>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
stilic 0

stilic

Użytkownik
Mam prośbę. Nie mam konta internetowego w banku i nie mam jak przelać kasę na bah... A więc byłbym wdzięczny gdyby Ktoś mi pomógł... W zamian np. mogę kupić doładowanie i wysłać kod doładowujący..( kwota doładowania może być większa niż kwota przelana do mnie. bardzo mi na tym zależy)
Jeżeli nie tak, to może ktoś jest w stanie pożyczyć ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ze stadionu w Bytomiu wita Prasa;] Jak przyjechałem padał na przemian śnieg, deszcz i deszcz ze śniegiem. Teraz już tylko leciutko mrzy, ale chmury nadal wiszą. Murawa grząska, śliska, na pewno nie sprzyja technicznej grze, co już stawia gospodarzy w niezłej sytuacji. Składy będą za godzinkę mniej więcej, ale nie spodziewam się żadnych zmian. Co bym obstawiał under + Wisła, ale chyba odpuszczę, w końcu pierwsza kolejka;]
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Ze stadionu w Bytomiu wita Prasa;] Jak przyjechałem padał na przemian śnieg, deszcz i deszcz ze śniegiem. Teraz już tylko leciutko mrzy, ale chmury nadal wiszą. Murawa grząska, śliska, na pewno nie sprzyja technicznej grze, co już stawia gospodarzy w niezłej sytuacji. Składy będą za godzinkę mniej więcej, ale nie spodziewam się żadnych zmian. Co bym obstawiał under + Wisła, ale chyba odpuszczę, w końcu pierwsza kolejka;]
Witamy... Ja zagram Wisełkę skromnie w dubelku. Chcą walczyć o mistrza muszą wygrać z takim przeciwnikiem. Ta Polonia to nie jest ten sam klub co w poprzedniej rundzie... :-|
 
M 0

mazine

Użytkownik
Wydaję mi się, że w meczu Chateauroux - Tours kluby grają układem, a 25.05.2007 było nawet ht/ft 2/1 co tylko potwierdza, że kluby się &quot;lubią&quot; ( myślę, że dzisiaj nie ma co liczyć na ht/ft )

_______

http://www.betexplorer.com/soccer/france/french-2nd-league-2008-2009/nextmatch.php?matchid=6372810

Ten mecz także wygląda bardzo ciekawie, myślę że w dublu z Chateauroux może być ładny kupon ;) ( Też kiedyś było ht/ft :razz: )



A co do tego Omniworld - Sittard to ja nie ruszam , jakoś mam złe przeczucia :-|
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Pawełek - Brozek, Głowacki, Cleber, Singlar - diaz, sobol, jirsak, małecki - Brożek, boguski
brak łobodzińskiego i niedzielana

Peskovic - surowiak, killar, broniewicz, hricko - jaromin, bazik, grzyb, trzeciak - jugivic, podstawek
brak Klepczyńskiego
zero niespodzianek w skłądzie w sumie;]
 
cala 37

cala

Użytkownik
mysle ze warto sprobowac mecz
Chateauroux - Tours HT/FT 2/1 --kurs 29
i Brest-Amines HT/FT X/X kurs 4.75
ma ktos jeszcze info o tych meczach???
Na 99% mecz Chateauroux - Tours wygra gospodarz ale nie napisze ze to Fix ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
To Chateroux wyglada bardzo dobrze, czy ktoś sądzi podobnie?
Chateaurox walczy o wydostanie się ze strefy spadkowej..Jeśli pomiędzy tymi dwoma klubami istnieje choćby cień &#39;&#39;sympatii&#39;&#39; :spokodfhgfh: to powinno być dobrze...
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Chateaurox walczy o wydostanie się ze strefy spadkowej..Jeśli pomiędzy tymi dwoma klubami istnieje choćby cień &#39;&#39;sympatii&#39;&#39; :spokodfhgfh: to powinno być dobrze...

wzialem 1 w betclicku po 2.10 i 2/1 @ 29 CB w GB jest po 28, powo
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja dostalem, ze 100% angers na x. Wpisuje do tematu, mysle ze warto zaryzykowac, bo info z ktorego dostalem jest dobre.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom