>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
magucio 174

magucio

Użytkownik
Free league pass można było lyknac do ostatniego dnia miesiąca i w ten sposób można mieć go do 06.11
postrzegasz
Możesz to poprzeć to jakimiś dowodami? Pytam, bo sam złapałem LP bodajże 30 października i jestem ciekawy czy jutro pobiorą mi sianko z karty czy jeszcze będzie za free.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
No tak a ludzie co by brali we wtorek a by słuchali Ciebie pozbyli by się trochę $$$ z konta. Łatwo obrócić konta ogonem.
W/e bo nie chce mi się udowadniać kogo prawda jest ważniejsza. Obaj byliśmy częściowo w błędzie ale starasz się na siłę pokazać, że miałeś racje.
Najważniejsze jest, żeby pamiętać, którego dnia się brało darmową subskrypcję i wyłączyć ją po tygodniu a najlepiej sprawdzić sobie na koncie kiedy jest zaprogramowane ściągnięcie pieniędzy z konta i wyłączyć przed tą datą subskrypcję.

Tu nie chodzi o moją rację a Twój błąd bo Ty błędnie się wykazales krytykując moja skromna osobę. Bo ja pisałem że darmowa subskrypcja działa do 06.11 ale każdy wie że chodzi o tydzień od dnia zapisu. A Ty w zaparte że do tylko do dziś ! Ja nie pisałem nic na temat płatności itp tylko Ty ! Jaby każdy potraktował Ciebie poważnie to by każdy stracił darmowa subskrypcje, a ja to uratowałem ! Więc już zaprzestan tego co tu wyczyniasz !
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Możesz to poprzeć to jakimiś dowodami? Pytam, bo sam złapałem LP bodajże 30 października i jestem ciekawy czy jutro pobiorą mi sianko z karty czy jeszcze będzie za free.
Sprawdź termin ściągnięcia płatności. Tak jak Szymon i obaj macie inna datę !
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Możesz to poprzeć to jakimiś dowodami? Pytam, bo sam złapałem LP bodajże 30 października i jestem ciekawy czy jutro pobiorą mi sianko z karty czy jeszcze będzie za free.
Możesz to sprawdzić. Wejdź sobie w my account. Zaloguj się. Potem wchodzisz w zakładkę my subsciption i masz napisane next bill date. To data kiedy pobiorą Ci szmal i przed nią trzeba zrezygnować.
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Jako fan Lakers muszę przyznać, że świetnie się oglada ten młody zespół po 2 fatalnych sezonach. Luke Walton robi różnice, ofensywa jest świetna, a jeszcze Brandon Ingram się rozkręci(ale to raczej później niż prędzej)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jako fan Lakers muszę przyznać, że świetnie się oglada ten młody zespół po 2 fatalnych sezonach. Luke Walton robi różnice, ofensywa jest świetna, a jeszcze Brandon Ingram się rozkręci(ale to raczej później niż prędzej)
Plus wydaje mi się, że częściowo drużyny wciąż mają w głowach zeszłe sezony i podchodzą na luzie do tych spotkań. Takie odnoszę wrażenie
Co nie zmienia faktu, że fajnie się rozwijają.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Popieram, to taki orzeźwiający deszcz po tej suszy która trwała jakieś trzy lata. W sumie od zerwania achillesa przez Bryanta organizacja Lakers szła na dno po równi pochyłej. Póki co z tego sezonu jestem niesamowicie zadowolony, i z optymizmem patrzę w przyszłość ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Witam. To moj pierwszy post. Posiada ktos moze wiedzę na temat kwart, które sa najbardziej underowe w NBA?
A rozwiniesz myśl o co Ci konkretnie chodzi? Kwarty są różne, jedne więcej pkt drugie mniej, zależy jak zawodnicy wejdą w mecz. Generalnie chyba 4 kwarty są najbardziej underowe bo wtedy jest mocna obrona w przypadku close game a jak blowout to wchodzą rezerwy i nie rzucają. Ale to też różnie bywa.
 
farrenovvskyy 0

farrenovvskyy

Użytkownik
Chodzi mi stricte o kwarty, w których statystycznie pada najmniej punktów. Nie chodzi mi o jakies drużyny z osobna, raczej o statystkę ligi, jeśli jest cos podobnego i po prostu sobie tego nie ubzdurałem ????
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Gratulacje dla Stepha, ale swoją drogą szkoda, że w meczu z Lakers nie trafił ani jednej trójki, bo tak to miał 157 meczów z chociaż jednym celnym rzutem
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Gratulacje dla Stepha, ale swoją drogą szkoda, że w meczu z Lakers nie trafił ani jednej trójki, bo tak to miał 157 meczów z chociaż jednym celnym rzutem
O kurde naprawdę przerwał tą passę ? Szkoda, bo była aż niemożliwa.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
O kurde naprawdę przerwał tą passę ? Szkoda, bo była aż niemożliwa.
Zamykał mi kupon i brakowało właśnie jednej trójki, dlatego nie trafił ;) Swoją drogą niezły bounceback w wykonaniu Stefka i jakoś mam przeczucie, że to nie koniec w tym sezonie...
PS. W tamtym sezonie GSW również niespodziewanie dostali blowout z Lakers i Curry miał 1-10 za 3, trafiając trójkę pierwszym rzutem. W 2 ostatnich meczach w regular season Stefek ma 1-20 przeciwko Lakers i 19 kolejnych niecelnych, taka ciekawostka ????
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
https://youtu.be/OzQ7N0VwJR8?t=411

Polecam zobaczyć dwie najbliższe akcje od momentu włączenia filmu. Przyprawa się zabawił, w pierwszej sytuacji jak dla mnie powinna być akcja and-one, faul co prawda po rzucie, ale faul. Ale ta następna akcja, czapa Duranta i trójka Curry&#39;ego... SICK!
Nie od dziś wiadomo, że Curry jest mega kotem. Wystarczy zobaczyć tę akcję ---&gt;https://youtu.be/D5iCTBgpELg?t=7m54s. A jak ktoś chce, to polecam cały skrót, bo cały mecz był kozacki.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
E tam takie akcje to standard. Ja nie zapomnę tego:
https://www.youtube.com/watch?v=MsrRHmJHSrE
nr 2 i 1 a w szczególności jedyneczka rozwala system.
Co do OKC wczoraj to taka mała dygresja mi się narzuciła.Po pierwsze ciekawe czy Orlando jest w stanie powtórzyć taki mecz. Wg. mnie to co zagrali w ofensywie (szczególnie w 4 kwarcie, chyba 7 trójek) to był najlepszy ich mecz w tym sezonie tylko, że jakoś nie chce mi się wierzyć, że są w stanie to powtarzać. Z drugiej strony ten ostatni rzut Russela. Zauważyliście, że obie akcje wcześniej penetrował w okolice linii rzutów wolnych a ostatni rzut oddał z prawie 20 stóp ? Wg. mnie to mógł być powód tego że przegrali. Ofc sprowadzając to tylko do tego rzutu. Miał ten sam miss match i zamiast spenetrować bliżej kosza oddał go z bardzo daleka co wg. mnie było błędem. Ale to taka mała dygresja tylko.
Druga sprawa to Ibaka i jego najlepszy wynik w karierze...szok lekki.
 
d4b 1

d4b

Użytkownik
Hello
Postanowiłem ułatwić sobie choć troszkę analizowanie meczów i zrodził mi się pomysł, żeby stworzyć tabelę, która podpowie mi na kogo postawić dany typ.
Myślałem, żeby wypisać przykładowo w kolumnie kolejno atrybuty i nadanie im odpowiedniej wagi(w nawiasie)
Mecze B2B(0,4), Własne boisko(?), Kontuzje ważniejszych zawodników, Forma drużyny, Skład, Ostatni mecz, Ławka rezerwowych itd.
Chciałbym dowiedzieć się jakie jest wasze zdanie na temat aspektów w analizie danego meczu i podanie z doświadczenia własne atrybuty jakie wybieracie, a mają największy wpływ na wygraną drużyny oraz jakie nadajecie im wagi. Co ogólnie myślicie o pomyśle ?
Pozdrawiam D4
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Panowie co sądzicie o grze Minnesoty?
Delikatnie mowiac notuja duzy falstart. Przed sezonem slychac bylo glosy ze po 20 spotkaniach Rubio na boczny tor a Dunn wskoczy na startera, ale jakos tego nie widze.
Czy ktos slyszal ze Thibbs chce wymiany za ktoregos z graczy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom