>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
depee 0

depee

Użytkownik
Panowie, małe pytanko. Mianowicie, czy ktoś z Was miałby pożyczyć 35zł na mb ? Skończyły mi się kody do transakcji jednorazowych w ipko i nie mam jak wpłacić. ???? ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie coś fantastycznego ???? Na początku SZ myślałem, że będzie kiszka, a jednak się myliłem. Pełen szacunek ???? ( mam nadzieje, że po pochwaleniu będzie nadal taka skut. albo i lepsza :p ). Dzisiaj dołączy Cala i Xavy. Będzie to komplet w SZ. Co miesiąc możlwie (oby nie), że będzie ktoś musiał opuścić SZ przez słabe typy typu public bet etc. Ale jak narazie nie widze takiej potrzeby ????
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Elo Panie i Panowie.
Mam pewien problem i mam nadzieje że pomożecie. Otóż mam zamiar wykupić abon z serwisu pewnego i podawać tutaj typki.
Lecz natknąłem się na problem przy wpłacie:

Pomijam już że nie obsługują wpłat przez MB, lecz co mnie zastanawia... Zobaczcie w &quot;Warunki umowy&quot;. Jest 15EUR za każdy miesiąc&quot;. Dziwnie jak dla mnie to jakoś brzmi. Oznacza to że nawet jak nie będę chciał potem wykupić abona, to co miesiąc będzie mi automatycznie pobierało 15EUR ?
 
depee 0

depee

Użytkownik
Panowie, małe pytanko. Mianowicie, czy ktoś z Was miałby pożyczyć 35zł na mb ? Skończyły mi się kody do transakcji jednorazowych w ipko i nie mam jak wpłacić. ???? ?
PODBIjAM :-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom