>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Siatkówka] Igrzyska Olimpijskie Pekin - panowie

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polska-Włochy
typ:1
kurs: 1.85

Taki kurs jaki wystawił bwin to jak dla mnie prezent. Polacy grają znakomicie w Pekinie, bardzo dobry atak, świetny blok, wspaniałe obrony Ignaczaka, i co bardzo ważne w meczu z Rosją w koncu zagrali dobrze serwisem. Włosi grali średnio, planowo ograli Chiny, Japonię i Wenezuelę, później przegrali z USA i wygrali z Bułgarią 3-0 co na pierwszy rzut oka wygląda imponująco, jednak jak się spojrzy na grę Bułgarów to widać ze z formą nie trafili, grali po prostu słabo. Jak dla mnie i pewnie nie tylko faworytem tego spotkania jest zdecydowanie Polska, dlaczego bwin ocenił ze oba zespoły mają równe szanse na zwycięstwo? Nie wiem ale trzeba z tego korzystać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zauważyłem teraz ze bwin wystawił także zakład Kto wywalczy złoty medal? :
Brazylia 2.0
Rosja 5.5
USA 7.0
Serbia 9.0
Włochy 9.0
Bułgaria 12.0
Polska 34.0

Z tego wynika ze Bułgarzy, Serbowie, czy Włosi mają większe wg nich szanse na wywalczenie złota, wg mnie Polska powinna być za Brazylią i najwyzęj za Rosją.
 
pr3z3s 0

pr3z3s

Użytkownik
Zauważyłem teraz ze bwin wystawił także zakład Kto wywalczy złoty medal? :
Brazylia 2.0
Rosja 5.5
USA 7.0
Serbia 9.0
Włochy 9.0
Bułgaria 12.0
Polska 34.0

Z tego wynika ze Bułgarzy, Serbowie, czy Włosi mają większe wg nich szanse na wywalczenie złota, wg mnie Polska powinna być za Brazylią i najwyzęj za Rosją.

Ja bym zaryzykował i zagrał za dyszke na polaków :spokodfhgfh: Wdg mnie mają realne szanse na właśnie złoty medal...A finał pewnie będzie brazylia vs.... no własnie :jezora:
 
pr3z3s 0

pr3z3s

Użytkownik
Jednak Brazylia to klasa sama w sobie.. Choć możliwe że w tym roku wkońcu może się skończyć to ich niepodzielne &quot;panowanie&quot; w światowej siatkówce. Ćwierćfinał mają banalnie prosty z Chinami, i spokojnie go wygrają a potem zobaczymy...

Moge się mylić ale Polska w razie wygranej z Włochami będzie chyba grała z Brazylią w półfinale ??
Może dlatego tak wysoki kurs ????
A co to ma do rzeczy?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja bym zaryzykował i zagrał za dyszke na polaków :spokodfhgfh: Wdg mnie mają realne szanse na właśnie złoty medal...A finał pewnie będzie brazylia vs.... no własnie :jezora:
Nie wykluczone ze Polska może spotkać się w 1/2 z Brazylią, ale najpierw poczekajmy do zakończenia ćwierćfinałów
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak, jeśli my wygramy z Włochami, zaś Brazylia z Chinami to spotkamy się z Canarinhos w półfinale. A tam im się zrewanżujemy za 0:3 w fazie grupowej ;).
Finał z Rosją i mamy złoto hehe ...
 
pr3z3s 0

pr3z3s

Użytkownik
Tak, jeśli my wygramy z Włochami, zaś Brazylia z Chinami to spotkamy się z Canarinhos w półfinale. A tam im się zrewanżujemy za 0:3 w fazie grupowej ;).

Finał z Rosją i mamy złoto hehe ...

Może 3-0 to nie :jezora: Ale dlaczego by nie 3-2? ;). Skoro potrafili wygrać z Rosją i jeśli będą tak grać z Włochami i wygrają, a potem spotkamy się z Brazylią to ja śmiało liczę na wygraną. Każda drużyna jest do pokonania, nawet ta wspaniała Brazylia... A może akurat będą mieli słabszy dzień, jakiś kryzys..każdemu może się zdarzyć a My możemy to wykorzystać.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Heh, oby się sprawdził scenariusz nikifor :p
Moim zdaniem lepiej, że w półfinale możemy trafić na Brazylię niż na Ruskich. Mecz z Brazylią wyzwala maksimum motywacji do gry, aby ich pokonać. Większość siatkarzy naszych z pierwszego składu pamięta na pewno finał MŚ 06, półfinał Ligi Światowej 07 a przede wszystkim grupowy mecz kilka dni temu. Te wszystkie ważne pojedynki przegraliśmy, ale mam wrażenie, że z każdym meczem co raz bliżej było do zwycięstwa. Kiedyś musi przyjść te pierwsze zwycięstwo, Brazylia tutaj nie jest tak mocna psychicznie i jest znakomita szansa do ogrania ich, ale Polacy musieliby wykrzesać z siebie maksimum umiejętności i zagrać chyba mecz życia
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja bym wolał 1/2 właśnie z Rosją bo oni są słaby psychicznie, ale Brazylia jakoś nam nie leży, aby z nimi wygrać to trzeba dołożyć element, którego zabrakło w meczu grupowym czyli serwis, jeśłi odrzuclibyśmy ich od siatki to wyłącza się ich główną broń-szybki atak, ale lepiej nie wybiegać w przyszłość i niech nasi siatkarze narazie skupią się na Włochach. A co do scenariusz Nikifora - wymarzony
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a tak odnośnie potencjalnego pojedynku z Canarinhos, to warto dodać, że kiedyś ich regularnie ogrywaliśmy w WL, ale jeszcze w fazach grupowych. Pamiętam, że chyba w edycji 02 czy 03 wygraliśmy u nich raz i dwa razy u siebie! Wielu graczy pamięta tamte mecze (Świder, Gruszka, Zagumny, Igła..), ale wtedy byliśmy słabszym zespołem, który właśnie potrafi wygrać z każdym, ale który nic nie osiąga, teraz jak dołączyliśmy do ścisłej czołówki i walczymy o najwyższe laury, to równo dostajemy od Brazylijczyków..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:pOLSKA-Włochy
Typ: 1
Kurs : 1,85 Bwin ⛔⛔WYNIK 2:3⛔⛔


Rozpoczyna się decydująca walka o medale w turnieju siatkarskim. W jednym z pierwszych meczy naprzeciw siebie staną siatkarze Polscy i Włosi. Moim zdecydowanym faworytem są reprezentanci Polski, którzy z fazy grupowej wyszli z bilansem 4-1. Włosi mogą się pochwalic identycznym bilansem ale jak w różnych stylach zostało to osiągnięte. Polacy pewnie po 3-0 wygrywali z Niemcami i Egiptem, a 3-1 z Serbami i w meczu o prestiż 3-2 z Rosjanami. Włosi natomiast 3-0 z Wenezuelą i Bułgarami co mogło dziwic ale z drugiej strony Bułgarzy nie mają najlepszej formy i atmosfera w tej druzynie nie jest najlepsza. W ostatnim meczu 3-2 z Chińczykami wywalczone po dużych męczarniach. Odwołując się do ostatnich meczy grupowych obu zespołów to niebo i ziemia ;) Polacy w wielkim stylu pokonali Rosjan a Włosi męczyli się z Chińczykami wygrywając 2-0 dając doprowadzic do Tie breaka. W naszym zespole świetnie spisuje się cala 12 co najważniejsze. Jak nie idzie któremuś z ?szóstkowych? graczy jak np. Świderskiemu to w jego miejsce wchodzi Wika i zespół nie traci nic na wartości a nawet zyskuje. Dobrze gramy blokiem. Cały czas jeszcze nie mamy ustabilizowanej zagrywki ale w meczu z Rosjanami ten element zadecydował o naszym zwycięstwie. Bardzo dobrze gramy w obronie gdzie bryluje Ignaczak.
Włosi mają problemy z atakującym bo Fei doznał kontuzji i zastępuje go leworęczny Gavotto, który jak pokazał mecz z Chinami nie jest przygotowany na wielkie mecze i po kilku błędach z jego strony trener Anastasi nie wytrzymał i w jego miejsce posłał Cisolle. Na Libero nie może grac kontuzjowany Corsano , jego zastępuje nominalny przyjmujący Paparoni i radzi sobie całkiem całkiem. Uważam że po tym co pokazali Polacy w dotychczasowych meczach można śmiało typowac ich zwycięstwo nad Italią która tak naprawde nie pokazała nic i do tego ma jeszcze problemy kadrowe a jak ważna jest ławka w zespole świadczy o tym chocby nasz zespół gdzie wchodzący rezerwowy wnosi wiele do zespołu. Uważam że typ powinien wejść bez najmniejszych problemów;)
 
maks 2

maks

Użytkownik
Polska-Włochy
Typ:polska(-1.5seta)
Kurs:2.50
Bukmacher:gamebookers
Analiza:
20 Sierpnia o godzinie 6.00 w siatkarskim ćwierćfinale Polacy zmierzą sie Włochami. Polacy z 4 zwycięstwami(z:Niemcami, Egiptem, Serbia i Rosja) i jedna porażką zajęli 3 miejsce w grupie B, uznawanej przez wszystkich za silniejsza. Jedyną porazke ponieśli z Brazylia, z którą po prostu nie potrafią wygrywać. W ostatnim swoim meczu, po doskonalej grze pokonali Rosjan. Pokazali w tym spotkaniu, ze są bardzo silna i zdeterminowaną drożyna. Włosi również z 4 zwycięstwami(z:Japonią, Wenezuelą, Bułgarią i Chinami) i jedną porazką(z USA) zajęli 2 miejsce w grupie. W ostatnim grupowym meczu Włosi bardzo długo męczyli sie ze słabą drożyną Chin i wygrali opero w tie-breaku. Podstawowi zawodnicy Włoch Mirko Corsano i Emanuele Birarellego doznali kontuzji, ale na mecz z Polakami maja być podobno gotowi, mozna jednak liczyć, ze nie zagrają na 100%. Za to Polska kadra ma sie bardzo dobrze, wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Najważniejsze jest to, ze mamy bardzo dobrych zmienników, co można było zobaczyć w naszym ostatnim meczu(Wika i Możdżonek zagrali świetnie). Moim zdaniem Polacy będą chcieli to szybko wygrać, zęb
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:USA-Serbia
Typ: 2
Kurs : 2,65 unibet⛔⛔WYNIK 3:2⛔⛔

Niby zdecydowanym faworytem w tym meczu są Amerykanie ale ja uważam że może tutaj dojśc do niespodzianki o ile można tak nazwac wygraną Serbów w tym meczu. Buki wystawiły wysoki kurs na Serbów i az grzech nie skorzystac;) Niby w rozgrywkach zagrali słabo ale zwróccie uwage jakich mieli rywali. Na początku mecz z Rosjanami i porażka, potem Brazylia i także porażka, wkońcu mecz z Polakami i znowu przegrana jednak w każdym z meczów wygrywali po jednym secie. Wreszcie w meczu o wszystko pokonali Niemców i w ostatnim meczu na luzie odprawili z kwitkiem najsłabszych na tym turnieju Egipcjan.
Teraz zobaczmy jak Amerykanie sobie radzili. Otóz wygrali oni wszystkie 5 meczy. Do ich gry w sumie nie można się przyczepic , ale... Wkraczamy w decydująca faze turnieju i nie będize mowy o odpuszczaniu. Zapewne Serbowie sa zmotywowani aby udowodnic wszystkim a przede wszystkim sobie że mają już ekipe która jest zdolna do walki o medale i młodzi zawodnicy jak Podrascanin czy Nikic dorośli już do wielkiej siatkówki. Zapewne Serbowie w pamięci mają jeszcze mecz w Finale LS przegrany właśnie z USA. Wtedy to Serbowie przeszli faze grupową jak burza a Amerykanie się męczyli i z dużym szczęściem awansowali do daljszej fazy, tym razem to USA z kompletem zwycięstw wyszło z grupy a Serbowie dopiero wygrywając dwa ostatnie mecze zapewnili sobie awans. Licze że Serbowie postarają się o niespodzianke i napewno łatwo meczu nie oddadzą a stac ich na wygraną napewno, więc za małą stawke napewno warto zaryzykowac ten typ.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ja bym zaryzykował i zagrał za dyszke na polaków :spokodfhgfh: Wdg mnie mają realne szanse na właśnie złoty medal...A finał pewnie będzie brazylia vs.... no własnie :jezora:
Sam sobie zaprzeczasz. Piszesz, że Polacy mają realne szanse na medal, a później, że finał będzie Brazylia vs. ? Jeżeli interesujesz się choć trochę siatkówką to powinieneś wiedzieć, że jeżeli Polska wygra z Włochami to o finał zagra z Brazylią (jeżeli ta wygra swój mecz), więc jedno wyklucza drugie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Chiny-Brazylia
typ:2 (-1,5 seta)
kurs: 1.33

Nie będę wiele pisał. Taki pewniak na podbicie kursu, który akurat nadaje się na grę za większą stawkę do dubla Pol, Ros. Kurs wg mnie i tak za duży. Czy Chińczycy są w stanie ugrać z Brazylią 2 sety? Nie sądzę, jak wygrają choćby jedną partię to będę zaskoczony. Ale szczerze mówiąc to szybkie 3-0 tutaj się szykuje.
 
pr3z3s 0

pr3z3s

Użytkownik
Sam sobie zaprzeczasz. Piszesz, że Polacy mają realne szanse na medal, a później, że finał będzie Brazylia vs. ? Jeżeli interesujesz się choć trochę siatkówką to powinieneś wiedzieć, że jeżeli Polska wygra z Włochami to o finał zagra z Brazylią (jeżeli ta wygra swój mecz), więc jedno wyklucza drugie.

Sory ale na jednej ze stron przeczytałem że Polacy będą grali z wygranym USA-Serbia. Dlatego tak napisałem...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Chiny-Brazylia
typ:2 (-1,5 seta)
kurs: 1.33

Nie będę wiele pisał. Taki pewniak na podbicie kursu, który akurat nadaje się na grę za większą stawkę do dubla Pol, Ros. Kurs wg mnie i tak za duży. Czy Chińczycy są w stanie ugrać z Brazylią 2 sety? Nie sądzę, jak wygrają choćby jedną partię to będę zaskoczony. Ale szczerze mówiąc to szybkie 3-0 tutaj się szykuje.
no tak tylko, że 1,30 to jest na Brazylia -2,5.. więc nie wiem gdzie zlapałeś po takim kursie -1,5..
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sam sobie zaprzeczasz. Piszesz, że Polacy mają realne szanse na medal, a później, że finał będzie Brazylia vs. ? Jeżeli interesujesz się choć trochę siatkówką to powinieneś wiedzieć, że jeżeli Polska wygra z Włochami to o finał zagra z Brazylią (jeżeli ta wygra swój mecz), więc jedno wyklucza drugie.
A to tylko 2 medale sa? Przeciez mozna odpasc z brazylia i grac na braz. Chyba nikt rozsadny nie wierzy, ze w 1/2 brazylie ograja chlopcy Lozano a to szans na medal nie zamyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom