>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Serie B, Serie C (temat zbiorczy) - 2012/2013

aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Bari - Novara | typ: 1 | 2,24 | Betfair
Dzisiaj w ramach 19 kolejki Serie B AS Bari podejmie na własnym terenie Novare. Faworytem (ale nie znacznym) są gospodarze, chociaż gdyby goście nie wygrali tydzień temu z Padova (3:1), to kurs bujałby się w okolicach 2-2,1 a nie 2,2-2,3. Dzięki temu zwycięstwu niektórzy uważają, że Novara teraz złapie forme i do końca pierwszej rundy będzie zachwycać. No... może mają racje... o tym niedługo się przekonamy, ale ja nie wierze dzisiaj w zwycięstwo gości. Bari to lepsza drużyna, lepiej poukładana w przeciwieństwie do ich dzisiejszych rywali, którzy nie mogą sobie poradzić po spadku z Serie A. Z Bari zresztą było podobnie, ale teraz wychodzą na prostą. Zdarza im się spadek formy (jak te 6 meczy bez zwycięstwa czy ostatnia porażka ze Spezia), nie potrafią grać przez długi czas na tym samym poziomie, ale w pojedynczym meczu mogą sprawić problemy każdemu, a tym bardziej takiej Novarze... i to na własnym stadionie.
Dodatkowo goście są bardziej osłabieni:
Bari zagra bez: Romizi (16/0), Iunco (13/0)
Novara zagra bez: Lisuzzo (16/0) Bastrini (14/0) Alhassan (13/1) Piovaccari (10/0)
jest jeszcze kilka braków, ale po co mam wymieniać zawodników którzy praktycznie nie liczą się w tych drużynach?
ewentualnie można zagrać DNB 1,55
 
stoper06 17

stoper06

Użytkownik
Wiadomo co się stało w meczu Varese? Do 85&#39; mecz chyba jeszcze trwał, 3:0, teraz patrzę na wyniki: anulowane. Ktoś ma więcej info? Jak to buki rozliczą?
E: rozliczyli jako zwrot...
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Odnośnie tego meczu to po prostu ścierwo z graczy Grosseto, kapitan ciągle prosił z trenerem o przerwanie meczu z powodu mgły, sędzia po drugich oględzinach przerwał mecz a zostało kilka minut, jak dla mnie powinni poczekać bo i tak wynik 3:0 prawdopodobnie by się nie zmienił, przegrali sprawiedliwie, lecz nie mieli honoru i uciekli z boiska....
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Benevento Calcio - AC Pisa
Jak dla mnie warto w tym meczu przyjrzeć się typowi na over. Pisa jest liderem, a Benevento zajmuje lokatę tuż nad strefą spadkową. Obie drużyny dosyć mocno overowe co można zobaczyć w tej tabeli. Dodatkowo szukając informacji o kontuzjach dowiedziałem się, że linia obrony u gospodarzy będzie wyglądała marnie, gdyż zabraknie podstawowych graczy takich jak Pedrelli (10 spotkań), Mengoni (12 spotkań), Siniscalchi (12 spotkań). Poza tym zabraknie kilku zawodników w środku pola oraz dwóch mniej znaczących napastników (mają po 1 bramce, zagrali w 5 meczach w sezonie). Ustawienie na dzisiejszy mecz, które znalazłem na stronie klubowej wygląda dosyć ofensywnie, a defensywa będzie kuleć.
Goście bez poważniejszych kontuzji (z tego co wyczytałem w sieci, gdyż ich klubowa strona nie działa). Myślę, że dzisiaj zapowiadana nam się otwarty mecz, gdyż Benevento nie ma nic do stracenia i będzie silnie atakowało, co może zakończyć się groźnymi kontrami przyjezdnych. Typuję Over 2 Azjan, który być może zostanie pokryty nawet przez samych gości.
Over 2 @ 1,65 BetVictor 3/10
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Spezia - Padova Trzeba przyznać, że Spezia jest małą rewelacją Serie B. Ich 11 miejsce w ligowej tabeli jest wysokie jak na przedsezonowe możliwości jakie zostały dla tego zespołu określone. Czekałem kiedy wreszcie złapią większą zadyszkę i przegrają kilka meczów z rzędu, ale chyba jednak jest to na tyle solidny zespół, że taki długi na kilka meczów dołek im nie grozi.
Spezia u siebie gra w kratkę, bo bilans 5-1-3 jest taki sobie. Kurs na ich zwycięstwo przeciwko Padovie też jest niski, ale ze względu na nieciekawą sytuację u gości chyba warto zagrać na gospodarzy dzisiaj.
Padova jest pod formą, ale absencje w obronie skusiły mnie do zagrania na Spezię. W drużynie gości zabraknie dzisiaj takich zawodników jak Piccioni (O 16/0), Trevisan (O 16/0), Cuffa (P 8/2), Galli (P 10/1), Viviani (P 9/2), Babacar (N 4/0) oraz zawieszony Renzetti (O 19/1). Obrona w totalnej rozsypce. W tym upatruje szans na bramki dla gospodarzy.
Spezia bez Sammarco (P 16/0). Osłabienie duże dla tego zespołu, ale jednak tylko jedno. Poza tym pełny skład do dyspozycji.
H2H korzystne dla Spezii. Widzę duże szanse na wygraną gospodarzy, jednak dzisiaj dość asekuracyjnie i jako propozycję podam tylko DNB. Jednak myślę, że śmiało można próbować grać czystą &#39;1&#39;.
Typ: 1 DNB ⛔
Kurs: 1,57 (William Hill)

Verona - Juve Stabia Tutaj typ na gospodarzy. Goście w tabeli dość wysoko. Wg mnie za wysoko. Gospodarze biją się o awans do Serie A i takie mecze u siebie muszą wygrywać.
Ostatnia formy Verony mogłaby teoretycznie pozostawiać wiele do życzenia, jednak gdy spojrzymy tylko na wyniki domowych spotkań to wygląda to już o wiele lepiej. Verona to typowa drużyna własnego boiska gdzie ich bilans to 6-3-0, a więc jeszcze bez porażki. Juve Stabia ostatnio mocno pod formą i głównie dlatego widzę duże szanse na wygraną Hellas, a kurs mi się bardzo podoba.
W zeszłym sezonie dwa razy mecze pomiędzy tymi drużynami wygrywał zespół z Verony. Dzisiaj powinna być podobnie. Juve Stabia osłabiona dzisiaj brakiem Gorzegno (O 8/1), Maury (O 14/0), Vinvi (O 2/0)), Mbakogu (N 11/3) oraz zawieszonych Murolo (O 12/1) i Danileviciusa (N 13/6). Szczególnie brak tego ostatniego będzie ogromnym osłabieniem gości. Obrona też przetrzebiona.
Hellas bez Martinho (P 15/4) oraz Gomeza (N 19/6). Brak Gomeza jest też tutaj sporym osłabieniem. I właśnie przez jego brak zrezygnuje z propozycji wygranej gospodarzy z handicapem. Chociaż kurs kusi...
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,76 (Pinnacle)

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Cittadella - Empoli | typ: 1dnb | 1,69 | Betfair zwrot
Na razie, jeżeli chodzi o Serie B, w oczy rzucił mi się jeden typ: Cittadella - Empoli. &#39;Pewniaczek&#39; to to nie jest (zresztą według mnie to nigdy nie ma &#39;pewniaczka&#39;, no ale mniejsza z tym), ale jakoś wydaje mi się, że po tej wspaniałej serii, goście pojadą na święta w trochę ponurych nastrojach. Cittadella u siebie jest bardzo groźna. Może nie wygrywa tam każdego meczu, ale jak na ich możliwości, o te statystyki nie są złe. W tym sezonie bilans 5-2-2, przy czym należy dodać, że w meczach z Sassuolo, Hellas, Varese i Modena zdobyli aż 6 punktów, po pokazuje, że nawet najlepsi potrafią się tu wyłożyć. Poza tym... nie wiem, ale mi to wygląda tak, jakby terminarz strasznie pchał do przodu ekipę Empoli. W 80% meczy (od pierwszej wygranej w lidze) ich przeciwnicy przeżywają spadek formy akurat wtedy, kiedy przychodzi im się z nimi mierzyć. Na dodatek elita, została puszczona na Empoli na początku sezonu (Sassuolo, Livrno, Padova, Varese, Brescia), natomiast potem, przyszło im się mierzyć z tymi z niższej półki.
Jeżeli chodzi o składy, to bardziej cierpią goście:
Cittadella: Gasparetto (7), Giannetti (11/5) - tylko Giannetti to jakaś strata
Empoli: Pratali(14/1), Croce(11/1), Valdifiori (17/1) - wszyscy odgrywają ważną role w drużynie.
ja osobiście jeszcze się zastanowię, czy nie zagrać czystej &#39;1&#39;
Sassuolo - Lanciano | typ: 1(-1) | 1,5 | Betfair ✅
To taki typek na pocieszenie, jakby coś dzisiaj nie weszło. Kurs niewielki, ale ryzyko minimalne (dla odważnych -1,5 po ok 2,1, ale radze uważać z handi w Serie B). Sassuolo jest obecne liderem ligi z bilansem 14-3-2(bramki 37:12) u siebie 8-1-0(17:3) - statystyki naprawdę imponujące. Chyba nawet nie trzeba dodawać do nich komentarze, żeby się przekonać o sile gospodarzy. Jeżeli chodzi o Lanciano, to liczby wyglądają tak:
20 miejsce | 2-10-7(16:27) na wyjeździe 2-3-4(6:10)
I komentarz po raz kolejny zbędny. 6 bramek w 9 meczach to katastrofa, a jak jeszcze spojrzymy na to, że Sassuolo traci średnio 0,33 bramki na mecz, to...
Nie wiem... mamy święta, więc może wydarzy się jakiś cud, ale ja zazwyczaj opieram się na liczbach a nie na wierze, dlatego raczej spokojnie czekam na rozstrzygnięcie tego spotkania.
Trochę lipa, bo u gospodarzy nie zagra Terranova (19/6) oraz kapitan Magnanelli (19/1), al e i bez tych kluczowych postaci gospodarze powinni sobie poradzić.

________________________________________________________________
21 kolejk a: Bari - Grosseto | typ: 1 | kurs: 1,8 | Betfair✅
Święta mamy, ale Serie B, podobnie jak Premier League, nie odpoczywa. Dzisiaj rozegrana zostanie 21 kolejka tegorocznych rozgrywek i na szczęście jest kilka typów wpadających w oko. Jednym z nich jest &#39;jedynka&#39; w meczy Bari - Grossetto. Bari ostatnio bardzo się morduje. Na początku sezonu sądziłem, że to jest już ten czas, kiedy powalczą o powrót do Serie A, jednak teraz widzę w jakim byłem błędzie. Ostatnie 4 mecze w ich wykonaniu to męczarnie: 3-3 z Sassuolo, 3-2 ze Specia, 1-3 z Novara i 1-1 z Ceseną - w każdym z tych meczu musieli zapierniczać od pierwszego gwizdka do ostatniego, a w żadnym z nich nie udało im się zdobyć 3 punktów. Myślę, że dzisiaj w końcu przełamią tę passę pojedynków bez porażki. Może nie uargumentuje tego wspaniałą formą gospodarzy, ale bardziej beznadziejną gości. W prawdzie w ostatnich 4 spotkaniach zdobyli oni więcej punktów od Bari (bo 4), ale jakoś to mnie nie przekonuje. Grosseto to drużyna z końca tabeli (w prawdzie powinni być wyżej, bo na starcie mieli -6 pkt, no ale jednak są na tym końcu). W 19 meczach wygrali zaledwie 3, na wyjazdach 0 (udało im się jedynie wyciułać 3 remisy). Na obcym terenie strzelają średnio 0,89 bramki na mecz a tracą aż 2. Dodatkowo dzisiaj będą nieźle osłabieni. W ich szeregach nie zagra Bremec (10/0)GK, Olivi(C 10/2), Iorio (13/0), Quadrini (10), Sfrzini (18/10). Są to bardzo poważne osłabienia. Brakje stoperów, kapitana, oraz napastnika, który na 22 bramki strzelił 10. Jakby tego było mało, to zarząd gości jest tak głupi, że zmienia trenerów częściej niż... nie wiem... drużyny w polskiej Ekstraklasie. W tych rozgrywkach jest to już 4 albo nawet 5 szkoleniowiec...

Padova - Ternana | typ: 1 | 1,94 | Betfair⛔
Drugi meczyk, na który wyłożę dzisiaj trochę kasiurki to spotkanie Padovy z Ternana. Faworytem oczywiście są gospodarze. Grają jednak oni trochę (a nawet bardzo) w kratkę, dlatego też kurs na nich jest zachęcający. Moim zdaniem Padova dzisiaj nie zawiedzie. Skoro w poprzedniej kolejce ograła rewelację tych rozgrywek (spezie) na ich terenie, to z taką Ternana powinni sobie spokojnie poradzić. Goście oprócz tej serii (z początku sezonu) nie prezentują nic ciekawego. Ostatnio udało im się ograć Juve Stabie, ale to wynika prędzej z spadku formy Juve niż gry Ternany. Poza tym, mamy tutaj sytuację klasyczną dla Serie B: &#39;domowa drużyna zmierzy się z ekipą, która na obcym terenie nie radzi sobie za dobrze. Bilans 2-3-5 nie grając jeszcze z takimi drużynami jak Sassuolo, Hellas, Modena, Padova, Cittadella, Juve Stabia czy Crotone nie napawa optymizmem.
Nie potrafię znaleźć niczego, co przemawiałoby za Ternana... polecam ten typek.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 408

swergoc

Użytkownik
22 kolejka Serie B 30.12.2012

Betclic
Po świątecznej przerwie do gry wracają piłkarze grający na co dzień w drugiej klasie rozgrywkowej we Włoszech.
Jutro rozegranych zostanie 11 spotkań w ramach 22 kolejki Serie B.
Na pierwszy rzut oka stosunkowo łatwe zadanie powinny mieć dwie liderujące ekipy. W przypadku potknięcia Sassuolo, szansę na zostanie liderem ma zespół Livorno.
Zapraszam do dyskusji i podawania swoich propozycji typów.​
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Livorno - Juve Stabia Mój główny typ na jutro to wygrana Livorno po naprawdę fajnym kursie. Bezpośredni rywal Livorno, Sassuolo, ma proste zadanie w postaci meczu u siebie z Cesenę, więc aby nie stracić kontaktu z liderem tabeli ten mecz po prostu muszą wygrać.
A kontakt z Sassuolo mają dzięki zwycięstwu nad nimi w poprzedniej kolejce po przepięknym meczu. Do przerwy przegrywali już 0-2 a pomimo tego potrafili odwrócić losy meczu i wbić 3 bramki w drugiej połowie. Dzięki temu różnica pomiędzy tymi drużynami to już tylko 2 punkty.
Wydaje się, że są to 2 zespoły, które awansują do Serie A. Ale wróćmy do samego meczu. Juve Stabia po fatalnej serii 5 meczów bez zwycięstwa, w ostatniej kolejce wygrali u siebie z Crotone. Jednak forma wyjazdowa pozostawia wiele do życzenia. Co prawda bilans 3-2-5 do najtragiczniejszych nie należy, ale ostatnie 5 wyjazdów to aż 4 porażki przy tylko jednym zwycięstwie nad Spezią. Jak już wspomniałem, poza ostatnią wygraną, zespół notował fatalne wyniki i nie wydaje mi się, aby miało to się odmienić. Livorno jest zespołem z najwyższej półki i wywiezienie punktów z Stadio Armando Picchi nie należy do łatwych zadań. Bilans Livorno u siebie 8-1-2 przy czym ostatnia strata punktów miała miejsce w październiku. Wracając jeszcze na chwilę do gości: nie jest to zespół, który w mojej ocenie jest w stanie walczyć o baraże do Serie A. Potwierdzeniem tego może być ta seria meczów bez zwycięstwa. Przyjżyjmy się jeszcze meczom Juve Stabii z czołówką tabeli. Porażki z Sassuolo, Veroną, Modeną oraz Empoli. Wygrana tylko z Padovą i to u siebie. Co jeszcze przeciw gościom? Osłabienia. Nie zagrają tacy gracze jak Maury (O 15/0), Gorzegno (O 8/1), Acosty (N 17/1), Mbagoku (N 11/3) oraz zawieszony Genevier (P 19/2).
Livorno osłabione tylko brakiem dwóch zawieszonych zawodników. Z powodu nadmiaru kartek nie zagrają jutro Luci (P 21/1) oraz Paulinho (N 21/9). Pomimo straty dwóch ważnych ogniw i tak gospodarze są zespołem o wiele mocniejszym od Juve Stabii, która nie potrafi grać z zespołami z czołówki tabeli. H2H korzystne dla Livorno. Wszystko wskazuje na zwycięstwo gospodarzy.
Typ: 1 ⛔ nie ma sprawiedliwości na tym świecie...
Kurs: 1,83

Sassuolo - Cesena Tutaj krótko. Gra lider z jednym z ostatnich zespołów w tabeli. Gospodarze grając u siebie w tym sezonie stracili punkty tylko raz, bezbramkowo remisując z Vicenzą.
Goście są mistrzami remisów, bo mają ich już aż 9. Na wyjazdach bilans 1-5-4. Często urywają punkty, ale ogólnie bilans słaby. Również ciężko idą im mecze z czołówką. Porażki z Livorno, Empoli, Modeną oraz remisy z Padovą i Veroną. W pierwszym ich meczu w tym sezonie w Cesenie Sassuolo wygrało aż 3-0. Jeżeli był pogrom na wyjeździe, to dlaczego Sassuolo miałoby nie wygrać u siebie? No właśnie...
Ponadto goście osłabieni. Jutro zabraknie: Parfait (P 8/0), Morero (O 10/0), Brandao (O 12/0), Rossi (O 15/0), Lapadula (N 9/0). Obrona przetrzebiona, więc Sassuolo ze strzeleniem bramek nie powinno mieć problemu.
Gospodarze tylko bez zawieszonego Terranovy (O 20/6). Strata duża, ale jednak tylko jedna. Jak dla mnie jutro będzie spokojne zwycięstwo gospodarzy.
Typ: 1 ✅ pogrom 5-0
Kurs: 1,40
Z tych dwóch spotkań w William Hill wychodzi bardzo ładne AKO 2,57. Daje mu naprawdę spore szanse. Myślę, że warto zagrać.
Reggina - Empoli Ciężki mi tutaj będzie podać typ, ale przekaże Wam kilka informacji. To spotkanie równie dobrze mogłoby się odbyć w szpitalu bo liczba kontuzjowanych graczy w obydwu zespołach jest ogromna. No może w Regginie nie ma aż tylu kontuzji, ale w Empoli wygląda to naprawdę dramatycznie. Co prawda większości to mało liczący się zawodnicy, ale wśród formacji defensywnej jest naprawdę duży problem.
Empoli jutro bez następujących obrońców: Laurini (17/0), Ferreira (4/0), Accardi (2/0), Hysaj (12/0), Gigliotti (0/0), Mori (0/0).
I wychodzi na to że goście zostają tylko z 5 obrońcami: Romeo (6/0), Regini (21/0), Pratali (14/1), Pecorini (3/0) oraz Tonelli (19/3).
Tylko, że z drugiej strony Reggina jest najbardziej underową drużyną z całej ligi. Zanotowali do tej pory zaledwie 5 overów.
Może te informacje się komuś przydadzą i będzie umiał z tego wszystkiego wyciągnąć odpowiednie wnioski. Osłabienia w Regginie: Bergamelli, Armellino, A. Viola, Barillà.​
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Podbijam typ na Livorno i dorzucam od siebie:
Novara - Grosetto 1 1,72
Novara to spadkowicz z Serie A, kadrowo wyglądają dużo słabiej oczywiście ale nie powinni spaść klasę niżej. Ich miejsce w tabeli jest wynikiem fatalnych rezultatów w miesiącach październik-listopad, teraz spisują się dużo lepiej. Przede wszystkim jest to typ przeciwko Grosetto, które do tej pory nazbierało dopiero 10 oczek i jeśli nie wzmocnią kadry w zimie to z hukiem opuszczą Serie B.
Ja osobiście do włoskiej piłki podchodzę bardzo bezpiecznie i robię AKO 1,66 na dwa wymienione mecze bez remisów.
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Przede wszystkim jest to typ przeciwko Grosetto, które do tej pory nazbierało dopiero 10 oczek i jeśli nie wzmocnią kadry w zimie to z hukiem opuszczą Serie B.
Dokładnie to uzbierało 11 oczek, a jeszcze dokładniej to 17, ponieważ na starcie rozgrywek odjęto im aż 6 punktów.
Sassuolo - Cesena | typ: 1 (-1) | kurs: 1,6 | Betfair✅
Tutaj nie będę pisał analizy, bo bardzo dobrze zrobił to kolega wyżej, więc nie ma sensu pisać drugi raz tego samego.
Według mnie warto zagrać ten meczyk z handicapem. Kurs wyższy od czystej jedynki, a prawdopodobieństwo zdarzenia dość spore. A gdyby Sassuolo wygrało tylko jedną bramką to mamy zwrot...
Dodam tylko, że w ekipie Ceseny zabraknie jeszcze Ioriego (16/0) - kapitana drużyny
__________________________________________________________________________
Brescia - Crotone - w sumie obstawiłem tę &#39;1&#39;, ale tutaj tego nie napisałem, więc się nie rozliczam.
W tym meczu mam zamiar grać jedynkę, ale na razie wstrzymuje się z &#39;podaniem typu&#39;, ponieważ ten meczyk zalatuje mi trochę remisem, dlatego poczekam na oficjalne składy i pogram live, no ale analizy napisać nie zaszkodzi... może komuś pomoże.
Liczby:
Brescia: 10 miejsce, 28 punktów, bilans 6-10-4 (bramki 26:23) | u siebie: bilans 5-5-0 (bramki 13:5
Crotone: 15 miejsce, 22 punkty (właściwie 24 - na starcie mieli -2), bilans 6-6-9 (bramki 20:25) | na wyjezdzie: 1-3-7 (bramki 6:15)
Te liczby pokazują, że drużyny te ladnie do siebie &#39;pasują&#39;. Brescia to typowo domowa drużyna (u siebie zdobyli aż 71,4% wszystkich punktów) podobnie zresztą jak Crotone (na wyjezdzie zdobyli zaledwie 25% swoich punktów). Mimo wszystko nie jestem pewny na 100% zwycięstwa gospodarzy. W prawdzie H2H również jst na ich korzyść, ale Crotone to nie są jakieś chłopki do bicia. Poza tym Brescia trochę za łatwo remisuje mecze, co najbardziej buduje moje wątpliwości, dlatego też zrobię tak jak napisałem wyżej: najpierw poczekam na składy, i sprubuje szczęścia w zakładzie live.
A co do braków, to:
Brescia: Caracciol (O 9/0); Daprela (O 17/3)
Crotone: Correia (O 9/0); Addae (P 10/1); Gabionetta (N 19/8)
_________________________________________________________________________
Lanciano - Padova | typ: 2dnb | kurs: 1,9 | Betfair⛔ ;O
To jest mój główny typ na dzisiaj. 1.9 z opcją dnb na drużynę, która według mnie jest zdecydowanym faworytem, to świetna okazja. Kurs ten jest pewnie spowodowany niestabilną grą gości oraz brakiem kilku zawodników, ale to i tak mnie nie wystraszy. Uważam, że Padova poradzi sobie ze słabiutkim Lanciano. Goście są dużo lepszą drużyną, bardziej doświadczoną, mającą w swoich szeregach wielu wartościowych graczy, którzy już trzeci sezon będą walczyli o awans do Serie A (może ich nie stać na zajęcie pierwszego miejsca w lidze, ale w playoffach spokojnie mogą powalczyć). Na razie w prawdzie nie idzie im to tak, jakby pewnie tego chcieli. Niby zajmują miejsce dające im prawo gry w play-offach, ale chętnych na te 4 miejsca jest aż 8, więc jeżeli chcą umocnić swoją pozycję, to nie mogą sobie pozwolić na wpadki z takimi drużynami. Tym bardziej, że już w tym sezonie zawiedli grając z Virtus i to na własnym terenie (wtedy padł remis 1:1). Dlatego też sądzę, że Padova powinna dzisiaj zgarnąć te trzy punkty, a jeżeli nie, to zabezpieczyliśmy się podpórka, której już Lanciano nie powinno &#39;zagrozić&#39;. W tym sezonie wygrali oni tylko 3 mecze! (z Vincenza, Novara i Reggina - wszystko po 1:0) - jak widzimy rywale nie byli wymagający, a zwycięstwa były takie... &#39;dociułane&#39;.
Braki:
Virtus: D&#39;Aversa; Falcone - mało grają, więc prawie żadne osłabienie
Padova: Piccioni (O 16/0); Cuffa (P 8/0); Viviani (P 9/0); Galli (P 10/1)
 
krzysiek74 135,2K

krzysiek74

Użytkownik
Co tu dużo pisać Livorno(1.80),Sassuolo (1.36)i dorzucam Brescie (1.60)
Taki tripelek w Expekcie daje AKO 3.92
Polecam również dla odważnych za drobne spróbować 2 w meczu Reggina-Empoli za 2.65 ????
Empoli 6 miejsce z dużą ochota na powrót do elity czyli Serie A.Ostatnie mecze wyjazdowe potwiedzają że goście na wyjazdach spisują się nie gorzej niż na Stadio Carlo Castellani
Co do Regginy to przeciętny zespół który mimo odjęcia za korupcyjne dzialania w calciopoli trzech punktów nie powinien mieć problemów z degradacją do niższej klasy rozgrywkowej.
&lt;TABLE style=&quot;WIDTH: 100%&quot;&gt;&lt;TBODY&gt;&lt;TR&gt;&lt;TD&gt;&lt;/TD&gt;&lt;TD&gt;&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/TBODY&gt;&lt;/TABLE&gt;
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Włochy 2
Livorno - Juve Stabia
Over 3.5 gola
3.25
Williamhill

Na niedzielę wybrałem mecz z włoskiej Seria B. W 22 kolejce spotkań zmierzy się ze soba Livorno i Juve Stabia. Gospodarze zajmują 2 miejsce w lidze i pewnie zmierzają do awansu do Seria A. Goście plasują się na 7 pozycji w tabeli, co jak na beniaminka jest bardzo dobrym wynikiem na półmetku rozgrywek. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej argumenty przemawiające za tym typem. Po pierwsze obie drużyny w tym sezonie zaliczają sporo overów. Livorno jest najbardziej overową drużyną w lidze. Średnia bramek na mecz z ich udziałem to 3.30 gola. Zaliczyli w tym sezonie aż 14 razy over 2.5 gola (w 21 meczach) i 10 razy over 3.5 gola (między innymi 3:2, 3:3, 4:0, 4:1). Goście również mają na swoim koncie dużo wyników 4 bramkowych lub wyższych. Są to między innymi takie mecze jak 3:1 z Crotone, 2:2 z Ceseną, 3:2 z Spezią czy 4:2 z Ascoli. Po drugie za over 3.5 gola w tym meczu przemawia historia spotkań między tymi drużynami. W pojedynkach Livorno v Juve Stabia w ostatnim czasie padały następujące wyniki: 3:1, 2:1, 3:0. Jak widać jeden raz padł over 3.5 gola, a w dwóch pozostałych meczach do osiągnięcia 4 bramkowego rezultatu zabrakło po 1 golu. Dzisiaj moim zdaniem kibice w Livorno będą świadkami dobrego meczu, w którym nie zabraknie goli. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
TRAPANI 1,90 10/10 - CREMONESE dnb 1,81 6/10 - PISA .0,25 2,05 6/10 - SAN MARINO OVER 2,5 2,05 7/10 - BENEVENTO bts 1,82 7/10

Trapani budowali druzyna kto powinni juz zagrac serie B a nie serie C ahah,ostatni match wygrali bardzo latwi 1-3 u Reggina (cieski teren) 1-3 u Carpi (cieski teren) i niedzela u cebie po 20 minut bylo 4-0 ahah. Treviso jest wielki kaos treiner juz niema druzyna graion duzo mlodi bo Treviso wole piandze (unas serie C jezeli graion mlodi druzyne dostaion piandze od Coni) i oni maion dupa spadac C2 dla mnie Treviso masz wartosci 1,20 ahah.

Cremonese masz dobra forma i mozon wygrac ze kazdi druzyna,Pisa ostatni dwa match zagrali bardzo dobrze i snowu maion forma,u San Marino branke bedo stoprocentowo i u Benevento bts tez :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
20.01.2013 godz 14:30
Treviso - Trapani
Typ - 2HT
kurs - 2.60 William Hill wynik 0-2 ✅✅✅✅
stawka 3/10

W druzynie gospodarzy nie zagraja Campironi 1 bramkarz , Esposito obronca 718min 11 wystepow 9 w 1 skldzie 1 bramka , Salvi pomocnik 773min 9 wystepow 9 w 1 skldzie , Tarantino pomocnik 940min 12 wystepow 11 w 1 skldzie , Sy napastnik 529min 10 wystepow 5 w 1 skldzie .
Druzyna gosci bez : Cacetta pomocnik 1432min 18 wystepow 16 w 1 skldzie , Docente napastnik 236min 12 wystepow 2w 1 skldzie 3 bramki .
Goscie do przerwy na wyjazdach strzelaja 6 bramek traca 3 , ich sredni czas strzelenia 1 gola na wyjezdzie to 34min ogolnie 31 . GL!
20.01.2013 godz 14:30
FeralpiSalo - Cremonese

Typ - 1

kurs - 2.90 Bet365 wynik 1-0 ✅✅✅✅✅

stawka 3/10



Typ - DW 2-0 wynik 1-0 ⛔⛔

kurs - 15.00 William Hill
stawka 1/10



W dzisiajesze popoludnie wybralem mecz z nizszej ligi wloskiej . W druzynie gosci nie zagraja : Alfonso 1 bramkarz , Fietta pomocnik 528min 7 wystepow 7 w 1 skldzie , Previtali pomocnik 445min 7 wystepow 5 w 1 skldzie , Carlini napastnik 891min 15 wystepow 11 w 1 skldzie 3 bramki , Martinez napastnik 465min 11 wystepow 5 w 1 skldzie . Druzyna gospodarzy bez kontuzji .
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Włoska, godz 18.30
Varese - Brescia
TYP: 1
KURS: 2,30
BUK: bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 18.30 rozpocznie się spotkanie które zakończy 22 kolejkę w Serie A a będzie to mecz pomiędzy zespołem Varese a zespołem Brescia. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są gospodarze. Gospodarze tego meczu w lidze znajduj się na czwartej pozycji z dorobkiem 33 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i również cztery spotkania przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili oni 15 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie potrafią wygrać mecz a co najważniejsze jedynie jeden mecz przegrali. Na wyjeździe również sobie dosyć dobrze radzą więc ten sezon można w ich wykonaniu rozpatrywać pozytywnie. Natomiast goście tego meczu w lidze są na siódmej pozycji z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to sześć meczy wygrali i pięc meczy zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili pięć bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali 10 spotkań w których to wygrali jedynie jeden mecz, pięc meczy zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 18 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie grają bardzo dobrze ale na wyjeździ zaczynają się problemy i przegrywają mecze i w tym meczu może być tak samo. Ja myślę o dwóch typach. Pierwszy mój typ to taki aby postawić na gospodarzy ponieważ ostatni swój mecz w lidze wygrali pewnie 4:0 z Grosseto oraz przemawia za nimi to że w ostatnim meczu pomiędzy oboma zespołami wygrali z Brescią 2:1. Drugi typ jest taki aby postawić na over 2 goli ponieważ oba zespoły rozegrali ze sobą dwa mecze i w obu padł over dwóch goli oraz w lidze ostatnio strzelają sporo bramek co może zwiastować ten tym a kurs jest interesujący i warto również zagrać na ten typ. Ja uważam jednak że gospodarze tutaj mogą się pokusić o zwycięstwo a że kolega wyżej podał już over 2.5 gola to ja postawię na zespół gospodarzy który wygra 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
26.01.2013 godz 15:00
Padova - Livorno
Typ - 2
kurs - 2.85 MarathonBet
stawka 5/10

Druzyna gospodarzy bez :
Anania 1 bramkarz
Piccioni obronca 1440min 16 wystepow 16 w 1 skladzie
Rangel obronca 1772min 20 wystepow 20 w 1 skldzie
Cuffa pomoc 520min 8 wystepow 5 w 1 skladzie 2 bramki
Obiora pomoc 768min 14 wystepow 9 w 1 skldzie
Galli pomoc 430min 10 wystepow 6 w 1 skldzie 1 bramka

W druzynie gosci nie zagra pomocnik Luci

http://www.betexplorer.com/soccer/italy/serie-b/nextmatch.php?matchid=1419276
Dosc ciekawe H2H .
Mam nadzieje ze moderatorzy docenia to ze wyszukalem oslabienia i nie beda pisali ze to jest slaby typ . bez analizy Analiza tu jest zbyteczna . PIEKNY INSIDER !
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Bari - Ascoli
Bari za nisko w ligowej tabeli, Ascoli za wysoko. Bari zwykle w drugiej części sezonu spisuje się lepiej. Nie wiem czy już jest ten moment, ale wydaje mi się, że u siebie powinni pokonać Ascoli.
Gospodarze są aktualnie na 15 miejscu w tabeli. Teoretycznie są oczywiście dużo wyżej, ale tych 7 odjętych punktów dopisać sobie nie można, więc trzeba walczyć o nie na boisku. Oba zespoły w nowym roku zdobyły po punkcie. Bari zremisowało z Cittadellą na wyjeździe, a Ascoli z Varese u siebie. Jak już napisałem pozycja Ascoli w tabeli jest troszkę za wysoka. Jest to zespół, który raczej miał znajdować się tuż nad strefą spadkową i taką przyszłość mimo wszystko na koniec sezon im wróżę. nie jest to również zespół dobrze spisujący się na wyjazdach. Bilans 2-3-6 to tylko 9 oczek poza domem. W dodatku goście osłabieni brakiem kilku ważnych graczy. Z powodu kontuzji nie zagrają Loviso (P 18/2) oraz Morosini (P 10/1), a z powodu zawieszenia nie zagra filar defensywy Faisca (O 21/1).
Bari u siebie przeciętnie, ale nie też nie najgorzej (6-2-3). Z osłabień brak tylko Albadoro (N 9/0), więc pod tym względem jest plus dla gospodarzy.
Najwyższa pora, aby Bari przesunęło się trochę wyżej w ligowej tabeli, a żeby to uczynić taki mecz, jak dzisiaj z Ascoli, trzeba wygrać.
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,90 (Expekt)
Modena - Ternana Dziwią mnie bardzo wysokie kursy na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu. A jest to pojedynek mocnej Modeny (6 miejsce) z przeciętną Ternaną, która na wyjazdach spisuje się kiepsko.
Tutaj sytuacja jest analogiczna jak wyżej. Goście są trochę za wysoko w ligowej tabeli. Beniaminek raczej nie był wśród grona zespołów, które miały zajmować spokojne miejsce w środku tabeli. Ich wspaniały początek sprawił, że mieli duży zapas punktowy przed spadaniem w dół. Jednak później wszystko wróciło do normy i Ternana zaczęła solidnie gubić punkty. Ostatnio wygrali 2 mecze co prawda, ale u siebie. Na wyjazdach jest to bardzo słaba ekipa.
Modena u siebie spisuje się fenomenalnie. Bilans 6-4-1 i tylko 4 bramki stracone. H2H również bardzo korzystne dla Modeny. Jeszcze pewniejszy wydaje się ten typ jeśli spojrzymy na osłabienia. Goście przyjeżdżają z niepełną kadrą. Zabraknie takich zawodników jak Ciofani (O 8/0), Dianda (P 21/1), Meccariello (O 6/0), Pisacane (O 7/0), Di Deo (P 10/0), Nole (N 19/4). Osłabień dużo, naprawdę dużo. Modena bez Andjelkovia (O 16/0), Dall Bony (P 14/0) i Morettiego (P 16/1). Osłabienia na pierwszy rzut oka spore, ale trener Modeny ma kim tych zawodników zastąpić, ponieważ ławka jest szeroka. Dla mnie mocno przeszacowany kurs na zwycięstwo gospodarzy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez niespodzianki.
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,91 (bet365)
e: Tej kolejki nie dało się wytypować...
Bari - Ascoli @5,25
Cesena - Vicenza @2,63
Empoli - Novara @4,75
Grosseto - Cittadella @2,70
Modena - Ternana @4,33
Padova - Livorno @3,00
Pro Vercelli - Reggina @3,00
Spezia - Verona @2,60
Varese - Lanciano @6,50
W przyszłej kolejce niskie kursy pewnie będą wchodzić i więcej zwycięstw gospodarzy.​
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Włoska, godz 20:45
Juve Stabia - Brescia
TYP: over 2
KURS: 1,61
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie które zakończy 23 kolejkę Seri B a będzie to spotkanie pomiędzy zespołem Juve Stabia a zespołem Brescii. Ja postanowiłem że powrotem wrócę do sprawdzonej metody czyli grać over lub under bo jak pisze analizy do innych to z różnym szczęściem mi wchodzą zobaczymy jak mi ten nowy tydzień czy będzie udany czy nie bo powiem szczerze że jestem zawiedziony poprzednim tygodniem gdzie jakoś mi w kratkę te analizy wchodziły. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 22 pozycji z dorobkiem 30 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i również trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali oni również 11 meczy w których to trzy mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i tyle samo bramek stracili. Natomiast zespół gości w lidze znajduje się na siódmej pozycji z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to sześć meczy wygrali i pięć meczy zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili pięć bramek. Na wyjeździe już im tak dobrze nie idzie ponieważ rozegrali oni 11 meczy w których to jeden mecz wygrali, pięć meczy przegrali i zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili aż 21 bramek. A więc jak widać w tym meczu warto zagrać na pewno over 2 goli a kurs jest interesujący. W ostatnich pięciu meczach gospodarze kończyli mecz over 2.5 gola czterokrotnie i raz kończyli Ungerem. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach powyżej 2.5 goli padło w trzech ostatnich meczach i dwa mecze zakończyły się Ungerem. A więc jak widać wszystko przemawia na over. W ostatniej kolejce gospodarze zremisowali 2:2 z Livorno a goście tego meczu przegrali z Varese 3:2. Dla osób lubiących ryzyko stawiał bym na zwycięstwo gości ponieważ w ostatnich pięciu meczach między oboma zespołami trzy razy wygrywali właśnie goście tego meczu raz gospodarze i dwa razy pał remis. Brescia w ostatniej kolejce wygrywała już 2:1 ale po czerwonej kartce wszystko się rozsypało i przegrali tamten mecz. A więc zachęcam do zagrania over 2 goli, over 2.5 gola oraz postawienie na gości dla osób które lubią ryzyko ;)
 
Do góry Bottom