>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Siatkówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Osobiście możesz sobie uznawać za faworyta nawet Wielką Brytanię, ale to kurs informuje nas kto jest faworytem danego spotkania, my możemy się z tym , albo zgodzić, albo nie.
Dzięki ale wole trzymać się bliżej rzeczywistości. Tutaj pisaliśmy o meczu Brazylia - Rosja, a nie o Brytyjczykach. Kursy były wystawione równo, zależnie od bukmachera.

Brazylia i równa zagrywka , równą zagrywkę to ma Stanley, który wali po 5 bomb z rzędu i potrafi praktycznie w ogóle nie psuć. Lucas, Sidao, czy Murilo potrafią psuć zagrywkę za zagrywką.
A dlaczego nie napiszesz o Andersonie, który również potrafi psuć zagrywkę za zagrywką? Widzisz, też tak umiem ????
Priddy ma umiejętności takie jak Murilo, lecz niestety swój wiek już ma i nie można od niego oczekiwać cudów. Poza tym dlaczego porównujesz lepszego z pary przyjmujących Brazylii do słabszego z pary przyjmujących USA? równie dobrze ja mogę porównać Andersona i Dantego, chyba nie trzeba pisać na czyją korzyść to porównanie.
W przyjęciu to bym się nie zgodził, że Priddy ma takie umiejętności jak Murilo. Jeśli chodzi o Dantego to cały czas się dziwię, co ten człowiek tam robi ale i Anderson, kiedy serwy idą na niego to ma spore problemy i przekłada się to na jego grę w ataku.

Piszesz sobie co chcesz tak naprawdę, lepiej byłoby porównać każdą pozycję, a nie tylko te w których Brazylia ma przewagę.
No tak mam, że piszę sobie co chce ???? Wcześniej tylko wspominałem o obronie, o Vissotto i Stanley&#39;u nawet słowem nie wspomniałem.

Gdyby go porównał z Andersonem, to jak sam napisałeś &quot;chyba nie trzeba pisać na czyją korzyść to porównanie&quot;
Porównałem Murilo i Priddy&#39;ego bo wiadomo czego się spodziewać po ich grze na przyjęciu i to oni biorą na siebie większy ciężar w obronie niż Dante i Anderson. Obaj zresztą mają dość nieregularne przyjęcie, o Andersonie napisałem wyzej.
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Wielka Brytania - Włochy
under 43.5 punkta w pierwszym secie

Wlosi zwykle szybko wchodza mecz i pierwsze sety miazdza. Nie tylko na tym turnieju - ugrany set z Polską, Argentyna zmiazdzona do 17 - ale i we wczesniejszych tegorocznych meczach. Zwykle pierwszy set jest najlepszy w ich wykonaniu.

Brytyjczycy nie pokryli overa w obu dotychczasowych meczach: do 18 z Bułgaria, do 15 z kangurami.

kurs 1.87 w betsafe, 1.85 betsson
(2.0 w StanJames, ale tam polacy nie moga grac)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Rosja- Tunezja​
Pewna wygrana Rosji, raczej nie ma tutaj innej możliwości. Jak stracą seta to będzie to już szczyt możliwości Tunezji, ale czy Afrykanie nie są wstanie nawet nawiązać żadnej walki? moim zdaniem zdecydowanie są i spokojnie mogą zrobić po 19 punktów na seta.

Myślę, że warto tutaj postawić na over punktowy. Linia tylko 130.5, jak dla mnie to Tunezja spokojnie jest wstanie tutaj powalczyć. Tunezyjczycy potrafili urwać seta Serbom co było sporą niespodzianką, ale w tamtym meczu Serbowie musieli się naprawdę sporo namęczyć, żeby Tunezyjczyków pokonać. W pierwszym meczu, otwierającym turniej Tunezja przegrała z Brazylią, ale również tanio skóry nie sprzedała i łącznie w meczu mieliśmy 131 punktów. Tam jednak trzeba by było wyłączyć pierwszego seta w którym Afrykanie wyraźnie stremowali oddali całą masę punktów za darmo ekipie z Ameryki Południowej.

Opisywanie tutaj poszczególnych pozycji nie ma żadnego sensu, bo każdy wie, że różnica między tymi drużynami to niebo a ziemia, ale myślę, że o pokryciu overa spokojnie Tunezyjczycy mogą tutaj myśleć. Być może Alekna da trochę pograć rezerwowym, jeden set rozluźnienia i możemy mieć bardzo wyrównaną walką co zapewni over.

Typy: Over 130.5 (2.00) Bwin ✅


No i tutaj podobny typ do wcześniejszego, tylko , że w drugą stronę. Wielka Brytania to kompletne dno, kompletni amatorzy, w tym kraju nie gra się w siatkówkę i to po prostu widać.

Jeśli Brytyjczycy dostają od Australii -15,-18,20 to w meczu z Włochami spokojnie dwudziestu punktów mogą nie powąchać. Włosi mają piekielnie mocną zagrywkę i ci amatorzy nie mają szans sobie z nią poradzić. W meczu z Australijczykami dostawali czapę za czapą i popełniali banalne błędy w przyjęciu.

Linia również 130.5 , ale tutaj zdecydowanie bardzo widzi mi się under. Włosi ławkę mają bardzo mocną i nawet jak Berutto da pograć Papiemu, czy Parodiemu to tutaj wielkiej różnicy w poziomie nie będzie.

To będzie bardzo szybki mecz, Brytyjczycy to jeszcze nawet nie taki poziom jak Tunezja, to kompletni amatorzy, nie mają co marzyć o jakiś wygranych setach na tym turnieju.

Typy: Under 130.5 (1.85) B365 ✅
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
No i tutaj podobny typ do wcześniejszego, tylko , że w drugą stronę. Wielka Brytania to kompletne dno, kompletni amatorzy, w tym kraju nie gra się w siatkówkę i to po prostu widać.

Jeśli Brytyjczycy dostają od Australii -15,-18,20 to w meczu z Włochami spokojnie dwudziestu punktów mogą nie powąchać. Włosi mają piekielnie mocną zagrywkę i ci amatorzy nie mają szans sobie z nią poradzić. W meczu z Australijczykami dostawali czapę za czapą i popełniali banalne błędy w przyjęciu.

Linia również 130.5 , ale tutaj zdecydowanie bardzo widzi mi się under. Włosi ławkę mają bardzo mocną i nawet jak Berutto da pograć Papiemu, czy Parodiemu to tutaj wielkiej różnicy w poziomie nie będzie.

To będzie bardzo szybki mecz, Brytyjczycy to jeszcze nawet nie taki poziom jak Tunezja, to kompletni amatorzy, nie mają co marzyć o jakiś wygranych setach na tym turnieju.

Typy: Under 130.5 (1.85) B365
Cóż, Włosi też wyjdą na mecz z takim nastawieniem, i co wtedy? Już Bułgaria pokazała jak &quot;na maxa&quot; gra się, żeby tylko przeciwnicy nie wyszli z 15 punktów :-|
Znając włoski temperament, wcale nie będą forsować tempa, bo po co? I tak wygrają, i gdzieś mają czy stracą 13 czy 23 punkty. Odradzam takie granie i taką &quot;analizę&quot;.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Olimpijczycy, mam taki dylemat od samego rana.
Jeżeli dwa zespoły w grupie mają taką samą liczbę punktów, to o miejscu decyduje... ratio małych punktów...? - Jeżeli źle piszę, proszę mnie poprawić.

Tak więc cóż.
1. Z Włochami mamy dodatnie
2. Z Bułgarami pomimo porażki, także mamy dodatnie.
3. Zwycięstwa z Argentyną, Wielką Brytanią i Australią dadzą nam pierwsze miejsce w grupie, jeżeli Bułgaria przegra jeden mecz a grają jeszcze z Włochami i Argentyną.

Czy tak to jest? Czy tak to nie jest?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeżeli dwa zespoły w grupie mają taką samą liczbę punktów, to o miejscu decyduje... ratio małych punktów...? - Jeżeli źle piszę, proszę mnie poprawić.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Najprawdopodobniej skończy się równiutko pomiedzy Polską , Italią i Bułgarią. Oczywiście Bułgarzy są na tyle himeryczni, że mogą dostąc w łeb od ALbiceleste, ale przyjmując , że wygrają z Argentyną wyjdzie wszystko na zero ( oczywiście przy porażce Bułgarów z Włochami ) . Dzisiejsze 3-0 było więc cholernie ważne bo stosunek setów będzie kluczowy. Szkoda, że Australia nie urwała dziś nic Bułgarom bo było blisko, ale liczę, że jeżeli Argentyna nawet nie wygra z Bułgarami to coś im tam pourywa. Włosi stracili już 4 sety podobnie jak my, więc muszą walczyć o 3-0 z Bułgarami. Zpowiada się ciekawie ta tabela, ale ja to widzę Polska, Włochy, Bułgaria. Kluczowym jak widać, będzie mecz Bułgaria - Włochy, bo Bułgarzy póki co mają wszystko w swoich rękach i chociaż mecz konia zdarza się nieczęsto, to na dziś mogą wyjść z pierwszego.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
My resztę wygramy już do zera. Bułgarzy tak jak piszesz, mogą coś stracić z Argentyną, ale jak nie to przegrają pewnie z Włochami. Byle by za 3 punkty. Wtedy my mamy pierwsze miejsce, 4 stracone sety, Włosi co najmniej 4 i to samo Bułgarzy. My mamy baaardzo dobre małe punkty już teraz, a przed nami outsaiderzy. Więc liczyć że Włosi wygrają z Bułgarią 3-0 lub 3-1 i mamy 1 lokatę
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie sądze by przy dobrej dyspozycji Bułgarów ,Włosi coś ugrali nie grają jakiejś super siatkowki strasznie męczą mecze nie ma u nich lekkośc i polotu ich grze wg mnie Bułgarzy wygają wszystkie spotkania w naszej grupie a z Włochami bardzo prawdopodobne że wygrają do zera naprawde nie ma co liczyć na Włochów bo moga zawalić na całej lini. :cool:
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Ale ja oglądałem dzisiaj Bułgarów z Australią i graja małą padakę. Rozegrali mecz życia z Polską, a nam trafił się zły dzień. Kangury mieli w 2 secie 10-3, a w 3 secie 8-3. Bratoev naprawdę niepewny zawodnik, raz mu wychodzi raz nie. Gdyby dziś nie Aleksiev to mogłaby być niespodzianka, albo i sensacja. Bez Kaziyskiego i Zhekova są o wiele słabsi. Jestem pewien że Włosi ich ograją
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ding 125

ding

Użytkownik
Jeżeli Włosi zagrają na swoim poziomie jestem spokojny o wynik. Poradzą sobie z Bułgarami bez większego problemu. Widziałem ich dzisiejszy mecz i tylko dzięki niedoświadczeniu Kangurów wygrali meczu do zera. Z GBR - siatkarskim San Marino - wygrali, ale z takiemu rywalowi nie można dać nawet pomyśleć, że choćby przez moment może toczyć równorzędną walkę, a ze strony Bułgarów nie widziałem pełnej kontroli nad przebiegiem meczu. W meczu z nami zagrali najlepiej od wielu, wielu spotkań. Nawet z Kazyjskim i Zhekovem w składzie nie mogę sobie przypomnieć tak grających Bułgarów. Nic dwa razy się nie zdarza i formę tej drużyny należy rozpatrywać raczej z meczów z GBR i Australią, a nie z meczu z Polakami.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Włosi wygrają spotkanie z Bułgarami moim zdaniem 3:1.
Wykorzystają swoją największą broń zagrywkę a Bułgarzy w przyjęciu nie są zbyt dobrzy.
Bułgarzy wygrali z nami bo Sokolov wszystko kończył kolejnego takiego dnia nie będzie miał.
Brawo USA jeszcze jeden set.
PS:Malutka pomyłka
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Zwykle jakoś nie przeszkadzaja mi komentatorzy sportowi, jednak tych dzisiejszych z meczu Brazylia vs USA nie mogłem znieść... Takie durne rzeczy, jakie oni tam opowiadaja to az zal sluchac. W tym drugim secie jak zaczeli gadac o tym, ze repra Brazylii jest sklocona, ze sie obrazili... No a zdanie &quot; sa monolitem &quot; albo &quot;nie sa monolitem &quot; to powtarzali chyba z dziesiec razy... Koncowka meczu, wchodzi Giba, dostal od razu pilke taka z niewiadomo skad splasowal i jest ok. mija chwila, Brazylia traci 2 pkt i juz jest komentarz &quot; no od czasu, kiedy wszedl Giba Brazylia stracila juz 2 pkt... Przychodzi kolejna pilka dla Giby, ten atakuje najlepiej jak sie da - obic blok, na co komentator krotko &quot; no to juz nie jest ten Giba co kiedys &quot;. O.K wszyscy chyba wiedza, ze wiek przychodzi na kazdego i z czasem wplywa na forme zawodnikow, ale nasi komentatorzy chyba nie maja czego mowic na antenie, bo jak sie uczepia czegos to na caly set jest temat... Zeby tak nie odchodzic od tematu zupelnie, to po pierwszych dwoch setach pomyslalem, ze to chyba najlepsze spotkanie tych IO. Mecz stal na niesamowitym poziomie ( chyba nawet wyzszym niz mecz Polska vs Wlochy ) i bylem pewien, ze jesli dojdzie do spotkanie Polska vs USA / Bra to naprawde bedzie goracy mecz. Ekipia z Ameryki Poludniowej jakby zabralo sil na dalsze sety, grali swietnie i potem cos sie zacielo, jestem jednak pewny, ze Brazylia jest w stanie ugrac jeszcze sporo w tym turnieju, choc pewnie wielu ja skresli po dzisiejszym meczu. USA zagralo swietne spotkanie i wg wielu to teraz oni sa faworytami do zlota. Nasi na szczescie pokazali dzisiaj, ze nadal sa strasznie mocni ( choc wg komentatorow &quot; to juz nie jest to &quot; ) i sa tez gwarancja niesamowitych emocji w pucharowej czesci turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Jeśli chodzi o Bułgarię to nadal jest to średnia drużyna. Po meczu życia z Polską, Australia powinna ugrać z nimi 2 sety... O czymś to świadczy. Moim zdaniem Argentyńczycy w sb pokonają Bułgarów, może z problemami ale wg mnie im się uda. Kurs będzie wysoki. Myślę że w Granicach 2,10 2,20 więc chętnie pobiorę ten typ ???? . Dziś Niemcy pomęczyli mnie trochę, ale wszystko dobrze się skończyło, bałem się i delikatnie w 4 secie skontrowałem na Serbów. Ogólnie na sobotę gram zdecydowanie na Argentynę. Jedyny argument przemawiający w tym meczu za Bułgarami to zagrywka i siła ataku (przede wszystkim atakujący), ale wydaje mi się że Argentyńczycy dadzą sobie radę ????
 
K 0

kamil92

Użytkownik
Koncowka meczu, wchodzi Giba, dostal od razu pilke taka z niewiadomo skad splasowal i jest ok. mija chwila, Brazylia traci 2 pkt i juz jest komentarz &quot; no od czasu, kiedy wszedl Giba Brazylia stracila juz 2 pkt...
Tak, ale potem dodali jeszcze, że oczywiście to nie jego wina.


Przychodzi kolejna pilka dla Giby, ten atakuje najlepiej jak sie da - obic blok, na co komentator krotko &quot; no to juz nie jest ten Giba co kiedys &quot;.
Tak, ale potem dodali jeszcze coś w stylu, że z czasem stracił dynamikę ale procentuje jego doświadczenie, dzięki któremu może w taki właśnie sposób obijać ręce rywalom.

Zachowujesz się trochę jak &quot;dziennikarze&quot; wyborczej, którzy wyciągają słowa z kontekstu i szukają afery. Mo też poziom komentarza nie do końca się podoba aczkolwiek, nie narzekam bo TVP na co dzień nie puszcza siatkówki na swoich antenach, a Tobie jak coś się nie podoba to zawsze możesz odpalić na http://www.londyn2012.tvp.pl transmisję bez komentarza.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Mam małe pytanie w związku z moimi zakładami długoterminowymi.
Polska zwycięzca grupy
Argentyna-Bułgaria(kto lepszy) 1
Obecnie każdy wie jaka jest sytuacja.
1. Bułgaria 9
2. Polska 6
3. Włochy 6
4. Argentyna 3
Wg mnie mecze, które mnie interesują zakończa się 3-punktowymi zwycięstwami &quot;moich&quot; drużyn i porażkami Bułgarów.
A więc:
Kolejka 4:
Argentyna-Bułgaria 3-1, 3,0
Włochy-Australia 3-0
Polska-Wielka Brytania 3-0
Kolejka 5:
Włochy-Bułgaria 3-0, 3-1
Polska-Australia 3-0
W takim wypadku sytuacja w tabeli będzie wyglądała tak:
Polska 12
Włochy 12
Argentyna 9
Bułgaria 9
I moje pytanie brzmi co się liczy w przypadku kiedy 2 ekipy mają równą liczbę punktów? Mecz pomiędzy dwoma drożynami, czy tez ratio setowe(ew. punktowe)? Na rękę było by mi te pierwsze rozwiązanie...
O(M);
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć, gdzie znajdę jeszcze zakłady na to która drużyna wygra IO lub zakłady na klasyfikacje końcową? Jakoś nie mogę znaleźć, a czekałem na rozegranie pierwszych kolejek i mam jako tako swojego faworyta.
// Dzięki kolego. Temat w subskrypcji także o każdej porze dnia i nocy to zagram. Czekam na info ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć, gdzie znajdę jeszcze zakłady na to która drużyna wygra IO lub zakłady na klasyfikacje końcową?
w nocy było w 10bet i ComeOn, obecnie nie ma chyba nigdzie... Jeśli gdzieś się pojawią, to dam Ci znać w tym poście, więc czuwaj;)
WilliamHill ma zdobywca złotego medalu;)
E; doszło bet365 i unibet między innymi...
Jeśli ktoś wczoraj łapał USA złoto po 16.00 to już może kontrować, jeśli chce w Unibet po 1.15, że USA nie wygra, ale radzę poczekać do 1/4
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cóż, Włosi też wyjdą na mecz z takim nastawieniem, i co wtedy? Już Bułgaria pokazała jak &quot;na maxa&quot; gra się, żeby tylko przeciwnicy nie wyszli z 15 punktów :-|
Znając włoski temperament, wcale nie będą forsować tempa, bo po co? I tak wygrają, i gdzieś mają czy stracą 13 czy 23 punkty. Odradzam takie granie i taką &quot;analizę&quot;.
No i oba typy na ✅ :spokodfhgfh: . Porównanie Włochów i Bułgarów lekko mnie rozśmieszyło :grin: , gdzie Ty człowieku porównujesz zespół z jednym Sokolovem do ekipy która na każdej pozycji ma zawodnika klasy światowej? . Włosi przez swoje bardzo słabe przyjęcie , bardzo często przegrywają mecze ze światową czołówką, ale takie zespoły jak Brytania to dla nich woda na młyn, mogli sobie dokładnie dograć do siatki i się z nimi zabawić. Zagrywką to oni tam robili serie po 5-6 punktów z rzędu i gdyby Berutto nie porobił jakiś na maksa eksperymentalnych zmian w ostatnim secie to weszłoby to jeszcze pewniej.
No przyszłość : odradzać to Ty wiesz co sobie możesz. Osobiście wyznaję taką zasadę , że jak o czymś nie mam pojęcia to nie wbijam do działu i nie wypisuje pierdół. Dlatego nigdy w dziale ręcznej mnie nie zobaczysz. Tobie też bym to radził, bo odradzanie dobrych typów to takie trochę głupie jest. Ktoś przez tą twoją &quot;dobrą radę&quot; ktoś mógł nie zagrać dwóch dobrych typów o bardzo wysokich kursach, które w dodatku weszły. Rozumiem, że trwa Olimpiada i teraz każdy próbuje być znawcą 25 sportów na raz, ale są jakieś granice.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
No przyszłość : odradzać to Ty wiesz co sobie możesz. Osobiście wyznaję taką zasadę , że jak o czymś nie mam pojęcia to nie wbijam do działu i nie wypisuje pierdół. Dlatego nigdy w dziale ręcznej mnie nie zobaczysz. Tobie też bym to radził, bo odradzanie dobrych typów to takie trochę głupie jest. Ktoś przez tą twoją &quot;dobrą radę&quot; ktoś mógł nie zagrać dwóch dobrych typów o bardzo wysokich kursach, które w dodatku weszły. Rozumiem, że trwa Olimpiada i teraz każdy próbuje być znawcą 25 sportów na raz, ale są jakieś granice.
Nie mam zamiaru odpowiadać na takie marne prowokacje chłopczyka z poobgryzanymi paznokciami od śledzenia ostatniego seta, gratuluję dogłębnej analizy i znakomitego typu. ????
Olimpiada to trwała 4 lata, teraz są Igrzyska, a wyzywanie kogoś od bycia &quot;olimpijskim znawcą&quot; również pozostawiam bez komentarza.
Jako wieloletni obserwator tego działu wiele widziałem, a postać taka jak ty to nie nowość, są osoby, z którymi można normalnie podyskutować o siatkówce, ale są i tacy, któremu nie można nic powiedzieć, bo jego zdanie jest święte i basta. Chyba przestanę &quot;ostrzegania&quot; przed takimi typami, ale to tylko w trosce o jakość tego działu, którego poziom stoi na dosyć wysokim poziomie.

W następnej kolejce warte uwagi pod kątem typów są według mnie spotkania Rosji z USA oraz Argentyny z Bułgarią. Według bukmacherów faworytem pierwszego z tych spotkań jest Rosja, ja jednak uważam, że Stany są na tę chwilę drużyną mocniejszą. Nie można popadać w hurraoptymizm po zwycięstwie Amerykanów z Brazylią, jednak ich forma zwyżkuje. Nie można liczyć na to, że 34-letni William Priddy powtórzy tak znakomity mecz, lecz rezerwę ma drugi przyjmujący - Matthew Anderson (ma zapisane wczoraj 23,08% w ataku, ale te statystyki nie są w pełni wiarygodne dla mnie) który wczoraj zagrał przeciętnie, mimo 14 punktów. Bolączką Rosjan jest wyprowadzenie pierwszej akcji, przyjęcie będzie bardzo utrudnione jeśli po drugiej stronie siatki zagrywać będą Clayton Stanley oraz wspomnieni Priddy i Anderson. Dla mnie Rosja oprócz Maksima Michajłowa (a Stanley od niego wcale nie odstaje) nie ma czym odpowiedzieć Amerykanom. Przy tej dyspozycji nie są według mnie faworytami tego spotkania. Jednak trzeba liczyć się z tym, że może to być długie spotkanie, bo przestoje zdarzają się każdej drużynie, a Stany potwierdziły to wczoraj w 2 secie. Polecam granie jak najszybciej, gdyż kursy powinny spaść.
Na drugie spotkanie bukmacherzy moim zdaniem wystawili trochę nierówne kursy. Zgadzam się, że Bułgarzy mogą być faworytami tego spotkania, ale raczej nie ma mowy żeby ograli zespół z Ameryki Południowej do zera. Ba, ja nawet przewiduję punkty Argentyńczyków w tym spotkaniu. Grając nierówno, Bułgarzy zachowali szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Za bardzo cenieni są Bułgarzy za zwycięstwo z Polakami, forma z tego meczu nie jest chyba możliwa do utrzymania. Typ +2,5 seta Argentyna wydaje się być idealnym do dubla. Bardziej ryzykownie +1,5 seta albo czysty win, którego spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom