>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
F 49

flex666

Użytkownik
Właśnie to jest NBA, nie wiem jak Wy to stawiacie ;) Od tygodnia śledzę, jasne bardzo krótko, ale wygląda to totalnie jak ruletka, wczoraj się wstrzymałem z zakładami, dziś patrzę wyniki i dobrze, że się wstrzymałem- Pistons -13, Clippers aż -46, Hornets -3
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Dokładnie, ja gram zwycięzce bardzo rzadko. Głównie jeśli widzę wysoki kurs, a brakuje kogoś w składzie. Generalnie gram overy, wynik 1. kwarty i handi. Mam fajny kupon w grze, na którym mam Knicksów + 8 pkt. Cała reszta siedzi. Zastanawiam się nad kontrą, choć rewelacji nie ma, bo kurs na kontrę 2.00
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
To takie info dla osób, które z NBA są od niedawna bądź tez śledzą ta ligę &quot;od święta&quot;
Jest styczeń, miesiąc w kalendarzu NBA , którego mogłoby nie być dla większości drużyn. Do rozegrania maja najwiecej spotkań w tym masę meczu b2b (dzień po dniu) lub 3w4 (trzecie spotkanie w ostatnich 4 dniach) nawet 4w5.
Sezon NBA jest bardzo długi aż 82 spotkania liga miałaby jeszcze wyższy poziom sportowy gdyby drużyny zamiast tylu spotkań miały do rozegrania np 60-65 meczy ale to nie jest możliwe, bo w końcu to ogromna maszynka do robienia pieniędzy
Dlatego nie dziwcie się ,ze akurat w styczniu co sezon pada masa niespodzianek, dziwacznych wyników. Przecież jeszcze do przedwczoraj mieliśmy okres ,ze TOP 3 Wschodu było bodajże 0-11 w ostatnich meczach. Dopiero co Cavs przerwali serie 3 porażek w tym takich pokroju porażka z NOP gdzie Irving rzuca seansom high 49pkt LeBron ma TD a całe Big3 zdobywa razem blisko 100 pkt a przegrywają mimo to z Pelikanami, drużyna która walczy ledwie o 8miejsce na Zachodzie i w tym spotkaniu nie gra A.Davis
Toronto miało serie 5 porażek z rzędu a jeszcze do niedawna nie przegrali 3 meczy pod rząd od końca 2015 w sezonie regularnym
Zawodnicy nie są maszynami , wielu z nich nie może się pewnie doczekać już przerwy na ASG i tych kilku dni odpoczynku, potem powinna zacząć się gra na wyższym poziomie. Ja z reguły odpouszczam stawianie w drugiej połowie stycznia , gram znacznie mniej kuponów lub/i mniejszymi stawkami i Wam tez to polecam . Częste braki kadrowe , zmiany o których dowiadujemy się na chwile przed meczem oficjalnie,ze jakiś drobny uraz - a naprawdę z reguły wolne aby najlepszy gracz miał trochę więcej odpoczynku w tym nużącym okresie sezonu
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Jasna sprawa. Generalnie najlepiej grać zwycięzce dopiero w PO. Patrząc jednak na to co Gortat z kolegami zrobili z Atlantą... No nie wierze, że nagle dziś wygrają u siebie 40 punktami z Knicksami, choć to NBA i faktycznie jakby nie było styczeń. ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Właśnie to jest NBA, nie wiem jak Wy to stawiacie ;) Od tygodnia śledzę, jasne bardzo krótko, ale wygląda to totalnie jak ruletka, wczoraj się wstrzymałem z zakładami, dziś patrzę wyniki i dobrze, że się wstrzymałem- Pistons -13, Clippers aż -46, Hornets -3
Akurat Pistons to grają niesamowitą kupę na wyjazdach, więc aż tak bardzo to nie dziwi, ale ważną uwagę dał Kuba.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Właśnie to jest NBA, nie wiem jak Wy to stawiacie ;) Od tygodnia śledzę, jasne bardzo krótko, ale wygląda to totalnie jak ruletka, wczoraj się wstrzymałem z zakładami, dziś patrzę wyniki i dobrze, że się wstrzymałem- Pistons -13, Clippers aż -46, Hornets -3
Ja np. Gram duble albo triple z kursami ok 1.30 - 1.50. Głównie overy w meczu, na razie ładnie wchodzi. Ale wiadomo kwestia selekcji typów. No i jednak warto oglądaç, czytaç zapowiedzi przedmeczowe i wgl. ????
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
La Clipps to jak awansują do play-off (czego im osobiście nie życzę) to w I rundzie łapią sweep&#39;a 0-4 . CP3 to wiele tu nie pomoże, grupa weteranów bardzo surowych ofensywnie. Ten syneczek Riversik to jedyny &quot;młody&quot; z lekkim paraliżem ponadto. Kim oni chcą &quot; Feltonem , Mamabute i Spightsem &quot; rywalizować o mistrzostwo ... No way!
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Pany ktoś mam pytanko do kogoś kto obserwuje NBA od dłuższego czasu tak z 7 lat przynajmniej ????
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Ale wczoraj był mecz. Chyba najlepszy w tym sezonie, nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy nie potrafią zaakceptować tego jak dobry jest LeBron.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Ale wczoraj był mecz. Chyba najlepszy w tym sezonie, nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy nie potrafią zaakceptować tego jak dobry jest LeBron.
To jak on rzuca to nic przy tym jaką ten koleś ma głowę. To on zepsuł wsad 7 sekund przed końcem meczu, gdy Wizards prowadzili 1 pkt i Cavs musieli faulować. I co zrobił zaraz po tym? Widać było na streamie jak pokazuje do Love&#39;a żeby zagrał mu piłke. On wiedział, ze zawalił i wiedział też, że to trafi. A sam rzut i asysta to już w ogóle miazga. Cały mecz piękny, a Love z Le Bronem byli niesamowici cały czas. No i dogrywka to już popis Irvinga. Tak czy siak, ten mecz był godny finału.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Irving też ma niesamowitą głowę. W OT jak były przerwy w grze to bodaj 2 razy próbował rzutu za 3 i żaden mu nie wszedł, a potem nie bał się spróbować podczas gry i trafił. Mam nadzieję, że LeBron się ogarnie z Lovem i zatrzyma spekulacje na temat zamiany z Carmelo. Gdyby nie Love wczoraj to Cavs by dostali strasznie.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Irving też ma niesamowitą głowę. W OT jak były przerwy w grze to bodaj 2 razy próbował rzutu za 3 i żaden mu nie wszedł, a potem nie bał się spróbować podczas gry i trafił. Mam nadzieję, że LeBron się ogarnie z Lovem i zatrzyma spekulacje na temat zamiany z Carmelo. Gdyby nie Love wczoraj to Cavs by dostali strasznie.
Ja bym powiedział, że gdyby nie duet Love - Le Bron. Jak dla mnie razem to wygrali, bo trójki Love&#39;a i przede wszystkim na jakiej skuteczności wczoraj je rzucał na pewno też swoje odcisnęły no i to on podawał Le Bronowi na koniec. Oczywiście rzut ważniejszy, ale podać tak to też nie bułka z masłem, niewielu by dało radę.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Właśnie to jest NBA, nie wiem jak Wy to stawiacie ;) Od tygodnia śledzę, jasne bardzo krótko, ale wygląda to totalnie jak ruletka, wczoraj się wstrzymałem z zakładami, dziś patrzę wyniki i dobrze, że się wstrzymałem- Pistons -13, Clippers aż -46, Hornets -3
Wracając do tematu kolegi, jak dla mnie to najważniejsze jest jednak oglądanie meczy, bo inaczej co z tego wiesz? Po wynikach wczoraj to wielu stawiało na Knicksów, no bo jak padaczne Lakers miało z nimi wygrać, jeszcze tak wysoko. A jesli ktoś obejrzał chociaż parę ostatnich meczy Lakersów to śmiało próbował przeciw Knicksom, którzy coraz bardziej dołują, a wiadomo, że LAL z czołówką wygrac ma ciężko, ale takich NYK wczoraj zjedli pieknie. Taki przykład z ostatnich meczów. Wiadomo, ze zdarzają się niespodzianki, wszytskiego nie można przewidzieć, ale stawiając tylko po H2H ciężko coś ugrać.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
NBA dla mnie to najlepszy sport do obstawiania. Bardzo pewnie się w tym czuję. Trzeba oglądać, analizować i wyciągać wnioski i łatwo. Z samych statystyk można jedynie ugrywać over/under, reszte to trzeba już coś wiedzieć więcej niż tylko suche fakty ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom