>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
stilic 0

stilic

Użytkownik
Co poradzić ? Dziś dzień na razie katastrofa... postawiłem trzy mecze, niby 9/10 i we wszystkich miedzy 21 a 24 minutą padły bramki dla przeciwników... Oby tylko wygrał Zvolen i wszedł ht/ft...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Chyba się pobili w Dortmundzie na boisku ;] Dwie czerwone

edit: w drugiej greckiej szykuje się 1/2

Apop/Kinyras 1 - 2 AEL Limassol 60&#39;

1. połowa meczu
14&#39; Semedo 1 - 0
2. połowa meczu
53&#39; Roque 1-1
58&#39; Roque 1-2
60&#39;Marquez ???? Apop
 
M 0

mazine

Użytkownik
Chyba się pobili w Dortmundzie na boisku ;] Dwie czerwone

edit: w drugiej greckiej szykuje się 1/2

Apop/Kinyras 1 - 2 AEL Limassol 60&#39;

1. połowa meczu
14&#39; Semedo 1 - 0
2. połowa meczu
53&#39; Roque 1-1
58&#39; Roque 1-2
60&#39;Marquez ???? Apop
Tutaj to samo ????

Alki 1 - 2 Doxa (1 - 0)

Gospodarze strzelili sobie nawet samobója :p
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie wie ktoś czy gdzieś oferowany jest zaklad na króla strzelców naszej ligi?
Mam dziwne przeczucie, że ta runda będzie należała do Frankowskiego i spokojnie może odrobic te 10 goli do Pawła &quot;chybił trafił&quot; Brożka albo tego Takesury Chi coś tam z Legii.
Jeżeli ktoś jeszcze może powalczyć to Lechici, Lewandowski albo Rengifo, ale ja wierzę w Tomka, a kurs pewnie byłby fantastyczny.. ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie wie ktoś czy gdzieś oferowany jest zaklad na króla strzelców naszej ligi?
Mam dziwne przeczucie, że ta runda będzie należała do Frankowskiego i spokojnie może odrobic te 10 goli do Pawła &quot;chybił trafił&quot; Brożka albo tego Takesury Chi coś tam z Legii.
Jeżeli ktoś jeszcze może powalczyć to Lechici, Lewandowski albo Rengifo, ale ja wierzę w Tomka, a kurs pewnie byłby fantastyczny.. ????
Chinyama. Zapamiętaj;]
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Jest ktoś na tym forum, kto zarobił dzis przynajmniej trochę kasy... ? Po prostu rewlka
a Ja się pochwale, ale to kuponiki na Live:





rzadko się to zdarza, a że mam prace taką a nie inną to czasem uda się ograć kogoś :-D
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Co do typu Xavy&#39;ego na Santa Clare to w zupełności ten typ popieram bo również w kilku żródłach widziałem, że ten typ jest polecany więc chyba coś w tym jest ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Co do typu Xavy&#39;ego na Santa Clare to w zupełności ten typ popieram bo również w kilku żródłach widziałem, że ten typ jest polecany więc chyba coś w tym jest ????
cwaniak, a co Ty masz za źródła? ????
gratuluje szybkiego dostania się do upragnionej strefy;]
Wczoraj miałem małe problemy ze sprzętem na którym pracuje i nie miałem czasu żeby napisać co tam słychać na cracovii. A boisko było tak fatalnie przygotowane, a klasa drużyn marna, że under 2.5 to była mega peFFka.
Dziś Wodzisław. Under, jak napisał Sutek, wygląda bardzo dobrze, ale jakoś lekko mi śmierdzi. Zobacze co słychać na stadionie i około 15 postaram się coś napisać. Póki co zagrałem turasów od Niveta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom