>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Pau Gasol (rest) will start on Sunday vs. the Bulls.
Tony Parker (rest) and Pau Gasol (rest) will be back in the starting lineup for San Antonio&#39;s Christmas Day matchup with the Bulls.
Manu Ginobili (rest) will play Sunday vs. Chicago.
by rotoworld
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dzisiejsza porażka Warriors to idealny przykład ku niedawnej rozmowie nt. ustawionych meczów i Vegas. Przecież czwarta kwarta to jakiś żart. Warriors, którzy prowadzili +14 i w zasadzie kontrolowali mecz, gdy zaczęła topnieć przewaga, zamiast zwolnić tempo, zaczęli forsować rzuty i tracić piłki. Jasne, Warriors grają tak co mecz, jednak gdyby rzeczywiście zależało im na zwycięstwie... to by ten mecz wygrali. Końcówka teoretycznie wyrównana, ale ostatecznie kończy się to zwycięstwem Cavaliers. Ludzie obejrzeli close game z wieloma efektownymi akcjami, jak choćby postery Draymonda i Ryśka Jeffersona, outlet Love&#39;a do LeBrona, trójka Curry&#39;ego w crunch time czy game winner Kyriego, ale dla osoby oglądającej NBA od kilku lat mecz koniec końców okazał się turbo-żenadą.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
plus sędziowanie bardzo słabe- akcja Lebrona to izi Technical za rwanie obręczy końcówka drama... Durant nadepnięty, ale sa swieta ma być szol coś w tym może byc Anderson...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Bzdety a nie coś w tym jest... W sezonie zasadniczym każda drużyna gra ponad 80 meczów, czy to takie dziwne że w jakiejś części tych meczy traci się wysokie prowadzenie? Czy jest jakiś sport w którym sędziowie się nie mylą? Kto ustawia te mecze? Koszykarze co podpisują np. kontrakt na miliard dolarów (LBJ)?
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
a w czym tu sie mozna pomylić jak on rwie obręcz ? dostaje dodatkowy rzut osobisty za faul a brak technicznego(Lebron) popatrz na gwizdki z początku meczu,,, co kontakt to faul a w końcówce juz nic... wiec fajnie jak uważasz ze sie mylą... za co dali techniczny Jeffersonowi ?ze sie krzywo spojrzał na Duranta ....w ustawki mnie wnikam ale zabawa ma być w naj lidze świata i tak jest
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Ja cały czas powtarzam że Warriors póki co są kłębkiem nerwów i jeśli nie ogarną swojej psychiki pojedynczy gracze jak i cała drużyna to samym składem (nawet jeśli będzie on najlepszy w lidze na papierze) nie wygrają.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Bzdety a nie coś w tym jest... W sezonie zasadniczym każda drużyna gra ponad 80 meczów, czy to takie dziwne że w jakiejś części tych meczy traci się wysokie prowadzenie? Czy jest jakiś sport w którym sędziowie się nie mylą? Kto ustawia te mecze? Koszykarze co podpisują np. kontrakt na miliard dolarów (LBJ)?
Mecz Cavaliers - Warriors to mecz o supremację, możliwa szansa na rewanż po Finałach, a co za tym idzie - motywacja i koncentracja jest większa. To nie był mecz, gdzie Warriors oddali prowadzenie, bo rzuty nie siedziały, bo nogi były ciężkie, bo Kyrie/LeBron/Love byli on fire i w crunch time na heat checku rozstrzygnęli mecz. To nie było też spotkanie, gdzie od początku do końca wynik oscylował na granicy 1-5 punktów w obie strony i prowadzenie na przestrzeni meczu zmieniało się kilkukrotnie. Warriors przez cały mecz kontrolowali spotkanie, ofensywa oparta na set plays + jakość Duranta, dużo rozwiązań z Curry&#39;m stawiającym zasłony, większe wsparcie z ławki, generalnie w ich grze nie było przypadku. Up-Tempo w grze Warriors to norma, ale na przestrzeni całych 48 minut nie można powiedzieć, że GSW wyszli na run&#39;n&#39;gun i jakąś strzelaninę, bo w ich grze widać było konsekwencję i cierpliwość. W 4. kwarcie mnóstwo nieprzemyślanych decyzji, kilka idiotycznych strat, tragiczna selekcja rzutowa po 8~ sekundach akcji, narażając się na kontry. W ten właśnie sposób Warriors oddali prowadzenie - zaprosili Cavaliers do dalszej walki. Gdyby zależało im na zwycięstwie to tak, jak pisałem - zwolniliby tempo, dalej graliby set plays + izolacje na Duranta i na 98,7% dowieźliby zwycięstwo do końca.

Czego tutaj nie rozumiesz? Mam Ci to jeszcze raz wyłożyć od podstaw? Argumenty o rozgrywaniu 82 meczów w regularze można o kant dupy potłuc.

Swoją drogą - jeśli w ogóle zadajesz pytania, jakoby LeBrony mogły maczać w tym palce to nie mamy o czym rozmawiać. ???? Zresztą, tutaj niekoniecznie musiała być ustawka na wynik, bo koniec końców i tak decydowały pojedyncze posiadania. Przeciętny Amerykanin chillujący w domu podczas Christmas Day obejrzał emocjonujące close-game z dużą ilością fajerwerków na przestrzeni całych 48 minut, więc nie może być zawiedziony. Spotkanie transmitowane w publicznej nie zawiodło, dostarczyło emocji, notabene Superteam przegrał, co na nadchodzące miesiące może budować dodatkową narrację w mediach. Warriors nadal przewodzą na Zachodzie i przewodzić będą do końca regularu i oprócz żałosnej wtopy i narażeniu się na publiczny lincz w socialach, co koszykarze grający w NBA z pewnością mają w dupie, nie stracili... nic? Ciężko więc powiedzieć, żeby wczorajszy mecz miał jakichkolwiek przegranych na parkiecie - są jedynie zwycięzcy. ;)
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Można jeszcze dodać buki, którzy podpuścili pewnie wielu, w tym Amerykańskich Januszy na granie na superteam po średnim kursie, ale w oczach wielu ludzi to mógł być pewniaczek ;)
 
currose 28

currose

Użytkownik
Wczoraj na canale był dobry thriller Spurs-Hawks niestety pewnie dla wielu skończyło się wygraną Hawks po OT a dlaczego niestety bo po kursie 1.5 każdy łapał SAS(Leonard spudłował ostatni rzut w regulaminowym czasie) a tutaj Atlanta zrobiła niespodziankę ale mimo wszystko małej kategorii.
 
farrenovvskyy 0

farrenovvskyy

Użytkownik
Wybacz. Rozmawiałem z kumplem o tym i on wlasnie powiedział, ze jeśli napisze to w takie sposob, to wszyscy zrozumią. Chodziło mi o to, czy moge gdzieś sprawdzić, kto najprawdopodobniej nie zagra całego meczu, bo bedzie miał reset czasu. Nie wiem, czy sie wyjaśniłem optymalnie. Nie siedze w NBA długo, stad tez, mogą mylić mi sie pojęcia.
 
currose 28

currose

Użytkownik
Wpisujesz w google nba injury i wyskakuje pare stron jeśli chodzi o kontuzję zawodników jednak uważaj żeby nie zobaczyć informacji o danej kontuzji np około 19 naszego czasu i coś stawiać bo czasami decyzje podejmują tuż przed meczem i można się nadziać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom