>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
D 40

deps83

Użytkownik
Tristiana Thompsona dopadły dwie choroby, bardzo niebezpieczne, ale atakują głównie czarnoskórych koszykarzy. Pierwsza, to długoletni (często za wysoki) kontrakt, a druga to posuwanie Kardashianek. Obie objawiają się zwiększoną aktywnością w serwisach plotkarskich, modowych, zmniejszoną chęcią do treningów i ogólnie znacznym obniżeniem poziomu sportowego …
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
i kolejne &#39;quadruple-double&#39; w wykonaniu Russella :grin:, bo do swoich &#39;standardowych&#39; w tym sezonie średnich w pkt, zb i asystach dodał 10 strat

Po raz 4 w sezonie zalicza 10 strat w meczu (3 razy &#39;quadruple-double&#39;), a co więcej zdarza mu się to drugi raz w ostatnich 4 meczach. Nie tak dawno bo 13 stycznia miał również 10 TO w meczu z Wilkami

Tak czy siak - MISTRZ:-D
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
akurat mvp nie zostanie, bo harden ma grajków potrafiących rzucać (przez co wygrywają), a nie dlatego że west notuje straty
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
I dlatego nie zostanie MVP
Można szydzić z Russela że robi te straty w takich ilościach ale jednak ma szansę na triple double sezonowe co jest wynikiem potwornym. Jakby mu się udało będzie to dopiero drugi taki przypadek w całej historii NBA i za to już należy mu się MVP moim zdaniem. Oby to dociągnął.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
obydwaj notują spore ilości strat ale to jest wliczone w to co robią w swoich drużynach, w końcu jeden jest liderem (Harden) , a drugi zaraz za nim w statystykach zdobywanych punktów przez ich samych oraz tych, przy których asystują
taki styl gry wiąże się ze sporą ilością strat to oczywiste, chociaz 10 na mecz to już małą przeginka ;)
Odnośnie MVP Russellowi może zabraknąć zwycięstw Oklahomy na koniec sezonu (sam sezon jest statystycznie rewelacyjny jak dociagnie go ze srednimi na poziomie TD, widziłem też jakies zestawienie jakby te cyferki Russella wygladaly gdyby grał on w czasach kiedy to Oscar Robertson notował taki sezon - były to masakryczne ilości ???? )
jednak ten wyścig o MVP w tym sezonie powinien być bardzo ciekawy do samego końca, ja bym jeszcze mimo wszystko nie skreślał również LBJ , chociaz tak naprawdę osobiście mnie te nagrody mało jarają ;)
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Do konca sezonu jeszcze mnostwo spotkan i w wyscigu po MVP jeszcze wiele moze sie wydarzyc.
1 Harden
2 Westbrook
3 Leonard
4 James
5 Antetokounmpo

Na polmetku moim zdanniem tak wyglada czolowka wyscigu po MVP.
Przewaga Hardena glownie przez pozycje Rakiet.
Mam tez gleboka nadzieje ze Kawhi wlaczy sie do walki
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego linia na asysty Lebrona jest na tak śmiesznie niskim poziomie w całorocznym ? 5.5 po ~1.6 nie chce mi się wierzyć..
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Nikt jeszcze nie zapodał, więc ja wrzucę. http://www.nba.com/article/2017/01/26/nba-all-star-reserves-2017-revealed
Roster na ASG pełny. Zgadzacie się z wyborami? Jak dla mnie brak choćby jednego centra na Wschodzie to żart. Za to mamy Millsapa, który w tym sezonie nie pokazuje absolutnie nic. Bezsensowne jest wybieranie na siłę graczy z czołowych ekip, zamiast wziąć takiego Embiida czy choćby Porzingisa, którzy w tym sezonie robią furorę i z miejsca stają się gwiazdami ligi. Za to zagrają w gównianym Rising Star, które to tak naprawdę nikogo nie obchodzi, bo za rok i tak nikt nie będzie pamiętał, kto tam grał.
Inna sprawa to tacy dominatorzy na deskach jak Drummond, Whiteside czy nawet Howard.
Ciekawe jak wypadnie small ball Wschodu na tle takich graczy, jak Davis, Cousins, Jordan czy Green. Zapowiada się ciekawie.
 
zuze 99

zuze

Użytkownik
Za to mamy Millsapa, który w tym sezonie nie pokazuje absolutnie nic.
Możesz to uargumentować w jakiś sensowny sposób? Myślę, że mecze z jego udziałem widziałeś tylko w hajlajtach tudzież conajwyżej cyferki w boxscore, bo Millsap gra świetny sezon, jeden z lepszych w karierze i stwierdzenie że nie pokazuje absolutnie nic jest absurdalnie śmieszne. W pełni zasługuje na miejsce w rezerwach wschodu.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Możesz to uargumentować w jakiś sensowny sposób? Myślę, że mecze z jego udziałem widziałeś tylko w hajlajtach tudzież conajwyżej cyferki w boxscore, bo Millsap gra świetny sezon, jeden z lepszych w karierze i stwierdzenie że nie pokazuje absolutnie nic jest absurdalnie śmieszne. W pełni zasługuje na miejsce w rezerwach wschodu.
A od kiedy to, że ktoś gra najlepszy sezon życia, robi z niego All Stara? Zobacz sobie, jacy gracze są w tegorocznym ASG. Praktycznie każdy z graczy jest w stanie w pojedynkę wygrać mecz. Są to absolutne gwiazdy ligi. Millsap jest bardzo solidnym i pożytecznym graczem, ale to nie jest koleś, który będzie Ci wygrywał mecze. Ja oczekuję, że akurat tutaj będą gracze z samego topu, robiący różnicę w trudnych momentach, wnoszący tą wartość dodaną, która sprawia, że przeciętne drużyny potrafią walczyć o najwyższe lokaty. Dla mnie Millsap to minimalnie niższa półka i uważam, że znaleźliby się gracze, którzy bardziej zasługują na udział w All Star Game. Powtórzę po raz kolejny, że Paul jest tutaj ze względu na to, że Atlanta jest w tej chwili czwartą siłą na Wschodzie i musieli kogoś z tej właśnie drużyny wybrać, ale to jest tylko moje zdanie ;)
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Mi najbardziej będzie brakować Lillarda oraz Embiida. W latach poprzednich z tymi cyferkami co wykręca gracz Portland spokojnie by się dostał, a tutaj został niestety pominięty. Brak Embiida jestem w stanie zrozumieć, no nie oszukujmy się, argumenty spokojnie można znaleźć, jak choćby mały wymiar minut. Jednak to jaki chłopak ma impact i to co się dzieje z 76ers musi się podobać. Publika go uwielbia i ciężko się temu dziwić, bo widać że typ ma ogromny talent. Za rok ASG jest jego.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Nie wiem co robi w ASG Jordan. Chyba znalazl sie tam zeby Clipoers mieli przedstawiciela.
Tam powinien byc Gobert/ KAT. Bardzo sie ciesze z wyboru Haywarda. Sezon ma bardzo dobry i w pelni zasluzyl.
Moim zdaniem zdecydowanie za duzo zawodnikow z GSW.
Na wschodzie uwazam ze Milsap jest slusznie w kadrze. Cieszy rowniez obecnosc Kemby Walkera.
 
zuze 99

zuze

Użytkownik
alex.bp Nawet nie umiesz czytać ze rozumieniem, kazałem Ci się odnieść do Twoich słów w których twierdzisz, że &quot;w tym sezonie nie pokazuje absolutnie nic&quot;, a Ty mi piszesz swoje wywody czy jest all-starem czy nie jest i czy na to zasługuje. Porażka...
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
alex.bp Nawet nie umiesz czytać ze rozumieniem, kazałem Ci się odnieść do Twoich słów w których twierdzisz, że &quot;w tym sezonie nie pokazuje absolutnie nic&quot;, a Ty mi piszesz swoje wywody czy jest all-starem czy nie jest i czy na to zasługuje. Porażka...
Nie pokazuje absolutnie nic, co miałoby go kwalifikować do ASG. Teraz lepiej? Wystarczy trochę pomyśleć, jeśli to nie jest za dużo, jak na Twoje możliwości.
Co do Jordana, to jest analogiczna sytuacja, jak z Millsapem. W LAC mamy tylko 2 All Starów i z całym szacunkiem dla Jordana, na Zachodzie jest paru dużo lepszych wysokich.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Moim zdaniem nie taka analogiczna sytuacja. Na zachodzie wymienisz w biegu przynajmniej kilku graczy z lepszych od Jordana.
A ile wymienisz graczy z pozycji 4 lepszych niz Milsap?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom