Pozdrawiam
Albo zacznę już dzisiaj ???? Od pewnego zakładu, który został opisany wyżej.
#1 (Bet365)
Xue/Xi - Montagnolli/Hansel @1.1 (03.00)
Stawka: 1000zł
✅100
 
P 991

parodia

Użytkownik
#2 (Pinnacle)
Cunha/Ricardo - Pedro/Marcio Araujo @1.51 (15.15)
Stawka: 400zł
✅204 - sukces rodzi się w bólu ????
Brazylijski finał. Kibice na pewno będą za Ricardo, bo tak jakoś się utarło, ze Ricardo i Emanuel to jacyś Bogowie. Do połowy poprzedniego sezonu Cunha grał z Pedro, a Marcio Araujo z Ricardo, ten drugi podziękował jednak Marcio za współprace i w taki sposób pary się wymieszały. Dla mnie zarówno Ricardo jest lepszym blokującym niż Pedro, a pole Cunha jest już zdecydowanie lepsze od Araujo, który nigdy w tym elemencie królem nie był. 1.51 w Pinnacle wygląda naprawdę dobrze, bo u większości jest już 1.35-1.4.
Finał i mecz o 3 miejsce na Polsacie Sport.
Kurde oglądam trochę plażówki, ale nie mogę zrozumieć jednej rzeczy - przy stanie 8:7 dla Cunha i Ricardo w drugim secie, ta para przebiła piłkę i Araujo z pierwszej piłki wystawił palcami do Pedro. Może mi ktoś wytłumaczyć czy wcześniej był gwizdek czy miałem przewidzenia, czy coś zmieniono w przepisach na ten sezon!?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pts 24

pts

Użytkownik
Cunha/Santos - Araujo/Salgado - 1 - 1,51 Pinnacle ✅
Pinnacle podarował tutaj prezent w postaci kursu 1,51 na parę Cunha/Santos i warto z tego skorzystać. Idą oni jak burza w Mysłowicach, w 5 meczach stracili zaledwie 2 sety, a do tego na ostatnim turnieju w Brazylii wręcz zniszczyli swoich dzisiejszych rywali 2:0 w setach odpowiednio 21:14 i 21:11. Liczę na powtórkę i łatwe zycięstwo.

Uff ... Po demolce w 1. secie do 8pkt. wydawało się, że będzie szybkie 2:0. Niespodziewanie 2. set przegany do 19pkt. i nerwówka w 3. secie, ale jest zwycięstwo 15:13.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 991

parodia

Użytkownik
#3 (Bet365)
Gernert/Gunther - Bieneck/Grossner @1.8 (9.30)
Stawka:100zł
✅80
#4(Bet365)
Gernert/Gunther - Bieneck/Grossner under 89,5 @1.85
Stawka:50zł
⛔50
Country quota do Grand Slamu w Szanghaju. Dwie pary niemieckie, w których mamy 3 nieopierzone zawodniczki oraz jedną ograną na WT, a mianowicie Anje Gunther i to właśnie ona powinna zrobić tutaj różnice. Bieneck i Grossner gdzie nie pojadą zatrzymują się właśnie już na etapie CQ. Tutaj będzie podobnie. Widzi mi się szybkie 2:0.
Trzeba to powiedzieć.. żenujące widowisko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 991

parodia

Użytkownik
#5 (Unibet)
Brzostek/Kołosińska - Meppelink/Van Gestel @1.45 (05.00)
Gernert/Günther - Khomyakova/Ukolova @1.4 (04.00)
AKO: 2.03
Stawka: 134zł
✅138
Brać póki gorące. Nasza para z resztą jak zwykle słabo. Do turnieju głównego dostają się raz na 4-5 razy, a Holenderska para od kiedy grają ze sobą tylko raz nie awansowały do fazy zasadniczej. 7 miejsce w Brazylii też nie było przypadkiem. Myślę, że do meczu kurs będzie oscylował koło 1.2. Drugi mecz to spotkanie Niemek z Rosjankami. O parze Gernert/Gunther pisałem rano, ale nie wiedziałem wtedy, że Gunther wzięła sobie tak słabą partnerkę. Gernert duże problemy w przyjęciu, a co za tym idzie były także problemy z kończeniem pierwszej akcji. Rosjanki jak tylko zagrają na swoim poziomie to spokojnie dadzą radę. Kurs zapewne też spadnie do meczu dlatego polecam już teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 991

parodia

Użytkownik
#6 (Unibet)
Soderberg/Hoyer - May/Van Huizen @1.75 (04.00)
Elwin/Iatika - Xue/Xi @1.01 (04.30)
AKO:1.77
Stawka:222zł ????
✅171zł
Perełka na dzisiaj. Soderberg/Hoyer odpadli w Mysłowicach w ostatniej rundzie kwalifikacji po porażce z Austryjacką parą Petutsching/Kunert, jednak uwierzcie mi to takie ogórki nie są (ale bukmacherzy chyba uważają inaczej) i stąd chyba tak wysoki kurs na Duńczyków, no inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego kursu. Para May/Van Huizen w dwóch tegorocznych WT odpadała w Country Quota - kanadyjskim CQ, a przecież Kanada potęgą w siatkówce plażowej nie jest. Żeby tego było mało May nigdy nie grał nawet w kwalifikacjach do WT i ma 189 cm. wzrostu! No nie wiem skąd ten kurs sobie wzięli. Do meczu pewnie będzie 1.4 ???? Xue/Xi dla lekkiego podbicia.
Jak ktoś się nudzi w nocy i chce obstawić więcej meczy to Dollinger/Windscheif @1.45 wygląda całkiem spoko. Może jeszcze Huber/Siedl @1.75 też nie jest złym kursem. Jednak jak mówiłem wcześniej ze względu na większą selekcję typów te propozycje sobie odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Kessy-Ross USA [5] - Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [28] 1.35 Unibet ✅

Myślę, że rozsądnym typem w ramach Grand Slam w Szanghaju jest pierwsze grupowe spotkanie Amerykanek Jennifer Kessy i April Ross, które w Chinach zostały rozstawione z numerem 5 i teoretycznie powinny pokonac wszystkie rywalki w swojej grupie.
Austriaczki Schwaiger musiały do turnieju głównego musiały przebijac się przez kwalifikacje w których były rozstawione z jedynką. W pierwszym spotkaniu w kwalach gładko pokonały egzotyczną parę z Mauritius by w decydującym spotkaniu pokonac po godzinnej walce kanadyjską parę Lessard/Martin 2:1.
Co poza tym? h2h wyraźnie dla Amerykanek [6:1]. Czyli dziewczyny się znają, Amerykanki wiedzą jak wygrywac z siostrami Schwaiger.

Jennifer Kessy: 34lata / 180cm
April Ross: 29lat / 185cm
Doris Schwaiger: 27lat / 171cm
Stefanie Schwaiger: 25lat / 182cm

Widoczne są zdecydowanie słabsze warunki fizyczne Doris Schwaiger, które powinny przełożyc się na trudności w ataku...
Forma obu par na podstawie ostatnich wyników zdaje się byc porównywalna, jednak doświadczenie Amerykanek powinno zagwarantowac im zwycięstwo, najlepiej szybkie - w dwóch setach.
PS: Spotkanie będzie rozgrywane na Central Court, więc buki powinny miec na ten mecz podgląd video.
Start: 5:20
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
#7 (Tobet)
Gunnarsson/Brinkborg - Stiekema/Varenhorst @2.8 (11.00)
Stawka: 23zł
✅41zł
Ten typ to bardziej na czuja niż czymś podparty. Jednak czy Islandzka para jest aż tak mocna żeby stawiać ich w roli takiego faworyta? Ja bym wystawił kursy koło 1.7 - 2.1, a Tobet daje 1.38 - 2.8 dlatego spróbuję. Jak widać stawka bardzo niska bo i ryzyko duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
#8 (Unibet)
Heyer/Chevalier - Brouwer/Meuwsen @1.45 (06.00)
Goller/Ludwig - Kolocova/Slukova @1.45 (05.00)
AKO: 2.1
Stawka:84zł
⛔84zł
Pierwszy mecz to pojedynek dwóch drużyn, które w tym sezonie wygrały to co miały wygrać i przegrały to co miały przegrać (no może para ze Szwajcari mogła ograć Samoilovsa i Sorokinsa). Jednak patrząc na umiejętności to na pewno są one po stronie Szwajcarów. Co więcej, jest to prawdopodobnie mecz o wyjście z grupy dlatego Szwajcarzy wyjdą na pewno skoncentrowani i nie powinni seriami tracić punkty (wiem to też można napisać o Holendrach, ale tutaj znowu w mojej opinii Szwajcarzy mają więcej atutów aby grać punkt za punkt i ewentualną końcówkę rozwiązać na swoją korzyść).
Drugi mecz to mecz życia dla Goller/Ludwig, bo w razie przegranej mogą nawet pożegnać się z turniejem. Niemki zajęły 5 miejsce na WT w Brazylii, a Czeszki 5 miejsce w Sanya. Kolocova trochę odstaje wzrostem i tutaj na pewno przewaga Niemek na siatce. Z resztą Niemki są jedną z &quot;najofensywniejszych&quot; par w WT. Powinny dać radę. H2H dla Niemek 3:1 w tym wygrały ostatnie dwa mecze.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Witam. Niestety wyjeżdżam na kilka dni i jak już to przez jakiś czas będę wrzucał suche typy z komórki. Będą to naprawdę typy przemyślane, a jeśli nic ciekawego w ofercie nie będzie to i żadnego typu na siłę jak dzisiaj szukać nie będę, bo dzisiaj trochę niepotrzebnie wybrałem Goller/Ludwig. Pozdrawiam
 
P 991

parodia

Użytkownik
#9 (Unibet)
Xue/Xi - Joshua/Matautu @1.01 (03.00)
Soderberg/Hoyer - Yakovlev/Kuleshov @1.25 (06.20)
Dollinger/Windscheif - Dugrip/Salvetti @1.2 (04.40)
AKO:1.52
Stawka:200zł
✅104zł
Fivb podało przez chwilę błędny wynik ???? Walczymy dalej.. uff

Xue/Xi do podbicia kursu, bo raczej z parą z Vanuatu nie przegrają ???? Soda z Hoyerem to w mojej opinii bardzo mocna para, ostatnio mieli pecha w losowaniu bo los skojarzył ich w 3 rundzie kwalifikacji z będącymi w bardzo dobrej formie Bogatovem i Prokopiewem, jednak para Yakovlev/Kuleshov to nie ta półka - będzie raczej szybkie 2:0. Trzeci mecz między dobrą i ciągle młodą niemiecką dwójką, a Francuzami, którzy już mogliby sobie te WT odpuścić. Pary spotkały się kilka dni wcześniej w kwalach do Szanghaju i tam Niemcy wygrali do 14 i 12. Tu powinno być podobnie.
#10 (Bet365)
Binstock/Reader - Brinkborg/Gunnarson @2.4 (03.50)
Stawka: 40zł
✅56zł

Po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować pograć w stronę pary kanadyjskiej. Islandczycy bardzo słabo w tym sezonie, a Binstock z Readerem nadzwyczaj dobrze. Mają w tym roku na rozkładzie takie pary jak Harley/Evandro, Plavins/Smedins czy Bogatov/Barsouk, więc dlaczego mieliby nie powalczyć z przeciętną islandzką parą?

Ha cały czas myślałem, że Brinkborg/Gunarsson to Islandczycy, a tu się okazuje, że to Szwedzi. Czemu mnie nikt nie poprawia ???? ? Oczywiście co do typu to nic nie zmienia. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 991

parodia

Użytkownik
#11 (Unibet)
Horrem/Eithun - Klemperer/Koreng @3.5 (10.30)
Stawka: 20zł
⛔20zł
Para norweska gra bardzo dobry sezon w przeciwieństwie do Niemców, którzy od 2010 roku stają się coraz bardziej średniakami na WT (strzelam, że po tym sezonie para ta się rozejdzie). Lubię Norwegów, bo wiem, że nie odpuszczą i na pewno nie przegrają meczu w głowach przed jego rozpoczęciem. Osobiście wystawiłbym kursy bardziej wyrównane - jeszcze przed meczem założyłem, że jeśli będzie coś koło 2.5-2.7 to biorę, a mamy 3.5 to traktuje to jako prezent. Oczywiście Niemcy mimo wszystko są tutaj nadal faworytami ale za 1.25 to w życiu bym tego zakładu nie dotykał.
 
P 991

parodia

Użytkownik
#12 (Unibet)
Xue/Xi - Liliana/Baquerizo @1.15 (03.00)
Tsiartsiani/Arvaniti - Graessli/Goricanec @1.55 (03.50)
AKO: 1.78
Stawka:140zł
✅109zł
Moją opinię o Chinkach znacie. Grają tu z Hiszpankami o pierwsze miejsce w grupie, które daje automatycznie awans do drugiej rundy play-off, tak więc nie ma tu żadnej mowy o odpuszczaniu. Pary spotkały się w Szanghaju i wygrały Chinki do 18 i 14. Drugi mecz to mecz o wyjście z grupy. Jeśli Tsiartsiani/Arvaniti chcą awansować do dalszej fazy muszą wygrać 2:1 i w małych punktach (z tego meczu) nie mogą mieć więcej niż -2. Zwycięstwo 2:0 daje im od razu awans, a przy założeniu, że Larisa/Juliana pokona parę Shwaiger/Shwaiger 2:0, to wcześniej wspomniane zwycięstwo Greczynek 2:0 daje im drugie miejsce w grupie i lepsze rozstawienie przed play-offami. To tyle na temat tabeli. Teraz trochę o drużynach. Greczynki to doświadczony zespół, który kręci się wokół 7-17 miejsca na World Tourach, Szwajcarki natomiast bardzo rzadko wchodzą do turnieju głównego. Zastanawia mnie czym kierowali się oddsmakerzy wysatwiając taki kurs? Faktem, że Greczynki przegrały 1:2, a Szwajcarki wygrały 2:1 z siostrami Schwaiger, które z resztą nie leżą zbytnio Greczynkom?
Obie pary nie są żadnymi kolosami, wszystkie zawodniczki mają koło 180cm, jednak w mojej opinii przegląd pola i rozmaitość zagrań po stronie Greczynek. Trzymajmy kciuki ????

Jak ktoś chce spróbować jakiegoś wyższego kursu to Doppler/Horst @4.75 wygląda całkiem ciekawie. Pedro i Marcio powoli łapią zadyszkę i Austryjacy mogą to wykorzystać. Ja jednak sobie to odpuszczam. Gdyby było w ofercie live w bet365 to może, może, ale jak nie ma możliwości kontry to sobie odpuszczam.
Dodatkowo jak Bet365 wystawi kursy na linie to jeśłi w meczu Rogersa i Dalhaussera będzie linia koło 70-72 to polecam over. Amerykanie nie lubią wbijać swoich przeciwników w piach. Raczej na spokojnie i myślę, że jeśli będzie taka linia to można spodziewać się overu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom