>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

siłownia/kulturystyka

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, jest sprawa.
Chciałbym nieco schudnąć, mam 90 kg przy wzroście 192 cm, jednak większość to tłuszcz, chciałbym się trochę tego pozbyć dlatego pogrzebałem trochę w internetach i chciałbym zrobić sobie dietę. Zacząłem od wyliczenia swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego i wyszło mi między 2400 a 2900 (różne kalkulatory podawały różne wyniki, ale generalnie nie wychodziło poza te widełki) więc po odjęciu tych kilkuset w przypadku odchudzania przyjąłem sobie 2000 kcal. I moje pytanie numero uno - czy to nie za dużo?
Kiedy chciałem tworzyć konkretny jadłospis i dzieliłem sobie go na 5 posiłków w dniu co 3 godziny znalazłem procentowy podział kalorii czyli ile mniej więcej kalorii ma być w śniadaniu, ile w obiedzie etc. Wyszły mi takie wartości:
1. śniadanie - 800 kcal (40%)
2. drugie śniadanie - 200 kcal (10%)
3. obiad - 600 kcal (30%)
4. podwieczorek - 100 kcal (5%)
5. kolacja - 300 kcal (15%)
Pytanie numero dos - czy te wartości również nie są przesadzone? 800 kcal na śniadanie to chyba trochę dużo.
Co o tym sądzicie?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Poleci ktoś dobre białko? Budżet jest, więc cena nie gra roli. Wcześniej przyjmowałem tylko gainera z dodatkiem białka, ale teraz chcę się przestawić na samo białko, a gainera odstawiam.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Poleci ktoś dobre białko? Budżet jest, więc cena nie gra roli. Wcześniej przyjmowałem tylko gainera z dodatkiem białka, ale teraz chcę się przestawić na samo białko, a gainera odstawiam.
Polecam opierać dietę na &quot;prawdziwej&quot; żywności, a nie tej w prochu. Nic nie zastąpi kawałka mięcha, nawet najdroższa odżywka białkowa! Ale jeśli już musisz, to najlepiej jakiś miks białek, które uwalniają si w różnym czasie.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
D 0

dkdk

Użytkownik
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach ludzie zbyt mało się ruszają. Niby uprawianie sport jest obecnie modne ale powiedzmy sobie szczerze.... Czy widzicie, ze wielu Waszych znajomych uprawia sport? Bo sama widzę, ze wielu z nich szczerze sobie to olewa oraz bardzo mało się rusza....

Dla mnie osobiscie sport jest bardzo ważny i staram się codziennie ruszac się i wychodzić na spacery.

Warto też wprowadzić odpowiednią dietę, która zawiera w sobie odpowiednie propocje

tłuszczów

węglowodanów

oraz białka.
Przyda się rowneiż odpowiedni balsam do ciała https://nowagazeta.pl/artykul/krem-ujedrniajacy-do/1001390
 
Ostatnia edycja:
A 177

Apollo00

Użytkownik
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach ludzie zbyt mało się ruszają. Niby uprawianie sport jest obecnie modne ale powiedzmy sobie szczerze.... Czy widzicie, ze wielu Waszych znajomych uprawia sport? Bo sama widzę, ze wielu z nich szczerze sobie to olewa oraz bardzo mało się rusza....

Dla mnie osobiscie sport jest bardzo ważny i staram się codziennie ruszac się i wychodzić na spacery.

Warto też wprowadzić odpowiednią dietę, która zawiera w sobie odpowiednie propocje

tłuszczów

węglowodanów

oraz białka.
Przyda się rowneiż odpowiedni balsam do ciała https://nowagazeta.pl/artykul/krem-ujedrniajacy-do/1001390
Główna a moim zdaniem w 99% wszystkich otyłych problem z wagą wynika z tego że w "naszych" sklepach które zaopatruje "zachód" jest sam syf.

Problemem #1 jest trucizna która jest
już prawie wszędzie, a jest to tani zamiennik cukru, czyli syrop glukozowo - fruktozowy. Działa on nie dość że negatywnie na nasze ciało, a dodatkowo niszczy mózg, wpływa negatywnie na naszą psychikę... Dziadostwo jest trucizną która nigdy nie powinna być dopuszczona do sprzedaży. Przez to ludzie mają nadwagę nawet +100kg, tak załatwione Amerykę, teraz czas na Polin. To jest wszędzie w każdym produkcie McDonald, to jest w Fantcie. Lodach Algidy, a niby porządne marki...

Ludzie łykają propagandę wirusa, a nie wiedzą co nawet jedzą, jak się ich podstępem zabija...

Wystarczy sponsorowany artykuł na loncie, czy program w TV że to ciukier jest "białą Śmiercią" i polaczki nawet nie zwrócą uwagi na składnik pt syrop glukozowo - fruktozowy...

Wstyd!
 
Do góry Bottom