>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Siatkówka] Igrzyska Olimpijskie Pekin - panowie

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem w meczu Serbia - Niemcy jest over 160,5 pkt (1.35) lub over 185,5 pkt (1.90). Mecz o życie dla obu ekip i wszyscy będą walczyć do ostatniej piłki. Dodatkowo Serbowie pod presją bo to oni są faworytem a Niemcy pokazali, że stać ich na dobrą grę w meczu z Rosją. Na początku myślałem, że Serbowie odpuścili sobie mecze z Brazylią i Rosją i dopiero od meczu z Polską zaczną walczyć, jednak chyba się myliłem, bo forma Serbów jest daleka od tej którą widzieliśmy w Finale Ligi Światowej. W meczu z Polską próbowali i próbowali, ale nijak nie potrafili pokonać Polaków. Niemcy jeśli zaprezentują się tak jak w meczu z Rosją to będą w stanie skutecznie walczyć z Serbią a nawet ich pokonać, myślę, że mecz zakończy się dopiero w piątym secie a over w tym spotkaniu jest najlepszym typem bo może Serbią może przegrać...

Over 160,5 pkt 1.35
✅ ✅
Over 185,5 pkt 1.90 ✅ ✅
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Brazylia - Polska [+1.5] 2.30
Już dzisiaj punktualnie o godzinie 14:00 w ramach 4 kolejki rozgrywek w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie Polacy zagrają z aktualnymi Mistrzami Świata i głównymi faworytami do zdobycia tytułu w Pekinie. Polacy są jednak w Pekinie w doskonałej dyspozycji [3 wygrane z Niemcami, Egiptem i Serbią oraz zaledwie 1 stracony set], a Brazylia zawodzi [2 wygrane, 1 porażka 7 wygranych setów i 4 stracone]. Po 3 kolejce liderami są ... Polacy, którzy grają naprawdę świetnie. Brazylię można pokonać w Lidze Światowej pokazali to Amerykanie i Rosjanie, a w samym Pekinie ten wynik powtórzyli Rosjanie. Brazylia z Rosją miała naprawdę wielkie problemy, a młody atakujący reprezentacji Sbornej po prostu robił co chciał Mikhaylov zagrał naprawdę bardzo dobrze, a Brazylia miała problemy z powstrzymaniem jego dynamicznych ataków. W meczu z Rosją popularni Canarinhos mieli wielki problemy w ataku, bo świetnie grał Verbov, libero Rosjan. Jedynym graczem, który nie zawodził w ataku był Andre, który zdobył 26 punktów. Polacy z Serbią zagrali po prostu genialnie. Do dobrej dyspozycji wrócił Mariusz Wlazły, który zdobył łącznie 20 punktów z czego 18 w ataku. Mariusz dołożył do tego blok i asa serwisowego. Mimo, że Wlazły zaserwował &#39;tylko&#39; 1 asa to Serbowie mieli wielkie problemy z jego serwisem co potwierdzają statystyki, bo Wlazły serwował łącznie 17 razy. Świetnie w bloku grali Paweł Zagumny oraz Łukasz Kadziewicz. Nasz rozgrywający bardzo dobrze rozumiał się również z duetem Plinski-Kadziewicz i nasi środkowi grali w ataku naprawdę skutecznie. Sporo punktów dołożyli jeszcze skrzydłowi Winiarski i Świderskie. Genialny mecz zagrał również Krzysztof Ignaczak, który bronił piłki nie do obrony, a Marcin Wika potwierdził, że jest wartościowym zmiennikiem. Myślę, że Polacy powalczą z Brazylia i wywalczą minimum 2 sety, a może nawet wygrają ??
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Z tym szybkim 3-0 to bym się nie zgodził. Niemcy przegrali z nami ale Polacy mieli szczęscie ze nie grali oni swoim bardzo groźnym elementem jakim jest zagrywka, w meczu z Rosją ten element funkcjonował juz znacznie lepiej i efekty było widać od razu. Tak jak pisałem przed IO Niemcy to trochę nieobliczalny zespół, który stać na niespodzianki. Jutro spodziwam się walki na całego bo wiadomo ze jest to mecz o być albo nie być dla obu zespołów. Mój typ:
over 185,5
kurs: 1.9
No miales racje mecz zaciety ale Serbowie mieli szanse na 3-0 ;D
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polska-Brazylia⛔
typ:1 (+10,5 pkt)
kurs:1.9

To jest taki pewniejszy typ obok singla na Polaków. Polacy są w bardzo dobrej formie, Brazylijczycy w nienajlepszej, ale dziś na pewno będzie wyrównany bój o lepszą pozycję startową do 1/4. Ostatnie spotkanie obu ekip miało miejsce podczas finału LŚ w Katowiacach i tam górą byli Canarinhos (3-1) ale walka była bardzo wyrównana, decydowały końcówki. Dziś nie spodziewam się jakiegoś pogromu naszych siatkarzy (wręcz przeciwnie), więc jeśli ktoś boi się zagrać na Polaków to można spróbować ten typ.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wenezuela - Japonia 1 2.20 Unibet ✅ ✅ ✅ $$$$$$$$$
Koło takiego kursu nie mogę przejść obok, grzechem byłoby nie zagrać. Obie reprezentacje straciły już praktycznie szanse na awans do ćwierćfinału. Kluczem do awansu było zwycięstwo z Chińczykami, obie reprezentacje przegrały z gospodarzem po 3:2 jednak Wenezuela zostawiła lepsze wrażenie po sobie zarówno w pojedynku z Chinami jak i w pozostałych spotkaniach. Wenezuelczycy byli bardzo blisko wyeliminowania Chińczyków, przez cały mecz to oni prowadzili grę, w tie-breaku mieli już przewagę kilku pkt i niestety roztrwonili ją przegrywając w 5 secie 16:14, tutaj niestety przyczyną było większe doświadczenie Chińczyków. Natomiast w pojedynku Japończyków z Chinami gra wyglądała zupełnie inaczej. Mecz powinien się zakończyć 3:0 dla Chińczyków, ale przy stanie 2:0 gospodarze się rozluźnili i zamiast dobić to dali szanse Japończykom a Ci ugrali 2 sety, bo tylko na tyle było ich stać, w tie-breaku Chińczycy już pewnie wygrali. Ten przykład pokazuje na co te obie reprezentacje stać i wyraźnie widać, że Wenezuela prezentuję się lepiej i jest o wiele groźniejszą reprezentacją. Amerykanie, którzy idą jak burza w tym turnieju również mieli problemy z Wenezuelą, wygrywając z nimi dopiero w 5 secie. Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Wenezuelę i biorę go z pocałowaniem ręki, 5 miejsce im się należy jak najbardziej za waleczność a i siatkarsko są również lepsi. Polecam zagrać !!
Edit: Miło, gładko i przyjemnie $$$ ;)
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Typ nr 1

Japonia - Wenezuela Typ:1 @ 1,70 @ BUK: Milenium


Igrzyska Olimpijskie w siatkówce panów. Mecz kończący 4 kolejke w grupie A. Japonia jak do tej pory spisuje się bardzo słabo. Zajmują ostatnie miejsce w grupie. Przegrali jak dotąd wszystkie 3 spotkania. W meczu 1 kolejki zagrali z silną reprezentacją Włoch. Mecz przegrali wówczas 3-1. W 3 secie tamtego meczu zagrali bardzo dobrze, co zaowocowało wygraniem seta. W 2 kolejce zmierzyli się z jednym z faworytów do zdobycia medalu - Bułgarią. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Bułgarów. Ogólnie mecz był wyrównany. Pierwszego seta Japończycy przegrali dość pechowo 29-27, drugiego seta wygrali 25-23 no i pozostałe 2 sety skośni przegrali do 21 i do 19. W 3 kolejce grupy A zagrali z gospodarzami igrzysk orazze swoim głównym &quot;wrogiem&quot;, ponieważ od wielu lat Japonia i Chiny toczą walke o miano najlepszego &quot;zespołu&quot; w Azji. Mecz wówczas Japończycy przegrali 3-2. Najpierw pierwsze 2 sety przegrali kolejno do 20 i do 23, ale później się przebudzili i wygrali z Chińczykami kolejne 2 sety do 17 i 16 doprowadzając do remisu 2-2 w setach. W tie breaku zagrali wyraźnie gorzej od Chińczyków i przegrali 5 seta do 10. Reprezentacja Wenezueli według mnie na tych Igrzyskach spisuje się zdecudowanie gorzej od Japończyków. W 1 kolejce zagrali z bardzo dobrą reprezentacją USA, która jest jednym z głównych faworytów do złotego medalu. Najpierw Amerykanie pomiatali nimi w pierwszych 2 setach. Amerykanie wygrali z nimi kolejno do 18 i do 18. Później Wenezuelczycy się przebudzili i wygrali do 22 i do 21. W tie breaku Amerykanie nie dali im szans i wygrali 15-10. W 2 meczu grupy A przegrali z Chińczykami, podobnie jak Japonia 3-2. W 3 kolejce reprezentacja Włoch nie dała szans Wenezuelczykom i Włosi wygrali 3-0. I właśnie ten ostatni mecz może sprawić, że w reprezentacji Japoni moga panować lepsze morale. Licze, ze w tym meczu dobrze zapunktuje Koshikawa i Yamamoto ;) Mecz o 16:00 czasu polskiego i o 22 czasu Chińskiego
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Typ nr 2

Polska - Brazylia Typ:1 @ 3,10 @ STS


Igrzyska Olimpijskie 2008 w siatkówce mężczyzn. Rewelacyjnie spisująca się Polska na tym turnieju zagra z nieco gorzej grającą na tym turnieju - Brazylią. Polska na tym turnieju przegrała tylko 1 seta. Tego seta przegrała z Serbią w ostatnim meczu. W 1 kolejce grupy B Polska zmierzyła się ze średnią reprezentacją Niemiec. Polska bez żadnych problemów pokonała naszych sąsiadow 3-0. Pierwszy set bardzo łatwy dla Polaków, wygrany 25-17. W drugim secie już Szwaby zagrały nieco lepiej i sprawiły Polsce problemy. Polacy wygrali tego seta 33-31. No i w trzecim secie Polacy wygrali do 20. W 2 meczu grupy B Polacy zagrali z Egiptem - rywalem bardzo słabym. Są najsłabszym zespołem na tym turnieju. Polacy bez wysiłku pokonali reprezentacje z Afryki wygrywając kolejno 25-21, 25-18 i 25-10. W 3 kolejce grupy B Polska trafiła na bardzo silną reprezentacje Serbi. Nasi chłopcy pokonali Serbów 3-1. Po pierwszych 2 setach był remis 1-1 jednak później Polacy zagrali juz bardzo dobrze i wygrali kolejne 2 sety do 22 i do 21. Reprezentacja Brazylii ostatnio nie gra najlepiej, nie pokazuje swojej klasy. Na turnieju w Brazyli zajęli dopiero 4 miejsce. Na IO 2008 wygrali 2 mecze i przegrali 1. W 1 kolejce grupy B trafili na Egipt i wygrali z nimi bez wysiłku, 25-19, 25-15, 25-18. W 2 kolejce tej grupy rezegrali mecz z Serbami. Pierwszego seta wygrali Serbowie - 27-25. W 2 secie Brazylijczycy wygrali 25-20, w 3 secie wygrali 25-17 i w 4 secie wygrali 25-21. No i w 3 kolejce zagrali z Rosjanami. Przegrali ten mecz 3-1. Wygrali 1 seta 25-21, kolejne 3 sety przegrali kolejno do 24, do 29 i do 19. Brazylijczycy napewno nie są w najlepszych humorach i napewno nie ma w reprezentacji Brazyli dobrych morali. Polska do tego meczu przystąpi w bardzo dobrych humorach i według mnie wygrają z Brazylijczykami dzisiaj. Mecz bedzie transmitowany na Polsat Sport Extra. Rozpocznie sie o godzinie 14:00 czasu polskiego i o godzinie 20:00 czasu chińskiego ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Cóż, miałem nadzieję, że Polacy potrafią zagrać więcej niż jeden dobry mecz pod rząd. Widać, jeszcze nie teraz.
Po pierwszym bardzo dobrym secie - niestety, przegranym na własne życzenie nasi znowu się spalili i resztę gładko przegrali, dając przy okazji rozegrać sie Brazylijczykom, którzy tak rozpędzeni będą coraz groźniejsi.
Jedeny dobry zawodnik tego meczu po naszej stronie siatki do Ignaczak, piękne obrony. Kto wie, czy nie zostanie on wybrany na najlepszego libero Igrzysk ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
I niestety Polacy po raz kolejny nie wykorzystali okazji do pokonania Brazylii. W pierwszym secie mieli ich już na widelcu ale zabrakło skuteczności w ataku w najważnieszych momentach, wyglądałe to trochę tak jak by nasi siatkarze bali się z nimi wygrać. W dwóch kolejnych setach chyba już stracili wiarę w zwycięstwo i pozwolili się rozegrać Canarinhos, co poskutkowało szybkimi wygranymi Brazylii. Co według mnie najgorsze to to ze własnie mecz z tak szybko grającym zespołem obnażył nasz największy mankament jkaim jest zagrywka, nie mamy ani jednego zawodnika, który ma pewną i mocną zagrywkę, tylko czasami udawało nam się odrzucić rywala od siatki, ale to było za mało. Ale też trzeba popatrzyć na to z innej strony-dobrze ze ta porazka przytrafila nam się teraz w rozgrywkach grupowych, kiedy nie miala większego znaczenia oprócz prestizu. Mysle ze nadal mamy szanse pokonać Rosję i powalczyć o wyższą pozycję w grupie a ta porażka raczej nie powinna podciąć naszym skrzydeł a wręcz przeciwnie. W 1/4 spotkamy się albo z Bułgarią albo z Włochami a oba te zespoły są spokojnie do ogrania przez ekipe Lozano więc ze spokojem trzeba patrzeć na przyszle spotkania.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Polska
-
Russia
Typ: 1
Kurs: 3,20
Buk: Expekt
Stawka: 10/10



Już jutro polscy siatkarze rozegrają swój ostatni mecz w fazie grupowej turnieju siatkarskiego na Igrzyskach Olimpijskich. Tym razem rywalem Polaków będzie zepsół Rosji. Rosjanie prowadzą w &#39;&#39;Naszej&#39;&#39; tabeli z dorobkiem 8 pkt.
Polacy mają o jedno &#39;&#39;oczko&#39;&#39; mniej i są trzeci za Brazylią.
Obie drużyny mają już zapewniony awans do ćwierćfinału.
Teraz tylko walczą o jak najlepsze miejsce w tabeli.
Najlepiej oczywiście zająć pierwsze miejsce i w kolejnej fazie walczyć z teorytycznie najsłabszą drużyną grupy A. Mamy na to szanse. Polacy są w dobrej formie mimo nie dobrego meczu z Brazylijczykami. Nasz libero, Krzysztof Ignaczak jest w niebywałej dyspozycji, broni piłki, które już są dla innych przegrane.
Jeśli Mariusz Wlazły i Michał Winiarski będą mieli &#39;&#39;swój dzień&#39;&#39; to punktów dla Naszej drużyny nie zabraknie. Bardzo dobrze wychodzi nam atak z krótkiej piłki, Łukasz Kadziewicz i Daniel Pliński wykonują to świetnie.
Serwis też jest nienajgorszy, potrafimy zdobywać punkty z zagrywki.
Mamy wielkie szanse na pokonanie Rosji.
Polecam ten typ!!!




Pozdrawiam!
 
T 0

tominho

Użytkownik
heh piszesz ze maja swoj dzien ale gorzej u nich z motywacja gdy przegraja 1 seta to juz na 99% caly czecz mysle ze 3;1 3;0 tylko te 2 wyniki sa mozliwe . Polacy wciaz graja wg mnie zbyt wolna pilke aby zaskoczyc rywala przyjecie z Brazylia nie bylo najgorsze Zagumny cos slabo wystawial i zbyt czytelnie na dodatek Polacy beda rozbici po porazce z Brazylia wiec dobry typem wydaje mi sie byc handicap Polska(1,5) Rosja na 2
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Z tym rozbiciem po meczu z Brazylią to chyba przesadziłeś, Polacy potem udzielali wywiadu i wcale nie byli rozbici ale pozytywnie wypowiadali się o nastawieniu na kolejne spotkania. Według mnie z Rosją mamy większe szanse na zwycięstwo niż z Brazylią gdyż Sborna nie gra tak szybko i będzie nam łatwiej założyć blok, a wiadomo ze jest to nasza dobra strona. A co do wczorajszego spotkania to brazylijczycy mieli też duzo szczęscia-dwa asy Giby (po taśmie), niepotrzebne błędy naszych siatkarzy w waznych momentach (porzejscie Kadziwicza pod siatką w końcówce 1. seta), szczęśliwy blok przy piłce setowej. A po pierwszej partii z naszych zeszło powietrze i zaczęli grać słabiej. Mecz z Rosją to będzie coś wiecej niż tyklo wydarzenie sportowe. Ważne będzie przyjęcie zagrywki bo jakim serwisem dysponują Rosjanie to kazdy wie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:pOLSKA-Rosja
Typ: Polska +8,5pkt
Kurs : 1,90 Unibet✅✅WYNIK 107-110✅✅


Pojedynek odwiecznych rywali. Wszyscy zapewne mają w pamięci wspaniały mecz Polaków z Rosjanami podczas MŚ w Japonii kiedy to tym meczem zapewnilismy sobie awans do strefy medalowej a przecież było już tak nieciekawie bo nasi rywale przecież prowadzili 2-0 i wtedy Gruszka pociągnął nasz zespoł do zwycięstwa. To był niesamowity mecz. Rosjanie grają ostatnio w kratke. Mają problemy z psychiką. Mecz ten dla nich jest w zasadzie o nic tak samo jak dla Polaków bo oba teamy mają awans do 1/4 już zapewniony a powalczą jedynie o prestiż. Trener Alekno swego czasu miał problem z atakującym, ale teraz jest Mikhaylov i są punkty:p
Jak Polacy grają w Pekinie każdy widzi i naprawde może się nasza gra podobac. Wygrana w jutrzejszym meczu podbudowała by bardzo nasz zespół bo wtedy moglibysmy zając nawet pierwsze miejsce w naszej grupie. Świderski imponuje formą, dobrze gramy środkiem, blok na dobrym poziomie, Ignaczak wyczynia cuda w obronie. Jedynie brakuje nam jeszcze zagrywki dobrej a jak uda nam się w dniu jutrzejszym odrzucic rywali od siatki to niedoświadczony Grankin może miec kłopoty;)
Uważam że dodatnie handi na małe punkty jest dobrym rozwiązaniem w tym meczu, a nie sądze aby Polacy dali rywalom wygrac seta z kilkupunktową przewagą, bardziej wydaje mi się scenariusz z meczu z Brazylią i 1 seta wygranego na pzrewagi;)


VS

:siata:Egipt-Serbia
Typ: Serbia -2,5 seta
Kurs: 1,42 Unibet✅✅WYNIK 0:3✅✅


Dla Serbów mecz ostatniej szansy, a rywal wcale nie z najwyzszej półki więc nie ma co się doszukiwac tutaj raczej żadnej niespodzianki w postaci ugrania jakiegokolwiek seta przez Egipcjan. DO tej pory z Polską 0:3 z Niemcami 0:3, z Brazylią 0:3 i z Rosją 0:3. Jedynie tak naprawde w meczu z Niemcami byli blisko ugrania seta mając w górze nawet piłke setową ale nie sprostali wyzwaniu. Serbowie naprawde musza zacząc grac swoją siatkówke jak podczas LŚ bo może byc nie za ciekawie, a brak awansu do 1/4 będize napewno uznany za wielki dramat w ich kraju. Młodośc i doświadczenie naprzeciw słabych Afrykanów. To musi wkońcu zadziałac i spodziewam się szybkiego meczu z dużą przewaga mistrzów olimpijskich z Sydney. Nie sądze aby Egipcjanie byli zdolni do czegoś więcej w tym meczu. Dobry blok Serbów dzisiaj zadziała i gra Egipcjanom wogóle się nie będize układała. Takie jest moje zdanie bynajmniej;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Bułgaria - Wenezuela (+1.5) 2 2.40 (4/10) ⛔ | over 160,5 pkt 1.42 (9/10) ✅✅✅
Bardzo żałuję, że Wenezuelczycy jutrzejszym meczem zakończą udział w Igrzyskach Olimpijskich, bo zaprezentowali tutaj ogromną waleczność, jedynie zabrakło im szczęścia i Chińczycy zostaliby wyeliminowani z turnieju na ich korzyść. Nie będę się na ich temat za bardzo rozpisywał, bo kilka postów wyżej szczegółowo opisałem grę tej reprezentacji i nie ma sensu się powtarzać. Z Japonią zagrali kolejny bardzo dobry mecz, tym razem pokonując bardzo łatwo rywali. Jeśli chodzi natomiast o Bułgarów, to dla mnie oni są w bardzo przeciętniej formie tutaj. Problemy z Chinami, problemy z Japonią a z Włochami tak słabych Bułgarów dawno nie widziałem, nawet nie byli w stanie ugrać seta przeciwko rezerwowemu składowi Włoch. Wenezuela do tego meczu podejdzie na zupełnym luzie, chcąc udanie zakończyć przygodę w Pekinie, a Bułgarzy są prawie pewni ćwierćfinału. Wenezuelczycy dali mi już zarobić sporo w ostatnich dniach i mam nadzieję, że również jutro będzie podobnie a oni sami w dobrych nastrojach zakończą występ w tym turnieju

Egipt - Serbia (-2.5) 2 1.42 ✅✅✅
Niemcy - Brazylia under 160,5 pkt 1.65 ✅✅✅
Polska - Rosja 2 1.30 | (-1.5) 2 1.60 ⛔ ⛔ ⛔
Analizy do tych typów może uda mi się napisać późnym wieczorem
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polska-Rosja
typ: więcej niż 46.5 pkt w 1. secie
kurs: 2.0

Ten mecz to coś więcej niż tylko spotkanie sportowe. Stawką jest nie tylko prestiż ale i być może pierwsze miejsce w grupie. Rosjanie będą chcieli zrewanżować się za porażkę z MŚ a Polacy udowodnić ze to nie był przypadek. Mecz powinien być bardzo wyrównany, z pewnością polska ekipa nie odpuści tego meczu tak jak to miało miejsce po 1. secie z Brazylią. Pierwszy set wiadomo często ustawia mecz i na pewno oba zespoły będą walczyć z całych sił aby go wygrać. Być może będziemy świadkami gry na przewagi.

Brazylia-Niemcy
typ:1 (-2.5 seta)
kurs: 1.6

Brazylijczycy obok Polaków i Rosjan walczą w tym meczu o pierwszą lokate w grupie. Brazylijczycy, szkoda ze w meczu z nami, odbudowali swoje morale, do zespołu wrócił Giba i od razu widać powrót do ich gry. Reprezentacja Niemiec awans przegrała praktycznie w meczu z Serbami i tutaj walczy już tylko o jakiś dobry występ na zakończenie (bo nikt sobie nie wyobraza porażki Serbów z Egiptem), jednak grają strasznie nierówno, w ostatnim meczu jakoś dotrzymywali kroku Srbom ale to głównie dzięki grze rywala, który wychodził na kilku punktową przewagę i nie potrafił jej utrzymać do końca. Z Brazylijczykami tak raczej nie będzie, każdy przestój w grze zostanie wykorzystany, a odrobić straty będzie Niemcom bardzo trudno, więc najbardziej prawdopodobny wynik tego pojedynku to 3-0 dla Canarinhos.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Polska-Rosja
typ: więcej niż 46.5 pkt w 1. secie
kurs: 2.0

Ten mecz to coś więcej niż tylko spotkanie sportowe. Stawką jest nie tylko prestiż ale i być może pierwsze miejsce w grupie. Rosjanie będą chcieli zrewanżować się za porażkę z MŚ a Polacy udowodnić ze to nie był przypadek. Mecz powinien być bardzo wyrównany, z pewnością polska ekipa nie odpuści tego meczu tak jak to miało miejsce po 1. secie z Brazylią. Pierwszy set wiadomo często ustawia mecz i na pewno oba zespoły będą walczyć z całych sił aby go wygrać. Być może będziemy świadkami gry na przewagi.
już się zrewanżowali na zeszłorocznych ME, przecież nie będą się przez wieczność rewanżować, tym bardziej, że trochę inny skład już mają-w tamtym spotkaniu nie mieli okazji grać-Tetiuchin, Mikhaylov, Volkov bodaj także, Berezhko, Khamutskich..
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Spotkanie: Włochy - Chiny
Typ: 3:0
Kurs: 2,35
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Ostatnie mecze fazy grupowej w grupie A. Przed dzisiejsza kolejka uklad sil jest nastepujacy:
1. USA 4 4 0 12:4 385:320 8
2. Włochy 4 3 1 10:4 332:297 7
3. Bułgaria 4 2 2 7:8 348:358 6
4. Chiny 4 2 2 7:10 341:385 6
5. Wenezuela 4 1 3 7:9 339:353 5
6. Japonia 4 0 4 4:12 341:373 4

Wlosi przegrali tylko jeden pojedynek z USA ale wyglada na to ze oni zdecydowanie wygrali ta grupe. Wiec niestety musili wkalkulowac porazke z Amerykanami. Jednak udalo im sie zdobyc seta. Chinczycy juz osiagneli sukces na tych igrzyskach, poniewaz wszystko wskazuje ze awansuja do 1/8 finału i beda najlepsza azjatycka druzyna na tym turnieju. Bo raczej watpie by Wenezuela wygrala z Bułgaris, co by moglo Chinczykow pozbawic 4 miejsca w grupie. Mysle jednak ze bedzie to wyrównany mecz ale Chinczykom nie uda sie wygrac ani jednego seta i mecz zakonczy sie wynikiem 3-0 dla Włoch. Mysle ze Wlosi nie beda sie bawic tutaj w zadne kalkulacje punktowe tylko zagraja swoje. A gdyby Polska zajela pierwsze miejsce w grupie jest szansa trafic w 1/8 wlasnie na Chinski zespol. Ale to juz zalezy tylko od naszych siatkarzy.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Podsumowanie Fazy Grupowej :

Grupa A

Wyniki:

10 Sierpnia
Włochy - Japonia 3:1
USA - Wenezuela 3:2
Bułgaria - Chiny 3:1
12 Sierpnia
USA - Włochy 3:1
Wenezuela - Chiny 2:3
Japonia - Bułgaria 1:3

14 Sierpnia
Włochy - Wenezuela 3:0
Chiny - Japonia 3:2
Bułgaria - USA 1:3

16 Sierpnia
USA - Chiny 3:0
Włochy - Bułgaria 3:0
Wenezuela - Japonia 3:0

18 Sierpnia
Bułgaria - Wenezuela 3:1
Chiny - Włochy 2:3
USA - Japonia 3:0




Grupa B

Wyniki:


10 Sierpnia
Serbia - Rosja 1:3
Brazylia - Egipt 3:0
POLSKA - Niemcy 3:0

12 Sierpnia
Rosja - Niemcy3:2
Egipt - POLSKA 0:3
Serbia - Brazylia 1:3
14 Sierpnia
Niemcy - Egipt 3:0
Brazylia- Rosja 1:3
POLSKA - Serbia 3:1
16 Sierpnia
Rosja - Egipt 3:0
Serbia - Niemcy 3:1
Brazylia - POLSKA 3:0
18 Sierpnia
Niemcy - Brazylia 0:3
POLSKA - Rosja 3:2
Egipt - Serbia 0:3



Ćwierćfinały (20 Sierpnia):

Bułgaria - Rosja(4:00)
Włochy - POLSKA(6:00)
Chiny - Brazylia (14:00)
USA - Serbia (16:00)
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Polska
-
Włochy
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,40
Buk: UNIBET



Już jutro polscy siatkarze rozegrają swój mecz w ćwierćfinale.
Przeciwnikiem będzie reprezentacja Włoch.
To na pewno bardzo wymagający przeciwnik, ale w Naszym zasięgu.
Italia była w teoretycznie słabszej grupie A.
Zajęła w niej drugie miejsce, tuż za Stanami Zjednoczonymi.
Włosi mogą uznać za udane występy w grupie, bo przegrali tylko raz, sracili 6 setów, a wygrali 13. Polacy występowali w bardzo trudnej grupie B.
Naszymi przeciwnikami była Brazylia, Rosja, Serbia, Niemcy i Egipt.
Przegraliśmy tylko jedno spotkanie, z Brazylią.
Losowanie Nas nie oszczędziło, gdybyśmy wygrali pojedynek z Włochami, to w półfinale spotkamy się zapewne z Brazylią. Polacy będą chcieli w końcu z nimi wygrać, ostatnio mieliśmy na to szanse, mogliśmy wygrać pierwszego seta.
Ale na Naszej drużynie ciąży takie fatum, że z Brazylijczykami nie da się wygrać.
Może w końcu się przełamią, na pewno mają w sobie sportową złość i chcą się zrewanżować na Brazylijczykach.
Mamy wiele atutów, które przeważają na Nas w meczu z Włochami.
Krzysztof Ignaczak jest w życiowej formie, broni niemal wszystko.
Kiedy Mariusz Wlazły jest w formie, to prawie żaden blok go nie zatrzyma.
Bardzo dobrze atakujemy z krótkiej piłki, Pliński i KAdziewicz wykonują to perfekcyjnie.
Są wielkie szanse na medal, musimy wykorzystać szanse i pokonać Włochów.
Myślę, że pokonamy ich Italię bardzo pewnie 3:0 lub 3:1.
Polecam ten typ!


Pozdrawiam!​
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Bułgaria
-
Rosja
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1,85
Buk: UNIBET



Jutro turniej siatkarski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie wkracza w decydującą fazę. Odbęda się ćwierćfnay. Jednym z nich jest spotkanie Bułgarii z Rosją.
Faworytem jest oczywiście zespół Rosji. Grają na prawdę dobrze, a Bułgaria miała ostatnio słabsze dni. Bulgaria występowała w grupie A i awansowała z 3 miejsca, z dorobkiem 8 pkt. Zanotowała dwie dotkliwe porażki, 0:3 z Włochami i 1:3 z USA.
Rosja natomiast, awansowała z grupy B z drugiego miejsca, tuż za Brazylią.
Przegrali tylko raz, z Polską w ostatnim meczu.
Ale występu w grupie na pewno mogą zaliczyć do udanych, bo pokali m.in. Brazylię.
Zespół Rosji jest bardzo wyrównany, ogólnie to nie mają słabych punktów.
Ich Libero Aleksiej Verbov jest w świetnej dyspozycji, uważany jest za jednego z najleszych na świecie, jak nie najlepszego. W ataku też nie mają się czego wstydzić,
Siemon Poltavski czy Aleksander Kosariev to świetni gracze.
Bułgaria też ma znakomity skład. Konstantinow, Nikołov czy Kazijski to nie przeciętni gracze. Bułgarzy mimo takiej drużyny, często w dużych imprezach &#39;&#39;nawalają&#39;&#39; , tutaj też nie grają najlepiej. Moim zdaniem Rosja wygra bardzo pewnie 3:0 lub 3:1.
Polecam ten typ!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom