>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Serio straty też się liczą do tego czy se jaja robicie ???? ?
Gdyby tak było, to WestBeast miałby w każdym sezonie co najamniej kilka QD :] Plus kilku innych graczy pewnie też.


6 z rzędu triple-double dzisiaj w nocy. Koleś jest w niezłym gazie i póki co moim zdaniem główny faworyt do MVP gdyż Thunder zaczęli wygrywać. Jak nie ominą ich playoffy to Westbrook bierze MVP.

Tak, w rzeczy samej. Można go nie lubić, ale nie można nie doceniać za to jak gra, z jaką wielką pasją to robi. Następny mecz grają dopiero w piątek u siebie z Rakietami. Czyżby 7 TD z rzędu?? Wy mi powiedźcie ????
#Kosmita #Android #RW04MVP
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Ale ta Minnesota jest żenująca w tym sezonie, tyle zapowiedzi o powrocie do playoffs, robienie z Townsa superstara,a grają jedno wielkie *****. Największe rozczarowanie sezonu póki co
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Ale ta Minnesota jest żenująca w tym sezonie, tyle zapowiedzi o powrocie do playoffs, robienie z Townsa superstara,a grają jedno wielkie *****. Największe rozczarowanie sezonu póki co

Koleś kompletnie nic nie gra w obronie. Defensywa kompletnie leży, kreci fajne cyferki i tylko tyle. Ja nie wiem co się stało z Rubio. Mozna było nauczyć Marca Gasola rzucać za trzy czy Brooka Lopeza jego się nie da. Rusza się jak ociężały ślimak tragedia. Musza zrobić jakieś transfery bo daleko nie zajada .
 
ceza 0

ceza

Użytkownik
Bardzo ciekawe spotkanie na Brooklynie, w połowie 3 kwarty gdy Netsi prowadzili 29 punktami, Michael Malone, trener Nuggetsow został zwolniony, od razu po tym incydencie Denver spięło pośladki i zniwelowali starte do 3 pkt na ostatnie ~10 sekund. Koniec, końców przegrali ale wychodzi na to, że Malone był slabym ogniwemw tym meczu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Przepiękny comeback Rakiet , chociaż nic dziwnego z kim - Wilki w tym sezonie są po prostu MISTRZAMI oddawania meczy w końcówkach lub zaraz po przerwie w q3 przy wysokim prowadzeniu
Warto jednak oddać szacunek Houston, byłem optymistą przed sezonem, ale nie aż takim. ZDrowy Gordon z ławki to jest niesamowity skok jakości w tej drużynie względem ubiegłego roku, seria meczy od poczatk sezonu z minimum 10 trójkami trwa w najlepsze. Dzień po ustanowieniu rekordu ligi z 61 rzutami za trzy, teraz Rockets w starciu z Minnesotą oddali ich 51, mimo iz poczatek byl trudny
Rockets offense tonight (via @SuperStatsDave)
1st 45:55 -- 81pts 37% FG 27% 3ptrs
Last 7:05 -- 30pts 64% FG 60% 3ptrs
bardzo dobrze się ogląda ten team, seria 10 zwyciestw z rzedu też mówi za siebie, oby omijały ich kontuzje :cool:

https://www.youtube.com/watch?v=EKNvnsXvtZo
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Houston dobrze mi się oglądało już nawet kilka sezonów temu, bo zawsze budują zespół w oparciu o zawodników z podobną charakterystyką (choćby Jeremy Lin czy Chandler Parsons, którzy tam grali wcześniej).

Ja zdecydowanie wolę teamy grające ofensywnie niż takie pokroju Utah, które dobrze ogląda się tylko koneserom koszykówki ????
 
M 18

martak123456

Użytkownik
Co za mecz w Waszyngtonie! Dla tych, ktorzy puscili bety w tym spotkaniu to konkretne nerwy ;) Clippers taki pazdzierz, ze rece opadaja. Troche poszlo kasy na nich, ale udalo mi sie trafic pierwsze 20 punktow dla WAS i over 22.5 Griffina.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
nie grał w dniu jego narodzin ale już dzień później był na meczu vs Detroit
więc pewnie zagra na 100%, brak info by było inaczej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom